Нетішин: починаймо люстрацію!

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Відкрий очі Spoch!
На відео чітко видно що самооборонівці як цуценята бігають за бізнесменом Преподобним і виконують його команди.
Де "фас", де "сидеть", де "стоять", а де гавкати... :)
Преподобний хоче надалі керувати містом як це було при 0мельчу і для цього йому потрібна самооборона.
Дивуюся, яким чином пане Кісєльов, ви так обізнані з місцевими процесами) Та наврят це ваш рівень. Вам би америку радіоактивним попілом посипати)[DOUBLEPOST=1397472161][/DOUBLEPOST]
Шкода, відео є відео, особливо сесія від 27 - го березня де все видно як на долоні. Чи ви вважаєте що я однин з тих, які виливають бруд на "святу" самооборону ? Побійтесь Бога, не грайте в клоунаду, дорослим то не личить. Справою займіться краще, ато поки самооборона спить в теплих одіяльцях, молодь "буянить" цілу ніч біля гральних автоматів. Назвалися грибами, то доведіть справу до кінця...
Вам там щось видно? Ну то розкажіть конкретніше, які інтереси Преподобного відстоює самооборона? А щодо грибів і справ. То це не до мене. Я не маю ніякого відношення до самооборони, окрім того, що час від часу відвідую віче, які вони скликають. А Вам би радив би не загрібати жар чужими руками, вказуючи що і кому робити, а, якщо вас дійсно турбує проблема гральних автоматів, намагатися самому її вирішити, або ж допомогти чимось у її вирішенні ті й же самообороні. А то язиком молоти - не мішки носити.
 
  • Подобається
Реакції: БУЛЬДОЗЕР

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Можливо перш за все вирішувати питання громади міста а не власні інтереси, кого що і як скинути з влади?
Не просто "возможно", а - необходимо, разумеется. Однако, вы спрашивали (хронология постов соблюдена):
Чому наша славнозвісна "Нетешинская самооборона" не займеться дісно вартими справами, наприклад питанням грального бізнесу в місті ?
То есть, с вашей точки зрения, этот вопрос тем был самым "питанням громади міста" (вполне справедливо, замечу), насколько я понял, иначе зачем его было задавать. Но далее, получив на этот вопрос ответ неожиданный, очевидно, для себя ответ по существу:
Якби ви цікавилися діями Нетішинської самооборони, то знали б, що одним з піднятих ними питань і є заборона грального бізнесу!
- почему-то проблема игрового бизнеса для вас резко потеряла актуальность:
Тоді мабуть варто змінити пріоритети питань ?
Вы понимаете, что это - демагогия?
Мого віку достатнньо щоб розрізнити меркантильність прикриваючись громадою міста.
А моего возраста -достаточно, чтобы понимать ещё кое-что: для обвинения кого-то в каких-то грехах - прежде всего, нужно иметь веские, конкретные аргументы и доказательства, а во-вторых, быть, при этом, посамокритичнее...
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Дивуюся, яким чином пане Кісєльов, ви так обізнані з місцевими процесами) Та наврят це ваш рівень. Вам би америку радіоактивним попілом посипати)[DOUBLEPOST=1397472161][/DOUBLEPOST]
. А Вам би радив би не загрібати жар чужими руками, вказуючи що і кому робити, а, якщо вас дійсно турбує проблема гральних автоматів, намагатися самому її вирішити, або ж допомогти чимось у її вирішенні ті й же самообороні.
Якщо справа дійде до вирішення проблеми громадою прилеглих будинків, то й відповідно ніяка самооборона, ні міліція з депутатами і козаками разом, зупинити то вже точно не зможуть. І буде зовсім інший метод вирішення негайних питань, з побитими вікнами та обладнанням. А до того все рухається.
А щодо грибів і справ. То це не до мене. Я не маю ніякого відношення до самооборони, окрім того, що час від часу відвідую віче, які вони скликають.
Ось так завжди, я, не я, і хата не моя. Я лише хожу і видивлясь під вікнами. Ось так, сіли побалакали, що треба щось робити, і порозходились по домам.

Нажаль можливості відвідувань їхніх віче не маю, але й руху в вирішенні тих питань також не відчуваю.
Тому й відповідно складається враження, що дії самооборони починаються лише тоді, коли необхідно закрити сесію, щоб вирішити питання які пропонує пан Преподобний. Зауважте, такі погляди не лише в мене одного.
Не просто "возможно", а - необходимо, разумеется. Однако, вы спрашивали (хронология постов соблюдена):

Так хронологія дійсно збереженна. Але я наголошую, я й гадки не маю які цілі ставлять перед собою наші самооборонівці ( говорити всі можуть гарно і красиво), але точно видно результат роботи кожного, в т.ч. самооборони. Ось і тому прошу змінити пріоритет вирішення негайних питань в місці. Одне з яких і є заборона грального бізнесу.

А моего возраста -достаточно, чтобы понимать ещё кое-что: для обвинения кого-то в каких-то грехах - прежде всего, нужно иметь веские, конкретные аргументы и доказательства, а во-вторых, быть, при этом, посамокритичнее...
Мабуть в вашому віці вже час приймати пігулки, для поліпшення пам`яті і роботи мозку.
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Якщо справа дійде до вирішення проблеми громадою прилеглих будинків, то й відповідно ніяка самооборона, ні міліція з депутатами і козаками разом, зупинити то вже точно не зможуть. І буде зовсім інший метод вирішення негайних питань, з побитими вікнами та обладнанням. А до того все рухається.
Ось так завжди, я, не я, і хата не моя. Я лише хожу і видивлясь під вікнами. Ось так, сіли побалакали, що треба щось робити, і порозходились по домам.

Нажаль можливості відвідувань їхніх віче не маю, але й руху в вирішенні тих питань також не відчуваю.
Тому й відповідно складається враження, що дії самооборони починаються лише тоді, коли необхідно закрити сесію, щоб вирішити питання які пропонує пан Преподобний. Зауважте, такі погляди не лише в мене одного.
Так от для того, аби не довелося бити вікна. а потім відшкодовувати матеріальні затрати власникам цих вікон самооборона і підготувала пакет рішень, які б мала прийняти міськрада, які б, у тому числі, дали можливість на законних засадах зачинити ці гральні заклади. Наскільки я розумію, саме ці питання вносив Преподобний, як депутат міської ради (бо сама самооборона на це не має права згідно законодавства). Тобто скоріше Преподобний відстоює інтереси самооборони. аніж самооборона інтереси Преподобного. А те, що у Вас склалося ваше враження - це прорахунки самооборони в інформуванні нетішинців.
Чи можливо. я таки чогось не знаю, і Ви все ж таки озвучите, які саме інтереси Преподобного відстоює самооборона?
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Так от для того, аби не довелося бити вікна. а потім відшкодовувати матеріальні затрати власникам цих вікон самооборона і підготувала пакет рішень, які б мала прийняти міськрада, які б, у тому числі, дали можливість на законних засадах зачинити ці гральні заклади.
Закон України " Про заборону грального бізнесу в Україні " від 5 травня 2009 року N 34-VI. Покарання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі вісім тисяч мінімальних заробітних плат з конфіскацією грального обладнання. Які ще потрібні законні засади ? Мабуть варто роздрукувати та прикласти. З копією до нашого міського відділу міліції.

Чи можливо. я таки чогось не знаю, і Ви все ж таки озвучите, які саме інтереси Преподобного відстоює самооборона?
Озвучте тоді весь пакет рішень, які мала б прийняти місцька рада під час тієї сесії ? Щоб об`єктивно отримати всю інформацію. А далі й зробимо висноски.
 

Luba

Користувач
Реєстрація
08.04.11
Повідомлення
14
Репутація
16
Знаєте шановні, читаю ваші повідомлення і дивуюся вам, оце ж гарна пропозиція була, а ви і далі хаміть один другому.
Чесное слово, як собаки.
Господа и дамы, считаю, что пыл противостояния необходимо по умерить.
Тема - "Нетішин: починаймо люстрацію!" касается не одного Преподобного, "Самообороны", или непосредственно Ивана Коваля, а если быть точным, вообще, их лично, как граждан Украины не касается. Люстрация к ним может быть применена в части касающейся их личных, меркантильных интересов. То-есть, в том случае, когда их действие или бездействие (депутатство, общественная деятельность) будут ущемлять права нетешинцев, граждан Украины.
Вижу, что сам ушел в сторону от темы, да и остальные были не прочь побалагурить.
Предлагаю вернуться в лоно... темы и обсудить (люстрировать):
1. Всю исполнительную власть города, начиная с признания независимости Украины.
2. Попытаться вспомнить все депутатские "кланы" во всех созывах, которых вместе с нынешним всего шесть.
3. Дать оценку так называемой приватизации всего коммунального имущества в целом и в виде отдельных объектов. Что мы приобрели и что потеряли от приватизации. Кто за этим стоял...
4. Определить по какому принципу раздавалась/раздается земля под коммерческие и жилищные проекты и под огородничество/садоводничество в городской черте. Есть ли так называемые "проблемные", выделенные/переданные в аренду земельные участки с нарушениями действующего законодательства. Есть ли так называемые "проблемные", построенные с нарушениями действующего законодательства капитальные здания.
Определить так сказать тех "специалистов" земельщиков и еже с ними архитекторов, без чистых рук которых там не обошлось.

Вспомним!?!
Я в цьому не розбираюся, тобто не пам'ятаю хто, коли і чим керував, але дуже хотіла б знати.
Тоді можна оцінити дії чиновників і депутатів.
Хотілося б побажати одного, щоб інформація була б правдивою і без оціночного судження. Оцінку поставимо самі.
Айболить, це ваша ідея, може Ви і почнете?
А то мужики паскудять один на одного, цілу сторінку списали, а інформації нуль.
Якщо модератори в темі, прошу почистити останню сторінку.
 
  • Подобається
Реакції: Бармалей

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Мабуть в вашому віці вже час приймати пігулки, для поліпшення пам`яті і роботи мозку.
Кто знает... А вот вам никакие лекарства не помогут - пилюль для восстановления атрофированной совести ещё не придумали...
 

Гуляй_Поле

Користувач
Реєстрація
03.04.14
Повідомлення
28
Репутація
63
А як так сталося, що громадськість і слова не почула про те, що при отриманні хабара, була затримана завідувачка одного з гуртожитків міста?
При проведенні допиту, хабарниця показала на те, що більшу частку грошей отриманих у вигляді хабарів, вона віддавала існуючому керівнику КП НМР "ЖКО"!
Чув, що пан Нікітчук терміново зібрався у відпустку і з 22 числа його не буде в місті. В подальшому він піде на лікарняний для того щоб перечекати в «норі» черговий негативний момент у своєму житті.
Скільки ще цей "чиновник" буде на керівній посаді комунального підприємства яке має надавати послуги нашим мешканцям? Може вже і послуги будуть надавати за хабара?
Влада, на догоду Преподобному ганяється за міфічними порушеннями Вознюка та намагається роздути з мухи слона, а поруч конкретний злочинець! На сам перед кажу тим, хто буде питати за Вознюка, будуть подібні матеріали на Вознюка, спитаємо і з нього...
Скільки ще разів треба зловити щура Нікітчука, щоб влада міста зробили висновки?
Для довідки - Володимир Володимирович Нікітчук 69 року народження засуджений 14.04.2000р. Нетешинским судом, ст. 42, 44, ч2, ст.165, ч.1, ст.172. Виправні роботи на 2 роки на УД, 20% від заробітку на користь держави. Вирок вступив в силу28.03.2000р.
Дякую за підсказку щодо фото.
никита.jpg НЕГАЙНО ЛЮСТРІРОВАТИ!!!
 

grim

Користувач
Реєстрація
24.01.09
Повідомлення
39
Репутація
5
Я вважаю що потрібно люструвати нашу лікарню. Гадаю всі знають чому.
Є ті хто не відмовляється від "подяки" за добре виконану роботу, а є ті, які вимагають чітку сумму лише щоб приступити до своїх обов'язків.
Також є ті, які просто "вишукують" любі недоліки у здоров'ї при проходженні медичного огляду, щоб потім закрити глаза за "винагороду". Особливо якщо проходить медогляд персонал ХАЕС.
Було б добре провести анонімне опитування у відвідувачів для виявлення двох останніх категорій врачів.
Гадаю і "Главврач" має нести якусь відповідальність, якщо таке твориться у нього під носом.
Слава Україні!
 

Козак Іван

Користувач
Реєстрація
26.01.14
Повідомлення
30
Репутація
58
А як так сталося, що громадськість і слова не почула про те, що при отриманні хабара, була затримана завідувачка одного з гуртожитків міста?
При проведенні допиту, хабарниця показала на те, що більшу частку грошей отриманих у вигляді хабарів, вона віддавала існуючому керівнику КП НМР "ЖКО"!
Чув, що пан Нікітчук терміново зібрався у відпустку і з 22 числа його не буде в місті. В подальшому він піде на лікарняний для того щоб перечекати в «норі» черговий негативний момент у своєму житті.
Скільки ще цей "чиновник" буде на керівній посаді комунального підприємства яке має надавати послуги нашим мешканцям? Може вже і послуги будуть надавати за хабара?
Влада, на догоду Преподобному ганяється за міфічними порушеннями Вознюка та намагається роздути з мухи слона, а поруч конкретний злочинець! На сам перед кажу тим, хто буде питати за Вознюка, будуть подібні матеріали на Вознюка, спитаємо і з нього...
Скільки ще разів треба зловити щура Нікітчука, щоб влада міста зробили висновки?
Для довідки - Володимир Володимирович Нікітчук 69 року народження засуджений 14.04.2000р. Нетешинским судом, ст. 42, 44, ч2, ст.165, ч.1, ст.172. Виправні роботи на 2 роки на УД, 20% від заробітку на користь держави. Вирок вступив в силу28.03.2000р.
Дякую за підсказку щодо фото.
Переглянути вкладення 23869 НЕГАЙНО ЛЮСТРІРОВАТИ!!!


Інтересно куди хвальона самооборона дивиться? Роботи непочатий край! Чи Нікітчук їх влаштовує?
Певно Преподобний розраховує на підтримки бютівців, тому не чіпає діректора..
Тре Коваля і Шминдрука спитати.. Може пояснять..
Та хіба вони рішають кого люстріровать.. За них Наполеон Бонапарт рішає.. вони просто його тушки - ісполнітелі:)
 

Соломія

Користувач
Реєстрація
17.04.14
Повідомлення
9
Репутація
18
Інтересно куди хвальона самооборона дивиться? Роботи непочатий край! Чи Нікітчук їх влаштовує?
Певно Преподобний розраховує на підтримки бютівців, тому не чіпає діректора..
Якісь гоніння (страсті) за директорами комунальних підприємств, новий рух у місті Нетішин. Мабуть буде весело)
 
  • Подобається
Реакції: Українець

Козак Іван

Користувач
Реєстрація
26.01.14
Повідомлення
30
Репутація
58
Найбільшими рекордсмени по зміні партій це депутати Бойко і Волковецький.
Бойко (він же Наша Україна, він же Фронт змін, він же Батьківщина, він же Європейська партія). Три партії за три роки. Це просто капецьhungover
куди люди дивляться!? В 2015 році люди дадуть оцінку цьому стрибунцю!
Волковецький такий самий тільки без Нашої України. Його щастя, бо там його б одразу розкусили і недали змоги висуватися..
Ще Міклуха відзначився - Сильна України, Регіони, депутатська група Майдан. Цікава в нього позиція.. "куди вітер подує там і він", "де сильний там і він"..маладец справжній політик;) З таким завзяттям він і Путіна підтримає.. ганьба!!
Шкури..
Позор!
Вони заслуговують люсрації!!
 

Соломія

Користувач
Реєстрація
17.04.14
Повідомлення
9
Репутація
18
Найбільшими рекордсмени по зміні партій це депутати Бойко і Волковецький.
Бойко (він же Наша Україна, він же Фронт змін, він же Батьківщина, він же Європейська партія). Три партії за три роки. Це просто капецьhungover
куди люди дивляться!? В 2015 році люди дадуть оцінку цьому стрибунцю!
Волковецький такий самий тільки без Нашої України. Його щастя, бо там його б одразу розкусили і недали змоги висуватися..
Ще Міклуха відзначився - Сильна України, Регіони, депутатська група Майдан. Цікава в нього позиція.. "куди вітер подує там і він", "де сильний там і він"..маладец справжній політик;) З таким завзяттям він і Путіна підтримає.. ганьба!!
Шкури..
Позор!
Вони заслуговують люсрації!!

Підтримую. Усі зміюки, які поскидали шкури і обросли новими - ЗРАДНИКИ!
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
Найбільшими рекордсмени по зміні партій це депутати Бойко і Волковецький.
Бойко (він же Наша Україна, він же Фронт змін, він же Батьківщина, він же Європейська партія). Три партії за три роки. Це просто капецьhungover
куди люди дивляться!? В 2015 році люди дадуть оцінку цьому стрибунцю!
Волковецький такий самий тільки без Нашої України. Його щастя, бо там його б одразу розкусили і недали змоги висуватися..
Ще Міклуха відзначився - Сильна України, Регіони, депутатська група Майдан. Цікава в нього позиція.. "куди вітер подує там і він", "де сильний там і він"..маладец справжній політик;) З таким завзяттям він і Путіна підтримає.. ганьба!!
Шкури..
Позор!
Вони заслуговують люсрації!!
Давно пора, але спочатку треба їх прийняти на роботу в державні органи, а то самі собі на життя заробляють і ще мають неабияке нахабство витрачати особистий час на громадські справи. [DOUBLEPOST=1398628983][/DOUBLEPOST]
Найбільшими рекордсмени по зміні партій це депутати Бойко і Волковецький.
Бойко (він же Наша Україна, він же Фронт змін, він же Батьківщина, він же Європейська партія). Три партії за три роки. Це просто капецьhungover
куди люди дивляться!? В 2015 році люди дадуть оцінку цьому стрибунцю!
Волковецький такий самий тільки без Нашої України. Його щастя, бо там його б одразу розкусили і недали змоги висуватися..
Ще Міклуха відзначився - Сильна України, Регіони, депутатська група Майдан. Цікава в нього позиція.. "куди вітер подує там і він", "де сильний там і він"..маладец справжній політик;) З таким завзяттям він і Путіна підтримає.. ганьба!!
Шкури..
Позор!
Вони заслуговують люсрації!!
А вони що державні службовці? Чи будемо все місто люструвати? [DOUBLEPOST=1398629066][/DOUBLEPOST]
Підтримую. Усі зміюки, які поскидали шкури і обросли новими - ЗРАДНИКИ!
А якщо шкура сама злізла, то як тоді бути?[DOUBLEPOST=1398630459][/DOUBLEPOST]
Найбільшими рекордсмени по зміні партій це депутати Бойко і Волковецький.
Бойко (він же Наша Україна, він же Фронт змін, він же Батьківщина, він же Європейська партія). Три партії за три роки. Це просто капецьhungover
куди люди дивляться!? В 2015 році люди дадуть оцінку цьому стрибунцю!
Волковецький такий самий тільки без Нашої України. Його щастя, бо там його б одразу розкусили і недали змоги висуватися..
Ще Міклуха відзначився - Сильна України, Регіони, депутатська група Майдан. Цікава в нього позиція.. "куди вітер подує там і він", "де сильний там і він"..маладец справжній політик;) З таким завзяттям він і Путіна підтримає.. ганьба!!
Шкури..
Позор!
Вони заслуговують люсрації!!
«Тільки дурні і покійники ніколи не змінюють своїх думок»
Д.Лоуел
 

n0mer

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
43
Репутація
23
«Тільки дурні і покійники ніколи не змінюють своїх думок»
Д.Лоуел
То це як? У мене асоціація лише одна всім відомий фільм "Свадьба в Малиновке". За 23 роки основна частина так званого політикуму вже разів з 3-4 міняла "шапки" в залежності від того "звідки дме вітер".
 

Козак Іван

Користувач
Реєстрація
26.01.14
Повідомлення
30
Репутація
58
«Тільки дурні і покійники ніколи не змінюють своїх думок»
Д.Лоуел[/QUOTE]

То це як? У мене асоціація лише одна всім відомий фільм "Свадьба в Малиновке". За 23 роки основна частина так званого політикуму вже разів з 3-4 міняла "шапки" в залежності від того "звідки дме вітер".

n0mer то такий адвокатський прийом.. на все є оправдання. От і обирай їх депутатами!!
Нетішинский осередок євопейської партії постійно змінює свої думки!
Ганьба!punch
 
  • Подобається
Реакції: Гуляй_Поле

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
«Тільки дурні і покійники ніколи не змінюють своїх думок»
Д.Лоуел



n0mer то такий адвокатський прийом.. на все є оправдання. От і обирай їх депутатами!!
Нетішинский осередок євопейської партії постійно змінює свої думки!
Ганьба!punch[/QUOTE]
А що в Нетішині є такий осередок? Козак іван припинить друкувати свої сни на сторінках форуму.
 
  • Подобається
Реакції: Гуляй_Поле

Гуляй_Поле

Користувач
Реєстрація
03.04.14
Повідомлення
28
Репутація
63
А що в Нетішині є такий осередок? Козак іван припинить друкувати свої сни на сторінках форуму.
Відчуваю буйвол, що заганяє вас Козачок, Ще прийде до вашого дому і намалює на дверях під'їзду "Тут живе...".
Во сусіди за вас порадіють...
 
  • Подобається
Реакції: Козак Іван

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
Відчуваю буйвол, що заганяє вас Козачок, Ще прийде до вашого дому і намалює на дверях під'їзду "Тут живе...".
Во сусіди за вас порадіють...
Ващі відчуття, це виключно ваші суб`єктивні відчуття.
При розгляді питання про зміну партійності, слід враховувати те чи були зазначені партії правлячими чи опозиційними в період перeбування в них. З 2005 р. до 2009 р. партію "Наша Україна" можна вважати провладною, але в 2010 р. "Наша Україна" майже припинила свою діяльність. В цей же час з`явилась нова, дієва опозиційна партія - "Фронт Змін", в яку ввійшли колиші члени "НУ". На жаль "ФЗ" також припинила свою діяльність наприкінці 2013 року, а всім колишнім членам "ФЗ" було рекомендовано вступити в партію "Батьківщина", яка теж до березня 2014 р. була в опозиції. Проте, хто хотів би бути в "Батьківщині", то вступив туди ще раніше і залишався би там, якби погоджуався з діями цієї партії на місцевому рівні. Політична партія "Європейська партія України" також входить до складу "Об`єднаної опозиції" і була в опозиції до режиму Януковича. Тому заклики до люстрації членів партії, які перебували в опозиційних партіях, є просто маячнею і безглуздям засланих козачків, якщо звичайно не ставити собі за мету у такий спосіб підняти свій непідйомний рейтинг шляхом приниження членів інших демократичних партій.
Щодо сусідів, то наші люди, на жаль настільки пасивні і не думають не те що за інших, а за себе. На зустріч з кандидатами на посаду Нетішинського міського голови прийшло чуть більше половини залу, хоча чи може бути для двадцяти тисяч виборців, щось більш важливішим ніж обрання господаря міста. А ви кажете...[DOUBLEPOST=1400315360][/DOUBLEPOST]
Відчуваю буйвол, що заганяє вас Козачок, Ще прийде до вашого дому і намалює на дверях під'їзду "Тут живе...".
Во сусіди за вас порадіють...
Хоч якась радість буде людям.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
@Буйвол, Вас читати одна забава..якщо є об'єднана коаліція то де вона навіть на вищому рівні? кандидат в президенти лише один???? ні..... а коли ця коліція була у нас на рівні міста?? ніколи[DOUBLEPOST=1400319734][/DOUBLEPOST]
хоча чи може бути для двадцяти тисяч виборців, щось більш важливішим ніж обрання господаря міста
може для мене наприклад фінал кубку України з футболу.. адже кого б не вибрали в мери почне танцювать не під дудку більшості знову депутати сберуться і скинуть... то може нам спочатку депутатський корпус новий обрати?