Рок - це більше, ніж музика

  • Автор теми Thresh_metall
  • Дата створення

Master Of Puppets

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Ну вже 12 вересня має бути.. надіюся. Металліка заявила (недавно по тєліку бачив), що випуск альбому будуть "святкувати" концертами (спочатку) не по стадіонам і т.п., а в "узком кругу друзєй", тобто по маленьким клубам.
 
T

Thresh_metall

А хто помнить групу КІНО?

Це перша рок група яку я полюбив.
Яка ваша була перша група?
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Нічого собі "Хто помнить групу КІНО?"
Як взагалі їх можна забути чи не знати, Віктор Цой - це легенда, це людина яка зробила велику справу, він завжди буде з нами.
Це також перша група яку я почала слухати, пам"ятаю як слухала їх пісні ще навіть не знаючи що то рок чи як називається група.

А ость фото з фестивалю Тарас Бульба.


Переглянути вкладення 82618 Переглянути вкладення 82619

Переглянути вкладення 82615 Переглянути вкладення 82616 Переглянути вкладення 82617
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
А я хотiв би попасти на концерти таких груп, як Собаки в Космосе, Кожаный Олень, Аз, Пурген, Наив, Бен Ганн. Во як! Кста їх було б легше запросити нiж Метлу ;)
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Яка ваша була перша група?
KoRn.. поначалу вообще не понравилась, шото там кричат, мелодии никакой.. но потом втянулся.. очень нравятся тексты, смысл песен, да и сама музыка.. ее звучание.. сейчас для меня эта группа остается любимой в жанре ню-метала..
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Яка ваша була перша група?
Linkin Park була першою групою, яка мені подобалась. Навіть можна сказати - я хворіла нею... (приблизно 5 років) А зараз от уже помаленьку переходжу на важче)
 
M

Marvel

Я починав з Yellowcard і Paparoach але чомусь мені це швидко набридлоі я
послухав SlipKnot, AMATORY, Tractor Bowling і мені сподобалось. Почув Nirvanа і став слухати всюди і постійно.:cool:
 

meteluk

Користувач
Реєстрація
11.07.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
34
Мені дуже подобається легкий РОК: ДДТ, Кіно, Арія:)
Я була на одному концерті ДДТ і все що я можу сказати про РОК.
Минають роки пролітають століття, а музика РОКУ залишається вічною і незбагненою.
РОК БУВ Є І БУДЕ!!!!!!!!!!!!!!​



Переглянути вкладення 82637 Переглянути вкладення 82639 Переглянути вкладення 82640 Переглянути вкладення 82641 Переглянути вкладення 82642
Переглянути вкладення 82643Переглянути вкладення 82644Переглянути вкладення 82645Переглянути вкладення 82646
 

Corey

Користувач
Реєстрація
02.11.07
Повідомлення
32
Репутація
0
пЕрвыМи групПами которые сожрАли мой уМ и душу были Linkin Park,Led Zeppelin,Korn,Slipknot...а патом ппц,Sum41,Green Day,Blink 182,Good Charrlote,Nirvana\Muse\Placebo-про100 гениальные группЫ,дАльше пошли:[AMATORY],Jane Air,ОриГами,Robots Dont Cry .следУший сТиль каторый полНостьЮ меня сожрал - metalcore @nd emocore/Bullet For My Valentine,Caliban,As I Lay Dying,From Autumn To Ashes.нО_о кажДайа групПа геНиальНа пО-свойму....
Йа щас воше без музыки никак и никуда не пойду...:-[
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
На рок я пiдсiв завдяки Кiно, потiм слухав Нiрвану (спешiл сенкс фор Кобейн), доречi єдиний англомовний гурт, який я слухаю (ну ще деколи The Off Spring i деякi треки Метли). Потiм пiшов перiод рускава панка, а зараз висну пад рускає СКА!
 
T

Thresh_metall

METALLICA в Нетішині

Вот зробив малюнок METALLICA в Нетішині.*THUMBS UP
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
А я учусь в одном классе с двумя мальчиками,которые играют в нашей нетешинской рок-группе"Rest Home" называется группа...Я думаю что многие знают эту группу,особенно женская половина города:D Вот сделаю пару снимков,потом выставлю!!:)
 
F

FreShka

ну если на то пошло...
оч хочу чтобы эти чуваки приехали:)))
 
T

Thresh_metall

Цікаво,а хтось знає такі групи?

[:-} [:-} [:-} [:-} [:-} [:-}