Я никого не люблю!

antoshka

Користувач
Реєстрація
28.10.09
Повідомлення
5
Репутація
0
Я никого не люблю! Хотелось бы узнать есть такие, и как это?
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Я тоже стал задумываться над этим, дали превосходный повод.
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
antoshka,
Себе теж не любиш? :)
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
antoshka сказав(ла):
Я никого не люблю! Хотелось бы узнать есть такие, и как это?
Звісно є. Всякі люди є, і такі також..
Як це? - Нормально, живемо та й все. Самотньо, іноді лицемірим.. але так живемо, бо по іншому не виходить.
Цікаво дізнатися вік автора теми.
 

antoshka

Користувач
Реєстрація
28.10.09
Повідомлення
5
Репутація
0
Тема меня эта мучит очень долгое время! Я не понимаю с каких стандартов люди определяют любовь как чувство. У меня были девушки которых я любил, а может и нет! Как определить? Я не знаю. Вот по этому и спрашиваю, может кто то нашёл ответ! Чтоб никого не запутать, я понимаю смысл общественного мнения понятия - "любовь как чувство", хотелось бы понять что такое эта любовь для отдельного человека, его внутреннее отношение, и возможно с этих ответов можно будит понять: " а любим мы ли вообще?"
Авария не обижайся, но я хотел бы остаться анонимным!
Спасибо за ответы!
 

antoshka

Користувач
Реєстрація
28.10.09
Повідомлення
5
Репутація
0
Авария сказав(ла):
Звісно є. Всякі люди є, і такі також..
Як це? - Нормально, живемо та й все. Самотньо, іноді лицемірим.. але так живемо, бо по іншому не виходить.
Цікаво дізнатися вік автора теми.
Выходит это плохо, не любить никого! Выходит лучше лицемерить и придерживаться общественного мнения!
Знаете что я думаю?
Что вся эта любовь, милосердие, щедрость и остальная чушь объединённое общим понятием "добро" сплошная ложь самому себе, есть одно чувство счастье, и всё зависит только от него, и всё делается только ради него.
И если я буду потакать "влюблённым" - буду несчастлив!
 

_СЬЮ_

Користувач
Реєстрація
25.06.07
Повідомлення
10
Репутація
0
вечная тема...люблю или не люблю вот в чём вопрос))
и как по мне дело в нас самих....
готовы ли мы?

antoshka сказав(ла):
счастье, и всё зависит только от него, и всё делается только ради него.
хм...все ради счастья? и быть самому несчастным чтоб другие были счастливы???
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
antoshka сказав(ла):
Выходит это плохо, не любить никого! Выходит лучше лицемерить и придерживаться общественного мнения!
Не можу погодитись. Зовсім не погано (як для мене), хоча, напевно, і не добре. Просто так є! Якщо є достойна людина, то чому б її не полюбити.. а якщо немає, то не варто любити когось "аби було". Це по меншій мірі не розумно. Не буду нагадувати відомі слова про те, що краще голодати.. На рахунок лицемірства, це кожен вибирає для себе. І як це "краще притримуватись загальної думки"? Якщо ти її притримуєшся, то це не краще чи гірше, а знову ж таки - так є. А якщо не притримуєшся, то не можеш себе змусити це робити, можеш просто робити вигляд що так є у зручних для тебе ситуаціях.
Є люди, які просто не можуть жити без любові, тому придумують собі ідеали, розчаровуються, і знову придумують.. вони відчувають потребу в цьому, і звичайно ж це їхнє право.
antoshka сказав(ла):
Что вся эта любовь, милосердие, щедрость и остальная чушь объединённое общим понятием "добро" сплошная ложь самому себе,
Потяття "добро" і "зло" це вже питання іншої теми. А на рахунок милосердя, щедрості (тут зараз посипеться багато критики), людині вони потрібні тому, що вона підсвідомо боїться що з нею погане станеться і їй ніхто не допоможе, тому і сама робить альтруїстичні вчинки, з надією що і їй "воздасться".
antoshka сказав(ла):
есть одно чувство счастье,
З цим майже погоджуюсь. Але поняття "щастя" це щось більш глобальне, тому заміняю його для себе більш "земним" терміном - задоволення.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
_СЬЮ_ сказав(ла):
хм...все ради счастья? и быть самому несчастным чтоб другие были счастливы???
Тут, я думаю, Ви зовсім не так зрозуміли автора.
Скоріше навпаки ]:->
А якщо серйозно, то до чого це взагалі: самому бути щоб інші не були чи самому не бути щоб інші були? Просто влаштовувати своє життя комфортно і розумно, а не для того щоб там щось іншим..
 

Алхимик

Користувач
Реєстрація
21.11.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
36
вах оО я тебе сочуствую, antoshka; раз ты никого не любишь то зачем живешь еще?зачем еще коптишь небо?
ужс.не можешь разобратся?это еще не означает что не любишь никого.
а никто тебе советами не поможет,только навредят,потому и не буду давать их.
п.с.лучше до всего дойди сам,с ошибками,проблемами,но которые сам сделал(создал) а не по чьему-то совету или указанию,ИМХО
 
S

SilentKiller

antoshka сказав(ла):
Я никого не люблю!
+1
Вначале думал что-то со мной не то, потом задумался... не со мной - с нашим городом... Рассмотрим ситуацию - девушка довольно умная и симпатичная едет учиться в столицу, там полюбому находит кого и там остаеться, либо остаеться там работать, если есть хоть капли интеллекта.
Что имеем в итоге? - Некрасивых, тупых тёлок, вернувшихся с дипломом. Не все конечно такие, есть и умные и красивые, но или замужем, или слишком большого о себе мнения...
И того сталкиваемся с дилеммой: либо умная, но некрасивая(вернулась потому что никого не нашла), либо не очень красивая(умом не добилась, лицом не пропихнулась).
Выбор невелик - так что ищи.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Буду флудити в цій темі =)

Можна конкретніше пояснити поняття любові, яке розкривається в цій темі?
Я люблю свою кішку, це рахується?
Я люблю маму, чи скоріше поважаю..?
Чи може мається на увазі така сторона любові як кохання?
Чи любов до справжніх друзів?
Чи сексуальний потяг?
Чи любов до ближнього?
То все ж таки Ерос, Філіо, Сторге чи Агапе?
 

fragman

Користувач
Реєстрація
06.08.08
Повідомлення
75
Репутація
1
Вік
30
да якшо ти нікого не любиш і не любив ти себе ше ненашов в житті! бо кохання це нейприємніше почуття в життя і людина яка не відчула цього незможе зрозуміти =)
 

antoshka

Користувач
Реєстрація
28.10.09
Повідомлення
5
Репутація
0
Ребята, спасибо Вам за ответы и пожелания, но есть одна проблема! Меня то тоже никто не любит! И не из-за того что я плохой, некрасивый и т.д., а потому что любят, все, только себя! И это очень легко проверить, причём каждому! Скажите своему любимому человеку: " Я тебя не люблю!"( на полном серьёзе, со всеми вытекающими от туда последствиями, типа обида, ссора, старые воспоминания, ревность и т.д.). И вы увидите что и вас никто не любит, потому что этой фразы будет достаточна чтоб всё рухнуло, как песочный домик на берегу океана. А всё из-за того что человек любит больше себя и он ни когда не смерится что его не любят! Но вы этого ни когда не сделаете, потому что боитесь! Мы все боимся! Страх того что нас не будут любить, так как мы себя любим!
P.S.:Авария! Я не могу как ты! И почему то мне кажется что и ты не сможешь! И ты будешь искать ответы, мучатся, страдать, потому что тебе надоест, станет противно от этой лживой мерзости прогнивших чувств и отношений, и ты узнаешь!!!
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
antoshka,
Колись мені здавалось що не можу. Я також, так як ти, шукала відповіді. Довго шукала, цілеспрямовано. Для себе я їх знайшла. І все стало просто і зрозуміло.
Про страх ти правий. Потрібно перемогти цей страх, позбавитись його. Але для цього потрібні сили і мудрість.
antoshka сказав(ла):
А всё из-за того что человек любит больше себя
А кого ж ще любити як не себе? В першу чергу потрібно любити і поважати себе. І вже з огяду на це будувати якісь стосунки.
antoshka сказав(ла):
Скажите своему любимому человеку: " Я тебя не люблю!"
Навіщо коханій людині таке казати? Якщо не любиш, то звісно можна. І я казала. Казала навіть кохані людині, колись давно, коли ще в мене був трошки інший світогляд. Казала з різних причин: зі страху, зі злості, через ревнощі.. І нічого, пережили, нічого не рухнуло в той момент.
Ти ніколи не думав, що можна любити людину просто тому, що вона цього варта? Не дивлячись на те любить вона тебе чи ні.
antoshka сказав(ла):
Ребята, спасибо Вам за ответы и пожелания, но есть одна проблема! Меня то тоже никто не любит!
Воно тобі треба ? ))
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
А як же тоді люди створюють сім"ї... Адже в сім"ї є "всє витєкающіє от туда послєдствія, тіпа обіда, ссора, стариє воспомінанія, рєвность і т.д."
Мені чомусь здавалося, що подружні пари частенько зізнаються один одному в коханні....
А любов існує... Навіть вчені довели існування любові як хімічної реакції...
А любов для кожного своя... Хтось любить себе, хтось маму, хтось чоловіка, жінку, кішку... і т.д. Ви просто розберіться кого любите Ви)))):)
 

Romashka

Користувач
Реєстрація
15.09.09
Повідомлення
23
Репутація
0
так не бывает
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
нікого не любити....як би я хотіла цього...і надіюсь так і станеться:'(
помніть,любов разом з прекрасним приносить біль і розчарування. Не любіть і не буде болю!