Друга половинка

@AdReNaLiN@

Користувач
Реєстрація
09.03.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
36
;) У світі говорять що в кожної людини має бути своя половинка O:) та що призначенна нам Богом... а як ви думаєте є вона дійсно і чи зустріли ви ту саму НАЙКРАЩУO:) ?? чекаю відповіді:-[
 

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
@AdReNaLiN@ сказав(ла):
У світі говорять що в кожної людини має бути своя половинка та що призначенна нам Богом... а як ви думаєте є вона дійсно і чи зустріли ви ту саму НАЙКРАЩУ ?? чекаю відповіді

Я думаю,что есть,но она современим приходит и у каждого по разному своя половинка находится в разные года,времена...
Кто-то находит в юности,кто-то под старость.
Каждый ждёт и надеется - на свою искреную и чистую любовь
 
F

from deep-deep woods

@AdReNaLiN@,
@AdReNaLiN@ сказав(ла):
У світі говорять що в кожної людини має бути своя половинка та що призначенна нам Богом... а як ви думаєте є вона дійсно і чи зустріли ви ту саму НАЙКРАЩУ ?? чекаю відповіді
думаю есть... и не одна....найти трудно...а еще более трудно не проморгать её...что обычно и бывает...
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
from deep-deep woods сказав(ла):
думаю есть... и не одна....
Тогда это уже не половинка, извините, а треть какая-то, или четвертинка :))
 

element

Користувач
Реєстрація
15.02.07
Повідомлення
26
Репутація
2
Вік
40
Ну почему же? На самом деле from deep-deep woods,
прав.Эта половинка не одна. Представте, что с такин населением как на Земле у вас есть одна половинка, и к сожалению она находится в Африке :) . Получается теперь вы никогда не будете счастливы или же ехать в Африку:D
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
Нема покишо другої половинки. Але хочеться знайти людину, як буде тебе любити і цінувати.:-[ А без неї так погано...:-[ Незнаю як вам, але мені вжде якось самотньо...:-[ Нема кому розказати про свої почуття, про свої проблеми...:-[ А подругам не розкажеш, вони можеть проговоритись... Жалко, але я чекаю на той день, коли знайду свою половинку:-[

добавлено через 47 секунд
А половинка у кожної людини є, не заперечую, але її іноді буває дуже тяжко знайти
 
F

from deep-deep woods

element,
element сказав(ла):
Получается теперь вы никогда не будете счастливы или же ехать в Африку
а так порой и бывает...хоч инет и еднае...но не все половинки( даже если их много) имеют возможность встретиться....вот и блуждают друг без друга всю жизнь...или находят кого-то левого...печально...печально товаарищи...а еще есть тип людей существование половинки которых не предусмотренно этим миром...тут уж хоть ищи хоть не ищи....иди туда не знаю куда...найди то не знаю что...
 

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
есть половинка... Моя сестра, она забрала часть дара, который могли бы дать мне мои родители... =) посуди сам.. еси Яблоко разрубать на 2 часи обратно не склепаешь..е сли вас и порубали, как бы ты не искал нескляпаеться! может только моментом слепить ито не надолго!
 

*shy*

Користувач
Реєстрація
02.12.06
Повідомлення
28
Репутація
0
@AdReNaLiN@ сказав(ла):
;) У світі говорять що в кожної людини має бути своя половинка O:) та що призначенна нам Богом... а як ви думаєте є вона дійсно і чи зустріли ви ту саму НАЙКРАЩУO:) :-[

я вважаю, а бути точнішою надіюся що дісно у кожної людини є дійсно друга половинка, але на жаль дуже багато людей залишаються самотніми, і так і не знаходять її.... можливо, це проблема у них..... але сумніваюся, бо знаю чимало хороших і самотніх людей...
" якось, я стояла, чекаючи на автобус і біля мене стояли дві жіночки по років 30, ну і випадково я була свідком їхньої розмови. це напевне були колишні однокласниці, ні одна з них захоплено розповідала про те як їй живеться, про сім"ю іт.д., і питається в своєї подруги чому вона досі сама, адже такий вік, що дітей пора мати, а інша, так сумно промовила,щось на зразок, що це то можна, але ще не має того єдиного..." ось такиих мені жаль.... нікому не побажаю... і надіюся, що це тільки початок, і все у неї буде добре..... (мені звичайно соромно, що я чула їхю розмову :-[ )
так ось вірте, живіть.... не зациклюйтесь на одному і не створюйте ідеал, бо ідеалу не існує.... по собі знаю, що спочатку нафантазувала, начиталася різних любовних романів, от і створила собі принца, але питається для чого мені той принц, для чого той його білий кінь, головне щоб кохання було, і ніколи не дивитися на гроші, адже з 100 дівчат, 45 відповідає, що навіть за діда старого вийдуть заміж, аби тільки його гаманець був товстим, це жах... так йде розвиток , але ще не відомо в якому напрямку......
 

GeLLa

Користувач
Реєстрація
29.01.07
Повідомлення
25
Репутація
0
Говорят что бог создал Еву из ребра Адама. Может это и есть то утверждение "вторая половинка". Не каждый за свою жизнь её находит, может просто потому что не видет её, а она может быть совсем рядом. Но я не раз задумывалась, веть происходит много аварий и разных случаев, погибают люди, получается что те люди были чьими-то половинками, тогда выходит что другие остались без них, тоисть второй половинки нету на земле, если щитать что она одна. Так что об этом можно много спорить.
 

FURIOUS

Користувач
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
40
@AdReNaLiN@ сказав(ла):
У світі говорять що в кожної людини має бути своя половинка та що призначенна нам Богом... а як ви думаєте є вона дійсно і чи зустріли ви ту саму НАЙКРАЩУ ?? чекаю відповіді
Половинка обезательно есть.Но как всегда назло она встречается с другим или с другой :cool:
 

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
FURIOUS сказав(ла):
Половинка обезательно есть.Но как всегда назло она встречается с другим или с другой

Это не так Витя,значит,это ищё не твоя половинка любви,если она так поступает и встречается с другими парнями
Ты ищё найдёшь,ту которую полюбишь насамом деле и ваши чуства будут взаимны...
Удачки
 

SweeTbaby

Користувач
Реєстрація
05.09.06
Повідомлення
28
Репутація
1
Вік
33
А может и та.....просто еще не время вам быть вместе ;)
 
D

Dewill

@AdReNaLiN@ сказав(ла):
У світі говорять що в кожної людини має бути своя половинка та що призначенна нам Богом... а як ви думаєте є вона дійсно і чи зустріли ви ту саму НАЙКРАЩУ ?? чекаю відповіді
Звісно існує, на мою думку, і я її знайшла!!! Так що я вірю в це!!!
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Так как закрыли тему "Что делаеть если он не рядом?" накалякаю тогда тут что можна написать своей половинке если он не рядом :D По многу раз перечитываю твои смски. Очень хочеться всё это слышать, а еще видеть тебя и чувствовать твои теплые, нежные и сильные руки. Хочу уткнуться носом тебе в грудь, обнять тебя за шею, прижаться к тебе всем телом и дать по печени, что бы не уезжал больше от меня так далеко. ЦЕЛУЮ, твоя Я. :D
 

zener

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Вік
33
Знаете после того как я понастоящему полюбил я только тогда полностю понял полное знаечение етой фрази "Вторая половинка" просто я не могу без неё! я понимаю што если она пропадёт я не смогу жыть так как раньше она для меня очень жызненно важная половинка! :-[
 

BAz

Користувач
Реєстрація
13.03.06
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
32
zener сказав(ла):
Знаете после того как я понастоящему полюбил я только тогда полностю понял полное знаечение етой фрази "Вторая половинка"

Полностью тебя поддерживаю , а недаром говорят : " не ценишь пока не потеряешь",сам прочувствовал и сейчас жалею.............................
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Я зустрів свою половинку, а чи вона саме та половинка покаже життя!!!:-*
 
L

Lavi

я в своєму житті ще ніколи по-справжньому не любила.....можливо й незнаю що таке СПРАВЖНЄ КОХАННЯ.....але у мене все ще попереду....мрію найти його ..самого мого любімого соне4ка....хочу для нього зробити ВСЕ щоб він був щасливий поруч зі мною..... хочу любити і незважати на інших.Але я рахую, що кохання без взаємності не існує.... вот любиш, страдаєш собі...а він на тебе увагу не звертає.

Я ще в пошуках своєї другої половинки.....нічого ,весна наступила.... можливо він поруч..... все ще в мене попереду...
Жду тебе моЄ кохання4ко!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :-[ :) :)