Друга половинка

M

metallica

Чесно-заздрю тобі :) Але є така "прописна істина" як bitches get everything (те шо я це пишу ше не означає що я цьому девізу слідую, я тільки намагаюсь:) Для мене реальність була просто шикарною до того як я його зустріла, ну а там далі як завжди...
тільки тепер я розумію як це добре-нічого не відчувати
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
-SaKuRa- сказав(ла):
Тому деякі люди можуть посправжньому закохуватись не раз...
Оце видала. =-O А як це? Як визначити,по справжньому це було чи ні? Спочатку думаєш що по справжньому , а потім ...

metallica сказав(ла):
любов як поняття-то все надумано
Можливо,це дійсно все накрути?І нема ніяких половинок. І нема любові,а хоча є... І то до себе.
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
я теж вірю що в цьому світі майже в кожної людини є друга половинкаO:) -----тобто та людина яка тебе розуміє підтримує у всьому відчуває кожну твою клітиночку.може вгадати про що ти думаєш, знає про що ти мрієш , чого бажаєш найбільше(це моє розуміння другої половинки:) ).Але я чомусь думаю що відносини з цією другою половинкою не обовязково повинні бути коханням.
 

_ЛаПуСьКа_

Користувач
Реєстрація
30.03.07
Повідомлення
83
Репутація
0
BOSSya сказав(ла):
людина яка тебе розуміє підтримує у всьому відчуває кожну твою клітиночку.може вгадати про що ти думаєш, знає про що ти мрієш , чого бажаєш найбільше
ты встретила такого человека?и вопрос ко всем: кто то встречал такого человека?
 
M

metallica

_ЛаПуСьКа_ сказав(ла):
вопрос ко всем: кто то встречал такого человека?
Я зустріла-краще б не зустрічала:cool: Взагалі здатність кохати-величезний талант, і не кожен ним наділений.
Я думаю, що перше що ми помічаємо в людині і перше що нас притягує до неї-це відзеркалення наших почуттів. Незнаю як хто, а в мене саме так і було.
 

-SaKuRa-

Користувач
Реєстрація
20.04.07
Повідомлення
29
Репутація
0
Вік
33
Koшe4ka сказав(ла):
Оце видала. А як це? Як визначити,по справжньому це було чи ні? Спочатку думаєш що по справжньому , а потім ...
Саме це я і мала на увазі.Буває так,що здається ніби ти людину дійсно кохаєш,але проходить деякий час і розумієш,що це було тільки захоплення,нічого серйозного...На собі таке відчувала.Розчарувалась в людині.Зрозуміла,що зовсім не такий,яким здавався...*NO*
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Ні не зустіла:-( І я не писала що бовязково кожен повинен зустріти ту другу половинку.Це трапляється досить рідко....:-(



Ще я трохи подумала над цим питанням і мені дещо прийшло в голову---а що ,якщо ми перетворюємося на тих других половинок лише тоді коли зустрічаємо людину заради якої готові змінюватися,удосоналюватися.Тобто нема такого ,що Бог створив двох людей які ідеально підходять одна одній, доповнюють одна одну -вони зустрілись одружились наробили купу дітей і жили довго і щасливо......:D Швидше в нашому житті все відбувається приблизно так --людина зустрічає іншу людину вони розуміють що дуже подобаються одне одному.починають будувати стосунки і в результаті намагаються зробити все щоб їм було комфортно разом.--------і в кінці виходить їх можна назвати ідеальною парою.
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Була одна дівчина давно, котру я любив аж 2 роки!!!!!!! Наразі зараз нікого не люблю і навряд полюблю. Єдине шо я люблю по-справжньому - життя, море, дівчаток:-[ , хлопчиків:D , маму тата, котів собак... Як ви зрозуміли - люблю усе!!! Щоб зациклюватись на одній людині - якось не по мені, хоча хто зна як воно поверне. шо я нагнав??? сам не поняв=-O %)
 

Natashe4ka

Користувач
Реєстрація
09.09.06
Повідомлення
70
Репутація
0
_ЛаПуСьКа_ сказав(ла):
ты встретила такого человека?и вопрос ко всем: кто то встречал такого человека?
Незнаю як інші, ех...але я зустріла саме таку людину, все шо він говорив я розуміла навіть з пів слова, але нажаль не тут то склалось не виходить у нас нічого, мабуть просто нема такого бажання у нього, побудувати якісь стосунки , зараз ми з ним нажаль просто такі далекі але хороші знайомі ну типо там"привіт , як справи" і все...більше нічого, не завжди так трапляється як ти б цього хотів.... :-( :-(
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
добавлено через 47 секунд
А половинка у кожної людини є, не заперечую, але її іноді буває дуже тяжко знайти[/QUOTE]

А уберечь ещё труднее...
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Якщо приймати таку "теорію половинки" виходить що повинні бути браковані і навіть універсальні... яких по моєму більшість, не займайтеся дурнею - розумійтеся, уступайте, домовлюйтеся, зацікавлюйте, проявляйте більше терпіня, кохайте в кінці кінців... ;)
 

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
мені якось сказав один дядько, якщо в когось немає дівчини ,значіть у когось їх 2:-[
 

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
Маринчик сказав(ла):
А половинка у кожної людини є, не заперечую, але її іноді буває дуже тяжко знайти
Зайчёнок,свою половинку не надо искать.На мой взгляд.Настанет тот момент,где все повстречают свою вторую половинку,свою любовь.Желаю всем удачки.:-*
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
Irynya сказав(ла):
Настанет тот момент,где все повстречают свою вторую половинку,свою любовь.
ага, настанєт! =) конец света! і там всіх повстрічаєм, і половинок, і пращурів, і всіх :D
так говориш, ніби "БАХ!" і всі одразу знайшли! =)))
 
Р

рыжая ENERGy

_ЛаПуСьКа_ сказав(ла):
ты встретила такого человека?и вопрос ко всем: кто то встречал такого человека?
Можно сказать,что встретила,но...это к сожалениюС одной строны для меня это пошло на пользу,я стала более проще,можна сказать в какой-то момент пришлось снять корону и ботроться за свое счастье и до сих пор веду эту игру,потому что моя "половинка" еще не совсем моя!это запутаная история,но игра интересная!Мне кажется все эти розговоры о половинках ну не совсем то!Просто есть люди,не человек,люди,с которыми тебе хорошо и которые тебя понимают,а уже потом для себя мы выбираем с кем нам более кмфортней и интересней!ИМХО
 
А

[_Альон4ик_]

metallica сказав(ла):
Почністю згідна з тобою.Але такою бути досить важко, адже і у них є серце, і вони коли небудь зустрінуть свою половинку і зрозуміють, що прожили життя деремно....
А щодо половинки....Так я вірю що вона є, вірю ,щоя її вже знайшла, або ж ще знайду...А насправді розуміння того, що ти знайшо те, що шукав приходить пізніше.
легенда класна є на цю тему...:)
довга правда....:)
 

Dimass

Користувач
Реєстрація
06.05.07
Повідомлення
3
Репутація
0
Я думаю я свою половинку нашол, поэтому верю в это...
Правда ксожалению бывает что даже половинки расклеиваються...:-(
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Так...друга подовинка існує. І я її (тобто його) знайшла:-p . Надіюсь що ми ще довгі роки будемо разом. Якби не мої 16, я б давно жила б з ним (він на це натякає):-* . Бо за 2 роки і майже 5 місяців я йому довіряю, і знаю, що він саме для мене і тільки мій :-[
 

Beautiful...

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
29
ну я считаю что кому как просто некоторые влюбляются и думают что всё вот она моя половинка но потом прожив вместе пару лет или даже лет 9,10 ты понимаеш что как я тогда ошиблась(ся)вот, а быввает что ты встречаеш и на всю жизнь и при этом как бы вам нехватало денег или еще чегото вы вместе и вы щасливы!O:)
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Кожній людині властиво любити якесь відчуття.Одні люди люблять почувати себе розумними, одні сильними, одні гарними, веселими.....і т.д.Тому ідеальна друга половинка для нас це та людина поряд з якою ми і отримуємо ці відчуття.(прочитала в книжці)