Наша армія

Скільки повинні служити в армії?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    218
3

3e/\ik

Я против Армии нече не имею.....Но пусть она как-то без миня обайдетца...))))))
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Tr@mP сказав(ла):
у нас армия не для войны создана.
тоді взагалі навіщо армія? яікщо вона не може у випадку бойових дій (тьху-тьху-тьху) не те що захистити себе, а й дати відсіч ворогам

- про дідівщину
ситуація: прийшов до лав армії після вузу хлопчина, а йому якесь 18-річне бидло наказує мить парашу, б"є по морді ліца, командири, мабуть, недолюблюють через надмірну освіченість.
коментуйте панове

- на останок
Хтось мені може розказати про нашу армію зі сторони бойових якостей, зі сторони боєздатності... Що може наша армія?

добавлено через 2 минуты
Tr@mP сказав(ла):
вот так и у меня... весь мой шпрэхенZeДойч заканчивается на шнэля, хэндэхо и гитлер капут...
а, нет... еще ай, цвай, полицай...

З.Ы. йа козацького роду...
але хтось з батьків в тебе олбанець:D
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
тоді взагалі навіщо армія?
это если армия перелётных птиц захочет заразить наш народ птичьим грипом, чтобы мы за методом володьки ж. смогли отбить налёт с помощью наших доблестных героев...(выставив их по периметру границы нашей родины)

ну и так, по мелочам... "скопати городи, фарбувати траву, марширувати "строєм"" (с):)
PATRICK сказав(ла):
яікщо вона не може у випадку бойових дій (тьху-тьху-тьху) не те що захистити себе, а й дати відсіч ворогам
ответить подсрачником какому-нибудь из соседних государств мы и так сможем. а если нападут раша или пендостан - то нас не спасут и контрактники(даже при 25 годах службы):-p
PATRICK сказав(ла):
б"є по морді ліца,
сила русского духа, друг-друга бить в ухо. это лихо... (с)
:cool:
сегодня дал, завтра получил - романтика...
PATRICK сказав(ла):
Що може наша армія?
ну, может кольчугами торовать, тем самым попугивая пендосов...*WASSUP*
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Служив я в тій армії в 97-98 роках. Повне г**но. Я ніколи не думав, шо там настільки все запущено. Десь читав креатив на цю тему в Інеті, дуже схоже було, обіцяю знайти і вставити ссилку.

Дисципліна вся тримається на тваринному страхові бійців перед сержантами і дєдами і їх шестьорками із свого призову. Офіцери з відповідною освітою через лінь і пянство дисципліною не займаються, їх функції на себе повність перебираюсь вищеозначені особи.
В день спиш по 4-5 годин. Перші півроку страшний голод. Я особисто на 15кг похудав, з 74 до 59, пацани жолуді їли на моїх очах, ще й довольні були.
По вечерам заставляли всією ротою ліс заготовляти майору - командиру роти, ніби як раби, безкоштовна робоча сила. Сержант сяде на підводу на заготовлені дрова і взвод тягне. Спробуй скажі ні, заставить всю роту віджиматись, а тебе в стороні оставить відпочитвати, так вночі тебе свої ж п**ди будуть. А ні, то просто з дєдами п**дити будуть пару днів і ночей підряд.

Стріляв тільки один раз перед присягою. Основне заняття - наведення порядку на території, бо комісії. В мене, як людини з вищою освітою ще було написання конспектів для командира роти, тіпа як він там уроки мав проводити. Ніхто ніколи і нічого звісно не проводив. Потом ще обовязок один був прикольний - ставити оцінки офіцерам в журналі штабу (я в штабі за компом сидів) тіпа за уроки бойової підготовки, яку вони тіпа пройшли. Спочатку було прикольно ставити комусь тройки, кого не любиш, а потім забив, всім же пофіг і нікому воно не нада було, ця бойова підготовка.

І багато ще до речі блатних було, від тюрми туда тікають, щоб не посадили. Так шо така наша армія - напівзона. Короче, знайду, почитаєте, там дуже схоже написано.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Tr@mP сказав(ла):
это если армия перелётных птиц захочет заразить наш народ птичьим грипом
Якщо керуватись рос. приказкою "Старий ворон не какнет мимо", то нам треба боятись не грипу:D
Tr@mP сказав(ла):
ответить подсрачником какому-нибудь из соседних государств мы и так сможем.
Дуже надіюсь на правдивість Ваших слів...
Кум сказав(ла):
Повне г**но. Я ніколи не думав, шо там настільки все запущено.
Пане Трамп, признайтесь чесно, ким Ви були в армії? (я навмисне взяв цитату Кума, щоб не повторятись)
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Я із армії твльки такий урок засвоїв, шо тепер я знаю як насправді погано буває в житті і якими дрібницями є те, через шо ми тут на гражданці переживаємо. Ще можливості свого організму взнав. Виявляється можна взагалі не спати 2-3 сутки і їсти раз в день і ще багато чого.

Во, знайшов. Читайте, насолоджуйтесь. Хто не був - радуйтесь, хто був - радуйтесь, що ви вже не там, зрівнюйте чи так було у вас.

Роман скопіював звідси http://udaff.com/netlenka/proza/
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
Допоможіть розібратись в званнях. А то зовсім заплуталась з цими зірочками.
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
Підкажіть хто служив, які пісні співають під час маршу? Можливо в когось є тексти пісень. Дуже потрібно.
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
во, здається так, а генералів не знаю бо ніколи не бачив:)
 

*shy*

Користувач
Реєстрація
02.12.06
Повідомлення
28
Репутація
0
kolya сказав(ла):
Як ви ставитися до служби в армії? .


цілком нормально, але з тією ситуаією яка зараз склалася в сучасній армії миритися просто не можливо, навіть якщо поглянути, хто туди йде:
( нікому не в образу) ті, хто не мав змоги навчатися, ті, хто не відкупилися і лише малесенький відсоток добровольців( дуже поважаю таких хлопців) , тому найкращий варіант-- за контрактом , адже "яка армія, така і держава", саме тому, якщо уряд хоче мати нормальну , організовану армію, має за це платити, зацікавлювати населення, створювати певні умови ...
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
розкажіть, хто відбув службу, як проходить день у солдата?


jolie,
козацький марш знаю:)
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Spanish Fly,
тобі який день??? зимній весняний литній осіній???
В парадних маршів немає слів.
В армію треба наших "модних" пацанов які в свої 18 думають що все бачили і все знають, аж пальці вигинають на другу сторону.
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
http://www.epochtimes.com.ua/articles/view/5/6081.html
У результаті звірячого побиття і невчасної госпіталізації помер солдат строкової служби Антон Долін. Лікарі встановили, що у нього луснув жовчний міхур, стався розрив легені, лопнула дванадцятипала кишка. Після цього солдата ще протягом двох днів ставили в стрій. "Подія стала можливою тільки унаслідок байдужості, культивування в дивізії жорстокості і грубої сили», - повідомляє ІА REGNUM. Він помер у московському військовому госпіталі ім. Бурденка наприкінці грудня минулого року, через тиждень після четвертої операції. Антон Долін був призваний в армію після закінчення вишу і повинен був прослужити всього один рік.

Buhgalter, будь ласка на твій вибір (можна всі)

jolie, прошу :)

Гей, стрільці ви січовії, раз, два,три.
в ваших дІвчат серце мліє, раз, два, три.
Ви вперед все поступайте,
ні на що не оглядайтесь
раз, два, раз, два, раз, два, три.

Попереду сотник їде,раз, два, три
Він до пекла з вами піде раз, два, три
Сам із себе хлопець бравий,
Під ним коник дуже жвавий
раз, два, раз, два, раз, два, три.

Пане сотник, що то сталось
Що в нас грошей дуже мало?
Три дні хліба вже не їли -
лиш холодну воду пили
раз, два, раз, два, раз, два, три.

Пам"ятайте командири раз, два, три.
щоб не злЕтіли ковніри раз, два, три.
бо стрільці все добре знають,
але вас ще поважають
раз, два, раз, два, раз, два, три.

Гей, стрільці ви січовії, раз, два,три.
в ваших дІвчат серце мліє, раз, два, три.
Ви вперед все поступайте,
ні на що не оглядайтесь
раз, два, раз, два, раз, два, три.​
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
Spanish Fly,ДЯКУЮ!Пригодився.
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Зима: подём, туалет, уборка снега(нету снега, ровнения куч под кантик,), столова, постоение продолжения уборки или ровнения снега, обед, пол часа перекура, и на снег, 19:00 столова, перекур и подготовка к утру(подшывка воротничков просмотр новостей).
Весна: уборка покраска(каждый день всё как земой).
Лето: уборка теретории, в конце лета выезд на поля.
Осень: уборка, выезд на поля.
Если есть какойто выходной час то учиш книгу джунглей(книга по которой жывут в армии).
Ну канешно есть ищо наряды в каждой части они разные, но столова и дежырство в казарме есть у всех. Первый период почи не спиш, на другом ты про всё забываеш и ети порядки тебе почти поф*г, за 100дней до приказа на твой ДМБ ты вообще на всё забиваеш и даже тебе дни до приказа сами считают
Такая жызнь военая -ПОЛНЫЙ ДУРДОМ.
Вспомнил:
До армии спал как убитый, в армии спал кое как, после армии вообще не сплю потомуштознаю как нас охраняют
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
В нас особливий вишкіл: солдатів навчають мужності і стратегії ведення бою з віником або з лопатою...
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
Мда... Видать это сегодня популярно - обсуждать то чего нет... Будет армия в Украине, поговорим, а о том, что есть и говорить влом...
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
FOXXX сказав(ла):
Мда... Видать это сегодня популярно - обсуждать то чего нет... Будет армия в Украине, поговорим, а о том, что есть и говорить влом...
Треба ж якесь різнобарвя а то що мене говоримо про те що ми маємо давайте трохи поговоримо і про те чого немає.:)
 

Luka

Користувач
Реєстрація
21.11.06
Повідомлення
127
Репутація
0
Армия в Украине сейчас хуже тюрьмы! Я своего сына в армию не пущу! Если была бы контрактная,то и уровень подготовки был бы выше и условия лучше,но не та гнилая дыра,что сейчас!