Нетішин: починаймо люстрацію!

Гуляй_Поле

Користувач
Реєстрація
03.04.14
Повідомлення
28
Репутація
63
Що так, то так!
Шкода звичайно, хороша ідея була для порівняння, а може і для співпраці з козаками.
Гадаю, що на сьогодні, ненароджена організація вже й похована.
А чули, В.Преподобный на сесії назвав нову депутатську групу Майдан і запрошував вступати до неї Свободовців?
Хитрий Валерій, вчора розпинав Марчука як вийде, а сьогодні кличе в друзі. Так званий батіг і пряник.
 
  • Подобається
Реакції: Козак Іван

Гуляй_Поле

Користувач
Реєстрація
03.04.14
Повідомлення
28
Репутація
63
Не верю! Уже не верю в Нетешинскую самооборону! Таким громким названием как "Нетешинская самооборона", прикрывается "ОТРЯД ОБОРОНЫ ПРЕПОДОБНОГО"!
Позор Ивану Ковалю и его советчику Натальи Коваль! Эта семейная пара, живущая за счет Преподобного. запятнала честь молодых ребят из местной самообороны, чем позорят память "Небесной сотни".
Позор семейству Коваль!!!
Що так, то так!
Шкода звичайно, хороша ідея була для порівняння, а може і для співпраці з козаками.
Гадаю, що на сьогодні, ненароджена організація вже й похована.
А чули, В.Преподобный на сесії назвав нову депутатську групу Майдан і запрошував вступати до неї Свободовців?
Хитрий Валерій, вчора розпинав Марчука як вийде, а сьогодні кличе в друзі. Так званий батіг і пряник.
Минуло лише п'ять днів, як не стало самооборони.
Мучить одвічне питання - Хто "правий" і хто винен?
А Коваль Іван виступаючи з трибуни в ДК, говорив про люстрацію... Хто ж тепер буде люструвати посадових осіб і викривати корупціонерів?
 

Петлюра

Користувач
Реєстрація
25.03.14
Повідомлення
12
Репутація
28
Минуло лише п'ять днів, як не стало самооборони.
Мучить одвічне питання - Хто "правий" і хто винен?
А Коваль Іван виступаючи з трибуни в ДК, говорив про люстрацію... Хто ж тепер буде люструвати посадових осіб і викривати корупціонерів?

Гуляй_Поле на мою тему самооборона нетішина Коваль відповів:
"Звати мене Коваль Іван, я є речником Нетішинської Самооборони.
Як тільки буде готова офіційна позиція нашої організації, вона буде висвітлена в даній темі"
Так до цього часу я і не отримав відповіді. Так Коваль і далі працюватиме.Якщо цій людині дати можливість проявити себе у владі він накоїть багато лиха і шкоди для громали.
Як він сказав на сесії: "Я представляю громаду". Самозванець він, а не представник громади.

Великий чин наших лицарів вчить вірності ідеалам і умінню підпорядковуватись. Тільки вірність і слухняність творять передумови успіху національної боротьби.
 
  • Подобається
Реакції: Айболит

Айболит

Користувач
Реєстрація
20.03.14
Повідомлення
41
Репутація
62
Гуляй_Поле на мою тему самооборона нетішина Коваль відповів:
"Звати мене Коваль Іван, я є речником Нетішинської Самооборони.
Як тільки буде готова офіційна позиція нашої організації, вона буде висвітлена в даній темі"
Какая нахрен официальная позиция их организации? А организация то есть? У Коваля не освещение, а затемнения...
Якщо цій людині дати можливість проявити себе у владі він накоїть багато лиха і шкоди для громали.
Вы совершенно правы. А я вот, раньше считал, что Ковали искренне заблуждаются, а оно видите как... одно слово - сектанты Преподобного.
Як він сказав на сесії: "Я представляю громаду". Самозванець він, а не представник громади.
Яблоко от яблони не далеко падает... Вот и Иван Коваль, так часто повторял за Преподобным заклинание - "Я представляю громаду", что и сам в это поверил.
Главное чтобы люди узнали, Ковали, Преподобные, Омельчуки члены одной секты. Не слушайте их, не подавайте им руки, а когда повстречаете их на своем пути, плюньте три раза через левое плечо!
 

Айболит

Користувач
Реєстрація
20.03.14
Повідомлення
41
Репутація
62
Какая нахрен официальная позиция их организации? А организация то есть?
Как стало известно из достоверных источников, ОО "Нетешинская самооборона" наконец то зарегистрирована.
Теперь Ковали не банда, а обычная общественная организация как и все остальные их организации, и свою деятельность должны будут проводить согласно действующего законодательства.
 
  • Подобається
Реакції: Luba та Буйвол

Petro1960

Користувач
Реєстрація
08.04.14
Повідомлення
8
Репутація
20
Навіщо вобще в Нетішині самооборона?Самооборона повина захищати інтереси народу а не Преподобного. Таку самоборону треба боятися. до складу якої увійшли нетішинські таксисти лежні які повилися на халявні гроші преподобного.Це не нетішинська масооборона а преподобного)))
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Чому наша славнозвісна "Нетешинская самооборона" не займеться дісно вартими справами, наприклад питанням грального бізнесу в місті ? А не переливати пусте з порожнього. На пару з депутатами місцевого самоврядування. Можливо пан Рижук мені пояснить ? Чи хтось інший представник місцевої влади ?
 
  • Подобається
Реакції: kolya

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Чому наша славнозвісна "Нетешинская самооборона" не займеться дісно вартими справами, наприклад питанням грального бізнесу в місті ? А не переливати пусте з порожнього. На пару з депутатами місцевого самоврядування. Можливо пан Рижук мені пояснить ? Чи хтось інший представник місцевої влади ?
Якби ви цікавилися діями Нетішинської самооборони, то знали б, що одним з піднятих ними питань і є заборона грального бізнесу! Це одне із перших, що пропонує самооборона міській раді. Та рада морозиться.
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Якби ви цікавилися діями Нетішинської самооборони, то знали б, що одним з піднятих ними питань і є заборона грального бізнесу! Це одне із перших, що пропонує самооборона міській раді. Та рада морозиться.
Тоді мабуть варто змінити пріоритети питань ? Інтереси пана Преподобного подалі, а дійсно болючі питання вгору. Так ? І довести справу дійсно до кінця.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Тоді мабуть варто змінити пріоритети питань ? Інтереси пана Преподобного подалі, а дійсно болючі питання вгору.
А які саме інтереси Преподобного, за вашими даними, відстоює сомооборона? Я про такі не знаю.
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
А які саме інтереси Преподобного, за вашими даними, відстоює сомооборона? Я про такі не знаю.
Нажаль то не лише мої данні, та погляди.. Якщо не знаєте, читніть інші вітки форуму. А ще краще, глянте відео з сесій Нетішинської ради.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Нажаль то не лише мої данні, та погляди.. Якщо не знаєте, читніть інші вітки форуму. А ще краще, глянте відео з сесій Нетішинської ради.
Читав. Та окрім бруду, який виливають нові користувачі форуму на самооборону нічого не помітив. Так само як і на відео. Ніяких дій в підтримку інтересів Преподобного зі стороні самооборони. От мені і цікаво, що конкретно хоче добитися преподобний за допомогою самооборони?
 

Козак Іван

Користувач
Реєстрація
26.01.14
Повідомлення
30
Репутація
58
Читав. Та окрім бруду, який виливають нові користувачі форуму на самооборону нічого не помітив. Так само як і на відео. Ніяких дій в підтримку інтересів Преподобного зі стороні самооборони. От мені і цікаво, що конкретно хоче добитися преподобний за допомогою самооборони?


Відкрий очі Spoch!
На відео чітко видно що самооборонівці як цуценята бігають за бізнесменом Преподобним і виконують його команди.
Де "фас", де "сидеть", де "стоять", а де гавкати... :)
Преподобний хоче надалі керувати містом як це було при 0мельчу і для цього йому потрібна самооборона.
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Читав. Та окрім бруду, який виливають нові користувачі форуму на самооборону нічого не помітив. Так само як і на відео. Ніяких дій в підтримку інтересів Преподобного зі стороні самооборони. От мені і цікаво, що конкретно хоче добитися преподобний за допомогою самооборони?
Шкода, відео є відео, особливо сесія від 27 - го березня де все видно як на долоні. Чи ви вважаєте що я однин з тих, які виливають бруд на "святу" самооборону ? Побійтесь Бога, не грайте в клоунаду, дорослим то не личить. Справою займіться краще, ато поки самооборона спить в теплих одіяльцях, молодь "буянить" цілу ніч біля гральних автоматів. Назвалися грибами, то доведіть справу до кінця...
 

Козак Іван

Користувач
Реєстрація
26.01.14
Повідомлення
30
Репутація
58
Шкода, відео є відео, особливо сесія від 27 - го березня де все видно як на долоні. Чи ви вважаєте що я однин з тих, які виливають бруд на "святу" самооборону ? Побійтесь Бога, не грайте в клоунаду, дорослим то не личить. Справою займіться краще, ато поки самооборона спить в теплих одіяльцях, молодь "буянить" цілу ніч біля гральних автоматів. Назвалися грибами, то доведіть справу до кінця...

І не тільки біля гральних автоматів. Є ще мінімаркет "наш край" де постійно стоїть п'яний дебош молоді, що спивається горілкою преподобного роблячи йому шалену виручку. Мешканці скаржаться на шум, бійки і т.д.
Чому так зване угрупування "самооборона преподобного" не наведе там порядок?
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Тоді мабуть варто змінити пріоритети питань ?
А может быть, вам следовало бы быть последовательным: коль скоро вы же сами задали вопрос о игральных автоматах, и получили на него ответ - то зачем вы после этого толкуете о "смене приоритетов"? Или, получив исчерпывающий ответ по игральным автоматам, для вас этот вопрос уже не приоритетный, т.к. тут уже не за что зацепиться?
Чи ви вважаєте що я однин з тих, які виливають бруд
Скажу честно - лично я уже вполне близок к такому суждению о вас...[DOUBLEPOST=1397426495][/DOUBLEPOST]
не грайте в клоунаду, дорослим то не личить. Справою займіться краще
Мистер Шадоу, позвольте совет... Во-первых, оставьте эту банально-глупую привычку указывать другим - что делать, а чего не делать: иначе начнут посылать по известному направлению рано или поздно; а во-вторых, ваши апелляции к возрасту оппонентов свидетельствуют о вашем собственном, скорее всего, далеко не преклонном возрасте...
wink.gif
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
А может быть, вам следовало бы быть последовательным: коль скоро вы же сами задали вопрос о игральных автоматах, и получили на него ответ - то зачем вы после этого толкуете о "смене приоритетов"? Или, получив исчерпывающий ответ по игральным автоматам, для вас этот вопрос уже не приоритетный, т.к. тут уже не за что зацепиться?

Можливо перш за все вирішувати питання громади міста а не власні інтереси, кого що і як скинути з влади? Назвалися голосом народу, так принаймі слухайте людей. Звичайних, пересічних мешканців.


Скажу честно - лично я уже вполне близок к такому суждению о вас...[DOUBLEPOST=1397426495][/DOUBLEPOST]

Знаєте, мої погляди стосовно вас абсолютно ідентичні.

Мистер Шадоу, позвольте совет... Во-первых, оставьте эту банально-глупую привычку указывать другим - что делать, а чего не делать: иначе начнут посылать по известному направлению рано или поздно; а во-вторых, ваши апелляции к возрасту оппонентов свидетельствуют о вашем собственном, скорее всего, далеко не преклонном возрасте...
wink.gif

Мого віку достатнньо щоб розрізнити меркантильність прикриваючись громадою міста. Тому товариство, якщо надягнули жовті повязочки, робіть щось. Бо якщо справа дійде дійсно, до волі народу, то буде всім місця мало.. І вам в БУЛЬДОЗЕР мабуть в першу чергу...
 

Айболит

Користувач
Реєстрація
20.03.14
Повідомлення
41
Репутація
62
Господа и дамы, считаю, что пыл противостояния необходимо по умерить.
Тема - "Нетішин: починаймо люстрацію!" касается не одного Преподобного, "Самообороны", или непосредственно Ивана Коваля, а если быть точным, вообще, их лично, как граждан Украины не касается. Люстрация к ним может быть применена в части касающейся их личных, меркантильных интересов. То-есть, в том случае, когда их действие или бездействие (депутатство, общественная деятельность) будут ущемлять права нетешинцев, граждан Украины.
Вижу, что сам ушел в сторону от темы, да и остальные были не прочь побалагурить.
Предлагаю вернуться в лоно... темы и обсудить (люстрировать):
1. Всю исполнительную власть города, начиная с признания независимости Украины.
2. Попытаться вспомнить все депутатские "кланы" во всех созывах, которых вместе с нынешним всего шесть.
3. Дать оценку так называемой приватизации всего коммунального имущества в целом и в виде отдельных объектов. Что мы приобрели и что потеряли от приватизации. Кто за этим стоял...
4. Определить по какому принципу раздавалась/раздается земля под коммерческие и жилищные проекты и под огородничество/садоводничество в городской черте. Есть ли так называемые "проблемные", выделенные/переданные в аренду земельные участки с нарушениями действующего законодательства. Есть ли так называемые "проблемные", построенные с нарушениями действующего законодательства капитальные здания.
Определить так сказать тех "специалистов" земельщиков и еже с ними архитекторов, без чистых рук которых там не обошлось.

Вспомним!?!