Рок - це більше, ніж музика

  • Автор теми Thresh_metall
  • Дата створення

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Master Of Puppets сказав(ла):
Мені Петруччі найбільше з них трьох по грі подобається, хоча раніше я тащився від Сатріані!!! Gods of guitar!!!
як на мене, то петруччі хороший технарь. грає відмінно чисто, але не вистачає йому фантазій. скучьна

по темі:
жахливий флудотопік з елементами копіпасцтва. фє
скажіть хтось свою думку і, обов"язково, обгрунтуйте.
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
грає відмінно чисто, але не вистачає йому фантазій
Не фига себе заявление.!=-O А вы Dream Theater слышали? (это к вопросу о недостатке фантазии - у них "полёт мысли" на уровне недостижимом для многих металлических групп, а Петруччи там очень многое делает) По-моему у мужика гениальное виденье музыки.
Конечно, я с вами соглашусь по поводу большого количества "запилов", но, как мне кажется, в гитарном мире на трёх нотах далеко не выедешь.
Опять-таки, специфика его стиля (всё-таки progressive metal) подразумевает большое количество шреда. Не нравится - слушайте панк - там всё предельно просто и понятно и фантазия музыкантов, конечно же, просто поражает:-p

п.с. Рекомендую послушать инструментальную группу Liquid Tension Experiment (состав - Портной, Петруччи, Рудесс, Левин). Возможно, ваше мнение изменится. В темп кинул 2-а альбома
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Octavarium сказав(ла):
А вы Dream Theater слышали?
нє павєріш
слишал )))

маю на увазі з "тих трьох" (вай, сатріані, петруччі) він виглядає менш досвідченим.
склав таку думку після перегляду концерту Ж3 в токіо.
дійсно в дрім театрі він краще розкривається

Octavarium сказав(ла):
Возможно, ваше мнение изменится. В темп кинул 2-а альбома
в темп я не попаду, з інета сижу. але послухать шось новеньке завсігда можна. буду шукать. дякую
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
клав таку думку після перегляду концерту Ж3 в токіо.
Сам считаю этот концерт довольно неудачным. Во время просмотра я заскучал.:)
У Петруччи на данном этапе действительно наблюдается какая-то доля безэмоциональности во время живых выступлений. Честно говоря - даже не знаю почему. Возможно возраст, ведь в 92-м в Токио он отрывался по полной, да и в Нью-Йорке в 99-м выглядел более живенько, а возможно сложность материала, но этот аспект, например, абсолютно не мешает Ваю делать бешеное шоу.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Ось, знайшла в себе фото, колись давно ще з інету качала, деякі виложу..
І ще буду вдячна якщо хтось поділиться музикою Cradle Of Filth і LaCrimosa.

Переглянути вкладення 83625 Переглянути вкладення 83626 Переглянути вкладення 83627
_________________________________________________________________

Dimmu Borgir

Переглянути вкладення 83630 Переглянути вкладення 83631 Переглянути вкладення 83632 Переглянути вкладення 83628
Переглянути вкладення 83629 Переглянути вкладення 83633 Переглянути вкладення 83635
 
F

FreShka

во ещё прикольная группа.недавно её слушаю "Drowning Pool "
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
А чув хто про групу "200 по встречной" здається...?
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
че молчим? :)

п.с. ну дайте кто-то Чилдрен оф Бодом, плизз!!:'( :-[​
 

Master Of Puppets

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
ромич, нужны Чилдрены, ищи меня в мирке, закину все альбомы!
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
tashana сказав(ла):
нипаверите - Аквариум =))
А что,в полне хорошая группа,а то все практически с Линконцов начинали!!Нормально;)
 
T

Thresh_metall

Nightwish

Вот ще одна класна група
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Абажаю голос Эми Ли и группа тоже ничего,хотя последний альбом разочаровал,уже не чувствовалась такая мощь как в предыдущих альбомах,но все же...:-[
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Alexi Laiho
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
ещё немного Метлы :)
 

Master Of Puppets

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Igwar сказав(ла):
Рус, давай ми лутше у вас в гаражі зберемся і послухаєм Металіку тільки у вашому виконанні? А тож мало хто знає шо у нас є група яка грає широкий металіческий репертуар. А то ти поїдеш на свої великі гастролі, станеш популярний і потом тобі прийдеться долари платити шоб ти шось зіграв нам))) Нада ж якось підсумувати вашу творчу діяльнісь

Ну, наприклад, якшо замутить такий тіпа сейшн, то скажіть хто прийде? Кажу, шо в нас в репертуарі пісень 6 Металліки і Арії десь штук так само, ще + куча імпровізацій буде))):)
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Я прийшов би! а з бухлом можна? ;)
п.с. мо в кого є така енглiцка група як AntiFlag?