Рейтинг учителей 3-ей школы

2misha

Користувач
Реєстрація
06.12.08
Повідомлення
20
Репутація
0
Пензлик кльовий мужик у нього всі сніжками кидають
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
2misha, ужос, не очікувала такого від тебе :D
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
2misha сказав(ла):
Пензлик кльовий мужик у нього всі сніжками кидають
:-|
Был бы я на его месте я бы таких прибил!!!!!!
Он клёвый тем что он стараэться не обращать внимание на всё дер*мо которым его обливают "школьники"!!!
Сколько можно к нему лезть!!!!?
Вам не стыдно???!!!
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
GooFy сказав(ла):
:-|
Был бы я на его месте я бы таких прибил!!!!!!
Он клёвый тем что он стараэться не обращать внимание на всё дер*мо которым его обливают "школьники"!!!
Сколько можно к нему лезть!!!!?
Вам не стыдно???!!!
Цілком Макс з тобою згідний, давно пора б вже почати поважати Олександра Йосиповича!
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
3JIou.cJIoHiI< сказав(ла):
Зато самий кончений вчитель і зауч-це Сіиовський Орест Леонідович....Хужого вчителя я не бачив зв час свого навчання в школі....Він лох тупо...
ну незнаю напевне у тебе свої причини так вважати, але Орест нормальний дядько. Веде вже 2-ий рік у мене англійську, непогано дає матеріал.
Я особисто ніяких скарг та притензій до нього немаю.
 
F

FaNcY

мне кажется что все учителя нормальные просто надо найти к ним подход!O:)
 

Taurus

Користувач
Реєстрація
15.05.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Я закончила НВК пять лет назад. Никогда не забуду
Любовь Павловну (учитель химии). Блогадаря ей я очень полюбила химию и поступила на химика-технолога. Про такого учителя надо сказать: "Учитель от бога". Еще хочу вспомнить учительницу истории -
Бражук Антонину Николаевну. Я заслушивалась когда она росказывала события истории. Этот придмет хотелось учить.
*BRAVO*
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
як на мене з тих вчітелів які вчать мене найкраще вчить
Алла Євгенівна (Історія, класний керівник) вона матеріал дає з голови навіть не запинаючись.... вона майже ідеально знає свій предмет.... і також Володимира Григорівна, тут навіть балакати нема про шо, хто розуміє той знає про шо я.... саме більше напрягають англічанки....в нас їх вже біля 7, Тетяна Петрівна тільки норм!
 

eM.Jay

Користувач
Реєстрація
27.12.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Самі класні вчителі:
1. Орест Леонідович - мужик прикольний, можно поговорити, погнати, гарно викладає свій предмет(англійська мова).. підтримає у тяжку хвилину..
2. Малий Олександр Валентинович - тут навіть спречатися нема про що мужик супер.. викладає фізику та астрономію, гонить, класно викладає, зрозуміло, розуміє дітей, іде на поступки дітям... кращого вчителя немає..:) йому б я памятник поставив:))
Всі інші також класні, окрім:
1. Юрьєва Юрія Леонідовича (Молекула) вчитель фізики, настільки тупий що його не переносить жодний випускник нашої школи..
 

GotikA

Користувач
Реєстрація
19.09.08
Повідомлення
6
Репутація
0
А я думаю що всі вчителі нормальні...ну правда бувають виключення....але найкраща вчителька це Янчук Світлана Миколаївна, Соболик Таміла Анатоліївна, Фабрицька Світлана В*ячеславівна та Очеретна Людмила Петрівна...а найкращий вчитель Онойко Артем Сергійович та Малий Олександр Валентинович)))...а от хто мені не подобається то це мій класний керівник...я б не сказала що вона погана як людина...але "пристає" до мене на кожному кроці))))....а ще у 3 школі є чудова вчителька Ковальська Ірина Павлівна....викладає вона класно....і як людина приємна))))....ще є одна вчителька яку можна виділити-Гасюк Любов Павлівна...супер вчителька....а найголовніше класно пояснює)))))..
Люблю свою рідну 3 школу
5.3.6.Запрещено использование неразрешенных языков и кодировок, а также методов, усложняющих восприятие текста:
f)использование красного цвета шрифта в своих сообщениях. Красный цвет – цвет сообщений администрации.
 

_kulbaba_

Користувач
Реєстрація
28.01.09
Повідомлення
15
Репутація
0
Шевчук Ирина Мирославовна учительница химии
 

SpiDer

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
41
Репутація
0
Злие*HELP* , но справидливые.
А Пензлик *ОХ!!!:D
5.3.4.Запрещены оскорбления в любой форме, будь то прямые («ты xxx!»), косвенные («в вас есть некоторое сходство с xxx») или заочные («Гейтс — xxx»), как в темах, так и посредством ПС (персональных сообщений). Ответные оскорбления также запрещаются.
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
_kulbaba_ сказав(ла):
Шевчук Ирина Мирославовна учительница химии
цілком підтримую!
Ще Гасюк Любов Павлівна кращих хіміків в Нетішині немає провірено=)
 

{Dark}

Користувач
Реєстрація
17.06.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
30
Намою думку прикольні вчителі 3 школи :
Кравчук Тетьяна Віталівна , Малий Олександр Валентинович, Гасюк Любов
Павлівна,Воронківський Олександр Йосипович также відомий як Пензлик ,Шевчук Ірина Мирославівна :D
 

D.A.S

Користувач
Реєстрація
30.11.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Соболик Таміла Анатоліївна класная учительница!
 

ЧуНя

Користувач
Реєстрація
20.03.08
Повідомлення
29
Репутація
0
ну взагалі найкращий вчитель для мене це Антоніна Миколаївна Бражук
також подобаеться Таміла Анатолівна Соболик


А от Володимира Григорівна..... дуже ж вона дисципліну любить навідь через чур.... и молекула ще убивае ( Юрій Леонідович) він за те шо я на перерві з дівками гнали тіпа співали написав зауваження в щодденнику що під впливом іншої учениці порушувала дисципліну в школі)))
 

Кроше4ка

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
17
Репутація
0
Таміла Анатолівна Соболик і Антоніна Миколаївна Бражук the best! ))
 

Nuta

Користувач
Реєстрація
07.07.09
Повідомлення
17
Репутація
0
я учусь в НВК, самый прикольный Пензлик:D
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
3 НВК:( Таміла Анатолівна Соболик(географія), Боднар Наташа ..(біологія)
а в Шию ну мона і нетіки в шию а і... кар... для хімі4ки походу Ірина Мирославівна!!