Драсте, эта я (увага! флешмоб :) )

  • Автор теми Marik_de_Sad
  • Дата створення

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
Сірожа сказав(ла):
там ми дєвок класних с пацанами по пьяні сняли.
так ти сірьожа бісєк-суал?? :D

добавлено через 20 минут
Кум сказав(ла):
пользується милом "зДуру", так-о проходить біля вахти, так і дихаємо потом годину невиносимогарним ароматом.
привіт ВАХТЁРША! пише тобі Гєн-Сєк (прошу не путати з Гомо-Сєк!) Кубінской Сістєми Обнаруженія Комнатних Тапочок, Фіделій-Епітелій Кастренко. :cool:
використовуйте абривіатуру зрозумілу для П.Н. (простого населення) - "зДуру" це: "заєбатєльскі Дуже Убойна Радіационна Установка"!
цє є наш ах:?*уїтельно сікрєтний аб"єкт. будеш іспользовать абирвіатуру - будем прощаться! >:eek:
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Прівєт Сірожа пише тобі рєально клоьвая супєр пупєр мєга стар дєУка! начньом з того шо зовуть мєня Жозефіна, (вапщє то мама мєня Йозьой називає, але я таво не люблю!!! І прашу при наших встрєчах так мєня нє називать!!!). Виросла я в інтілєгєнтнай сємь"є ( папа мой кумбайньор, а мама
класная даярка (у нєьо даже пріз є! ЛУЧШАЯ ДАЯРКА НА РАЙОН!!!), маі радітєлі дали мнє хароше абразаваніє, васпітали, здєлали мєня культурнай і граматнай! Сєрьожа я как толька прачітала вашє пісьмо так сразу і паняла - ми создани друг для друга!!!
Живу я в Астрагє, учусь там жє на парєкмахєра ( кагда законьчьу хачю паєхать в Кієв на зарабаткі ( мнє мама всєгда казала шо в Кієві рєальніша жизнь, як в нас в Астрагє, но я пачімусь самнєваюсь! Там же нєт такіх замєчатєльних людєй ,как ві Сіроженька!*IN LOVE* ). Сєрьожа хачю вам сказать, :-[ ну какби мєжду прчім, я пєрвая дєвка на Астрог! очєнь люблю танцевать, кагда я дома танцую развє ви в Нетішинє не чуєтє??? люблю тусіть па клубам ( мєжду прочім чяста биваю в сєлє Соловьє, ето рядом коло вас! щітаю шо Соловьовскій клуб самий пєрспєктівний в нашем районє! мені якто завєдующій па сєкрєту сказав шо там буде бітва діджеєв со всєх уголков України!!!ну ладна Сіроженька буду заканчівать свайо пісьмо, єслі я вас заінтєрєсавала, атвєтьтє пажалуста! Буду ждать мілий мой!*KISSING*
пс вазможна кагдата ми увідімся!!!!!!!!!
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
ах глупая савсєм фото забіла додати!
 

Pooh

Користувач
Реєстрація
19.08.06
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
31
Ну здравствуй дарагой Сирёжааа!
Пишет тебе Марфуша из села "Кукуевка"!
Помнишь такое? Когда-то ты приезжал туда на своем москвиче... Я была тогда первой девушкой на селе... Мы с тобой отлично провели ночь в курятнике..Это не забываемо! Ну.. я бы забыла конешно, еслиб не букет болезней , который ты мне оставил и наша прелестная дочь! Она очень похожа на меня.. такая же красивая...
А вот и фотка, чтобы вспомнил.. С тех пор я почти не изменилась!Всё так же люблю пососать.. и наручники)
Буду ждать твоего ответа!
 

zarazo4ka

Користувач
Реєстрація
13.06.07
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
33
Здравствуй дорогой і мілий Сірожик!
Пишет тобі твоя єдінствена і ніповторіма!!! Сірожка - то є я!!!! Мєня завут Параскєва, но то нє мойо імя, всє міня називают Памела... Живу я в сєлє Голодранківці (самоє файноє сіло на бліжайші 2 км)!!! Сєргей!!! Нехто не будєт тебе так кахати як то буду робити я!! Я класная дивка, в цьому году закончіла школу і збіраюся тіпера деся поступать.... Всі кажут шо я дуже розумная дивчина тому я можу навіть поступити на швачку-матарістку на тії..... курси, во! до тьтки Люськи в село Яблунівка!...... Но ето пока..... Моя мічта стать моделью, і тогда я буду получать багато грошей і я тобі зможу даже подаріть мопеда!! :cool: Поняв яка я буду крутая?!..... Сірожка! Любий! Ти і нідогадуєся яка я є зара щаслівая!!! Я встретіла тебе!! Возьмі мене к сібє в город і ти нєпожалєєш!!! Я стункая, красівая, умная, добрая, ааааааа......... а якіє у міня глаза!!!!! це ж капец..... ото чув ту рок-пєсню Дєвушка з глазамі цвєта нєба??? Ото вона про мене, у мєня тоже такіє очі....:-[ Кароче Сірьожа я тебе очень жду, люблюнімагу, на глаза уже нє бачу, так закахалась...... я би прєдложила шоби ти мнє позваніл, но хатєлось би шоби ти прієхал ко мне на лісапеті хотяби..... то мнє всі б завідували, шо у мєня такій мужік..... ну а єслі нє вийдєт звони : номер 666-02-02.....:-* Я буду ждать тєбя..... до пісьма докладіваю фотографию.... Єто я на віпуской мой в етом году собіралась і міня сфотографіровалі :-[ Сірожка!! я Тєбя цєлую іждю хотя би отвєта чі званка....:-*
З.І.: мнє сказалі шо у мєня могут бить конкурєнткі, но я іх не баюся..... я умею битися, меня батя научив, так шо ім всєм будет торба!!!!!!!!!!! >:eek: :cool:
с Любовью вєчна твая, Памелочка!
 

Pooh

Користувач
Реєстрація
19.08.06
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
31
Уважаемая Памела... Да как вы можете... У Сирёжи есть дочка....
Вы его нагло отбиваете у меня... И вообще... Вы не такая красивая как я ... Увидела я ваше фото... Ничего особенного... да глаза и правда красивые... ну и что.. Не в глазах счастье!
Вы не сможете дать ему то, что могу дать ему я... Вот тогда.. ночью в курятнике мы провели с ним ночь... и он был доволен всем.. Правда уехал почему то ... И больше я его не видела.. Ну не в этом дело.. Может он просто поехал в камандировку.. или забыл мой адрес... Он не мог меня так быстро разлюбить! Поэтому я вас очень прошу.. Не трогайте моего Сирёжу...
З.Ы. Зараннее спасибо!




Боже... вот это бреед)
 

троЙ

краб
Користувач
Реєстрація
31.07.06
Повідомлення
89
Репутація
0
Доброго дня, Сєргєй.
Пише тобі інспектор у справах повнолітніх і неповнозимніх Семен Остапович Кукуйло. Ми з колєгами слідкуємо за тобою ще із далекого 92го року, коли ти малим гасав по двору, топтав кущі, зтягував шмотки з дівчат і показував всім як блищать котячі і власні яйка. Ще тоді твоя поведінка здалася нам неадекватною, як для хлопчини, що виріс в такій інтелегентній сім"ї, в батька - агронома-трахториста та мами - парихмахерши-мотористки. Після тих інцідентів ми пильно слідкували за тобою. Саме тому всі твої вчинки не лишилися непоміченими. Ми знаємо, що то ти поцупив два стакани сємечек в баби Груні, погнув вила дядьки Миколи, намастив коров"ячим гівном двері рідної школи. Але на все це ми дивилися крізь пальці, оскільки думали, шо то все викликано магнітними бурями, критичними днями чи музикою, яку ти слухав. Але коли ми побачили що ви з пацанами витворяли у москвічі у Вельбівно, то ми не витримали. Ні, я не про те, що техогляд того москвіча проходив ще твій дідусь після війни. І не про те, шо в нього, від того шо ви витворяли, відпали три двері, ліве переднє колесо та вилилась вся моча з бензобака. Коли ми побачили жорстоку картину, як ви на задньому сидінні москвіча залоскотали до смєрті двох нещасних дівчат, а потім заховали тіла в багажнік... коли ми це побачили, мого колєгу хватив інфаркт, а я ледь не подавився пивом. Тому тоді ми спіймати тебе не змогли. От з того часу і шукаємо по всій країні. Але знаходимо лише пацієнток вендиспансерів та діточок. Доречі, дітей в тебе по всій країні ах 37 штук. 22 хлопчики, 14 дівчаток і ще одне хз шо.
Так шо, Сєрьожа, ми на тебе дуже сильно чекаємо. Навіть не для того, шоп в тюрьму посадити (бо нафік нам надо той твій тріпєр з сіфілісом). Просто шеф наш дуже хоче на тебе подивитись і тупо поржать.
Так шо, дзвони по телехвончику нуль-два в будь-який час. І пам"ятай - чістасєрдєчнає прізнаніє аблігчаєт паніманіє.
П.С.: Краще приходь добровольно, бо якшо знайдемо - здамо у воєнкомат.
 

_FisHka_

Користувач
Реєстрація
24.04.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Dev4onka сказав(ла):
Уважаемая Памела... Да как вы можете... У Сирёжи есть дочка....
Вы его нагло отбиваете у меня... И вообще... Вы не такая красивая как я ... Увидела я ваше фото... Ничего особенного... да глаза и правда красивые... ну и что.. Не в глазах счастье!
Вы не сможете дать ему то, что могу дать ему я... Вот тогда.. ночью в курятнике мы провели с ним ночь... и он был доволен всем.. Правда уехал почему то ... И больше я его не видела.. Ну не в этом дело.. Может он просто поехал в камандировку.. или забыл мой адрес... Он не мог меня так быстро разлюбить! Поэтому я вас очень прошу.. Не трогайте моего Сирёжу...
З.Ы. Зараннее спасибо!



Боже... вот это бреед)
ДєФочКи Не СоРтиСь :D :D :D
 

zarazo4ka

Користувач
Реєстрація
13.06.07
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
33
Dev4onka сказав(ла):
Уважаемая Памела... Да как вы можете... У Сирёжи есть дочка....
Вы его нагло отбиваете у меня... И вообще... Вы не такая красивая как я ... Увидела я ваше фото... Ничего особенного... да глаза и правда красивые... ну и что.. Не в глазах счастье!
Вы не сможете дать ему то, что могу дать ему я... Вот тогда.. ночью в курятнике мы провели с ним ночь... и он был доволен всем.. Правда уехал почему то ... И больше я его не видела.. Ну не в этом дело.. Может он просто поехал в камандировку.. или забыл мой адрес... Он не мог меня так быстро разлюбить! Поэтому я вас очень прошу.. Не трогайте моего Сирёжу...
З.Ы. Зараннее спасибо!




Боже... вот это бреед)
Ой, Госпаді...... дочка..... тю два раза :-\ можна падумать я єму дочку не забацаю...... да я єму таких детей закалапецаю єслі он захочєт..... :cool: а ви деушка не лєзьте к моєму любімому..... вам чё больше Сірож не фатаєт?!!!! Не надо моєво Сірожика сєбє к рукам прігрєбать!!!!!!!!
З.І.: Вот фак:-( ..... всё-таки конкурентки есть....... всё виламую штахфєту і буду убівать >:eek: Понялі дєфачкі і мальчікі!!! Усєм торба хто Сірожу попитаєцца отбить!!!!
СІРОЖИК, Я ЗАЩІЩУ ТЄБЯ ОТ ВСЄХ ЕТІХ НЕХОРОШИХ ЛЮДЄЙ, КОТОРИЄ ХОТЮТ ПОМіШАТЬ НАШЕМУ КАХАННЮ!!!

добавлено через 7 минут
troJ сказав(ла):
Так шо, Сєрьожа, ми на тебе дуже сильно чекаємо. Навіть не для того, шоп в тюрьму посадити (бо нафік нам надо той твій тріпєр з сіфілісом). Просто шеф наш дуже хоче на тебе подивитись і тупо поржать.
Так шо, дзвони по телехвончику нуль-два в будь-який час. І пам"ятай - чістасєрдєчнає прізнаніє аблігчаєт паніманіє.
П.С.: Краще приходь добровольно, бо якшо знайдемо - здамо у воєнкомат.
Ешо одні........ ну я вам здєлаю......... >:eek: Сірожка, я тєбя кахаю!!! Не сци!!!!!! я тібя с помощю штахфети защіпіщу от всєх !!!!!!!!
 

Pooh

Користувач
Реєстрація
19.08.06
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
31
zarazo4ka сказав(ла):
Ой, Госпаді...... дочка..... тю два раза можна падумать я єму дочку не забацаю...... да я єму таких детей закалапецаю єслі он захочєт..... а ви деушка не лєзьте к моєму любімому..... вам чё больше Сірож не фатаєт?!!!! Не надо моєво Сірожика сєбє к рукам прігрєбать!!!!!!!!
З.І.: Вот фак ..... всё-таки конкурентки есть....... всё виламую штахфєту і буду убівать Понялі дєфачкі і мальчікі!!! Усєм торба хто Сірожу попитаєцца отбить!!!! СІРОЖИК, Я ЗАЩІЩУ ТЄБЯ ОТ ВСЄХ ЕТІХ НЕХОРОШИХ ЛЮДЄЙ, КОТОРИЄ ХОТЮТ ПОМіШАТЬ НАШЕМУ КАХАННЮ!!!

Я вам его просто так не отдам... Это не справедливо... Я растила дочь.. Я её даже Сирёжей назвала!!!!! Вы думаеете я не смогу ему больше детей родить??!! Да... вы правильно думаеете.. Не смогу.. Ну и черт с детьми.. Дочка есть и слава богу! Красавица.. Я надеюсь Сиреже не всё равно на дочь... Не зря же я её растила..
Каждый день жду его .. С того дня как он уехал из нашей деревни я каждый день хожу в тот курятник и с улыбкой на лице вспоминаю Тот чудесный вечер.. И когда дочь подрастет я ей обязательно покажу это святое место... С тех пор в деревне и в курятнике ничего не изменилось..
Всё.. жду Сирёжу...
 

SweeTbaby

Користувач
Реєстрація
05.09.06
Повідомлення
28
Репутація
1
Вік
33
эх....дивкы....Вы расслабтесь....Он уже давно со мною...ему со мной хорошо.Вот лежит на диване...пивко попивает и вам привет передает.
А ты Дивко,своим Сирёженькой (женского пола) не пугай здесь....у нас с ним уже 12 деток и все здоровы и счастливы....Ось так от.И твой курятник это уже ---попса....А вот все наши детки были сделаны в стайне....Вот это рулит.Так что привет вам от моего Сирожика....Все свободны:-p
 

Pooh

Користувач
Реєстрація
19.08.06
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
31
Хм... Ложь и провокация.. Надо дождаться Сирооожу .... Он нам скажет с кем он будет... 12 деток говоришь?? Это когда же ты их нарожала... ? Тебе лет сколько бабень??? Старушенция... А Сирожа пива отродясь не пил .. Да как ты смеешь тут так врать... пудришь мне мозги..... Я веою в то , что Сироженька будет моим... И моя красавица дочка... Тоже верит...Мы добьёмся своего! а тебе советую больше так не врать!









без обид:D
 

SweeTbaby

Користувач
Реєстрація
05.09.06
Повідомлення
28
Репутація
1
Вік
33
Ой..та ты транды себе что хотишь и не хотишь.....Я главное знаю что он мой и со мной.А вам это так...предупреждение чтобы не надеялись.Лет сколько??Хм....а не скажу.Любви все возрасты покорны....Так что бабень....релакс...)Ищи себе другого Сирожу который пиво не пил и не пьет....Усе....Сирожа спать зовет до стайни....)
З.Ы " Йоой..сама забрехалась, тіпун тобі на язика.....ми з тобою ще аналіз ДНК зробимо...."
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
та шо вы понимаете)))
 

zarazo4ka

Користувач
Реєстрація
13.06.07
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
33
Дорогіє дами!!!!:cool:
я канєшна грєбу шо ви хатітє, но Сірожа в грабу відєл вас з вашимі дєтьмі....... Моєму Сірожику єшо самому нужно вніманіє а тут єшо і дєті..... так шо брись із пляжа я тут ляжу.....:D И пожайлуста нє устраюйтє кіпішу, патаму шо штахфети у мєня ешо не кончілісь....... не портьтє сєбє нєрвов....... бо пострадаєтє нє только морально но і фізічєскі.... >:eek: :cool: Вот...... діскусія окончєна..... Сірожа остається зі мною!!!!! З уваженієм, Памелочка.......
З.І.: тім боліє у вас німа нікакіх шансів посравнєнію зо мною.....:cool: я красівая маладая і зароблю кучу рублєй когда стану звяздой ілі модєлью :-p І куплю Сірожикові мопєда ВОТ ТАК ВОТ!!!!:-p :D
 
B

BEN LADEN

Добридень друзі!!! Пише відомий вам Микола Васильович Дуравченко (доктор технічних та біологічних наук, та слюсар третього розряду міста НЕТІШИНА, випускник ПТУ, де вчиться відомий нам Сірьожа!!!)
CHipok сказав(ла):
,
Dev4onka сказав(ла):
,
zarazo4ka сказав(ла):
,
Не сортісь!!!! Як виявилось наше мило викликає привиканіє!!!!=-O ШО ж я можу сказать... завдяки своїй непавтарімій формулі та антиоксидановій формулі воно заміняє вазілін... Нажаль, але можу з гідністю констатувати СІРЬОЖА ГЕЙ!!!!! Якшо ви замітили, то зараз Сірьожи нема на форумі!!! Він перебуває у нас на лікуванні!!!(Інститут зоофілічної терапії з елементами уринотерапії(ІЗТЕУ)) Ми приучуїм його користуватись милом за призначенням (мити руки, ноги), нажаль все що на даний час вдалось зробити - це лише приучити його @#очить з милом "Дуру"(в оригіналі "ЗДуру"). Що ж, буду інформувати вас про проведення лікування і надалі!
З.І. Сірьожа тіперь мой гуляйтє са сваімі дєтьмі на алєйках:-p !!!!
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
йа кароче скажу таг:
вы туд разбирайтеся..а Сирожа мой...папа...дада!Папа Сирожа!если ты миня слышыш забири миня от седава!я так больше ни магу!и папа!аставь этих шлюх и привизи миня в поле мы будим жыть каг раньше.мой адрес:Ровенская область,горад Астрог,улица Ленина сорак.палата пидисить три.
твайа доч Пидорка.
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Я вот сижу-сижу и думаю и за чаво эта всьО началосЯ? Ета типа Камбайньоры вые...ли коров то они таперь к нашЫм первым хлопцам на сяле шолЫ цапляются? НЕНАДИМ мы сваих ф абиду...
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Прівєт Сірожка! Пише тобі тато Марфуши, що з села "Кукуевка". Ти, того...коли до дочки приїдеш то? Вона без тебе зачахла вся...ти квітку мою зіпсував - Ірод ти проклятий, завяла вона горемична! Сірожа - я дуже,того...ЗЛИЙ! приїжай, а то по рогах надаю. А для підтвердження сего факту прикріпляю свою фотохграхію.
Твій Василь Секір-Башківський.
 

zarazo4ka

Користувач
Реєстрація
13.06.07
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
33
BEN LADEN сказав(ла):
=-O =-O =-O Клєвету наваєлі на маєво Сірожика!!!! Сірожка я з табой!!!! Ну а єслі ето і є чістая правда то Сірожка!!! Раді тєбя я готова на пластіческую апєрацию!!!! А астальниє хай тусуюцца!!!:D :D

добавлено через 1 минуту
Octavarium сказав(ла):
приїжай, а то по рогах надаю.
а ти в сіло звєш!!! Сам ти ірод!!! Це тєбє просто мой Сірожка понраввілся, а дочкой прикріваєшса:-\