Любви все возрасты покорны!!!

  • Автор теми D_e_n_y_a
  • Дата створення

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
_Flower_ сказав(ла):
Особисто я не змогла б зустрічатися з молодшим, тому що я б ним командувала!
Якщо ж то буде дійсно кохання, то тобі буде огидно ставити в таке положення свою кохану людину.
Alla сказав(ла):
Я прям не наю что мне делать!!!
можеш бути нарівні з ним. поки він не позбавиться своїх стереотипів щодо вікових обмежень чи різниці у віці.
Kate сказав(ла):
Коли ти кохаєш людину - вік немає значення.
+рас
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
Alla сказав(ла):
еще вопрос по теме: "Как вы отоситесь к отношениям когда девушка старше парня???"
вполне нормально:)
а...да..любви все возрасты покорны это да...почему некоторые считают что потерять голову нельзя в 35 лет..или даже в 70....не имеет значения сколько лет))))
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
33
Vins сказав(ла):
Такі є і мого віку
Я і не сумніваюсь :D
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Ащо обовязково командувати ?
Не обов"язково, але якщо мені дати вилізти на голову - я вилізу :D :-p :)

Pashok сказав(ла):
а якшо наприклад тобі 45 а йому 40? це має велике значення?
Поживу побачу =)

Pashok сказав(ла):
ага, тобі попробуй заборони!
:-[ :D :-p
PATRICK сказав(ла):
Якщо ж то буде дійсно кохання, то тобі буде огидно ставити в таке положення свою кохану людину.
Саме тому й вибираю старших =)
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
_Flower_ сказав(ла):
Особисто я не змогла б зустрічатися з молодшим, тому що я б ним командувала!
_Flower_ сказав(ла):
Саме тому й вибираю старших =)
гг
тобі так тяжко переступить через себе заради почуття, заради коханої людини?
це схоже на слабкість
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
_Flower_ сказав(ла):
але якщо мені дати вилізти на голову - я вилізу
Якщо твій коханий буде молодший це не означає шо ти зможеш це зробити, тим більше навіщо ?
 
K

Kate

_Flower_ сказав(ла):
Саме тому й вибираю старших
Не хочу нікого ображати, але мені здається, що ОБИРАТИ кохання не може ніхто. Ти не зможеш вибрати в кого закохатись, а в кого ні.
Кохання саме тебе обере, і не запитає які хлопці/чоловіки тобі подобаються...
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
33
PATRICK сказав(ла):
тобі так тяжко переступить через себе заради почуття, заради коханої людини? це схоже на слабкість
Емм... хтось тут на своїй хвилі.. і не хоче зрозуміти, про що я говорю.. =)
Якби я закохалася в молодшого, але не зізнаваляся б в цьому чи ще щось таке, це було б слабкістю, тому що я не могла б як ти кажеш, переступити через себе.
Але річ зараз не в цьому, а в тому, що я навряд чи закохюсь в молодшого, не мій інтелект, в молодших ще дитинство грає... =)

3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Якщо твій коханий буде молодший це не означає шо ти зможеш це зробити, тим більше навіщо ?
Можливо і не означає, але скоріше всього так і буде.. просто ти мене не знаєш, тому й говориш так :) :-p ;)

3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
тим більше навіщо ?
_Flower_ сказав(ла):
так було і буде
Kate сказав(ла):
Не хочу нікого ображати, але мені здається, що ОБИРАТИ кохання не може ніхто. Ти не зможеш вибрати в кого закохатись, а в кого ні.
Кохання саме тебе обере, і не запитає які хлопці/чоловіки тобі подобаються...
Можливо й так.. хоча сумніваюсь...
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
у мене (як виявилось) є трохі знайомих, що мають(мали) стосунки з людьми різного віку. серед них один(!) хлопець був одружений на дівчині молодшу за нього на 9років. розійшлись. у неї ще дитинство у голові, самостійності закортіло(всі були шоковані таким вчинком з її боку, він буквально носив її на руках, забеспечував, тощо, вона помикалась, попрацювала офіціянткою і спробувала повернутись, він, ясна річ, їй відмовив) далі у мене є знайомий з рівного, одружився на дівчині старший за нього на 11 років, вона заборонила йому зустрічатись з друзями, заставила змінити роботу і їздить на ньому, як на віслюкові(любов, ёптр) мій одногрупник з ОА одружився на дуже гарній дівчині(11років старша) все було чудово, кохання, почуття, вона завагітніла, народила, він зібрав речі і пішов, виявляється знайшов свого віку і "це так важко" і "я ще хочу погулять"(і таке бува) мій двоюрідний брат. він мав невдалий перший шлюб, дівчина(з одного року) весь час влаштовувала скандали, ревнувала на межі божевілля, потім здибала "тру кохання" і наполягла на розриві. брат знайшов жінку (12 років старша) і вони чудово ладнають, все у них прекрасно і можна тількі заздрити.:)
висновок. всі люди дуже різні і кожний шукає щось своє. комусь требе керувати, комусь треба, щоб його вели по життю, а хтось прагне рівних стосунків.кожен досягає "своєї" гармонії. вік не відіграє такої вже важливої ролі, коли є справжні почуття, спільні інтереси, і світогляд.
але зі всією своєю гуманісттю, представте, що ваша дитина прийде до вас і скаже "мені 18, я покохала(в)! йому(їй) 50!, але це все кохання! завтра одружуємось=-O " важко спрогнозувати свою реакцію, чи не так? і залишатись спокійним і все розумійючим, правда?
я розумію різницю у 10-15 років, але ви мені вибачайте, коли партнер старший на 40? для цього є термін у сексологів:cool:
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Мені лічно пофігу...я дивлюсь завжди на ум...на рост і роки я не дивлюсь...мені по%уй *PARDON*
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
_Flower_ сказав(ла):
Я ненаю, как можна полюбить парня, который на много старше, или менше...
Якось все само собою стається. Люди, які просто спілкуються навіть і не думають про це, а тут бац! *KISSING*
_Flower_ сказав(ла):
А старший не дасть покамандувати, в нього ума більше
Вік не є показником ума і мудрості ...
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
33
Koшe4ka сказав(ла):
Вік не є показником ума і мудрості ...
Це твоя думка, моя зовсім інша.
Зрівняй хлопця, якомму 16 і якому 19 - побачимо, які в тебе будуть висновки...
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
_Flower_ сказав(ла):
Це твоя думка, моя зовсім інша.
Твоя думка інша тому що ти молодша.
_Flower_ сказав(ла):
Зрівняй хлопця, якомму 16 і якому 19 - побачимо, які в тебе будуть висновки...
Ти хочеш сказати, що в 16 років хлопець тупий, а в 19 років поумнішав? :D
Знаєш як кажуть :"Если в 20 лет ума нет, то и потом не появится"
Хоча... Я думаю, що це не зовсім так. Люди з віком міняються, але є "унікуми". В 16 років ще хлопець повністю не сформований для таких відносин. І це не значить що він дурний. В нього поведінка саме така яка відповідає його віку.
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
33
Koшe4ka сказав(ла):
Ти хочеш сказати, що в 16 років хлопець тупий, а в 19 років поумнішав?
Не тупий але.. як я вже мабуть раз 5 казала, в 16-річного - дитинство в одному місці грає :D :)
чим старший - тим менше тої дитячості. =)
Ми звичайно, в душі - всі діти, але її надлишок мені не подобається =)

Koшe4ka сказав(ла):
В нього поведінка саме така яка відповідає його віку.
А я нічого й не маю проти, просто кажу, які мені подобаються, а які ні :)
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Alla сказав(ла):
"Как вы отоситесь к отношениям когда девушка старше парня???"
Було б дуже добре якщо б вказували ще й вік. А то тут висловлюють думки люди різних вікових категорій, тому виходять такі собі непорозуміння.
Звичайно, коли говорити про такі стосунки у підлітків... Та тут нема що говорити, і так все зрозуміло.
 

Caramellina

Користувач
Реєстрація
24.03.07
Повідомлення
59
Репутація
0
Вік
34
Я повторюсь, но нужно судить по уму, а не по записи в паспорте. Сколько видела случаев когда подружки влюблялись в парней. И на вопрос сколько ему лет, отвечали: "Где-то около двадцати", а потом оказывалось что он ещё в школу ходит. И что? Всречались студентки со школьниками! И я неоднократно сталкивалась с ситуацией, когда парня оценивала на года 3-4 старше.

А вообще по теме, если брать большую разницу в возрасте, то любовь возможна. Но равенства в ней не будет (я имею ввиду разницу в 15-20 лет). Большая любовь до гроба, взаимопонимание, но полюбом верховенствовать будет партнёр, у которого опыта побольше
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
_Flower_ сказав(ла):
в 16-річного - дитинство в одному місці грає
чим старший - тим менше тої дитячості. =)
Чим старший стає мужчина, тим дорожчі іграшки. дитячість залишається;)
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
_Flower_ сказав(ла):
Зате менше на зовні вилазить (дитячість)
то просто чоловіки маскують свої дитячі забавки, мовляв, треба в гараж машину ладить, чи, комп зіпсувався, підшаманю;)

в стереотипах чоловіків залишається образ їх батьків (батька), коли суворий погляд, міцні руки, твердість характеру визначають статус головного в сім"ї. пробуйте провіряти їх (чоловіків) на щирість. можливо, вам відкриється істина;)
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
_Flower_ сказав(ла):
Саме тому й вибираю старших =)
а старші оберають тебе. :) :-*

добавлено через 1 минуту
_Flower_ сказав(ла):
в молодших ще дитинство грає... =)
ггг, а я от старший наприклад за тебе і в мене воно досі грає! :D *CRAZY* *WASSUP*

добавлено через 2 минуты
_Flower_ сказав(ла):
Зрівняй хлопця, якомму 16 і якому 19 - побачимо
ггг! ну тут ти права, бо Хастлєр (в свої 16) мене ( в мої 19) переплюнуф по інтелекту! :)) і шо з цього?

добавлено через 2 минуты
_Flower_ сказав(ла):
Ми звичайно, в душі - всі діти, але її надлишок мені не подобається =)
хм... шкода... =(

добавлено через 2 минуты
_Flower_ сказав(ла):
Зате менше на зовні вилазить (дитячість)
ой блін! шо ти заладила! от вимахаєш до 50 а потім буш плакать шоб в дитинство повернутись, а наразі мені здається що в тебе просто грає перехідний вік, коли випендритись хочеться що ти вже дорослий! :cool: :-\