Познакомимся?

  • Автор теми Web
  • Дата створення

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
[OFF]шановний, а навіщо *башити такі великі підписи? Знайди кращий спосіб привернути увагу. [/OFF]
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
alien сказав(ла):
шановний, а навіщо *башити такі великі підписи? Знайди кращий спосіб привернути увагу.
Ждал пока ты этого не скажеш!:-|И себе набросай чтото...
P.S FUCK YOU!Дальше занимайся своим окультизмом!*CRAZY*
 
Я

(_ЯсТреБ_)

1.Мене завати Коля,мона просто Колян.
2.Мені років 15.
3.Мій моб."""80976453709"""
4.Після 9:30 годин не турбувати.
5.У міранді я [_liOn_] aбo [_КаЛаШ_].
6.Хто хоче познайомитися звертайтеся у міранду
.
 

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
Я вибачаюсь за оффтоп, але йому 12 років.
 
C

Colin

Привіт всім!!! Мене звати Вова. Мені 16 років,вчусь в 4 школі 10 класі. Обращайтесь непожалкуєте!!!;)
 
Я

(_ЯсТреБ_)

Мій моб."""80976453709"""[/SIZE].[/B][/QUOTE]
Вибачте за офтоп але це не мый номер це мого брата друг..
 
А

(_АнГеЛоК_)

Всем привет!!!

(_ЯсТреБ_) сказав(ла):
Мій моб."""80976453709"""[/SIZE].[/B]



Коля я твоєму брату все розкажу і ти добре получиш такшо непиши мій моб. тут...І ваще у тебе нема телефону..




Я новенький недавно інет поставели.Вибачте за офтоп
Мене звати Діма.
Мій номер мобільного 80976453709
16 років
Якщо шось звертайтеся у міранді я там также (_АнГеЛоК_):-[
 
К

Катено))

привет... а я просто Катя...тут столько анкет...
все такие радушные...
учусь...на заочном...
люблю жизнь...и жить...
веселиться...плакать...страдать...ЖИТЬ...
работала...
сейчас на "каникулах" во всех сферах жизни...
всем удачки!!!
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3

(Djeday Lezha)

Користувач
Реєстрація
22.04.07
Повідомлення
35
Репутація
0
Всім привіт я шукаю дівчину Сімпітішну!!!)) :D :D :D мене звати ОЛег мені 16 років. Зріст 178. Люблю в вільний час пити пиво (через день) :D Люблю кататися на скейті, грати на гітарі, писати пісні, І Пити пиво))) Я не алкаш :D
 

Vikeyshen

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
12
Репутація
0
(Djeday Lezha),
(_ЯсТреБ_),
Люди!!!!Ми не сліпі пока ще бачимо!
 

Странник

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
33
Привет! Меня зовут Иван. Мне 17, и за эти годы я так нихрена и не добился. Школу закончил через жопу, из универа выперли в первую сессию. Учился в КПИ на ИФФ. Поступаю снова. Вот и всё, что могу сказать.
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Странник сказав(ла):
Привет! Меня зовут Иван. Мне 17, и за эти годы я так нихрена и не добился. Школу закончил через жопу, из универа выперли в первую сессию. Учился в КПИ на ИФФ. Поступаю снова. Вот и всё, что могу сказать.
далеко підеш значить. знаю одну людину, що закінчила років 3-4 назад унівєр ледве закінчив і то не факт шо закінчив, але смисл в тому, що тепер він приуспіваємий бізнесмен у галузі реклами і мягко кажучи дуже небідно живе. просто не гарно з моєї сторони буде сказати чого він конкретно добився але добився дуже багатого і це його заслуга і тільки його, тому що не зупинився тоді коли був у КОНКРЕТНІЙ ЖОООООПІ, в долговій всмислі. Так шо бажаю тобі успіхів, роби те що тобі подобається, не в тому смислі шо бухати, курити і баб ї...а...и:D
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
(Djeday Lezha) сказав(ла):
Всім привіт я шукаю дівчину Сімпітішну!!!)) :D :D :D мене звати ОЛег мені 16 років. Зріст 178. Люблю в вільний час пити пиво (через день) :D Люблю кататися на скейті, грати на гітарі, писати пісні, І Пити пиво))) Я не алкаш :D
ты эта..писать научись..для начала...а потом девушку ищи)а то..."Сімпітішну" девушку ты врятли найдёшь:)))))
и про себя:
Людвег Аристарховчи БетховенЬ:cool:
 

кукла.Барби.

Користувач
Реєстрація
14.02.08
Повідомлення
24
Репутація
0
Всем привет!Зовут меня Настя!Учюсь в школе №2!Люблю слушать музыку, гулять с друзьями,прикаловаться....(если чё пишите в ли4ку,буду рада)
 

olichka

Користувач
Реєстрація
28.03.08
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
37
Привет! Меня зовут Оля, мне почти 22 года. Училась в МЕГУ на историко-филилогичном факультете. Работаю в свере торговли. Люблю движения, быстрый ритм жизни. Не люблю скучать и быть одиной. Пишите буду ждать!
 

MaLyaFka

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
72
Репутація
0
я - Paranoya.
як хвороба, я була вигадана 16 років назад.
з кожним роком еволюціоную: з приступа до епідемії, з епідемії до хронічної і т.п.
еволюція відбувається штучним шляхом (тобто розвивають мене в ЗОШ №2 11В)Розвивають неправильно, тому я, як хвороба, нестабільна - і характером, і в намірах.
Коли хвороба вибирає собі жертви - випутатись з її оков дуже важко, частіше просто неможливо, адже вона занадто впевнена в собі та своїх можливостях, тому будьте обережні))).
нікому із вас не раджу знайомитись їз нею. Вона сама до Вас прийде в той момент, коли Ви найменше її чекатимете, і мозолитиме Вашу свідомість доки стане сил, адже не дарма вона обрала саме Вас ))
успіхів..
 

@AdReNaLiN@

Користувач
Реєстрація
09.03.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
36
=)))

Переглянути вкладення 70827ПРивіт! Я Сашок,мені 20,учусь на останньому курсі у Вінниці а там побачим,Плануюю попрацювати і на заочно!!! Не женат, но дітей люблю:-[
Хто хоче взнати більше пишіть в лічку!!!
 

KroNoS

Користувач
Реєстрація
12.09.07
Повідомлення
54
Репутація
0
Ммм...Напишу и йа
Имя - Олексантер
Возрост - 16 лед
Росд - 176 см
Глоза - Карые
Музыка - всякойа тяжолойа хрень
Статус - неженат
Характер - нежный