Рок - це більше, ніж музика

  • Автор теми Thresh_metall
  • Дата створення

Gecson

Користувач
Реєстрація
03.08.08
Повідомлення
3
Репутація
0
SlipKnot .Одна знайолюбленіших моїх груп .
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Gecson,да, народ рубить дай дорогу :cool:

Thresh_metall сказав(ла):
Привіт усім любителям Рока.Хотів би подивитися на ваші фото з концерта,і почути ваші враженя від концерту на якому ви побували.Які виникали вас почутя від побачиного.
Концерт Арии в Ровно (16.05.2008)
я на концерт не брала фотик. Боялась, що його сковбасить :)
 
T

Thresh_metall

Ну,а враженя які були,хто найбільш сподобався???:)
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Thresh_metall сказав(ла):
Ну,а враженя які були,хто найбільш сподобався???:)
Хех. Враження були просто супер.
Це не перший концерт Арії, на якому вдалося побувати.
Це заряд енергії, непоганий виступ, взаємодія з аудиторією.
Хлопці не перший раз на сцені ;), тому питання "хто найбільше сподобався", вважаю недоречним. Вони всі молодці.
Хотілось зауважити одне тим, хто кричить "та фуууу!!! та Беркут - то не тооо!", щоб побували спочатку на концерті і побачили, як людина викладується і почули вживу його вокальні дані, а потім роззявляли рота.
 
T

Thresh_metall

Я подумав,що ти розказуєш про той концерт який нещодавно відбувся в м.Рівному,тому і спитав хто найбільш сподобався:)
Да Арія виступила круто,виклались на всі сто:) не так аби відіграти і уїхати.Фанати Аліси теж прикольно відривались,сподобалось як один із них на колінах проїхався на сцені:D Бєркут молодець,співав на 5+...:)
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Я кажу про концерт у Львові у 2004 році та в Луцьку цьогорічний :)
 
T

Thresh_metall

Я про одне думаю,ти про інше:)А хто,ще був в Рівном на концерті Арії 16.05.2008 ???
Як Ви думаєте,який состав Арії був найкращим:)
Для мене цей:)
 

Swampy

Користувач
Реєстрація
22.09.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Thresh_metall сказав(ла):
Я про одне думаю,ти про інше:)А хто,ще був в Рівном на концерті Арії 16.05.2008 ???
Як Ви думаєте,який состав Арії був найкращим
Для мене цей
Повністю тебе підтримую.Але (як на мене) чим довше вони співають,тим більше вони гіршають:-(
 

Haker

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
57
Репутація
0
в четвер був на концерті "Стігмати"! враження супер!!!!!!!! Стінка на стінку просто відчуття непередати!!!!!!!!!
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
уть блін... сьогодні НІвроку в Тернополі... брат з дівкою там а я через маму тут...(бєєє(( нащо за мене переживати... вже не дитина)
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Forever_Autumn сказав(ла):
Хотілось зауважити одне тим, хто кричить "та фуууу!!! та Беркут - то не тооо!", щоб побували спочатку на концерті і побачили, як людина викладується і почули вживу його вокальні дані, а потім роззявляли рота.
якби не його ці "приколи" на сцені то все булоб ок. та і кіпєлов біж якись приємніший ніж бєркут через те так і виходить
 
T

Thresh_metall

Сань недумаю,що за його приколів так кричать,хотя і таке можливо:) Просто дехто нехоче принімати Арію з новим вокалістом,я і сам зразу нехтів,привик до Кіпєлова,а зараз і той і другий подобається.Хотя Кіпєлова голос мені більш приємний:)
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
А я Арію чогось не сприймаю всерйоз. ні з новим ні зі старим вокалом. х.з. чьо )
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
PATRICK сказав(ла):
А я Арію чогось не сприймаю всерйоз. ні з новим ні зі старим вокалом. х.з. чьо )
Каждому своё, я, например, тоже не слушаю некоторые группы, из-за голоса, из Арии мне нравятся буквально пару песен, но при этом я её не слушаю и не говорю, что это плохая группа...
У каждого свое мнение, мне нравятся Jane Air, а моим друзьям нет, т.к. у них некоторые песни агрессивные и матершиные, а мне нравится, мне нравится его голос и их музыка, я могу их часами слушать*IN LOVE* ...
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Thresh_metall сказав(ла):
Сань недумаю,що за його приколів так кричать,хотя і таке можливо
та як в києві на концерті "20 років гєрой асфальта" побачив в яких він очках під пісню 1100 вибіг то я чуть не впав там))) а ще як представив в таких очках шоб кінчєв чи кіпєлов вийшов на сцену то мене взагалі порвало :D
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Дуже хотілося б потрапити на цей концерт в Москву, де Беркут з Кипеловим виступали разом :).

До речі. Останній концерт - 12 жовтня, Львів, гурт Nazareth.
Голоси вже не ті далеко, що були в 70-х роках, але старички порадували настільки, просто не передати :).
Фото десь викладу
 

Hoy

Користувач
Реєстрація
18.10.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Був на рок фест в Острозі. дуже сподобався (перший день).:) наші не подобаються, і взагалі що за рок-концерт якщо на ньому сидиш?:-(
 

ksenya

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
15
Репутація
0
В прошлом месяце была на концерте Скинхейт и Психеи в Киеве. Это просто надо почувствовать, меня от эмоцый распирало. О4 хотела на Стигмату поехать, но слишком уже круто на каждый концерт ездить так далеко.
 

Joe Satriani

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
21
Репутація
0
Підтримаймо нетішинський рок-гурт

У конкурсі «Золотий трек», що триває на рівненському радіо «Трек», цього тижня з 18 по 24 жовтня серед претендентів до фіналу та на звання «Кращий трек тижня» - пісня «Тень сентября» нетішинського рок-гурту «Пристань»!
Підтримаємо «вітчизняного виробника» ! Голосуємо за нетішинців!!!
Віддати свій голос за гурт «Пристань» можна наступними шляхами:
На сайті радіо "Трек"
За телефоном 8 (0362) 621-111.
Чи надішліть смс за номером 10545: на початку смс потрібно написати слово ТРЕК, а далі назву гурту-учасника.:)