Як довго тривали (тривають) ваші стосунки??

  • Автор теми SLY
  • Дата створення

Як довго тривали чи тривають ваші стосунки?

  • до місяця

    Голосів: 62 15.2%
  • пару місяців

    Голосів: 81 19.9%
  • півроку-рік

    Голосів: 61 15.0%
  • 1-3 роки

    Голосів: 87 21.4%
  • дуже багато часу...

    Голосів: 59 14.5%
  • інше

    Голосів: 57 14.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    407

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
_Lapochka_,
Ну ты ж сама пишешь что у тебя было такое чуство как любовь его беребороть мне кажется может только новое ясное и светлое чуство,новй человек который будет нуждатся в тебе и ему нужна будешь ты!!! Я могу очень долго тебе писать по чуства многое пережила...но просто я тебе желаю почуствывать то яркое чуство которое есть сейчас у меня!!!


и еще не пробуй тут меня понять я просто в полной эйфорие и я просто в таком класном душевном состояние давно такого не было я просто уу.......:) O:)
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
_Lapochka_ сказав(ла):
тогда всё понятно:)))))))))))))
Угу..и многое с того что я чуствую желаю тебе хотя у тебя будет твое единственное чуство которое тебе будет дарить вот тот ...единственый...просто наслаждайся и делай всё просто от души и у тебя всё будет ок!!!!;)
 

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
_Lapochka_ сказав(ла):
Ес ОФ КОРС!:) ;)

добавлено через 1 минуту
хчу лябви... =)
мемолётные отношения хороши,но до поры времени...
хчу быть с человеком,которым дорожу...
п.с... поиск окончен!:)
вакансия на место этого человека уже забито!:):-p
 

Nila

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
33
А в мене стосунки ще ніколи не тривали більше ніж 2 місяці. Я просто не витримую бути з одним хлопцем так довго, а може ще просто не було ТОЇ людини, яка мені потрібна ...O:)
 

G.Aleks

Користувач
Реєстрація
07.09.07
Повідомлення
51
Репутація
0
недавно побила свои рекорд:"самые короткие отношения "
три дня....
разошлись по обоюдному согласию....:)
 

_ЛаПуСьКа_

Користувач
Реєстрація
30.03.07
Повідомлення
83
Репутація
0
G.Aleks сказав(ла):
а у меня год и три дня*YAHOO*

добавлено через 1 минуту
Nila сказав(ла):
Я просто не витримую бути з одним хлопцем так довго, а може ще просто не було ТОЇ людини, яка мені потрібна ...
а может ты просто не готова к серьёзным отношениям...или сама таковых не хочешь?!*PARDON*
 

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
G.Aleks сказав(ла):
недавно побила свои рекорд:"самые короткие отношения "
три дня....
разошлись по обоюдному согласию....
я рекордсмен!:) 1 день!:D - это самые короткие...
 

Vikeyshen

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Чи довго ми любимо один одного?

Розкажіть будь-ласка про своє кохання,чи довго ви зустрічалися?Вам головне кохання чи гроші за кохання????*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE* \m/ (чи просто погратися?)
 

NeeDle

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
27
Репутація
0
Вік
34
пройшло вже пітора року, як ми разом...все так само...так само класно, як класно проходили перші наші зустрічі...ніжність, любов і це прекрасно...боюсь втратити своє щастя, бо з ним мені добре та спокійно....я його люблю...
 
S

SilentKiller

troJ сказав(ла):
Є люди, які умудряються в слові "Еще" зробити 4 помилки

5 ошибок : ))) ИСТЧО
И так чтобы не офтопить - мои отношения на данный момент 3,5 года : ))
Иногда кажеться что было уже все и ссоры и скандалы : ) но всегда моя девушка че-нить новенькое выкинет : ) с ней не соскучишься : )
 

_ЛаПуСьКа_

Користувач
Реєстрація
30.03.07
Повідомлення
83
Репутація
0
Kate сказав(ла):
Це як? Як гроші можуть бути кращі ніж кохання?
ну человек подростает..становится сформированой личностю...и начинают многие люди больше ценить деньги а не любовь...ищут в мужчине(женщине) деньги, а не чувства....душу...
 

Кіт Бегемот

Користувач
Реєстрація
04.12.07
Повідомлення
6
Репутація
0
camo^et сказав(ла):
Ну а в мене 6 років, і все ....ВОТ ТАК ВОТ

а в мене 2 рази по три роки і все :)

зараз нові стосунки, 8 березня було 5 місяців як зустрічаємся а до того ще 5 місяців дружили*YAHOO* *DANCE*
 

IRiN

Користувач
Реєстрація
12.02.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
33
SLY сказав(ла):
Як довго тривали (тривають) ваші стосунки??

Про себе можу сказати, що недовго. Декілька місяців. А потім стає якось нецікаво, виникають конфлікти, непорозуміння і згодом все сходить нанівець. Мабуть тому, що ніхто з нас не зацікавлений в дальніших стосунках
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Через місяць, буде 3 роки.
 

MaLyaFka

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
72
Репутація
0
такс.. маі атнашенія.. маі атнашенія ну ніяк не пойнять. вони дуже дивні: часом є, а часом - немає))
ну якщо рахувати усе спочатку, починаючи зі знайомства(і не включаючи довготривалі сварки і похождєнія налєво), то почалось все ще минулого літа ))) отако.
 

Іона

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
25
Репутація
0
З одним хлопцем я зустрічалася 1,5 року, але ми розійшлись, це мої найдовші стосунки. А на даний час я зустрічаюся з хлопцем тільки 2 місяці, це зовсім трошки, але я набагато щасливіша ніж за той довгий час. ;)
 
M

MaskaRa

Іона сказав(ла):
З одним хлопцем я зустрічалася 1,5 року, але ми розійшлись, це мої найдовші стосунки. А на даний час я зустрічаюся з хлопцем тільки 2 місяці, це зовсім трошки, але я набагато щасливіша ніж за той довгий час. ;)

:D ну це саме собою! завжди з новим коханням здається краще ніж із колишнім:)


А особисто я не можу бути поряд із одною людиною тривалий термін:'( ,як би я ненамагалась, не виходить:'( і причин для цього досить достатньо, головна із яких відсутність справжнього кохання, лише чергові симпатії чи закоханості:-( , а можливо я і не вмію кохати, ненаю...та думаю щоб там не було усе ще попереду;)
 

MaLyaFka

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
72
Репутація
0
MaskaRa сказав(ла):
а можливо я і не вмію кохати, ненаю...та думаю щоб там не було усе ще попереду
да ну. всі вміють кохати. це так само як гудзики пришивати, головне - правильно навчитися))
он прийде весна - почне народжуватись ваше кохання. тим більше якщо він вільний - буде набагато легше;))
 

Ked

RevoLUcioner
Користувач
Реєстрація
14.07.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
32
MaLyaFka сказав(ла):
да ну. всі вміють кохати. це так само як гудзики пришивати, головне - правильно навчитися))
он прийде весна - почне народжуватись ваше кохання. тим більше якщо він вільний - буде набагато легше;))
В добавок нужно тему создать) Сразу зарезервированых и законсервированых)) тобыш... Перый нах!- занят!))
писи Я - Занёт!

А "тривають" 6 дней)))... в полном одиночистве)))