Есть ли дружба между девушкой и парнем?

Music Cat

Користувач
Реєстрація
02.08.07
Повідомлення
64
Репутація
1
По своему опыту и опыту друзей могу сказать, что дружба может быть до какого-то определенного момента, затем обязательно возникнет либо взаимная влюбленность, либо с какой-то одной стороны. Тогда возможны 3 варианта развязки:
1) дружба переростает во взаимную любовь
2) дружба разрывается
3) влюбленность проходит, и люди и дальше остаются друзьями.
У меня есть друг-парень, мы можем делиться друг с дружкой абсолютно всем, вплоть до каких-то очень личных переживаний, но при этом остаемся просто друзьями. У нас был третий вариант, т.е. мы прошли через состояние взаимной влюбленности, которая со временем прошла. Зато теперь мы возможно даже больше друзья, чем были до того.
Правда, даже в третьем случае первый вариант может повториться ;)
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
4й вариант--она надоедает
.:.Проверено.:.
 

Pure Poison

Користувач
Реєстрація
29.08.07
Повідомлення
24
Репутація
0
Вік
35
Согласна.... дружба....и ОН ТОЖЕ:-(
 

Manson

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
44
Репутація
0
я думаю что только дружбы не может быть, это всегда проявляется чемто более, какой нибудь симпатией :-( , даже под тщательными скрываниями :cool: .Если парень просто общается с девушкой то при разговоре всегда наблюдаются некоторые рамки,которые всегда соблюдаются,а когда диалог парня с парнем то они могут говорить без ограничений на любые темы :-p
 

Vikeyshen

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
12
Репутація
0
А мені здається що є дружба!!!!!!!Но є і такі випадки,що дружим-дружим і "проростає" любов!!!:-*
 

-SaKuRa-

Користувач
Реєстрація
20.04.07
Повідомлення
29
Репутація
0
Вік
33
Дружба часто заканчивается любовью, но любовь редко заканчивается дружбой...
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Смешная___КумеДна сказав(ла):
не верю!не верю!(с)
есть и точка!=))))
да, есть!и не накручивайте, что её нет!может,это вам просто не приходилось с этим сталкиваться...
 

farik

Користувач
Реєстрація
19.05.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
37
Для початку підійдем до самого визначення - дружба !!! Це такі складові - духовне зближення, спільні інтереси і спільний особистий простір!! І з нашої, тобто чоловічої сторони, в першу чергу ставимо спільні інтереси. При чому вменяємі мужики розуміють, що інтереси повинні бути по-справжньому важливими, і чітко розділяти друзів і собутильників. Але у чоловіка і жінки завжди один спільний інтерес(хіба що чоловік імпотент), а жінка його бабуся. І для нас цей інтерес найбільш важливий( Діномо і Шахтер со своїм футболом отдихають). Це як ви, думаю розумієте, сексуальний інтерес.
але треба розуміти, що взаємний інтерес зовсім не означає, що хлопець і дівчина повинні одразу ж пригати в ліжко. Секс. інтерес може бути відложеним - наприклад : "зараз не час, але потім чому б і ні" або просто не дуже сильним. Але воно є ЗАВЖДИ!!
Тому дружби між чол. і жін. немає!!! Хоть би що ви там не казали, а рано чи пізно сексуальний підтекст вилізе у вашій дружбі, повірте мені!!!!
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
бла бла бла...ужас, столько читать неинтересно!уснуть можно, пока до конца дойдёшь...запомни, краткость - сестра таланта)))
 

farik

Користувач
Реєстрація
19.05.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
37
Не хочеш, не чітай!!! А учить мене не потрібно, я сам знаю: що і скільки писати!!!
Сорі за оффтоп:-p
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
farik сказав(ла):
Це як ви, думаю розумієте, сексуальний інтерес.
але треба розуміти, що взаємний інтерес зовсім не означає, що хлопець і дівчина повинні одразу ж пригати в ліжко. Секс. інтерес може бути відложеним - наприклад : "зараз не час, але потім чому б і ні" або просто не дуже сильним. Але воно є ЗАВЖДИ!!
Це буде, якщо в тебе плотські бажання, хтивість візьме верх над розумом, порядністю, тактовністю...

чому жінка не може бути другом? нема спільних інтересів - розширюй кругозір сам і не ведись на потяг свого его

щодо підтексту: ти сам вирішуєш шо тобі думать і шо робить, чи не так?;)
 

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
Блин есть,сколько уже я писала и буду писать.Уже как 4 года дружу с одним парнем мы просто друзья и меня ето радует.ведь кто знает мою дружбу с тем парнем тот меня всегда подержит
 

[LP]Mr.Hahn

Користувач
Реєстрація
08.05.07
Повідомлення
56
Репутація
0
Я за тебя

Irynya сказав(ла):
Блин есть,сколько уже я писала и буду писать.Уже как 4 года дружу с одним парнем мы просто друзья и меня ето радует.ведь кто знает мою дружбу с тем парнем тот меня всегда подержит
я ТЕБЯ ПОЛНОСТЮ ПОДдерживаю!!!!!
Я тоже около 5-6 лет дружу с 2-мя сёстрами и мы даже не целовались!!!!даже по пьянке!!!!!!!(Ну конечно это не означает что раз вы дружете, то должны хоть 1 раз поцеловаться)!!!!!!!!!!!Меня полностю устраивает такая, причем хорошая, дружба между парнем и девушкой!!!!!!!
 

EHEP

Користувач
Реєстрація
27.02.07
Повідомлення
66
Репутація
0
а в мене от найкращий друг - дівчина... я колись з її сестрою зустрічався, а зараз ми з нею дружимо, дуже-дуже сильно... вона просто класний друг - і все!!!
та і ДРУЖИТИ з особою протилежної статі навіть цікавіше...
говоріть шо хочете, а хлопець і дівчина можуть дружити...
 
N

NaSteNa

..незнаю як кому, а от мені з хлопцями простіше знайти спільну мову...маю багато хлопців-друзів (значно більше ніж дівчат),..погоджуюсь що дружба з часом переростає в кохання:-( , а потім в ніщо...та все таки приємно що мала колись хоч таких друзів..O:)