Как же всё таки быть с русским языком?

  • Автор теми Куряга
  • Дата створення

Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
AJAX сказав(ла):
Особливо газ.
Вибачте відхилюся від теми.
Шановний Василю ви я бачу ЛЮБИТЕ росію,але поясніть чому Грузія І навіть Білорусія(пояснюю чому навіль бо Лукашенко також любить росію) проводять свою політику щоб відокремитися від росії.

Я нигде не писал, что люблю Россию. Я и не предлагал присоединяться к России. Не надо мне приписывать того, что я не говорил. И тупо гнать на Россию тоже не стоит, аргументируйте то, что говорите, иначе лучше молчите в тряпочку.
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Спорить не буду, потому что считаю это всё бесполезной тратой времени и нервов!!!!!!!!!!!!!!!!! Лично для меня всё равно какой ты национальности, главное чтоб человек был хороший. Дума.тим всё сказано!
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
И на этой оптимистической ноте предлагаю тему закрыть! :)

Пока только до понедельничка, а там посмотрим....

Соображения по этому поводу рассмотрю в личке и обязательно обсужу с администрацией O:)
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?

секретарь донецкого облсовета Николай Левченко, заявил, что украинский язык является только языком "фольклора и анекдотов", негодным для науки и других сфер современной жизни, и что в будущем в Украине будет один государственный язык - русский"

Саме для цього потрібен статус для російської мови?
 

SUPER_SONIC

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
13
Репутація
0
Просю, на ваш суд та розсуд... :D :D :D :D :D
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Ще не читаючи відгуки, лише по питаннях голосування прийшов до висновку, що цю тему створила людина, яка мягко зказати не любить наш народ. Тримаючи українців за необізнане бидло...
Подібне особисто мені доводилося бачити не раз.

Е правило: "Народ який не має своєї мови - не є народом"
Є держава, є державна мова, а те що колишні запроданці втратили (нехай навіть не по своїй вині, а з вини своїх батьків і дідів) свою мову, а з нею історію, культуру і всі інші принади свого народу, взвгалі не повинні сіпатися.
Ваш язык русский - ваша страна Россия! Здавайте паспорт, відмовляйтеся від громадянства і відїзжайте, на скільки я памятаю Путін обіцяв прийняти всіх... От там і будете відстоювати русский государственный "великий и могучий", можете навіт телеграми слати, нам папір потрібен :D

І попереджуючи деякі відгуки, скажу - не потрібно заливати стосовно того, що ви не посягаїте на нашу мову, ви лише хочите почуватися комфортніше, оскільки вам так зручніше... повторюсь, туди, не Кацапію, і там насолоджуйтеся спілкуванням..........
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
MandrivniK, никто не хочет забирать у украинцев украинский язык. На русском языке разговаривает большая часть Украины и за 15 лет они массово не перешли на украинский язык. И разговаривают себе на русском и бумаги заполняют и тд. И переходить на украинский не собираются. А признав русский вторым гос. языком мы в виде закона подтвердим то, что сейчас и так существует.
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
FOXXX сказав(ла):
Касамчег, а ты со мной на каком языке разговариваешь????
............................................................................................................................................................

З.Ы.3 Через 150 лет все будут говорить на китайском... Помяните мое слово...

Повне лайно, я з дитинства знаю свою мову хоча жив так само, і в тій самій державі що й ти, тобі вбивають в голову а ти вір, вір у все те що "подають тобі з екрану".
Я знав свою мову:
в ті часи коли " фізруки чергували в церквах - бо школярам не можна було ходити до церкви" а бабця водила мене малого і ховала мене за собою.
в ті часи, коли розмовляти моєю мовою вважалося, сказати найлегше то - некультурно.
мене вважали "недорозвинутим" - бо я не знав "русского" язика, хоча в науках рубав краще своїх однолітків, і їм ставили 4 а мені "натянутую тройку" і пропонували батькам забрати до інтернату, і через рік я вивчив ваш "язык" і повернувся в відмінники без особливих потуг.
в ті часи фраза украінською мовою в тексті виділялася кавичками (вигорожувалася) і це було правило, було й ще багато чого але моя мова жила і не деградувала.
Деградували ви, такі як ви - що ніколи нічого не вчили, не хтіли, і не вміли - і ви вимрете, з часом а ми лишемось, і мова наша лишиться...

добавлено через 2 минуты
Василий сказав(ла):
MandrivniK, никто не хочет забирать у украинцев украинский язык. На русском языке разговаривает большая часть Украины и за 15 лет они массово не перешли на украинский язык. И разговаривают себе на русском и бумаги заполняют и тд. И переходить на украинский не собираются. А признав русский вторым гос. языком мы в виде закона подтвердим то, что сейчас и так существует.

Спеціально для тебе я написав останній абзац у своєму попередньому повідомленні...
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Підтвердження на державному рівні потрібне для мови котра насправді потребує захисту та втручання. А вам шановні просто влом вивчити українську. Я прихильник впровадження державних іспитів з історії та мови, для громадян котрі претендують на державні посади. Тоді шановні ми не побачимо азарових, януковичів та інших неуків коло державного керма!
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Василий сказав(ла):
На русском языке разговаривает большая часть Украины и за 15 лет они массово не перешли на украинский язык.
Згадалася фраза з відомого фільму "Весілля в Малинівці": "Опять власть меняється". Стала українська влада розмовляй по українскі, а якщо нас Путін захопить, то треба починать розмовлять по російські.:D
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
kolya сказав(ла):
а якщо нас Путін захопить, то треба починать розмовлять по російські
А якщо Коля свої застрелять за підлабузництво?
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Burberry, большая часть Украины не против русского, как второго гос. языка. Ты что ненавидешь большую часть украинцев? Ненавидешь Украину?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Василий,
Василий сказав(ла):
большая часть Украины не против русского, как второго гос. языка.
Хто Вам про це сказав? Ви проводили референдум? Не потрібно видавати бажане за дійсне.
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Burberry сказав(ла):
Сообщение от kolya
а якщо нас Путін захопить, то треба починать розмовлять по російські
Василий сказав(ла):
Ты что ненавидешь большую часть украинцев? Ненавидешь Украину?
Василю, все простіше - я не хочу російської окупації. Не потрібно перекручувати текст!
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Burberry сказав(ла):
Василю, все простіше - я не хочу російської окупації. Не потрібно перекручувати текст!
Знаешь, я тоже её не хочу, только какое это имеет отношение к теме?
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Вы чего тут войну разжигаете?? Достали уже, ярые противники России.
Какая вам разница, на каком языке кто говорит??? Вы вначале сами его хорошо освойте. А то тоже толком его незнаете. Надоело уже читать всё, что тут пишеться. И как вам самим не надоело??? Поражаюсь. Я русская и общаюсь на русском языке. И что меня теперь за это убить надо?? Если придёт такое время, что нужно будет , лично мне, писать на русском языке, буду учиться. А пока, я понимаю его хорошо. читаю тоже свободно. Большего мне пока ненадо.

добавлено через 4 минуты
я хотела написать на украинском языке, а не на русском. Вот свой язык я хорошо знаю.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Mishell,
Mishell сказав(ла):
Вы чего тут войну разжигаете??
А можна конкретно, хто і якими фразами підштовхує до конфронтації?
Mishell сказав(ла):
Достали уже, ярые противники России.
Мене дістають як русофоби так і русофіли, які не підтверджують свої слова фактами.
Mishell сказав(ла):
Какая вам разница, на каком языке кто говорит???
У тому то і справа, що ніякої. І я ніколи і нікого не примушував спілкуватись зі мною українською мовоюі, на відміну від деяких можновладців "страшного брата". І взагалі мені байдуже, на якій мові спілкується мій співрозмовник, все одно, якщо потрібно я буду намагатись його зрозуміти.
Mishell сказав(ла):
Вы вначале сами его хорошо освойте. А то тоже толком его незнаете.
Я так розумію, це (незнання) стосується української мови. Так. Це правда. І ні ми, ні наші нащадкі не будуть її "толком" знати, якщо її не розвивати - не дивитись іноземні фільми українською, не слухати української пісні, не читати української книжки і т.д.
Mishell сказав(ла):
И как вам самим не надоело???
Набридло, дуже набридло, особливо небажання зрозуміти один одного.
Mishell сказав(ла):
Поражаюсь. Я русская и общаюсь на русском языке. И что меня теперь за это убить надо??
Mishell,
Поясніть мені будь-ласка, де ви побачили слова, направлені проти Вас особисто, або проти інших росіян за те, що вони росіяни і спілкуються російською? Вам особисто, чи іншим російськомовним громадянам(і не громадянам) на форумі, чи у місті, чи в країні хтось докоряв за те, що вони спілкуються російською? Взагалі, хто і що заважає Вам спілкуватися російською? Яка необхідність у тому, щоб визнавати російську мову державною?
Доречі, в одному з лютневих номерів "НВ" було оголошення про формування 1-х класів з російською мовою навчання.
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Эх, не люблю я спорить. А по поводу организации русского класса. Мы тоже 7 лет назад добивались организации русского класса. И имели неприятности. Нам не разрешали его организовать, хотя у нас набиралось 23 ребёнка. Только с третьего раза на заседании белого дома дали такое разрешение. И вы думаете это справедливо??? Думаю что нет. Были и звонки, и угрозы. Но мы всё равно своего добились.
Теперь по поводу русского языка. Нас тут называют масколями. Только не пойму в чём отличие москаля от русского и хохла от украинца. И разве это я в те времена натворила столько всего, или вы сейчас делаете всё это, что твориться в Украине??? Не ты, не я , а наше правительство. Простой народ тут не причём. Только вот ваш негатив к русскому языку убивает. Кричите - москали такие, сякие, однако что то добрая часть украинцев работают в той же Московии.