Нетішин: починаймо люстрацію!

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Мной уже писалось...
Попали в руки бумаги... передающие весь сарказм и цинизм НАШИХ МЭРОВ
Первый документ - активная общественная деятельность. Конкретная позиция по незаконной раздачи городской земли, (ныне покойным) мэром Смышляевым. Под обращением к Президенту от 17.02.2009 года, подписи 2х будущих мэров... О.И. Омельчук и А.А. Супрунюка

Переглянути вкладення 26025 Переглянути вкладення 26026
После этого, в 2010 году, О.И. Омельчук незаконно (без конкурса/аукциона) передала больше 40 гектаров земли в аренду для "АГРО 2000" (если с названием фирмы ошибся, могу переуточнить).

Для сравнения выдержка из протокола 62 сессии от 15.07.2014 года,
Переглянути вкладення 26027 Переглянути вкладення 26028 Переглянути вкладення 26029 Переглянути вкладення 26030
решение за подписью А.А. Супрунюка можно посмотреть тут.
Из протокола видно как ПУБЛИЧНО депутатами и специалистами исполкома оговаривается коррупционная схема ухода от проведения земельного аукциона. Цинично обсуждают тяжелую ситуацию в государстве, а Супрунюк называет Преподобного НЕЖАДНЫМ!?!

Г-н Супрунюк, озвучьте прейскурант... на ваши "услуги"...

Вот и прецедент для люстрации, да что тут наша с вами люстрация, если у правоохранителей (МВД, ПРОКУРАТУРА) присутствие полного отсутствия эрекции.

Думайте сами...
Дозольте поцікавитись... А яка ціна питання? Тобто, яка сума має сплачуватись щороку за оренду 0,05 га міської землі?[DOUBLEPOST=1412922267][/DOUBLEPOST]
Так всім все зрозуміло. Хто начальнику КП підписує заяву на відпустку? Міський голова! Ось вам і принцыпиальность, і чесність по відношенню до своїх обіцянок навести порядок у міськраді та виконкомі. Як став посадовою особою так і почав ляшками крутити.
Якщо справи так і далі підуть, можливо що і йому труну пренесут.
 
  • Подобається
Реакції: Буйвол

Айболит

Користувач
Реєстрація
20.03.14
Повідомлення
41
Репутація
62
Дозольте поцікавитись... А яка ціна питання? Тобто, яка сума має сплачуватись щороку за оренду 0,05 га міської землі?
Вы, уважаемый про какую-то или чью-то конкретную землю? Если в общем интересуетесь, то обратитесь в земельный отдел исполкома. Думаю, что специалисты этого отдела вам помогут.
Если вы в очередной раз колотитесь за Преподобного, то зря. Речь идет о неравных возможнастях жителей города в вопросе выбора и получения земли в аренду или в собственность.
Вам может земля и не нужна, а сколько жителей нашего города не отказались бы получить желанный клаптик земели в центре города не задумывались? Вот тут и возникает вопрос, такими умными, удачливыми и богатыми предпринимателями у нас могут быть только Супрунюк, Преподобный и Сытник? Только им можно выделять в городе землю под застройку - Супрунюк - Новобуд, ОТС; Преподобный - Белиссимо, Кондор, Дионис; Сытник - Банька, "Банька 2", ЖД.
А цена оренды, это вторично, дружище Spoch.
Хотите финт??? Когда то, поднимался вопрос о выделении земли под комерческую застройку возле гостиницы Горынь. Вопрос курировали депутаты от БЮТа. Возможно на их коррупционную схему ни у кого не хватило денег, так вопрос и "умер". Так вот, думаю, если найдется какой либо житель города, участник АТО и напишет заявление на получение в оренду этой земли, ему откажут. Разве нет?
 
  • Подобається
Реакції: Shadow84

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Вы, уважаемый про какую-то или чью-то конкретную землю? Если в общем интересуетесь, то обратитесь в земельный отдел исполкома. Думаю, что специалисты этого отдела вам помогут.
Если вы в очередной раз колотитесь за Преподобного, то зря. Речь идет о неравных возможнастях жителей города в вопросе выбора и получения земли в аренду или в собственность.
Вам может земля и не нужна, а сколько жителей нашего города не отказались бы получить желанный клаптик земели в центре города не задумывались? Вот тут и возникает вопрос, такими умными, удачливыми и богатыми предпринимателями у нас могут быть только Супрунюк, Преподобный и Сытник? Только им можно выделять в городе землю под застройку - Супрунюк - Новобуд, ОТС; Преподобный - Белиссимо, Кондор, Дионис; Сытник - Банька, "Банька 2", ЖД.
А цена оренды, это вторично, дружище Spoch.
Хотите финт??? Когда то, поднимался вопрос о выделении земли под комерческую застройку возле гостиницы Горынь. Вопрос курировали депутаты от БЮТа. Возможно на их коррупционную схему ни у кого не хватило денег, так вопрос и "умер". Так вот, думаю, если найдется какой либо житель города, участник АТО и напишет заявление на получение в оренду этой земли, ему откажут. Разве нет?
В очередной раз колотитесь за преподобного вы, а не я) Я задал конкретный вопрос - цена вопроса за который вы подняли шум! А по поводу земли, так вы мало фамилий назвали. Еще можно около 10 назвать. Можно у всех все отнять и поделить! Мы это уже проходили, почти 100 лет назад!
 

Danila

Користувач
Реєстрація
04.07.11
Повідомлення
5
Репутація
5
Люструвати Мірошниченка. Звітки гроші взяв ? 1,3 ляма на машинку ?
знаю заработал только наполовину чесным путем неплатя налоги ивесь его бизнес и недвижимость и движимость зарегестрированы на жене и сестре чтобы казаться белым и пушистым да и впрочем как половину наших местных бизнесменов и полит деятелей
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
а с этого места поподробней , пожалуйста.

А може поговоримо краще про депутатів Нетішинської міської ради? Один із них використовуючи судочинну систему (це депутат від ПП "Фронт змін") займається "дерибаном" землі в центі міста. Коментувати будь-що з цього питання не має потреби бо вся інформація наведена в документах, що додаються. Сподіваюсь лише на одне, що виконавча влада зможе вжити заходи щоб врятувати майно територіальної громади. Хоча, як на мене то самовільне будівництво треба зносити, як це роблять Хмельничани, а не узаконювати тимчасові споруди (МАФ) тобто з ларька робити будівлю в центі міста... .

10873336_844746168900256_8869065795184302160_o.jpg


10896296_844746555566884_284373066111823931_o.jpg


10848892_844746668900206_6878741060998171644_o.jpg


10866004_844746752233531_7336343914175105398_o.jpg


10904634_844746868900186_7797783108000856748_o.jpg
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
А може поговоримо краще про депутатів Нетішинської міської ради? Один із них використовуючи судочинну систему
При активному сприянні представника виконавчого комітету... Зверніть увагу, що представник виконкому в суд не зявився, покладається на розсуд суду.
 
  • Подобається
Реакції: Українець

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
При активному сприянні представника виконавчого комітету...

То це що, виходить, що виконком навмисне дозволив підприємцю вчинити таке з майном територіальної громади в центрі міста???
 

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
А може поговоримо краще про депутатів Нетішинської міської ради? Один із них використовуючи судочинну систему (це депутат від ПП "Фронт змін") займається "дерибаном" землі в центі міста. Коментувати будь-що з цього питання не має потреби бо вся інформація наведена в документах, що додаються. Сподіваюсь лише на одне, що виконавча влада зможе вжити заходи щоб врятувати майно територіальної громади.
10904634_844746868900186_7797783108000856748_o.jpg
Згадується відоме українське прислів"я: "Чия б корова мичала, а Ваша...". Коли Ви були мером міста і мали всю повноту влади то палець об палець не стукнули, щоб повернути пляж та найбільш вартісне майно разом із вкраденою землею в десятки більшого розміру:

з народовладдя місцеві можновладці зробили килим, по якому вправно тупцюються. Хто ж розраховуватиметься за ці накилимні танці? Звісно, що нетішинська громада, тобто, ми з вами. Перша плата: у громади забрали ко-мунальне майно (банно-пральний комплекс, автостоянку та громадський туалет, які пустили з молотка податківці за борги ЖКО) вартістю біля 1,4 млн. грн. І якщо міський голова О.Омельчук боролася в судах за повернення цього майна (тому і поплатилася посадою), то секретар міської ради М.Степаненко разом із депутатською більшістю, підконтрольною провладній партії, цинічно віддав у суді громадське майно. Міська рада відмовилась: “від апеляційної скарги на постанову Хмельницького окружного адміністративного суду та в цілому від позову до податкової інспекції про визнання дій незаконними”.
http://ilink.com.ua/threads/gromadskij-kontrol-za-vidchuzhenoju-vladoju-mista.6967/

З цього всього можна зробити один висновок, що Ви підтримали розкрадання в особливо великих розмірах, а тепер розказуєте про якісь дрібниці. Почніть люстрацію із себе тоді Свобода не буде пролітати на виборах, як на останніх!!!
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Згадується відоме українське прислів"я: "Чия б корова мичала, а Ваша...". Коли Ви були мером міста і мали всю повноту влади то палець об палець не стукнули, щоб повернути пляж та найбільш вартісне майно разом із вкраденою землею в десятки більшого розміру:

Щоб не бути таким багатослівним, як Ви скажу, що мером міста я ще не був, а лише виконувачем обов'язки і лише чотири повних місяці)))) Щодо повернення пляжу то надаю вам копію документу і повідомляю, що пляж належить територіальній громаді, а щодо продажу майна територіальної громади то позицію Свободи з цього питання знають напевно вже всі Нетішинці (категорична заборона), а за все, що сталось включаючи визнання права власності на ларьок в центрі міста і в перспективі напевно і земельну ділянку то дякуйте своїм друзям-демократам, що лобіюють питання через міську раду та її виконавчий комітет....

Нетішинська міська рада Хмельницької області

Р І Ш Е Н Н Я
п’ятдесят п’ятої сесії Нетішинської міської ради
VІ скликання


28.02.2014 Нетішин № 55/1248

Про скасування пункту 5 рішення виконавчого комітету
Нетішинської міської ради від 09.08.2012 № 231
«Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету
Нетішинської міської ради від 21.06.2012 № 182»



Відповідно до статті 26, частини 2 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна»міська рада вирішила:

1.Скасування пункту 5 рішення виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 09.08.2012 № 231 «Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 21.06.2012 № 182».

2.КП НМР «ЖКО» розірвати договір між громадською організацією Військово-історичний клуб «Захід-Схід» про оренду господарського приміщення, в районі міського пляжу загальною площею 192 кв.м, яке розташоване по вул.Варшавський, та перебуває в комунальній власності.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Нетішинської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту,законності та правопорядку (В.Ф.Бойко) та секретаря міської ради Марчука О.М.



Секретар міської ради О.М.Марчук
 
  • Подобається
Реакції: Уляна

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
Яка різниця на якій посаді і скільки були. Головне, що повноважень вистачало, щоб і позов відновити і степаненка до криміналу притягнути і рішенням сесії заявити про позицію захисту і відновлення справедливості. Бо маємо цікаву ситуацію: без рішення НМР продалось за пів ціни комунальне майно, а чільник міста-Ви ніяких дій не приймає, тобто бездіяльністю став співучасником??? А по пляжу рішення є та соснов ще там
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
То це що, виходить, що виконком навмисне дозволив підприємцю вчинити таке з майном територіальної громади в центрі міста???

Так, виконком, але в рішенні суду зазначено, що представник Нетішинської міської ради поклався на розсуд суду. Але ж міська рада не направляла свого представника до суду і навіть рішення про направлення свого представника не приймала.
Мабуть раді необхідно дійсно мати в своєму апараті свого представника (юриста), який би насправді захищав інтереси власника землі (громади), а не направляв би листи про розгляд справи у його відсутність.[DOUBLEPOST=1420538223][/DOUBLEPOST]На думку фахівців, вартість земельної ділянки в цьому районі складає від 1 до 1,5 млн. гривень.
І не кажіть мені тепер, що в міському бюджеті не має коштів.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Яка різниця на якій посаді і скільки були. Головне, що повноважень вистачало, щоб і позов відновити і степаненка до криміналу притягнути і рішенням сесії заявити про позицію захисту і відновлення справедливості. Бо маємо цікаву ситуацію: без рішення НМР продалось за пів ціни комунальне майно, а чільник міста-Ви ніяких дій не приймає, тобто бездіяльністю став співучасником??? А по пляжу рішення є та соснов ще там

А може назвете яка ділянка при мені була продана і які саме документи з цього підписував я? А ще краще виставте їх в цій темі щоб люди бачили факти, а не читали ваші дописи, які нагадують мені твір Ліни Костенко "Записки українського самашедшого".... Або ж ще є кращий варіант подайте на мене до суду чи правоохоронні органи хай накажуть мене по всій строгості закону якщо таким фактам є місце. Або відкрийте свої інформаційні данні (прізвище, ім'я, по батькові, адресу проживання...) і я це зроблю з вами за образу честі та гідності... Я тут пишу і виставляю факти у вигляді документів не для того щоб ви відмазували за бездіяльність і "деребан" комунального майна своїх політичних прихильників, а лише для того щоб громада знала, що відбувається в місті. Сенсу дебатувати з вами на безпідставному обґрунтуванні, заговорюючи проблему не бачу сенсу, як і відповідати на ваш "базарний" і провокаційний діалог....
 

Уляна

Користувач
Реєстрація
17.04.14
Повідомлення
3
Репутація
6
Так, виконком, але в рішенні суду зазначено, що представник Нетішинської міської ради поклався на розсуд суду. Але ж міська рада не направляла свого представника до суду і навіть рішення про направлення свого представника не приймала.


Керівником міської ради є її голова - Мер!!!! чи може я не права????? а в рішенні суду чітко прописано, що "міська рада покладається на розсуд суду" то тут потрібно задуматися хто винен?????

Мабуть раді необхідно дійсно мати в своєму апараті свого представника (юриста), який би насправді захищав інтереси власника землі (громади), а не направляв би листи про розгляд справи у його відсутність.[DOUBLEPOST=1420538223][/DOUBLEPOST]

Давно була пора.... тоді і знали б з кого питати, і бюджет був би повніший і деребану не було б !!!!!!
 

Danila

Користувач
Реєстрація
04.07.11
Повідомлення
5
Репутація
5
казнить всех нельзя помиловать
 

Соломія

Користувач
Реєстрація
17.04.14
Повідомлення
9
Репутація
18
При активному сприянні представника виконавчого комітету... Зверніть увагу, що представник виконкому в суд не зявився, покладається на розсуд суду.


Буйволе, то Ви вважаєте, що при роззгляді справи суд керувався не Законами України, а думкою представника міської ради? У Вас є підстави вважати таке рішення суду не законим чи Ви просто так "воздух сотрясаете"????
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
Буйволе, то Ви вважаєте, що при роззгляді справи суд керувався не Законами України, а думкою представника міської ради? У Вас є підстави вважати таке рішення суду не законим чи Ви просто так "воздух сотрясаете"????
Дякую за чудове запитання.
В юриспруденції є таке поняття як змагальність сторін. Тобто, коли кожна сторона доводить ті обставини на які вона посилається як на підставу для задоволення чи заперечення вимог. Так от міська рада (її представник) не вжив жодних дій в інтересах саме цієї ради (читай - територіальної громади), чим фактично визнав позовні вимоги (здався без бою). В той же час суд за відсутності з боку відповідача (міської ради) заперечень проти задоволення позову, не міг прийняти інше рішення. Тому за бездіяльності відповідача (його представника) суд прийняв рішення виходячи з позицій сторін (бо не у суду ж заберуть земельну ділянку, а у тер. громади). За таких обставин дане рішення суду є законним. В той же час в разі заперечення відповідачем позову, невідомо чи задоволив би суд вимого позивача. Не виключено, що рішенн було б на користь міської ради. Також апеляційний суд теж міг би скасувати рішення міського суду і відмовити у задоволенні позову, але якби міська рада (її представник) подали таку. Строки апеляційного оскарження минули. Громада втратила 1 млн. грн., з чим я вас всіх і поздоровляю. Влада - це Я.

P.S. Хотілося б щоб дії міської ради (її представника) були б спрямовані на захист інтересів всіх мешканців міста, а не окремих (наближених) до господаря категорій. Рада для людей, а не люди для ради!
Слава Україні.
 

Соломія

Користувач
Реєстрація
17.04.14
Повідомлення
9
Репутація
18
P.S. Хотілося б щоб дії міської ради (її представника) були б спрямовані на захист інтересів всіх мешканців міста, а не окремих (наближених) до господаря категорій. Рада для людей, а не люди для ради!

І мені б цього хотілося, але на жаль, схеми як то кажуть напрацьовані. Дякую, за роз'яснення. Тепер все зрозуміло, що мала місце бездіяльність представника ради, а то скільки шуміхи в місті навколо цього питання і не зрозуміло хто правий.
Цікаво, а є такий закон, який дозволяє покарати за таку бездіяльність? Але зрештою якщо була така воля "господаря" то чи могло це питання вирішитись інакше. Питання в іншому до яких пір ми (територіальна громада) будемо це терпіти???
 

Уляна

Користувач
Реєстрація
17.04.14
Повідомлення
3
Репутація
6
P.S. Хотілося б щоб дії міської ради (її представника) були б спрямовані на захист інтересів всіх мешканців міста, а не окремих (наближених) до господаря категорій. Рада для людей, а не люди для ради!
Ну от.... була сьогодні сесія міської ради..... створили комісію по перевірці представництва інтересів міської ради в судах.... але як я і писала раніше - повноважним представником органу є її керіввник.... то кого будуть перевіряти?????? Хоча..... окремі депутати та керівництво помітно нервували, а як то кажуть в народі "На злодієві і шапка горить" ..... Хоч якісь дії вчинила міська рада для захисту інтересів громади!!!! Шкода одне - що 1 млн.грн. у буджет вже ніхто не поверне!!!!!

P.S. Доречі, може хтось знає чи можливий позитивний результат апеляції коли міська рада не заперечувала і покладалася на розсуд суду???? От суд і прийняв рішення на свій розсуд.... так що міська рада тепер оскаржує?????