Драсте, эта я (увага! флешмоб :) )

  • Автор теми Marik_de_Sad
  • Дата створення

plantar

Користувач
Реєстрація
29.07.07
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
37
Marik_de_Sad сказав(ла):
ти краще дєвствіность патеряв би , кузен.
я ввідомому какраз напрямку
Та пля, тебе неде нема. Фік знае шо робити, підкінь хоть адресок, де можна оторватся, і кали і де ти будеш, шоб я тебе зустрив. Мая виза скора закончуется и ме нада іхать на хату. Мля, белка прішла, ну ладна я патом напішу ше, а щас будет весела. Пішіть.*DRINK*

добавлено через 6 минут
_Lapochka_,
Та какая нафік Чехія, він шляіться дето в подворотні і не може вибратись з трьох сосон. Забухав він без меня і шо делать? Як я его побачу, то напішу і будемо всі жити довго і щасліво, ну еслі не будем так бухать. Удачі. Гік. ПА гік КА.
 

:)TY(:

Користувач
Реєстрація
23.12.07
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
36
plantar, в мене важлива інформація!!! В районі Вельбівного під стати пяним москалем, який лежав в канаві Було знайдено торбу, ну тіпа цього кейса. Рідину ми спожили залишилась тільки тара, але і тару ми використали, ходили в лікарню здавати аналізи. також були папери... були...написані на не зрозумілій мові, здається писали лікарі. але з паперів ми зробили самокрутки і були продані на чорному ринку маленького базару. власника торби чекаю в пиво-водах. без винагороди не відам. торбу ще можна обміняти на самогон! ТАК що, поспішай.
 

EHEP

Користувач
Реєстрація
27.02.07
Повідомлення
66
Репутація
0
драстє!!!! я партфель, якого ти, п'яна хранцузька морда, загубив коли напився в попу!!! Мене знайшов такий же мудак як і ти, на радостях він теж напився і вирубився прямо в кялюжі, перед тим положивши мене в гидке болото... Він так проспав на мені 8 годин, поки добрі люди не скинули ту безчувствінну колоду з мого ніжного та багатострадального тіла... Ті добрі люди витягнули з мене той "пузирь" з мутною рідиною та страшним запахом, яким я вже встиг пропитатися... дякую вам, добрі люди, що врятували мене... і прошу: не віддавайте мене тому припездяному французу, який знов нап'ється і загубить мене... я вам буду служити вірою і правдою...
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Dev4onka сказав(ла):
Помнишь такое? Когда-то ты приезжал туда на своем москвиче... Я была тогда первой девушкой на селе... Мы с тобой отлично провели ночь в курятнике..Это не забываемо!

и здравствуй Сирожа пишет тебе оставшаяся (пока) в живых последняя курица того курятника, от криков ваших да стонов петуха нашего Петьку хромого в ту же ночь конратий хватил, квочка на выседке с перепугу так вжалась в сидало что передавила все шо высищивала вместе с перьями, а мы отсавшиеся в живых напрочь лишисьсь способностей яйца нести, видать спугал ты нас кода на девку свою с жерди пятый раз прыгал, подруг моих уже всех переловили и "к столу хозяйскому пригласили" но до того обьявили мы тебе Сирожа "курджават" так что держись Сирожа, ...пера тебе обеспечены... ждем, кода дочурку ведать приедешь :cool:
 

plantar

Користувач
Реєстрація
29.07.07
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
37
ну нифика сибе, я не вирю, курици и чамоданы базарять=-O . згинь нечисть]:-> мени еше рана в психушку, дадому нада. Тю, де тебе можна наиты, Я чую, шо Сырожа скоро появитса. иду в ПВ и про все там побазарим, а скоко с собою брать *DRINK* чи мож на месте розберемось??? пиши мени в персоналку, шоб ниякых недоброжелателей и халявщиков небуло. когда и во скылькы. я догадуюсь, шо возможно Сирожа появытся 1 январа под главной елкой, но мне нада узнать промижуток времяни, от того как он появится и до того как иво заберет мылицыя. у меня, ну в кейсе, информация по предидуж4им годам, и я хочу выходя из подш4етов опредылить момент його появленыя :-! . а всэх астальных паздравляю с Новым Годам и Ражеством
 

EHEP

Користувач
Реєстрація
27.02.07
Повідомлення
66
Репутація
0
plantar сказав(ла):
ну нифика сибе, я не вирю, курици и чамоданы базарять
Агась!!! А ти думав... Від такої житухи хто чоч говорить почне!!! Ти мля мене ужо запарив: або дай мені спокій, або відправняй на родіну, у Хранцію, бо мене тута все достало!!! Ті морди п'яні напастой, запашина страшна, грязюка... Ти хоть на йолку мене не тягни... Але як же без мене: закусон на чому нарізать? Стопки де ставить і не попадать в нихЮ а всю ту мерзость розливать на моє і так майже мертве тіло... Жаль, шо я не можу вбити себе астєна (так твої коріша говорять), бо я не знаю шо то таке "апстєна"... Мені погано і одіноко. Пожалійте мене хоть хтось...
А, в мене ідєя появилася: я ж нормальний "чємодан", а всі ми можемо лягать у сплячку, ну точно як медведи... фсьо, сплю до 8-го, може хоть крапаль тебе тоді почне попускать, бо про ці празніки чув багато, і надіюся, шо твій хрупкий хранцузький організьм витримає ту нагрузку, яка тобі предстоїть... Ти ж мій хазяїн і хоть ти і рєдкий гад, но ти мені нравішся!!!
З НОВИМ РОКОМ УСІХ ВАС!!!
 

Клубничкина

Користувач
Реєстрація
13.08.08
Повідомлення
13
Репутація
0
Вік
40
troJ сказав(ла):
І пам"ятай - чістасєрдєчнає прізнаніє аблігчаєт паніманіє.
НееееТ!!!Не путайте мєні Сірожку... Чістасєрдєчнає прізнаніє - продлевает срок!!! От так.
 

Predator

Користувач
Реєстрація
21.10.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Вік
32
ну и решив я написать тебе мой дарогой СерГеййожа ето пишет ти не повериш Сын Сучий(Пес) Абеляр - мойо имя.
"гавгав" - извините кашель- ето просто свои годи берут у репера со стажем не буду отклонятса от теми
трохи про себе:
Поверте менІ псу Абеляру чия мама була уроджена Кароліна а тато Чемберлен, я зі славного і рідкісного роду мисливців за покликанням.
Був у мене у селі хасяина Ореста Кугната-Сливка. Жалко но його переїхав Каток -все нинче на землі буває гавгав...:'(

До чого я веду Сергій забери мене до себе я знаю що ти хороший Гарний хлопец

бо гавгав мяв - сучий кіт... Сижу в буді і чекаю смерті .будь ласка помилуй і забери мене не оставляй на загибель я умний пес можу тобі прочитати казочку і зварити покушать поки ти на работе будеш от так думай Серёжа поки я живий - це кажу я вам Абеляр син сучий.
 

EHEP

Користувач
Реєстрація
27.02.07
Повідомлення
66
Репутація
0
Драстє!
Пішеть вам Каток, да, да, тот самий, каторий переїхав Ореста Кугната-Сливка... Я вам так скажу: мужик то був той, шо нада! Кожного дня він до мене приходив. Але не просто приходив, а з пузирьом! Паскольку я не п'ю, то він бухав вадіночку...
Ото значить вгасить він ту бутилку і починає мені дабро робить: повитирає мені вітрове скло руками, кальоса понакачує, каробру пєрєдач правірить, масєлка доллє...
І от в той трагічєскій дєнь він послє того, як паухажував за мной, прільог атдахнуть послє тяжкага труда... А прільог он пряма пєрєд маім пєрєднім калєсом((( Кагда прішол мой хазяїн-алкаш, я нє хатєл заводіца, даби нє переєхать маєго друга Ореста Кугната-Сливка, но тот казліна фсьо-такі завьол мєня і паєхал:'(
Прасті мєня, Абеляр, син сучий, я ні хатєл:'(
 

ИГОР

Користувач
Реєстрація
25.12.11
Повідомлення
2
Репутація
0
ЯКІЙ ЛУЧШЕ СКАЖІТЬ НАДА УСІЛОК ПОСТАВИТЬ НА СКУТЕР ЩОБ НУ ДЛЯ МУЗИКІ НЕСЯДАВ АКАМУЛЯТОР КОРОЧЕ ВИ ПОНЯЛИ Я ТУТ ПЕРШИЙ РАЗ КУДИ ТУТ ПИСАТЬ . НАДО БУЛО Ж ОТ И ТАКИ ДЕЛА ВИБАЧАЙТЕ