Якби парламентські вибори відбулися тепер...

Вибори 2007. Ваш вибір

  • Блок Литвина

    Голосів: 1 1.1%
  • Блок "Народна опозиція" Н. Вітренко

    Голосів: 0 0.0%
  • Блок Юлії Тимошенко

    Голосів: 32 35.2%
  • Комуністична партія України

    Голосів: 1 1.1%
  • Народний Союз "Наша Україна"

    Голосів: 10 11.0%
  • Партія Регіонів

    Голосів: 9 9.9%
  • Соціалістична партія України

    Голосів: 0 0.0%
  • інше

    Голосів: 7 7.7%
  • партія націоналістичного спрямування

    Голосів: 11 12.1%
  • партія проросійського спрямування

    Голосів: 0 0.0%
  • Встановлення в ВР кулемета і виборів не буде :-)

    Голосів: 20 22.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    91

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Наразі у стінах українського парламенту мусується тема дострокових парламентських виборів, отож хочу започаткувати опитування форумчан. Якби вибори відбулися тепер ( у березні 2007 ) за кого ви б проголосували?
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
За встановлення кулемета в ВР!!!!
 

4ara

Користувач
Реєстрація
16.10.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
46
Поставила би галочку там де надпис - не підтримую жодного!!!
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
TIMOTI сказав(ла):
Поставила би галочку там де надпис - не підтримую жодного!!!
Або написав би на бюлетні, що я думаю про кожну партію.:D
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Шановна громадо, запрошую до голосування! Хай це опитування стане ще одним підтвердженням зниження рівня довіри українців до теперішнього Уряду та інших владних інститутів!
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Burberry сказав(ла):
Шановна громадо, запрошую до голосування!
А де варіант не підтримую жодного кандидата чи підтримую того хто перестреляє всіх інших претендентів.:D Тоді можна з чогось вибирати а так немає вибору тому і не голосую.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
BRaven сказав(ла):
Голосую за Антеуфла!...
Створюєм свою партії і йде на вибори.:D Правда треба трохи кулеметами запастися, а то в верховну раду не пустять. сильно там прижилися попередні жильці.:D Так що ніякі вибори і революції їх звідти не виженуть, хіба що мертвими звідти їх можна винести.:D
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Голосую за Бен-Ладена... Пусть прийдёт и перестреляет всех, кто в ВР......
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
ну розберемось по кожному.
блок літвіна - пішов гуляти лісом, полем. хтось взагалі щось про нього чув? до рівня в.р. не дотягує вже.
блок вітренко - хай мене ранять. ви смієтесь?
комуністична партія - фактично поховала себе заживо підписавши коаліцію з партією регіонів. з олігархами, проти якіх мали не маті боротися зі своїми лозунгами.
соціалістична партія- ще один політичний труп з ярмом Іуди на шиї.
партія нац.спямування - не реально. поясню чому. лідера сильного менає да і партії самої також. назвіть хоч одну? голосувати за одну з десяти - голос на вітер - бо нікуди вони так не пройдуть. а як пройде десять чоловік на 450? що вони будуть робити трибуну блокувати?
проросійського спрямування - все одно, що регіони. дивна графа.
наша україна - "не зрадь майдан!", як згадаю, так і верне. пасібкі більш не хочеться. хто кого зрадив???
ви не враховуєте Луценка і його союзу "самооборона" політик молодий і дуже навідь перспективний. я думаю до парламентских виборів він набере необхідний розгон і наврячи буде об`єднуватись з кимось, скоріш за все буде прориватись сам і думаю йому це вдасться.
ну що ж маємо двох беззаперечних лідерів перегонів БЮТ і ПР.
дві сили з карденальними напрямками розвитку і з полярними поглядами на майбутне країни.БЮТ наче б то не погано, але голосування за закон про кабмін? поховала юля ющенко і його повноваження далеко далеко. ну звісно в результаті, якщо вона приведе до більшості у парламенті свою партію і стане прем`ером вся влада буде в одних крепкіх жіночих ручках.
та політик вона експересивний, як на мене домовлятись не вміє ( і нащо того порошенка було виставляти на спікера???) чи буде користь державі з того? ну може і спробую не знаю.
ПР точно не буду голосувати, а причин в мене забагато.
щодо падіння рейтингів. це закономірно. тарифи ростуть, виплати скоротшуються......та радикальних змін не буде. ми поступово йдемо до двохпартійної системи керування. я думаю це неправильно, але побачимо, що буде далі.
 
K

kandrik

Femida

Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
14
Репутація
0
До речі дострокових виборів не буде. Слідкуйте за першою декадою/ першою половиною квітня. Все іде до "широкої коаліції" з "торжественным жертвоприношением Яныка".
__________________
Амінь. Насправді вже давно час шукати альтернативного кандидата. Помаранчеві сили вже "просрали свою парафію" (вибачайте за лайку - вирвалося :-( ). При цьому якщо леді Ю. якось і вдалося вийти більш-менш чистою, то НУ опинилася в ***** по самі вуха Президента.
Давайте поміркуємо, зробимо аналітичний прогноз. Навіть якщо і ПР обєднається з НУ і БЮТ, кому це буде загрожувати, якщо вони підуть на це разом?Та абсолютно нікому. В результаті у помаранчевих виборців все одно немає альтернативи цим двум силам. Від союзу однієї з них з ПР може виграти тільки остання і ніхто ін.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
kolya сказав(ла):
І добре, що не буде, хоч гроші збережемо.
Мда, враховуючи твої величезні витрати на виборчі перегони - це буде значне заощадження!:-X
 

element

Користувач
Реєстрація
15.02.07
Повідомлення
26
Репутація
2
Вік
40
Был бы благодарен камекадзе, который повторил бы подвиг 11 сентября, но только с нашей верховной радой...:D
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Burberry сказав(ла):
Мда, враховуючи твої величезні витрати на виборчі перегони - це буде значне заощадження!
Але ж держава витрачає міліони на проведення виборів і з чиєго карману ви думаєте підуть ці гроші явно не з депутатського. Правда з иого тоже не піде, а от з бюджету то точно і знову почнется інфляція і підвищення цін. І це вже вдарить по карман нас усіх. ИМХО.
 

Femida

Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
14
Репутація
0
kolya сказав(ла):
почнется інфляція і підвищення цін
а вона вже почалася:D . Наскільки не зраджує память рівень ВВП на попередню декаду місяця склав за словами пана Азарова 12,3. Памятаю тоді міністр фінансів дуже образився на журналістів, що ті не захлопали в лодоні, почувши таку цифру....Так, погоджуюсь цифри можна підробити, це не один раз практикувалося в Україні. Тому я бігом сіла за інет, заглянула на один портал і побачила статистику інфляції за останні місяця. Очі були квадратні. Інфляція становила - 12,8. Висновок - інфляція зїла ВВП.Доходу ніякого держбюджет не отримав.Єдине, що радує: ціни на метал стали стабільніші, ніж за премєрства Тимошенко, не так пригають ціни....
 
B

BEN LADEN

HardCore сказав(ла):
Голосую за Бен-Ладена...
element сказав(ла):
Был бы благодарен камекадзе, который повторил бы подвиг 11 сентября, но только с нашей верховной радой...
Спасіб за довіру...:D, але потрібні більш конструктивні ідеї...
Голосував би або за 9-те або за 11-те.
З.І. Нє, ну якшо тре буде помогти, то кажіть...]:->
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Femida сказав(ла):
Наскільки не зраджує память рівень ВВП на попередню декаду місяця склав за словами пана Азарова 12,3.
А якщо провести вибори то буде всі 15, а то і більше.
 

ora

Користувач
Реєстрація
20.09.06
Повідомлення
63
Репутація
3
kolya сказав(ла):
І це вже вдарить по карман нас усіх. ИМХО
Аналитики оценивают стоимость перевыборов Верховного Совета в 400 млн. гривен . Для бюджета это - копейки . 20-ку добавили людям - уже 3,5 млрд. , как с куста . А по (400 млн. делим на 32 млн. электората ) 12.5 гривен можно и скинутся . Лично я могу и за двоих .

Судьба наша такая - не идеал искать , а " выбирать лучших из худших котов " . Леопольд призывал " жить дружно " . Допризывался !!! Матроскин "всегда за совместный труд ...для моей пользы " Осквернил светлый образ ! А выбирать прийдётся . Не тянуть же эту государственную агонию ещё лет 10-15.

Люди , голосующие за партию регионов , может хотя бы на форуме обьясните - почему ? Только без фраз , типа " Юля ..." Не почему " против " , а почему - " за " ?