Драсте, эта я (увага! флешмоб :) )

  • Автор теми Marik_de_Sad
  • Дата створення

SweeTbaby

Користувач
Реєстрація
05.09.06
Повідомлення
28
Репутація
1
Вік
33
Marik_de_Sad,
Сладенький мой...Скажи им что-то!!!Мне уже надоело....
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Серёжык разве ты оставиш свою коровку, вспомни как нам было хорошо, в москвече менять свечи накала, как мы ставили на него радиатор с запорожца, а вспомни как я в баз залила електролит, и забыла в карбераторе ливчик, разве ето всё ты забыл и оставиш мя с 2 прелесными детишками:'(
 
M

Marik_de_Sad

кина небудэ!

Buhgalter, - это провокатор и клеветанщица.
впервый раз её вижу.
у меня есть любовь.
SweeTbaby,
сладенькая моя я тебя не променяю ни на кого!
сорри поклонницы. но я устал от этой темы....
детки ждите алиментов. папка вас любит..
тема закрыта!
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Нифика не закрыта!!!))) я же пЫшу ше...потому комбайньоров))) и доярщиц прашу нималчать, инахда проста смяшно с такой тупацти:D
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Marik_de_Sad, ты променял нас на её:'( -Я тебе не дам жызни. А с тобой SweeTbaby *WASSUP* я ищо розберусь будеш знать как семи розрушать и уводить чужых мужей]:->
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Сірожа!
це я твоя мама!сонце, шо ж тута творишь! паскуда ти такая!
дефачку он іщет! і то прі жоне і 4 детях! ох, паразіт! подумаешь деті на сантехніка Жору пахожи(а вовік на того грузіна шо апельсіни прадаёт) но оні ж ТЕБЯ папой клічут!
студент какой студент ти ж і шести класів у нашій зош не окончів. а про то как у клементовічах сідел за мордобой чего не пішешь? ото на работе на твоей мозгі савсем пропіл(сторожем він у мене) тіко знаешь шо з друзяками у пиво-водах сидіть, паразіт!
сірожа вернись у сімю! галя, жінка твоя може і зараза, але красівая(токо зуби тра вставіти і може поправитись бо 110кг. це для нгормальної тьоткі малувато.
дарагік девачкі не отчаївайтеся!!! у меня есть ещё синок. зовут стасіком. він осінью виходить з клементовічей, гіде сідел за мордобой. он васпітаний і ісправляеться. усё время делает поделкі (ножичкці із вілок і ложек) очень рамантічний і преданий(пачті не дерётца). пріїжайте к нему і прівазіте передачі(любіт сгущенку)
дарагіе маладие люді! у меня ещё есть дочка, галапея! она правда щас на заработках у маскве. на окружной работаєт(гаваріт шо танцуєт і прітарговивает). очень работящая ужо тама трі года, но абещала на рожденіе сірожениго нового ребятёночка пріехать(пачті не дерётца). звоніте 8-555-674-63-87 трубочку паднімет арсен. так ви скажите шо нужна галапея, та шо на белую покрашеная. арсен человек хароший может даже устроїть свіданіє.
красівая і умная, пахожа на героїню моево любімого серіала сана барбара.
і дефачкі перестаньте сірожу трогать! загляніте у піво-води, он тама весь день такой з животом і трохі лисий пасматріте і падумайте об евошних детях! луче к стасіку сьездіте (напомінаю, любіт сгущёнку)
целую, мама.
 

Caramellina

Користувач
Реєстрація
24.03.07
Повідомлення
59
Репутація
0
Вік
34
Дарагой Сырожынька, пачему ты так тэму назвал? Я суда ны захадыла раньше пачемута. Вот если бы ты насвал тэму шото тыпа "Исчу красавитцу для сирьйосных атнашений" то мы бы давно уше били би вместе. Но не сутьба, а веть я такая как ты искал :'(

TALIKA сказав(ла):
дарагік девачкі не отчаївайтеся!!! у меня есть ещё синок. зовут стасіком. він осінью виходить з клементовічей, гіде сідел за мордобой. он васпітаний і ісправляеться. усё время делает поделкі (ножичкці із вілок і ложек) очень рамантічний і преданий(пачті не дерётца). пріїжайте к нему і прівазіте передачі(любіт сгущенку)


TALIKA,
я очинь абрадавалась вашему письму. Я очень рада што у вас есть исчо адин замичтатильный синочек. Я его очень хачу.....ну у тому смысли што очень хачу с ним строить любофь, можит даже мы поедем на Дом-2 у великую расию и будим там зажимацца и целавацца и вииграим дом. Я очинь хачу туда паехать патаму шта хачу нарастить волосы и чтобы быть как Алёна Ваданаева.

Нимножка а себе

у миня идиальные параметры 60-90-90. Рантше у миня не было зубов, но по интернету я паснакомилась с зрелым мусчиной 70 лет каторый искал сибе женшину для икстримального выхада в свет. Он был очинь багат и дал мне денег на зубы. Так что типерь все зубы у миня залатые. Но если у стасика нету денег, то я их повынимаю и мы пастроим бальшой дом гдета в Кмаровке. Исчо у миня очень унекальный нос, сначала он был пахош на свинячие рыло, но патом меня от...дили за то что я заигрывала с Сирожой (деффачки кто эта был?) и он у миня типерь кривой, иго кончик повернут в правую сторону. Ноги у миня тоше очинь красивые, мальчики инагда подставляют их в велосипеды, кагда там спускает калесо. У меня очинь палесные воласы, какда я их абрезаю, то баба Гапка их сгадовываит сваим каровам. Им ани очинь нравяцца.

Дарагой мой будужчий муш, миня завут Параска, но я буду очинь мурлыкать в ответ если ты миня будиш называть парашечкой а исчо лутше Парашей. Надеюсь что ты очинь красывый и слушаишь харошую музыку. Я очинь люблю Диму Билана и Филипа Киркорова. и очень хачу быть пахожей на Аллу Пугачёву или в крайним случаи на Жанну Агузарову. Я думаю что у нас будут очинь красивые дети. Жду тебя, парасёначик мой
 
Р

рыжая ENERGy

Уважаемые Господа колхозники(я так поняла!)Было объявлено,что тема закрывается!И я на этом тоже настаиваю!!!!!!!!!!!Так как SweeTbaby,мне родной,кровной сестрой приходится,то прошу отныне больше не тривожить покой моего затя!Свадьбу уже сыграли,медом месяц намазали,а что дальше-это сикрет!Простите,симейне таемницы!
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Пише знову генеральний директор ЦРУ агент Джон Сміт. В моєму офісі сталася пожежа в результаті якої згоріла підписка про нерозголошення державної таємниці. І тому я знову пишу це повідомлення. Хочу розчарувати бідних дітей: "Папа не приїде, його знову забрали на службу".
TALIKA сказав(ла):
це я твоя мама!сонце, шо ж тута творишь!
Не переживайте повернемо ми вашого сина в цілості і сохраності, хіба що без деяких життевоважливих органі, наприклад, голови.
Caramellina сказав(ла):
Жду тебя, парасёначик мой
Недождесся від нас просто так ніхто не іде.
І ще Сірожа, він же Marik_de_Sad він агент 000 він же ще невідомо хто, де ти пропав? В нас вже закінчується невидемо чорнило, щоб тобі писати листи, а на секретну телефонну лінію не вистачає грошей так за нихбудуєш собі дачу під Киевом, тому пишу тут. Підступний голова колгоспу вижив і тепер повернувся і не сам, а разом з космітами якіх ти колись знищив на території ПТУ. Так що тебе знову чекає бій. Подальші іструкції отримаєш в кімнаті №213. Так що бігом туди. Батьківщина чекає
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
Marik_de_Sad сказав(ла):
Ау отозвісь моя половинка!
прівєт Сірожа!Я бландінка,квартіра в центрі Нетішина!да начніка блізка..панімаю всьо с пєрвава удара...работаю мєдсестрой...борщ умєю варіть...і варєнікі...і сємачкі в мікравалновкє...мама живьот далєко...бірі міня замуж!
 

plantar

Користувач
Реєстрація
29.07.07
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
37
Хелло пипли. Я кузен Сережи из Паприжа. Я никак не могу его отіскать, а он міня ищьо преглошал в гості, гаваріл, поєдім у вельбівно (шо то такоє). Гаваріл шо будєт тягава, куча тьолак и бухла. Ну я ото и приєхав, а він не отвечає на звонкі, тіпа на хаті детській сад открилі, куча малєнькіх пез надзора. Памагітє мнє єво найті. Ніфіка он в піво-водах не сідіт, і брата стасіка у ніво нєту. Ілі SweeTbaby отзовісь, Сережа разказовал про нійо, гаваріл что любіть. Я то понємаю єво тут все уважають, столька хорошива про нєво написали. Піредайте іму, шо я жеву в гостініце, помнітса єво мамка там работала, а наіті меня мона в Ольвєі, я там уже свой. Жду какой нібуть информаціі от вас. Зараніє спасіба.
 

Kaiser Suze

Користувач
Реєстрація
18.06.07
Повідомлення
13
Репутація
0
Агэнт ДЖон Смит выйды на свйазъ, прийом
пащиму Сирьожу исшьо ни павизали?
 
M

Marik_de_Sad

сірожа кам то фемелі

народ прівєт.
я тіко з зароботків приїхав.
в чєхії на стройці лаве рубав. з/п 800 баксів в місять, тікі нам ше всьо не виплатили, тіко третю чясть. остальні казали попочьті вишлють.
купив собі нові спортівкі і магнітолу фірмінну в москвічь.
адікі в мене на границі забрали таможнікі(сукі).
як там моя малеча, підросла без папіка.
з такою соскою там познакомився, пєпєц просто.(жінка узнае,прибьє)
мій ідіал.
бландінка метер шеїсят. багато не балакає не їсть і не пьє. всігда готова до ісполнєнія мої збоченськіх фантазій.
звати юля тімошенко(на фото)
правда вона надувна(російським газом(краденим)) но в постєлі просто ураган.
ми з нею на озеро ходили, вилізу на неї,і плевемо на другій бєрєг(бєрєга бєрєга,мєжду німі рєка.....)
 

aXiom_A

Користувач
Реєстрація
27.08.07
Повідомлення
45
Репутація
0
Marik_de_Sad,
Марик...не п-ы
ты мне эти фотки ещё в сентябре показывал:-p
 
M

Marik_de_Sad

_Lapochka_,
всё ти знаїш.
лапачка...
 

aXiom_A

Користувач
Реєстрація
27.08.07
Повідомлення
45
Репутація
0
Marik_de_Sad,
правда, что ли в Чехиибыл?
или как обычно?
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Kaiser Suze сказав(ла):
Агэнт ДЖон Смит выйды на свйазъ, прийом
пащиму Сирьожу исшьо ни павизали?
Та він був майже в наших руках. Ми прислали за ним літак АН-240, але всі дівчата з Вельбівного в цей літак не помістились, а на 2 літаки в нас не вистачило грошей. Міністерство оборони нам скоротило фінансування, а дачі під Парижем всі хочуть, а мені крім ціеї дачі треба ще добудувати вілу на Гаваях так що прийшлось економить на літаках. От він і втік від виконання свого громадского обовязку.
 

Sadist

Користувач
Реєстрація
06.07.07
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
30
Добрий день шановні депутати!
я юля показана више на фотках і мені не падобаїся, шо сірьожа всьому селу розп..дів пру наш руман. Кстаті я на зло маскальській падробці розплила косу і різінове стерво хай даже не їде сюда. Нихто їй на прилукі не отстігне і сангушко вона пить не заслужила. Вставляю в свойє пісьмо таку історію:

Поїхав Янукович до Путіна. Просить його «Памагі мне стать Прєзідєнтам!» Путін каже: «Харашо, памаґу. Толька услуґа за услуґу: ти мнє щас падрачі, а я тєбє патом памаґу Прєзідєнтам стать.»
Подумав Янукович: «П’ять хвилин приниження, зате потім п’ять або й десять років Президентом бути», - та й погодився. Подрочив він Путіну. Приїжджає додому, а у нього на другий день долоні гнійниками покрились. Їде він у Феофанію, там зібрали консиліум, порадились та й кажуть: «Методами традиційної медицини таке не лікується, але є народний метод. Тут в одному селі під Києвом є ставок з лікувальною водою. Треба поїхати до того ставка, помити в ньому руки, і тоді зразу хвороба зникне».
Їде Янукович з мигалками, з цілою колоною машин супроводу в те село. Йде до того ставка, миє у ньому руки. А там саме дядько рибу ловив. Побачив він те все, змотав він швиденько вудочки та й біжить до куми хвалитися: «Кумо я тільки-що на власні очі бачив, як Янукович у нашому ставку руки мив».
А кума у відповідь: «Та ти, мабуть, куме, вже до чортиків допився: то тобі ввижається, як Симоненко ср@ку миє, то як Медведчук горло полоще...»


я всьо сказала. ни кашляйте
 

plantar

Користувач
Реєстрація
29.07.07
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
37
Ой люды я Сірожу буду после шукать, в мене е тайна інформація, но за последній визит в Пиво-Води в мене потянули кейс, і мені він срочно нада, шоб продовжити поіски кузена. Його опісаніє: на вигляд 22 рокі, білий, з одного боку слід від кулі, трохи нижче верхнього ребра, в ньому знаходиться вся документація по поіску Сірожи. А ше чув шо він недавно набухався в Ровно (падло без мене), то його ледве з клуба витягли. А потім він зник у невідомому напрямку, от я тоже хожу у невідомому напрямку а його не можу найти. А да верніте мій кейс, в ньому не тільки важлива інформація, но і важлива рідина під названієм "Німіроff", оставте хоть трошкі і мені. За возвращеніє з мене могрич, тільки пожалуста свої кейси не впарювати. Вспомнив, я в Пиво-Водах жду собутильніков до возвращенія кейса, Сірожи або белочкі.
 
M

Marik_de_Sad

вазвращение извращенца

ти краще дєвствіность патеряв би , кузен.
я ввідомому какраз напрямку