Наша медицина!

*shy*

Користувач
Реєстрація
02.12.06
Повідомлення
28
Репутація
0
насправді наша медицина зовсім нікудишня, адже ми усе лікуємося хімією, а не природніми багатствами, звичайно не в образу, лікарям, але на жаль сама постраждала від їх рук, то хотілося б бачити дійсно професіоналів.... От призначили нам лікувати серце різними там таблеткакми, каплями, а в результаті посадалися наші нирки іт.д. Тому, я особисто лікарям взагалі не довіряю.... бо зараз їх спавжніх дуже мало, а тих що ДІЙСНО ЛІКУЮТЬ, ЩЕ МЕНШЕ..

не хочеться, щоб коли небудь у когось були схожі ситуації: прооперували, відрізали все, що можна, а потім - вибачте, ми не знали, всі ж помиляються.... і стала людина калікою на все життя, ще й з нашими ж пільгами, ось і існуй... так що обре дивіться до кого йдете, бо ви довіряєте своє життя їм, і ніколи одразу ж не погоджуйтеся на оперування, бо слід використати всі методи.. навіть рак можна вилікувати.... навіть якщо це нетрадиційна медицина, вона, вкінці кінців точно не зашкодить, якщо правильно лікуватися...
 
V

V!nTm@R

Як каже народна мудрість "Лічать, і калічать"
 
В

Валентин

Вот уже в течение месяца в инфекционное отделение больницы, было госпитализировано свыше шестидесяти детей в возрасте до двух лет и продолжают поступать с одинаковыми симптомами болезни: это рвота, понос, высокая температура. На вопросы родителей: - Что с нашими детьми? От местных врачей и медперсонала вразумительного ответа никто неполучил. Какой либо тревоги и обеспокоенности врачей, кроме родителей и родственников естествено, не видно. Умалчивание, равнодушие, безразличие, непрофессионализм и нарушение санитарных норм среди тех же врачей.
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Валентин сказав(ла):
Вот уже в течение месяца в инфекционное отделение больницы, было госпитализировано свыше шестидесяти детей в возрасте до двух лет
Вот это ты загнул!!!!!!!!! И кто же такую инфу выдал? Глупость это. Пошла вторая волна гриппа с кишечными расстройствами. У нас уже такое было и не раз. Звонила домой в Россию, там та же ситуация.Так нечего тут говорить про непрофессионализм и т. д.

добавлено через 1 минуту
Лучше поговорить про элементарное несоблюдение гигиены среди жителей нашего города и самолечение. Отсюда последствия, которые мы и видим.
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
G_unit сказав(ла):
А це НАША Медицина,це повний отстой.Я ніколи не повірю,що якісь там ""Бабушкины травки"",мені чимось допомуть.

Да я с тобой согласна насчёт там всяких трав, но всё же тема не о народных средствах а о случиях что случились с людьми и врачами ;)
 
И

Игорь

В наших аптеках ліки на 70% одне лайно, так що народній травці альтернативи ще довго не буде. Якщо торговий центр час від часу перетряхівають, то в аптеки точно ніхто не лізе провіряти, якщо раз в 5 років хтось і провірить, то власник вже знатиме наперід і приготує необхідну таксу.
Щодо нашої медицини, то сьогодні по інтеру в підсумках одне світило від медицини сказало, не кривя душою, що від нас (тобто них) гине людей стільки само або й і більше як від ДТП. Різниця полягає в тому, що водія , який навіть випадково когось вб"є - посадять, а лікаря -ні. Законів немає.

Почаще б їм на койки і бажано в глубинки народні депутати попадали б. Тоді і порядку було б більше. Не тільки в медицині.
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
G_unit сказав(ла):
Я ніколи не повірю,що якісь там ""Бабушкины травки"",мені чимось допомуть.
зря...
"бабушкины травки" - спасли не одного "ганкстера" :-p
:-X и побочных действий у них явно меньше(если вообще есть), чем у современных химических-медикаментов...
 

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
Tr@mP сказав(ла):
зря...
"бабушкины травки" - спасли не одного "ганкстера"
и побочных действий у них явно меньше(если вообще есть), чем у современных химических-медикаментов...
я хачу у Галандию... :)
G_unit сказав(ла):
Я ніколи не повірю,що якісь там ""Бабушкины травки"",мені чимось допомуть.
странно, а "Матрицу" как смотрел? =-O
что за Матлица без бабусиных Пирожков с "Зелёной Капустой"! :)
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
А чого ви всіх врачів зрівнюєте до одного? Не всі такі як ви пишете. Он дивиась програму "БЕЗ ТАБУ" там розказували про нашу медецину. Шо тіпа пара одна довго ждала дитину, жінка завагітнила і родила дитину без познаків на життя. Лікарі довго вихажували цю дитину, а піздніше відправили її в Хмельницький. Але там дитину не спасли, і тепер ці люди заявляють що в цьому винні лікарі. мдя.. ось до чого це все доводить:-|
 

DOLCE&GABBANA

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
13
Репутація
0
G_unit сказав(ла):
Я ніколи не повірю,що якісь там ""Бабушкины травки"",мені чимось допомуть.
Ти знаєш я тобі скажу навпаки,завдяки "Бабушкіним лікам" мій папік вижив, а те що ти написав полна єрунда. Хіба що ти, або твої знайомі з цим несталкувалися, і ти просто цього незнаєш. І будь-ласка більш цього непиши, ОК!!! Бо я це пережив і мені тяжко таке читати, просто батько це є батько, особливо в моїй ситуації. Він в мене просто золото, а бабки допомогли йому на ноги встати.

добавлено через 12 минут
Ось я читаю цю тему і бачу що багатьох лікарі "обідили", а невже немає нормальних лікарів??? Ви знаєте, те що вони зробили зі мною, просто жах, і вроді би на мойому місті їм небуло б "пощади" но в мене є уже багато лікарів які нормально лікують, і непотрібно тут говорити за всіх ніби то вони всі "на одне лице".
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
DOLCE&GABBANA сказав(ла):
а невже немає нормальних лікарів???
Ну чому немає? Є в м.Рівне прекрасний нейрохірург Дячук Олег Сергійович, лікар від Бога, збирає те, що, здавалось би, зібрати вже не можна, і людина чудова.
І ще пригадався професор-гематолог з Києва, який колись, будучи у відпустці і збираючись на прийом до Міністерства, коли моя мама йому подзвонила і сказала, що потрібні недешеві ліки, яких в нас в області не було, покинув все і привіз. Мій брат помирав від лейкемії, і цей професор, який його лікував раніше у Києві, відмінив прийом, взяв ліки і приїхав поїздом в Нетішин, хоча й знав, що вони моєму братові вже не допоможуть. Брат помер, ще коли професор їхав назад до Києва. Але сам факт, що людина покинула все і привезла ті ліки багато значив тоді для нас. На жаль, таких людей дуже мало.
В нашій СМЧ нікого відмітити не можу, хіба що уролога Коротову Н.П..
 

Kiara

Користувач
Реєстрація
12.10.06
Повідомлення
43
Репутація
0
Вік
44
_Crazy_Katti_ сказав(ла):
Шо тіпа пара одна довго ждала дитину, жінка завагітнила і родила дитину без познаків на життя. Лікарі довго вихажували цю дитину, а піздніше відправили її в Хмельницький. Але там дитину не спасли,
Это не про Нетешинскую семью? Просто недавно был у нас тут случай подобный. А что до Хмельницкого и его врачей то там "полный вперед!" Я сама с этим сталкивалась.
*shy* сказав(ла):
ніколи одразу ж не погоджуйтеся на оперування, бо слід використати всі методи.. навіть рак можна вилікувати.... навіть якщо це нетрадиційна медицина, вона, вкінці кінців точно не зашкодить, якщо правильно лікуватися...
Тут тоже палка о двух концах. Я лично пробовала на себе разные методы народной медицины в альтернативу операции, но результат был отрицательный. Операцию то все равно сделали, но при этом профессор сказал, что еще с пол годика и были бы "тапочки", т.е. рак, а там "сливайте воду, господа". Так что совсем принебрегать медициной не стоит, но и увлекаться (доверять наглухо) не советую.
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Kiara сказав(ла):
Это не про Нетешинскую семью? Просто недавно был у нас тут случай подобный
А я слышала, что снимается очередное "Без табу" с Ольгой
Герасимьюк об этом и еще нескольких случаях.
 

DOLCE&GABBANA

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
13
Репутація
0
Блін ахрінєть!!!

Ось сьогодні в мене була ситуація в лікарні. Я в себе дома сьогодні порізав руку біля ліктя аж до кості і мені прийшлось їхати в лікарню зашивати. Приїжаю я туда, а там нікого, кажуть, що нема хірургів і мені потрібно ждати ще десь годину до приходу лікаря, но повезло що він прийшов трішки раніше.
Завели мене в перевязочну, там був хірург і асистент. Прикол весь в тому що коли хірург все зробив і вийшов на каредор сказати мамі що все ОК, то мама дала йому "чірік", а він каже що там ще асистенту нада сказати "спасіба", і за що? Як він нічого незробив, просто стояв і девився. І я нерозумію як це він таке міг сказати, це мені мама так сказала, жалко що мене там небуло, то я б їм двоїм давби догнавби і ще давби. Це вообщето мало бути безплатно, а вони так нагліють.
 
H

Harlem

Про яку медицину йде річ?:) В нашій країні її просто не існує.А щоб лікуватися за кордоном треба великі гроші!А великі гроші є у тих людей які їх крадуть зараз,або вже накрали раніше!Багато врачів дуже мало знають про різні хвороби.А ставлять не правельний діагноз ,щоб показати ніби він добре розберається.Но я і не скасовую те,що всеж таки хороші врачі є але більшість з хороших укр врачів працюють за кордоном.Бережіть себе.НЕ ХВОРІЙТЕ!!:)
 

DOLCE&GABBANA

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
13
Репутація
0
Harlem сказав(ла):
Багато врачів дуже мало знають про різні хвороби
Да, було якось, що передімною лікарь достав інцеклопедію і шукав якіто ліки мені потрібні.
 
H

Harlem

DOLCE&GABBANA сказав(ла):
Ось сьогодні в мене була ситуація в лікарні. Я в себе дома сьогодні порізав руку біля ліктя аж до кості і мені прийшлось їхати в лікарню зашивати. Приїжаю я туда, а там нікого, кажуть, що нема хірургів

Вони матуть яйця фарбували!!!:D :D
 

StiLL

Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
14
Репутація
0
В нас ше нормальні лікарі більшість,але був случай в Славуті! Моя баба приїхала пальця лічити туда, так врач продизинфікував його ржавой водой з під крана і він ше більше розпух ,загноївся і прийшлось відрізати:-( ( а загноївся із за того шо малину рвала в садку і загнала занозу в палець)! Но знаю шо в Португалії є лікарі які міряють тиск і провіряють хребет через одежу! За кордоном апаратура хароша,а лікарі як я поняв більшість лікують людей з книжкой "Медецына"!
 

Vento2007

Користувач
Реєстрація
13.06.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Немного о медиках.

Думаю, что никого не удивит этот заголовок. Мы все уже привыкли к поборам со стороны медиков, халатному отношению к работе, круговой поруке, "уникальным" медосмотрам с чудными врачами. На жалобы населения администрация этого славного заведения советует смириться, а то какбы хуже не вышло. Наверное, в этой "бочке навоза" есть "ложка мёда", но она /к нашему горю/ общее количество не облагородит. Кстати, сегодня я узнала, что наш подростковый кабинет, который находится на 1 эт.дет.поликлиники, работает по правилам ломбарда. Чтобы снять копию с карточки прививок её нужно взять, а потом вернуть. Моя дочь сегодня смогла взять эту "реликвию", только после того как сняла с себя ювелирные изделия /по требованию медсестры/ в залог. Врач одобряет действия медсестры. Этот случай не один. Практика унижения человеческого достоинства никому ещё не помогла. Если кого из медработников оскорбляет такое обобщение, то неужели вы думаете что ваши обобщения не оскорбляют нас? Порядочных людей намного больше чем вы думаете. Верю и знаю, что жизнь вас научит и вполне возможно /по Дарвину/ вы тоже преобретёте человеческие черты. Никогда не думала, что такое напишу, но моему возмущению нет предела. А ВЫ- НАРОД? ВСЁ МОЛЧИТЕ? СТРАШНО ГОВОРИТЬ, ИЛИ НЕ ОХОТА МАРАТЬСЯ?