Новинки сучасної музики

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Я лично не слушаю рэп. Хотел узнать, есть там еще песни, или только эта:
Тишина вокруг окутывает словно смог
И ты не можеш понять , что именно не смог.
Она врываеться внутрь, твой мир убивая,
Опустошая его и по капле отрывая...
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Кстате, Валерий Леонтьев в последнее время тоже поет неплохо
 

Heaven

Користувач
Реєстрація
15.07.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
34
JohnSparrow сказав(ла):
Тишина вокруг окутывает словно смог
И ты не можеш понять , что именно не смог.
Она врываеться внутрь, твой мир убивая,
Опустошая его и по капле отрывая...
:D хехе...это вобще не песня...:D просто пара строк, которые понравились:D
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Аааа, поражаюсь глубине и т.д.
 

net-2003

Користувач
Реєстрація
25.05.06
Повідомлення
11
Репутація
0
BRaven сказав(ла):

ні, адміністративно-територіальна одиниця:) , а ще хтось жартував що п"яних "ВдВ"шників коли святкують їх день може зупинити тільки толпа п"яних випускників шкіл і тому варто ці святкування проводити в один день
 
G

Gor

музыка как женщины. кому то третий размер а кому то 18 складок на животе подавай так что спорить тут нет смысла
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Гыыыы, апасцаца. Злые админы и т.д. Пора ужэ слушать Леонтьева. Леонтьев - ето круто!
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Лєонтєва ФТОПКУ! Йому вже на пєнсію пора давно! він мені ше з пєльонок надоїв! :)
 

Dreamer

root@gavno.com#
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
159
Репутація
0
Класно сказано!
Gor сказав(ла):
музыка как женщины. кому то третий размер а кому то 18 складок на животе подавай так что спорить тут нет смысла
 

Femida

Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Рок може не любити лише закомплексована людина, яка бачить у ньому лише темний бік життя..... Із стилів важкої музики найбільше подобається панк-рок(КІШ, Сектор Газу), арт-рок(Пінк Флойд, Helloween), готика (Lacrimosa, Theatre Of Tragedy,Lacuna Coil), дум-метал (Beseech), павер-метал (Helloween, Blind Guardian, Stratovarius, HammerFall, Rhapsody, Nightwish, Rage), хард-рок (Iron Maiden, Deep Purple, Led Zeppelin, Ozzy Osbourne, Manowar, Dio, Ария, Чёрный Обелиск). Шкода, що український рок не набув такого апогею слави, як зарубіжний. З чим це повязано? Із тим, що велика кількість молодих рок груп розпадається, немаючи фінансової можливості записати власний альбом? Дивно, досить велика кількість людей в Україні не чула укр. рок-групу "Гайдамаки", де вірші Т.Шевченка покладено на рокову основу. Визнання на Батьківщині вони не отримали, хоча сцену в Німеччині підкорили......І це факт.

Подібні композиції ви можете почути на моєму власному радіо http://10.0.1.67:8000/listen.pls, де звучить виключно рок, метал, інсрументал.
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Femida,
Я багато разів бував на концертах (чи то скорше - виступах) так званого "Львівського андерграунду" - групи, про які не знає ніхто окрім фанатів... Ото музика, ото творчість, не зпопсована, не підкоряється шоубізнесу і правилам грошеоберту, є виявом власного бачення автора, а том відверта і просто прекрасна. Хочу відмітити що більшість таких груп грають саме в різних стилях рок-музики. Рок - це музика душі... Рейв і т.п. - музика тіла (винятком є хібашо Транс, який є теж творчою музикою, від душі). Я поважаю рок, але справжній. Сєктор газа і подібне гавно вважаю... ну я вже написав чим...
 
B

BEN LADEN

Якщо говорити про український рок, то як вам група "Тостер"????
 

werwolf

Користувач
Реєстрація
21.06.06
Повідомлення
33
Репутація
0
ТОСТЕР-рулить.........................................
 
T

TenJloDemoH

Femida сказав(ла):
арт-рок(Пінк Флойд, Helloween), готика (Lacrimosa, Theatre Of Tragedy,Lacuna Coil), дум-метал (Beseech), хард-рок (Iron Maiden, Deep Purple, Led Zeppelin, Ozzy Osbourne, Manowar, Dio, Ария, Чёрный Обелиск).

я немного подкорректирую :
Helloween это "переходной" рок (в металл) - Hard & Heavy
к Готике можно добавить и Beseech, так как это не стиль а жанр, Beseech поэтому будет не Doom, а GothicMetal, потому что просто имеются тяжёлые гитары и ритм соответствует, а настроение ближе готическое, по вокалу сразу чувствуется.
например Anathema первые три или четыре альбома это агрессивный дум. если ктото слышал Fallen , это меланхоличный дум.. лучше послушать и сразу всё станет понятно. первый альбом Paradise Lost это смесь которую можно назвать Death-Doom, чувствуется присутствие того и другого.

Iron Maiden называют Speed-Metal
Manowar - это Heavy-Metal
Ария - рок-металл:)

со временем всё станет проще, и все эти группы будут просто Classic rock или metal:)
 

Файоли

made of fire
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
90
Репутація
0
Femida сказав(ла):
Рок може не любити лише закомплексована людина, яка бачить у ньому лише темний бік життя
Ну не зна... Я тоже тяжелую музыку слушаю, но говорить, что те, кто не разделяют этого увлечения, - закомплексованные - это как-то странно. ИМХО.

TenJloDemoH сказав(ла):
А некоторые готы убить готовы за такую формулировку. :D
 
T

TenJloDemoH

Amber сказав(ла):
А некоторые готы убить готовы за такую формулировку. :D

готы ? убить?:) вот за формулировку что Cradle of filth это TrueNorvegianBlackMetal блекера зарубают:)
а что, Бисич ЛавМеталом называть?=)

добавлено через 1 час 5 минут
BRaven сказав(ла):

Сектор Газа? послушай песню "Любовь раскумаренная"! и такая не одна.
Сектор Газа лабают оч хорошо! ритм чёткий, соляки хорошие, тексты конкретные реальные и совсем не бабские:)
голос мне его не очень этого Хоя но что тут поделаешь. зато на его фоне соляки ещё круче:)
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
TenJloDemoH сказав(ла):
Сектор Газа? послушай песню "Любовь раскумаренная"! и такая не одна.

Гавніщє! Моральний оцтой... І музика в них хірова! Гармонію ніфіга будвати не вміють, а все тому, що акценти роблять на свої тексти про гавно...
 

Femida

Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Вести дискусії на ці теми не буду, бо знаю, що розбираєшся в стилях року краще за мене. Проте внесу деякі поправки:
TenJloDemoH сказав(ла):
к Готике можно добавить и Beseech, так как это не стиль а жанр,
Вперше чую, що готика це жанр. На всіх порталах важкої музики, де мені вдавалося побувати готику розглядали поряд із ін.напрямками виключно як стиль, не відокремлювали....Тому або розробники вебсторінок, присвяченій цій тематиці, дебіли, або ти щось неправильно зрозумів. Не знаю.....
TenJloDemoH сказав(ла):
Iron Maiden называют Speed-Metal
Manowar - это Heavy-Metal
Ария - рок-металл
Хард-рок поняття досить неоднозначне..В нашій країні хардом називають все, що було до Kiss, Uriah Heep, Deep Purple і т.д. Та за кордоном хард являється фактично синонімом до слова хеві.Щоб в цьому переконатися достатньо просто розкрити будь-який іноземний метал-журнал. Ось такі таракани.В 80 роках Heavy Metal трансформується в інші напрямки: Speed, Thrash, Doom, Death... Тому тут помилки немає.
TenJloDemoH сказав(ла):
Iron Maiden называют Speed-Metal
А от тут ти взагалі глибоко помиляєшся..
Спід-металл - фактично мертвий на сьогодні жанр, який являє собою швидку, агресивну, але в той час і досить мелодійну музику. Перший справжній спідовий альбом випустила досить розкручена банда из Канади Exciter. Поєднавши в своїй музиці Judas Priest и Iron Maiden (можливо ти із-за цього зробив висновок, що Айрон належить саме до Спід-металу, бо деякі елементи його творчості дійсно присутні) зі швидкістю і агресією Motorhead і Venom, музыканти змогли добитися небачених до того часу результатів. Як наслідок Спід-метал розділився на два нові напрямки Thrash и Power. Зазвичай відрізнити Speed-металл від інших нащадків досить складно, тому в класифікації деяких груп можливі відхилення. Тому тут наїжати і вставляти свої 5 копійок не буду. Не дивуйтесь, якщо, наприклад, в одному місці ви прочитаєте,що Exciter іграють Speed, в другому - що вони грають Thrash, а в третьому - Power или Heavy. Це ще раз доводить той факт, що всі музичні категорії - всього лише умовність, вигадана критиками, аби навішувати на музикантів ярлики. Рекомендую для кращого розуміння прослуховування таких груп: Exciter, Anthrax ("Fistful Of Metal"), Blind Guardian (перші 2 альбоми), Living Death, Agent Steel, Paragon, Sacred Steel, Anvil, Risk .
 
T

TenJloDemoH

BRaven сказав(ла):
Гавніщє! Моральний оцтой... І музика в них хірова! Гармонію ніфіга будвати не вміють, а все тому, що акценти роблять на свої тексти про гавно...


тексты там про жизнь, просто не интелектуальные.
ну нравится тебе электронщина ну там тексты вобще примитив, абы погнать ёмаё
 

Файоли

made of fire
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
90
Репутація
0
TenJloDemoH сказав(ла):
а что, Бисич ЛавМеталом называть?=)
А я знаю? Я их не слышала никогда. :)

TenJloDemoH сказав(ла):
Такие экземпляры, с пеной у рта доказывающие, что есть тру, а что - не тру, в каждой субкультуре есть, имхо. И в готической тоже. :)