Любви все возрасты покорны!!!

  • Автор теми D_e_n_y_a
  • Дата створення

CEX

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
35
сори за Баянчег, но не здержался!
"Любви все возрасты покорны, но вот только органы не все!"
 

Trash Kitty

Користувач
Реєстрація
11.07.08
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
35
CEX сказав(ла):
"Любви все возрасты покорны, но вот только органы не все!"
да,да!!!!нада любитися поки молодий і всі органи можуть;)
 

mr.Belanov

Користувач
Реєстрація
05.09.08
Повідомлення
35
Репутація
0
УГУ!

D_e_n_y_a сказав(ла):
Любви все возрасты покорны!!! - ,,чи вірите ви у це?'':-[ :-[ :-[







Ага! :-X Верю, и не только в это.:-X А ещё в горем жён, шведскую семью и Девида Блейна...
 

Manson

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
44
Репутація
0
"в любви все возрасты покорны!!! " ... любовь ведь тоже разная бывает... О какой идёт речь? У меня были ситуации что "девушка" была на много старше меня, но эта любовь длилась только ночь...
Вон Пугачёва призналась, что тоже была неоднократно в браке, и каждый новый муж был моложе предидушего, так то тоже любовь, но к деньгам... Вот как...
 

ALU

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
14
Репутація
0
Вік
34
"Любви все возрасты покорны"

Я в це абсолютно не вірю. Як можна змиритися з тим, коли між закоханими різниця у віці складає 20-40 років. Це повний брєд. Це просто неправильно.
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
ALU сказав(ла):
Я в це абсолютно не вірю. Як можна змиритися з тим, коли між закоханими різниця у віці складає 20-40 років. Це повний брєд. Це просто неправильно.
А я с тобой не соглашусь, я не вижу здесь "бреда", почему ты так считаешь, абсолютно правильное выражение "Любви все возрасты покорны"! Это возможно и много есть случаев, когда партнер старше своего избранника, например, мой дедушка был старше моей бабушки на 20 лет, они любили друг друга, родили двух детей, и действительно были счастливы!!И это совсем не бред, это реальные факты!
 

Nezabytnia

Користувач
Реєстрація
13.08.08
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
28
D_e_n_y_a сказав(ла):
Любви все возрасты покорны!!! - ,,чи вірите ви у це?''
Таких випадків дуже мало.Що може бути спільного між людьми різного віку?
 

Asin

Користувач
Реєстрація
20.08.08
Повідомлення
22
Репутація
0
Вік
29
у моих знакомых разница 12 лет а вместе уже 15! ВОТ ТАК!!!:cool:
 

SpiDer

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
41
Репутація
0
Що мені робити?
Мені подобаеться одна дівчина.
Я навіть сказав їй про це, але вона відноситься до цього скептично.
Як ви думаєте, може не заморочуватись?
 

Anchik

Користувач
Реєстрація
09.12.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Kasiopea сказав(ла):
Мені 16 а моєму хлопцю 22 з парнями з якими общаюсь всім по 21,22,24!!!і я їх розумію і вони мене!!!Я б мабуть не смогла буть з моложшим(ну тіп з одногодкою)


Я повністю з тобою згідна.
Я теж в основному спілкуюся з хлопцями які набагато старші за мене і до чогож ініціатива для початку спілкування була з їхньої сторони.Деякі із них старші за мене на 10 років....
На мою думку в цьому немає нічого поганого,а навпаки
 

Angy

Користувач
Реєстрація
02.11.07
Повідомлення
14
Репутація
0
Якщо хлопець старший мене, то це нормально (ну звичайно не так, що коли мені буде 20, а йому 50), а якщо навпаки, то нєєєєєєєєє...=))
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Angy сказав(ла):
а якщо навпаки, то нєєєєєєєєє...=))
чого будеш старшою "на опиті" він буде тебе слухатися і всі діла, всеж є контингент людей, і серед жінок, які більше хочуть партнера молодшого за себе.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Angy сказав(ла):
а якщо навпаки, то нєєєєєєєєє...=))
Тема ж вроді про кохання, то яким чином Ви вибираєте, в кого закохуватись, а в кого ні, бо він молодший за Вас? Якось незрозуміло.
 

Angy

Користувач
Реєстрація
02.11.07
Повідомлення
14
Репутація
0
_lola_ сказав(ла):
Тема ж вроді про кохання, то яким чином Ви вибираєте, в кого закохуватись, а в кого ні, бо він молодший за Вас? Якось незрозуміло.
Ну в мене якось ніколи такого не було, мені завжди попадаються старші:)

3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
чого будеш старшою "на опиті" він буде тебе слухатися і всі діла, всеж є контингент людей, і серед жінок, які більше хочуть партнера молодшого за себе.
Та як треба буде, то буде слухатись навіть якщо старший:-p . Шутка.
У відносинах головне взаєморозуміння і взаємодопомога, і тоді всьо буде в шикаладі;)
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
ALU сказав(ла):
Я в це абсолютно не вірю. Як можна змиритися з тим, коли між закоханими різниця у віці складає 20-40 років. Це повний брєд. Це просто неправильно.
ладно а ти скажи чо ти так високо береш?? напрімер за мене моя девушка старша на 2 годи і шо всё норм уже пол года разом і нечо!!! а вшо ти апше віриш?
 

_ТанюФка_

Користувач
Реєстрація
25.12.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Вік
31
я вірю в це шо для кохання немає різниці хто стариш а хто молодщий.....в мене багато прикладів на рахунок цого наприклад, моя мама молодша за тата на 10 років і нічого їм це не заважало шоб покохати один одного і появилась я....=) також дружина мого брата старша за нього на 2 роки і в них все супер є дочка вони щасливі.....а навіть я закохалась в хлопця якому 21 рік а мені 16 і шо тут нічого страшного...він мене любить я його.....і є ще багато таких прикладів у кожного в житті =)
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
Angy сказав(ла):
Ну в мене якось ніколи такого не було, мені завжди попадаються старші
все діло в тому, що ти і сама не сильно доросла, щоб знайти собі молодшого хлопця, який би тебе зацікавив... =) вибач якщо образив.
 

Angy

Користувач
Реєстрація
02.11.07
Повідомлення
14
Репутація
0
Pashok сказав(ла):
все діло в тому, що ти і сама не сильно доросла, щоб знайти собі молодшого хлопця, який би тебе зацікавив... =) вибач якщо образив.
тоже правда, не скажу шо малявка, але і не тьотя-мотя=))