Познакомимся?

  • Автор теми Web
  • Дата створення

Мотылек

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
55
Репутація
0
Вік
36
Sho0Ter сказав(ла):
Мене звати Алєг мені 15 років начаюся в школі №2 9-В клас. Більше не чого не знаю ))
Я теж років 6 тому навчався в другій школі в 9-В класі =). Але я точно до такого віку більше знав чим ти :D :-p
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
Та ти в нас гєрой +1
 

_НаТаФка_

Користувач
Реєстрація
05.10.07
Повідомлення
2
Репутація
0
Привіт!;) я Наташа навчаюсь в 4 школі в 10 класі. Люблю... класну музику...,англійську...,займаюсь танцями*DANCE*...в майбутньому може стану перекладачем...характер вроді нармальний... весела, люблю цікавих людей з якими є про що поговорити...оптимістка... не люблю зранку вставати:D Воть так:)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Привіт усім. Я Вова. Навчаюсь в ПТЛ на 2 курсі. За фахом електрик. Дуже полюбляю грати у гандбол, також займаюсь театром. Характер у мене фіфті/фіфті. Люблю пройтися алєйками з друзями і просто поговорити, звичайно як що є про шо. В майбутньому хочу стати..........вобщето я ше не рішився на кого далі йти.

п.с. Дуже люблю знакомитися з новими людьми.
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Иногда просто удивляюсь...с кем можно познакомиться написавши: "Привет миня завут саша, мне 15 лет, учусь в 10 класе"...
С братьями по разуму чтоль?
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
А як? Шо з всіма піти гулять як тут в сєті є і старші і менші і більше 1000 людей в сєті.
 

_СЬЮ_

Користувач
Реєстрація
25.06.07
Повідомлення
10
Репутація
0
Приветик.Зовут меня Сюзанна.Учусь в НВК 9-А клас.Люблю путешествовать,развлекаться,знакомиться с новыми людьми. Закончила музыкальную школу,играю на ф-но.
В меру безумна.Индывидуалистка.Люблю танцевать(хожу на восточные танци)Люблю активно проводить время.
 
S

SilentKiller

Sho0Ter сказав(ла):
Бережите воду, пейте пиво.
Афтар на какой язык написать твой подпись? Я не панимайт... ахтунг исчо 1 робат штукатурь!
Ну давайте уже познакомимся... я автономное устройство для поиска и уничтожения роботов - маляроф-штукатураф. Был произведен по спец заказу в 1985 году от рождества христова. окончил школу убийц штукатуров №2 в 2002 году. Поступил в НТУУ КПИ. Окончил. Теперь работаю в ОЯБе ХАЭС.

добавлено через 4 часа 20 минут
Мде - пост создал. И че? никто не хочет знакомиться и общаться? Какие вы все вредные - уйду я от вас : ))))
Хоть бы кто в ЛС или миранду написал : )))) а то жду жду... скучаю...
кстати я там Dashk0... Но предупреждаю неграмотных, тупых, и маленьких прошу не тревожить, потому что будет сразу +бан и на этом наше знакомство закончиться. Остальные - welcome.
 
N

NiFeRTiTi

SilentKiller сказав(ла):
Афтар на какой язык написать твой подпись? Я не панимайт... ахтунг исчо 1 робат штукатурь!
Ну давайте уже познакомимся... я автономное устройство для поиска и уничтожения роботов - маляроф-штукатураф. Был произведен по спец заказу в 1985 году от рождества христова. окончил школу убийц штукатуров №2 в 2002 году. Поступил в НТУУ КПИ. Окончил. Теперь работаю в ОЯБе ХАЭС.
Каждый имеет право на Жизнь, повторяю НА НОРМАЛЬНУЮ, СОБСТВЕННУЮ ЖИЗНЬ... А не на об...рание!
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Здрасьтє... Мене звати Оля. Друзі називають мне Олюсік! Прикольно, але Shinod@ краще! Вчуся в НВК. Про мене можна сказати коротко - дівчинка, навіки закохана в музику, а точніше в рок! Ви вже певне зрозуміли, що я тащусь від Лінкін Парк!!! ( хоча де - які друзі не розуміють за що я їх люблю... Я б їх прибила за це! >:eek: ) Займаюся музикою, а точніше вчуся грати на гітарі ( велике дякую моєму вчителю - Віталіку ). Половину свого життя я провела за компом. :) Не люблю вчити уроки - хоча я є відмінниця. :-[ Все б віддала, щоб їх не вчити! Волосся у мене русяве, а очі, як кажуть друзі, ніжного кольору морського узбережжя. Також люблю танці - хіп - хоп! Хочу досконало вивчити англійську мову, бо я її обожнюю!!! :) По натурі я дуже весела і товариська людина, але де - коли, коли мені сумно, я закриваюся у своїй кімнаті й співаю сумні пісні... Можу всплакнути. :'( Але основне моє покликання в житті - це музика... Я думаю, що не має нічого прекраснішого... ;) Правда? На форумі я новачок. :-[ Хочу знайти друзів! :D Хоча я їх вже певне знайшла. Привіт, Кейт та Лагуна!!! :) Пишіть, я надіюсь ми знайдемо спільну мову!!! ;)
 
F

foxxi

Всем привет меня зовут Серёга
мне 15-ть лет учусь в 4-ой школе в 9-А класе
Хочу познакомитца с сетянами Interlinka!!!!
пишите буду очень рад.....
 

Марьяшка

Користувач
Реєстрація
02.03.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Всем привета! Зовут меня Марьяна! Мне 16 лет. Училась в НВК. А сейчас учюсь в Ровно. Закончила муз. школу по классу ф-но.Люблю гулять с друзьями, долго спать, сидеть в инете.Характер такой себе- не очень,короче тупой.-гг.)).Пишите...Кому не лень
 

_lapochka_

Користувач
Реєстрація
02.03.08
Повідомлення
23
Репутація
0
всем привет.Я только что зарегистрировалась на форуме.Хотю найти здесь новых друзей.Учусь В Нвк 9 класс(очень люблю свою школу и свой прикольный,весёлый класс);) Забыла представиться Зовут Юльчык(Лапочка:-[ )Люблю танцевать, слушатьРЭР(фореве)и чучуть посы*ROFL* (вернее попсы)O:) Моя фонтазия кончилась.......ну исче люблю заниматься спортом ку-ку :) Очень вёсёлая и заводная)))*YAHOO* *YAHOO* \m/ *DRINK* :-X
 

_Mal1K_

Користувач
Реєстрація
26.02.08
Повідомлення
33
Репутація
0
H1 Всем!!! Меня зовут Макс НВК аналогично... 10 клас...Люблю Хип Хоп не люблю ботанов, зануд, ложь...воспреимчев к критике, но никогда не изменю в себе то что мне самому нравится...Интересно познакомится с людьми которых ещё не знаю...(ещё интересней с девушками;) )
Оптимист, весёлый легко иду на контакт:). Всегда могу поднять настроение...:-p ...пишите письма...
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Еще раз увижу угрозы или драки - забаню. И огромная просьба: чатиться идите в чАД! :D
 

laim

Користувач
Реєстрація
17.01.08
Повідомлення
79
Репутація
0
Всем привет меня звать Андрей. Мне 12 лет. Учусь в НВК 6 клас.
По зодиаку козерог! Не люблю школу и ненавижу укр.мов!!!:)
Слушаю Рок. Занимаюсь плаваньем !
Ну,кратко и ясно!!!:)
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Всем привет меня звать Влад. Мне 11 лет. Учусь в НВК 6 клас.
По зодиаку козерог! Не люблю школу и ненавижу укр.мов!!!:)
Слушаю Рок. Занимаюсь плаваньем !
Ну,кратко и ясно!!!:)
 

Ni4ka

Користувач
Реєстрація
22.02.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Всім привіт. Мене звуть Вероніка, 16 років, навчаюсь у школі №4, до якої я вже звикла і яку дуже люблю. Обожнюю слухати музику різних напрямків, займаюся танцями. Мені подобаються люди: з почуттям гумору - як я сама, чесні, відкриті, прості - тобто , які не ставлять себе вище когось, і не є насправді тими, якими вони себе вважають.
Я не зовсім сором"язлива, але трохи є:-[ :-* . Ось головне, що можна сказати про себе. Хто хоче познайомитися ближче пишіть.;)
 
К

_КоЛдУнЬя_

всем привет...меня зовут Соломия...учусь в школе....ничем особым не занимаюсь и не увлекаюсь...хочу найти новых знакомых и друзей=)
 
У

_У_д_а_ч_а_

Привет всем. Меня зовут Таня, мне 13 лет, учюсь во 2 школе , люблю слушать рок. Ищу новых друзей )))