Приватизація гуртожитків

  • Автор теми Vice
  • Дата створення
T

toreador

Даешь приватизацию общаг!!!

Буйвол – «…що стосується попередніх учасників, то слід зауважити що вони були не членами комісій, а лише представниками громадських організацій, тобто без будь-яких владних повноважень…»

Такие «юристы» как депутат Бойко привыкли своим словоблудством вводить людей в обман. Эти байстрюки, с позиции общественных организаций кричали о необходимости проведения инвентаризации общежитий, заложив абсурд и глупость в самом начале.
Не будучи депутатами, что инвентаризировали Омельчук, Преподобный, Бойко и прочий «пост гражданского контроля» в общежитиях? Что они инвентаризируют в общягах сейчас?
От представителей ФЗ всегда исходила лож, п… и провокация.
Навешавши лапши на уши жителям города о необходимости инвентаризации первый раз, они и дальше пытаются ее вешать уже в роли депутатов и городского головы.

Инвентаризация, само понятие этого слова подразумевает —проверку наличия имущества организации и состояния её финансовых обязательств на определённую дату путём сличения фактических данных с данными бухгалтерского учёта. Это основной способ фактического контроля за сохранностью имущественных ценностей и средств. (Материал из Википедии).

Буйвол – «З того моменту минув значний час і тому ситуація з кімнатами ві гуртожитках: змінилися. Наскільки істотно, на це дасть відповідь нова інвентарізація.»

Более бредового суждения я не слышал, а вы, форумчане?
У меня вопрос. Что, комнаты в общагах испарились или новые приросли?
И так, депутат Бойко он же Буйвол предлагает водить за нос жителей общежитий до конца своей каденции, изображая из себя Моисея.
ВАЛЕРаааааааааааа, теперь у вас есть все владные полномочия, не дурите людям голову, принимайте на сессии решение о приватизации общежитий и выполняйте его. (замечу, что во времена смышляевщины жители общежитий на «Варшавке» приватизировали свое помешкання).
Уважаемые жители общежитий, по вашим избирательным округам прошли в депутаты прохиндеи от Фронта Змин - Сторожук С.В. (сын заведующей общежития), Бойко В.Ф. (адвокат), кто как не они должны знать пути решения приватизации общежитий!!!
Фронт Змин возглавляемый Преподобным не даст людям воспользоваться правом приватизации общежитий в силу того, что они должны будут отремонтировать здания общежитей, а это задача для сильных.


AqUAmoney – « … радує, що у людей є можливість захиститись:»

Знаете, AqUAmoney, паперець который вы выложили в качестве аргумента (пост #2 от 23.02.2010, 16:46) не годится даже в сартир, бо об него самого можно запачкаться.

Roman – «Закони треба виконувати, але завжди є особи, які не виконують їх. Треба встановлювати причини невиконання законів, тих, хто тормозить притягувати до відповідальності.»

Roman, полностью с вами согласен. Лидер фракции ФЗ в местном парламенте Преподобный не хочет выполнять Закон Украины «Об обеспечении жилищных прав жителей общежитий» и обещаний сестры Омельчук Оли и своих, тоже не хочет выполнять. Только вот привлечь их к ответственности мы не сможем в силу того, что предвыборного слова к делу не пришьешь да и есть у них поддержка в лице местной прокуратуры.

Остается один путь – выразить недоверие местному самоуправлению и переизбрать его!
 

olga

Користувач
Реєстрація
02.02.11
Повідомлення
21
Репутація
0
Чула, що 30 повинна була бути сесія депутатів щодо вирішення питання про приватизацію, але мабуть для когось були другі питання важливіші на порядку денном.
 
T

toreador

Да, на 14 сессии под вопросом №18 рассматривались мероприятия про приватизацию жилых площадей в общежитиях. По инициативе депутатского большинства данный вопрос был принят.
Теперь остается заставить исполнительную власть выполнять данное решение.
 

olga

Користувач
Реєстрація
02.02.11
Повідомлення
21
Репутація
0
toreador сказав(ла):
Да, на 14 сессии под вопросом №18 рассматривались мероприятия про приватизацию жилых площадей в общежитиях. По инициативе депутатского большинства данный вопрос был принят.
Теперь остается заставить исполнительную власть выполнять данное решение.

Може хтось знає чи наша влада підписала документ на право приватизацію гуртожитків
 

Radiola

Користувач
Реєстрація
10.10.11
Повідомлення
17
Репутація
0
І мені цікаво, ми живемо у гуртожитку, обіцяли, що будуть приватизувати і ніяких дій.
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Як на мене, то вся ця чушня з приводу формування черги на поліпшення житлових умов у гуртожитках - чергова "їзда по вухах" людям. Якщо більшість гуртожитків (в ідеалі) піде на приватизацію, то за рахунок чого будуть поліпшувати іншим житлові умови? Буде ця черга мертво стояти, як зараз стоїть квартирна черга....
 

olga

Користувач
Реєстрація
02.02.11
Повідомлення
21
Репутація
0
А хто сказав що буде формватись черга? Це повний абсурд, як на мене. Особисто мене цікавить приватизація гуртожитків - я там проживаю.
 

Rusy

Користувач
Реєстрація
19.04.10
Повідомлення
2
Репутація
0
для того щоб можна було продати кімнату 12 м, в якій нас живе 4, доложити гроші і купит и хоча б 1 кімнатну квартиру.
 

olga

Користувач
Реєстрація
02.02.11
Повідомлення
21
Репутація
0
Щось все затихло, інформації нуль.
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Інформація з'явилася в останньому номері Нетішинського вісника. До наступної сесії буде підготовлено рішення по приватизації конкретних гуртожитків. Хоча, як я думаю, можна було рішати таким же чином і 11.11.2011 на 16-й сесії, та традиційна непідготовленість і депутатів, і виконкому до сесії завадили це зробити. Радує тільки те, що питання зрушило з мертвої точки
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Скажіть, будь-ласка, при поліпшенні житлових умов в гуртожитках враховують той факт, що в 12-ти, наприклад, квадратах, проживають 2 особи, або мати і син старше 9 років, або батько і дочка старше 9-ти років.Здається, раніше таке враховувалось...
 

olga

Користувач
Реєстрація
02.02.11
Повідомлення
21
Репутація
0
Що з приватизацією гуртожитків????????
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Наскільки мені відомо, то на 19-й сесії, що відбулася 29.12.11, було затверджено рішення по гуртожитках. Читайте файли:
 

Chucha

Користувач
Реєстрація
12.03.11
Повідомлення
1
Репутація
0
А де можна глянути чергу.
 

Vice

Користувач
Реєстрація
20.01.09
Повідомлення
35
Репутація
1
Можливо хтось знає, чи будуть далі приватизовуватись інші гуртожитки крім тих трьох, що вже затверджені?