Наша армія

Скільки повинні служити в армії?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    218

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
Українська армія!!!

Я думаю шо кожен хлопець має пройти армію, але зараз майже всі хочуть откосити від неї. Колись якшо хлопець непроходив армію він навіть нерахувався хлопцем. На рахунок контрактної армії навіть незнаю чи на користь чи це в гіршу сторону. Жду ваших відповідей...
 
S

SilentKiller

Vadya сказав(ла):
Як думаєте правильно роблять що переходять на контрактну армію ?
100% правильно - потому что у молодежи иногда не бывает выбора... школу заканчиваешь в 18 лет и если сразу не поступил - пошел топтать сапоги или надо косить(а это не всегда и не у всех получаеться)...
Vadya сказав(ла):
Як ви відноситеся до української армії і чи потрібна вона зараз ?
А от кого нам защищаться??? я думаю что армия не нужна вообще...
Армия конечно школа жизни, но думаю лучше пройти ее заочно...
 

KroNoS

Користувач
Реєстрація
12.09.07
Повідомлення
54
Репутація
0
Наша армія нас береже
Бесплатно годує бесплатно стриже...
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Хто 6 грудня бачив по ТСН показували повністю контрактну В\Ч в Новоград -волинську? -почувши я чуть не впісявся:D . А от правда - мав туди іти працювати -побачивши умови чуть не посивів,а ТСН показали 1 кімнату в якій ночують офіцери, і промовчали що дліна тої частини 2 км. і ширина 1км. -як Ви вважаєте хто це прибирає(сроніків не має там)??? з 5 батальйонів (кажеться) тільки 1рота займається суто професійним напрямком(рота яка їде Ліван) -про це ні слова не почув.
 

Drive

Користувач
Реєстрація
30.09.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Я думаю что должна быть контрактная и регулярная армия.
Контрактная армия будет состоять из професионало и им подобных которые знают свое доло.

А регулярная армия будет заниматься повседневными армейскими делами в казармах и на територии части.
А еще регулярная армия может служить тромплином в жизнь например ребятам и деревень, которые нехотят оставаться в своей деревне, а уйти в город нет возможности да и в контрактной армии я думаю он ненуж.
А так пощол служить в регулярную армию научился основам военного дела и пошол на контрак.
 

W@RRiOR

Користувач
Реєстрація
22.03.06
Повідомлення
51
Репутація
0
Buhgalter сказав(ла):
повністю контрактну В\Ч в Новоград -волинську? -почувши я чуть не впісявся . А от правда - мав туди іти працювати

эт те не наш славутский военкомат предлагал? обещая крутую зарплату рост военной кареры, европейские условия проживания... :D
мне год назад предлогали... но увы они опоздали... к тому времени я уже себе нашёл роботу которая меня устраивала... *PARDON* :cool:

А нащёт темы... Армия должна быть контрактная, но! Не такая как у нас..... это жалкая пародия... Контрактная служба, это робота (професия)... Тоесть когда человек пойдёт на контракт он не должен целыми днями таскать всякую фигню, розгружать вагоны или ещё шото типа того (для этого есть дежурные, и залётчики(их всегда хватает :D ))... Должны обеспечить норм условия проживания, норм подготовку... Шоб на случай войны была полностью специализированая опытная армия... А не это непонятно шо..... ИМХО
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
W@RRiOR сказав(ла):
эт те не наш славутский военкомат предлагал? обещая крутую зарплату рост военной кареры, европейские условия проживания..
да тогда и тот военкомат...
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
SilentKiller сказав(ла):
А от кого нам защищаться??? я думаю что армия не нужна вообще...
"Народ який не хоче годувати свою армію скоро буде годувати чужу"
-сказав якийсь мудрий чоловік.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Кузя сказав(ла):
"Народ який не хоче годувати свою армію скоро буде годувати чужу"
-сказав якийсь мудрий чоловік.
А "Народ, который не хочет строить свою империю, будет строить чужую" - сказал какой-то другой мудрец.
 

shmit

Користувач
Реєстрація
20.12.07
Повідомлення
16
Репутація
0
Я рахую, що армія повина бути, і щоб служити не 1 рік, а 2 роки... томущо за цей рік солдати, які служать не зможуть навчитися всього того, що потрібно воєнослужбовцю... я рахую, що повина бути і контрактна армія і строкова, адже по контракту ти можеш іти служити тільки за своїм бажанням...Кожен хлопець повинен пройти через армію- це школа яка навчає жити, і виживати в любих ситуаціях.Да є такі ситуації коли солдати старшого призову, знущаються над солдатами меншого призову>:eek: , мені здається, що то вже не допрацьваність командування військової частини...
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
в теперішній армії з таким відношеням до неї вона повина бути пів року, але якщо поміняти владу і надавати по ушам офіцерам, щоб були нормальні відносини та виходи з навчанням то треба як мін. 2роки служби.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
shmit сказав(ла):
Я рахую, що армія повина бути, і щоб служити не 1 рік, а 2 роки... томущо за цей рік солдати, які служать не зможуть навчитися всього того, що потрібно воєнослужбовцю... я рахую, що повина бути і контрактна армія і строкова, адже по контракту ти можеш іти служити тільки за своїм бажанням...Кожен хлопець повинен пройти через армію- це школа яка навчає жити, і виживати в любих ситуаціях.Да є такі ситуації коли солдати старшого призову, знущаються над солдатами меншого призову , мені здається, що то вже не допрацьваність командування військової частини...
Служить нужно 2 , а то и 3 года (если потребуется), только на контрактной основе. Срочная служба для боншинства ничего полезного, как правило, не даёт(кроме поломаной психики и некоторых частей тела). На счёт того, что все должны пройти армию как школу жизни, то сейчас у нас жизнь такая, что выдресирует похлеще любой армии. Прошли те времена когда навязывалась идея про Долг Родине.
На счёт издевательства над "духами", то это не "есть такие ситуации", а эти ситуации стали уже традицией в нашей стране и это не "недоработка командования", а болезнь системы!!!
Лично я считаю, что армии в нашей стране нет! Есть какая-то пародия на неё. Поэтому и не пошёл служить!!!
P.S. А на счёт долга родине, то если(не дай Бог) война - первый попрошу винтовку. :cool:
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Армія -це хороша школа життя, але краще її пройти заочно
 

DR.DRON

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
10
Репутація
0
був я у нашій армії! нічого цікавого! свою справу знають лише спець війська та учебки! а ми у інших частинах майже нічого не вчимо!от я наприклад служив у ракетних військах, спеціальність майстер-гранатометник, а гранатомет бачив лише раз на навчанні і то весь в смазці гарний такий, от шкода що не дали потримати:'( . я вважаю наша армія стане прохфесійною лише тоді коли ми вступимо у НАТО, хоч навчання на професійному рівні будуть проходити, а то у нас в частині були навчальні запуски ракет: підняли ракети приготували до запуску, кинули димову шашку,і кажуть що ракета полетіла,а командиру доклад.-Товариш підполковник завдання виконано ціль збита.я тоді наржався з цього долбоє.....ма,а мені за це наряд на парашу:'( .
 

shmit

Користувач
Реєстрація
20.12.07
Повідомлення
16
Репутація
0
десь в жовтні місяці піду побачу, що таке армія... *TIRED* %)
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
shmit сказав(ла):
десь в жовтні місяці піду побачу, що таке армія... *TIRED* %)
Ты ж работаешь, зачем тебе армия? Неужели в армии думаешь больше заработать?:)
 
T

Thresh_metall

shmit сказав(ла):
десь в жовтні місяці піду побачу, що таке армія... *TIRED* %)
Армія нетака вже й страшна як її описують.Раз беруть треба йти!Раджу тобі проситись в спец... війська,там хо4 і нелегко зато вдома буде про шо вспомнить.
 

shmit

Користувач
Реєстрація
20.12.07
Повідомлення
16
Репутація
0
Thresh_metall,проситися в спец не буду, томущо уже знаю на 95% що іду в 30 авто-бригада.. м.Київ. буду якогось генерала чи полковника возити на машині...
mr. Василий сказав(ла):
Ты ж работаешь, зачем тебе армия?
щоб потом на роботу було легше встроїтися з військовим квитком, в якому вписано, що ти служив, без питань беруть, а от коли його нема.. тоді уже чуть складніше... да і так закордон поїхати десь на роботу теж потрібен військовий... так що краще піду відслужу....
 

Irb1s

Користувач
Реєстрація
03.07.08
Повідомлення
27
Репутація
0
Мда .... в Україні така армія що гммм..кароче ніяка.в армії навіть нехватиє бензину ...один такий випадок стався я з друзями поїхав під хмельницький подивитися парад....і ...нам сказали що параду небуде .виникло питання чому ж??а нам сказали що все пальне забрали до києва щоб провести там парад ......от така у нас армія.