Познакомимся?

  • Автор теми Web
  • Дата створення

Hater

Користувач
Реєстрація
11.01.07
Повідомлення
8
Репутація
0
таксс... Мене звати Саня, 18 років. Закінчив школу №1. зараз навчаюся в НУВГП на механіко-енергетичному факультеті, спеціальність-теплоенергетик(1курс). Сам про себе розказувати не можу, адже все краще видно з сторони(спитайте в когось з моїх друзів хто я і який я). Якшо маєте бажання познайомитися поближче, пишіть.
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
Бестия сказав(ла):
... от которих стандартним девчонкам мягко говоря не по сибе...
Не стоит делить кого либо на "стандартных и не стандартных" :)) :-[... Каждый харош по-своему.

О себе:
Зовут Пашка, мне 18 лет. Закончил Музыкальную школу по классу фортепиано, а также ЗОШ №2... Сейчас учусь в Ровно в МЕГУ (Международный Економико-Гуманитарный Университет), специальность - Информатика с углублённым изучением иностранных языков.
Сам я - скромный (иногда не очень), жутко стиснительный, немного обидчев, люблю во всём искать хорошую сторону. Хотя со стороны - оно как то виднее...
Увлекаюсь астрономией, и компьютерами.
На компьютере: люблю играть в компьютерные игры, люблю програмировать, изучать что то новое, експериментировать...
В космосе - просто улетаюююююю.... =)) Люблю смотреть на звёзды.
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Привіт! Моє імя Олег. Навчаюся в Вінницькому національному технічному університеті спеціальності "Електричні Станції" на третьому курсі. Закічував НВК (економічний профіль).На даний момент проходжу практику на ХАЕС.
Тип темпераменту Холерично-Сангвінічний:) . Основне почуття яке мене переповнює- кохання до моєї дівчини!
Основне захоплення - музика. Надаю перевагу українській. Напрямок - під настрій:Хард, Хеві, Альтернатива, Панк. Улюблені гурти - Hate, Disturbed,TracktorBowling. Пjлюбляю фільми з картоплею фрі:) . Улюблений жанр - Триллер!
Улюблена книга "Механічний апельсин"
Улюблений вид відпочинку - подорожі, походи, рибалка! Зараз поставив мету відвідати одне з моєїх улюблених міст - Прагу, інше - Львів, провідую щоквартально.
Улюблена книга "Механічний апельсин"
Улюблена страва - МЯСО
Ненавиджу релігійних фанатів,комуністів, попсу, чмо
Все інше можете знайти в моїх попередніх постах розкиданих по усьому форумі:)
 

Venera

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
38
Репутація
2
Вік
31
Привет
Меня зовут Ивана, а для вас просто Яна :) Мне...не скажу сколько лет :-p . Учусь в ЗОШ №2, в 9-ом класе. Хожу на танцы, ансамбль "Шарм". Ну как вы уже поняли я очень люблю танцевать (кто ходит в мою школу 9-11 класы, на Новий год в этом уже убидилсь :D ). Также люблю слушать музику, а особено РОК!!!
Как говорит моя подруга (Samara) я:
"...она очень хороший человек, знаю с детства. С ней вообще трудно посорится, не может долго обижаться. Сама очень любит обижаться. Ивана, творческий человек, она хоть сама не написала, но я напишу что также ходит на ХОР, поет красиво. Любит весело проводить время (особенно в лагерях, сама этому сведетель и MeV кстати тоже :-p )
А вообще если по правде то все сначала думают что она просто O:) , а внатуре она натуральний ]:->. Она вообще ленивый человек, впринципи как и я :-[ У неё очень сложный характер, иногда она как оптимист радуется жизни, иногда как писимист всё ей не нравится, а иногда как пофигист ей всё пофигу!!!
З.Ы Мальчики, она свободна (это был тонкий намёк, если кто не понял :-[ )
С уважением Samara :) "
А если не верите что писала она (всмысле Samara), то спросите у неё сами.
Большое спасибо за то что выслушали.



Вот моя фотка

Переглянути вкладення 20265
 

Настюха!!!

AngeL BlacK
Користувач
Реєстрація
07.07.06
Повідомлення
105
Репутація
1
:D Всем привет.Зовут меня Настя,15лет в 9классе,учусь во 2школе.Люблю слушать рок особенно эти группы:Linkin Park,Blink182,Sum41,koRn.Ходить на дискатеки,повеселится по полному,люблю безсоницу=)хотя вредновато.Люблю смотреть фильмы,комедии и погрызть во время просмотра фильма,а именно люблю погрызть фисташки=)ненавижу ходить в школу,а забыла сказать,что я сладкоешка :) Книги иногда почитываю,детективы,сейчас читаю "Камасутра Микки-Мауса"очень интересный детектив!!обожаю моих котов :D и хомячиху O:) :)
которая както с аквариума убежала под плиту,но мы её всей семьёй достали,она живая была =) я ей вымала и т.д ,ладно вернёмся ко мне :)
а та впринцепе всё
 
D

Dewill

Привіт!!!! Шукаю хороших друзів!!! Якщо є бажання будемо знайомитись!
Мене звати Лєна тільки будь ласка неназивайте мене ніколи Олена бо в мене іде осоціація з оленьом!:D Я така собі маленька заразка навчають у 11 класі школи №2 вік писати не буду тому що і так все ясно!!! Дуже люблю погуляти , поговорити з друзями, по друшлять ну кароче така якась!!! Шо ше вам написати?
Не люблю людей які строять з себе вище всього що є на цьому світі деколи можу і сказать їм щось а деколи користуюсь разою не трогай га....но, бо воняти довго буде!!!!!! Ну пишіть кусать нікого не буду !! Чесно!!!!:)
 

Arias

Користувач
Реєстрація
28.07.06
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
42
Здарова, меня зовут Рома мне 25 лет по гороскору лев, работаю на ВП ХАЭС , учусь в Львовском политехе на втором курсе специальность Электрические станции и сети. Увлечения: милитаризм, музика в основном готика , блек , хард , металл, хеви и.т.д. Люблю активний отдых с друзьями: походы , рыбалка , путушествия. Характер-неизвестный. Любимый город Львов.
 

ynikalka

Користувач
Реєстрація
04.11.06
Повідомлення
17
Репутація
0
ПРИвеДД!!!:) Я уже вам давала своё интервью...ну так можно сказать..сейчас решила его немного дополнить.
Для начала немножко повторюсь:) Назвали менЯ КАриНой!У4усЬ!в школе №1...Ну какаЯ Я есть...Многие с4итают 4то я как не от мира сего.Но Я не обижаюсЬ...длЯ менЯ такого рода комплимент,подтверждение моей индивидуальности.Я дествительно немного другая и считаю себЯ выдающейся ли4ностью,но,как другие деятели немного безбашеная и рассеянаЯ.Зато в этом и заключается моя 4уть 4уть...безумная изюминка..O:)
БОюсь щекотки....Я коне4но знаю 4то так проверяют на ревность...так 4то ...Я ОЧЕНЬ РЕВНИВАЯ ...:)
 

SUPER_SONIC

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
13
Репутація
0
Сорі за офф топ ну я так подивився і чото захтілось мені тоже чимось тут нагадить... Ну короче пробуєм!
1.Звати - Сергій
2.Вік - 17
3.Навчаюсь - НВК (третя школа) 11-Б
так, тепер ше чуток... :) ну характер в мене мабуть холерик, добрим і хорошим я себе не вважаю, а чого незнаю!Може кому інфи мало звертайтеся розкажу поподробніє! ;)
 
Y

yOgurt

Меня зовут Борька =)... У4усь в школе №2.
Проживаю на улице Мира. В данный момент увлекаюсь музыкой и (можно сказать)танцами :D. В своей жизни пробую делать всё 4то мне нравится:-[ . Рост у меня не большой примерно 1.60=). не совсем короткие волосы, карие глаза, и 2 уха :) при4ём они у меня разные.... на одном ухе нету мо4ки=(...Ну то *****.
Если есть желание узнать меня полутше, обращайтесь в миранде, ник тотже!;)

Фотку можете посмотреть в профиле!
 

ynikalka

Користувач
Реєстрація
04.11.06
Повідомлення
17
Репутація
0
Такссс ещо одно ....вы та строго не судите что я в этой теме зачастила....вот такая я самолюбка :) точнее выхволюбка :)

Ну... интересный человечек...люблю всё и сразу...в больших количествах..(=

Приятной внешности девушка, с чуйным и нежным, добрым характером. Скромная, но в особых случаях могу очень настоятельно добится того, чего хочу. Уверенно ищу другие способы решения той или иной проблемы!Я романтик, и держу в себе умение понимать и ценить красоту. Люблю животных!:) У меня, как и каждого человека есть не только плюсы, но и минусы: не умею готовить (хотя могу помочь, но это может не совсем хорошо закончиться) зато очень люблю поесть! Не испытываю большого желания знакомиться с людьми, которых интересует размер 90-60-90, ценю в человеке душевную чистоту...по4ти:)
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
вах..тада и я напишу:D

Здавствуйте,меня зовут Алёна,я далба*б=)я очень скрытный и подлый человек:-p люблю своих родителей,себя и интернет)интернет-моя жизнь=)а ещё я люблю сваево Пусичку(фотку не покажу,т.к.,щитаю это лишним=)))он тоже моя жизнь)))оч люблю мягкие игрушки))
в инете(сморя де)пишу какпопало и шопопало))))а так оч грамотная..(это вам не петушки сосать=))
не люблю америку)))зато люблю смареть ихние фильмы и номинацию оскар..оч забавно как тамашние тётки красуюцца друх перед друхом:D
о!.люблю курить в тишине..так клёва..сидишь и слышишь как тлеет сигарета...так клёво...особенно темноте и абсолютной тишине)
не люблю ходить в школу,т.к.,люблю инет и сижу долго в инете,и просто напросто не высыпаюсь=\
люблю своих братишек))одного вы знаете LegoN=)а другой SONY=)последний из моево лубимава чата(фаст:-p )
а ваше..я ненаю ничё про себя...=)ыы)))я ток знаю что я злюка:)почти всегда всё говорю в лицо))самокритичная дама=)(даже так?=-O )
воть вам мнения моих друзей инетовских=)

хорошая дефачка=)токо курит и матюкаецца(с)Frim

натянула нимф поверх рог и думает что ангел:-p (с)Melkor

:-| (с)Shargat

я с ней када-то гулял...бешеная она какая-то=)(с)Комментатор

оо..мои любимые титечки(с)НасЬка

з.ы.у мну ещё много таких цитат..=)токо вам не пакажу:-p
всё...бувайте..=)с Ув.не ваша Смешная:-*


добавлено через 3 часа 0 минут
забыла..моя любимая фраза:"разве оно кому-то надо???!"=)
 

x3maL

злюка БАБАЙ
Користувач
Реєстрація
04.11.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Вік
30
Здрасті:-[
Мне звати Сашко можна називати Саня. Мені 13 років не багато но шо поробиш. Хотжу в НВК учусь в 7 класі.
Полюбляю гуляти, кататися на ролах, [:-} слухаю мозику, мона деколи здрузями *DRINK* купити мініралки попити:D :D :D . Ну взагалі все.
 

madkiss :)

Користувач
Реєстрація
04.02.07
Повідомлення
2
Репутація
0
Добрий день панове!=) Мене звати Саньок, але друзі називають Мартин....
Це клікуха (від прізвища). Мені 12 років... Ще малий......=) Також в НВК вчусь. 7 Клас... Люблю з x3maL'ом *DRINK*...ну... мініралочки попити і десь полазити.(він мій однокласник... класний тіп=)..). Ще люблю На велосипеді поганять... ну і за компом трохи... А взагалі люблю з друзями погуляти (WeeVis* and x3maL). Так, це Я..... =)
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
Нус... звать то мене Рома(Ромка)..... цікавлюсь футболом, катаюсь на велику(з x3mal'om & madkiss'om).... на роликаx(3 x3maL'om), недавно навчивсь навчивсь на гітарі грати..... маю успіхи, також маю успіхи в КС 1.6......мда....ах ше одне, як казали друззя(два пользователя шо написали сообшение више)..... ну пропали б ми без цього....бухати дуже любим*DRINK* .... ну.... мінералочки да сочку попити.... наверно всё сказав.... спасіба за вніманіе :cool: :cool: \m/ \m/
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Не мое, но поддержу темку:

Ну что вам о себе могу я рассказать?
Такой же как и все. Иль надо доказать?
Есть голова одна, я ей обычно ем,
Есть уши, есть и рот и я не глух не нем.

А также у меня, есть пара синих глаз.
Иначе чем бы я, мог пялиться на вас?
И руки есть еще, и не одна нога,
Руками я держусь, ногами не всегда.

Живот есть у меня, туда ложу еду,
А вдруг решу поспать - спиною полежу.
Вот только нет ума, зато же есть чем сесть.
И все же хорошо, что я на свете есть.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

NeeDle

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
27
Репутація
0
Вік
34
Всім привіт! Хто ще не знає, Я - ОляO:) ...Ну розпочнемо...
Мені 17 рочків вже бахнуло...Хоча, вважаю, що ще малявка...Трішки вредна, характер не ідеальний. Люблю різноманіття, люблю,коли прислуховуються до моєї думки, люблю все ніжне : квіточки та метелики...особа трішки романтична, але буваю не завжди такою... Якщо образять - памятаю довго і з часом "відповім взаємність", але непомітно і поступово.
Економна, вмію розрахувати все до дрібничок... Але на даний момент не зовсім справляюсь з часом, так як він летить і за ним важко летіти вслід...
Мрійлива (мрію про своє прекрасне майбутнє). Мрію про двійнят: дівчинку та хлопчика...O:) Так, обожнюююю пупсиків малих (якщо у вас такі є - знайомте) особливо обожнюю малявочок від 1-5, вважаю, що це самі прекрасні особи на світі, особливо в цьому віці...
Обожнюю ведмедиків...
Люблю своїх рідних та близьких...
Друзям віддаю все, що маю...Завжли рада допомогти...Не можу ніяк звикнути, що люди трапляють на життєвому шляху різні, тобто не тільки добрі, але й погані какашки...Та й на цьому не раз обпікалась...Але ніяк навчитись не можу...
Люблю млинці...великі...:D
Не хочу закінчувати школу, тому що віддавала всю енергію всі роки навчання позакласному життю і не тільки ;) ...
обожнюю романтичну музику, повільну...(без музики прожити не можу а ні дня)...
В майбутньому хочу оволодіти власним бізнесом, таким як готельно-ресторанний...
Люблю повеселитись...
Вважаю, що наш світ потрібно змінити, але почавши із себе...
Люблю,коли мені приділяються досить таки багато уваги...
Не підтримую людей, які немають своєї цілі в житті, які піднімаються занад-то високо, а ніж вони можуть (Падають боляче)...
Думаю, що кожна людина повина залишатись такою, якою вона є насправді...
Незавжди впевнена в собі...Але я це в майбутньому переросту(я так думаю):'(
Буваю впертою...Завжди роблю так, як вважаю, правильно... Дотримуюсь своїх принципів...
Маю багато блокнотиків...я їх обожнюю...мякі, маленькі (і не тільки), рожеві... Не можу стриматись, коли бачу привабливі ШТУЧКИ...;)
Вважаю, що одягнувши звичайний одяг, можна виглядати привабливо та оригінально, так як аксесуари прикрашають цей одяг і виглядатимеш ти на 100%...
Хочу поїхати закордон, аби вдосконалювати англійську мову та побачити світ на власні очі...:-[
З дитинства обожнюю відтінки фіолетового, рожевого кольорів... Але, що стосується одягу, чорний - найкращий, тобто оптимальний...
Якщо чесно, то писати можу ще довго... Це так весело та пізнавально, тому що ніколи не замислювалась над тим, яка я!
Вам цього хватить...Знайомтесь...Можливо напишу через деякий час частину № 2... :D
До зустрічі... Не судіть строго O:)



Переглянути вкладення 22850 Переглянути вкладення 22851 Переглянути вкладення 22852 Переглянути вкладення 22853O:)
 

VL@DI

Користувач
Реєстрація
14.03.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
35
Нус начнем...меня зовут Влад(по нику не так уж и сложно узнать)мне 18 лет,учился в школе №3 на даный момент учусь в г.Хмельницк в Хмельницком Нацыональном Университете на инженера по технике безопасности, немножко подрабатываю моделью :D, с детства у меня бурная фантазия и тяга к воплощению фантазий, а где же как не в моде лучше всего воплощать фантазии :D.
Обожаю летнии дождик,природу,натура романтическая хотелось бы попробывать жить в средневековье когда были рыцарские турниры,дамы сердца и всё такое...но нехотелось бы остатся в средневековье навсегда где же там будет форум :D где есть такие замечательные люди как все вы!
Также люблю спорт все время тянет то на какоито футбол,то гдето в зал или просто на турнички :)))
Вобщем если что можете все желающие писать на мейл lion.19@mail.ru.Буду ждать! па-па
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Привіт мене звати Саша(ньок,ня,нька), як кому подобається. Підключився недавно, тому ще не зовсім орієнтуюсь по форуму. Мені 19 років навчаюсь у Рівному на ІІІ курсі, спеціальність - ІУСТ (Інформаційно управляючі системи та технології). Люблю ходити на рибалку. Також люблю далекі подорожі "особено" за кермом. Також обожнюю спорт. Люблю грати і дивитись футбол, також обожнюю баскетбол (правда тільки граю, а не дивлюсь), грав за збірну школи №1 в першості міста, дей навчався з 10-11 клас, до цього навчався в школі №3. Раніше частенько завісав на пару годинок на кортах. Не курю , не п'ю (в смислі горілку) вина, часом пивка можу. В своєму короткому житті багато, що спробував: 2 роки ходив на плавання, 1 рік ходив на самбо, 2 роки ходи в тренажерний зал ,навіть ходив на бальні танці, 5 років сидів на кортах і стадіонах. Зустрічаюсь з дівчиною, яку звати Євгенія, завтра будем святкувати 1рік і 11 місяців, як ми разом.(фото прилагається)Ось і вся моя коротка біографія...........
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Я, наверное, самая маленькая здесь, но всё же.Я - Мариша, мне 15 лет.Учусь в 4-ой школе, 9-ый класс.Занимаюсь волейболом(люблю спорт), французским, так как хочу в дальнейшем учиться на переводчика-лингвиста.Хочу найти друзей, тем более сейчас, когда мой парень в Севе, а друзья все заняты, значит, такие друзья...А вообще характер, думаю, нормальный.Общительная, весёлая, немножечко стерва, совсем чуть-чуть:)