Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
Федька сказав(ла):
а ти підеш і не зловиш, скажеш я обманув
Не бійся не скажу:D , мені просто цікаво, так би мовити, стараюсь вчитися у кожного, переймати найкращий опит:) . Просто мені судака ловити цікавіше, ніж там щуку чи іншого хижака.... Хоча зі щукою я трошки переборщив;) , якось зловив на гнилусі щуку десь на 2 - 2,5 кг, а саме смішно - це на яку снасть(вудка телескоп 4,5 м, жилка 0,18(без поводка), воблер, точно не пам'ятаю,китайська підробка:) , з робочою глибиною десь 1,5 - 2 м), взагалі збирався з братом на мирну рибу, випадково захопив коробку зі приманками ну і думаю попробую... ТО я довгенько з нею помучився, зато задоволення маса:)
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Fishman,
а ти як дивишся завтра на рибалку?
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
Федька,
все часу не вистачає - робота клята не пускає.
Я би превиликим задоволенням, але не має часу, та щей останній раз зломив свою палку, по дурості:-| , ні як не зберусь занести в ремонт(так жалко, по дурості кічик відломив).
Давай може на вихідних десь вийдемо????
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
ЗвЕрЬоК,
Це де і на шо ловив? Чи це сеті так вродили ?:D :D :D
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Народ. Хто мав справу з гідрокостюмами, поділіться життєвим опитом (а то хочу придбати, та нехочеться прогоріти, всетаки гроші немаленькі).
 

ЗвЕрЬоК

Користувач
Реєстрація
03.10.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
34
А якый тебе цикавыть сухый чы мокрый ?:) эсли мокрый то мав з ным дило и нераз:D :cool:
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
ЗвЕрЬоК сказав(ла):
А якый тебе цикавыть сухый чы мокрый ?:) эсли мокрый то мав з ным дило и нераз:D :cool:
Мокрий. На сухий бабла багато треба. Розкажи яка товщина неопрена для наших умов потрібно, наскільки він затримує охолодження, ціни, де можна купити, ну ше шось , шо потрібно знати при виборі.(Мона в Міранду).
 

slon

Ихтиандрыч
Користувач
Реєстрація
27.05.07
Повідомлення
120
Репутація
1
Вік
45
Если нужна квалифицированная помощь езжай в Ровно, магазин называется "Поплавок", там всё для подводной охоты. Ихний телефон: 80679156516
 
P

PUMBA

Якщо хтось цікавиться підводною рибалкою, то цей сайт вам буде цікавим.
http://plavniki.com.ua/
Я бував в маг."поплавок" можу сказати що вібір там не дуже. Можливо там продавець кваліфікований, який зміг би підібрати і достати вам те що треба. Но цього я не знаю, я з ним не спілкувався.
 
P

PUMBA

Хороший вибір прямо в магазині я бачив поки що тільки в Києві. Я знаю парочку місць де є вибір спорядження для підводного полювання. Саме легче сісти в метро і поїхати на ст."Дніпро"- там можна знайти майже все для рибалки. Ще, не дуже далеко від ЖД вокзалу на вул. Жилянська , є спеціалізований магазичик "БАТИСКАФ". Вибір там далеко не 2,3 підводних ружья і 2,3 костюма. Перший раз як зайшов очі розбіглися.
Перед тим як купляти костюм, а грошей він не малих коштує, гадаю ви повинні мати побільше інформації. Можливо це буде інфа з інету, або від продавця, або навіть у нас в місті є дайвери які могли б допомогти з вибором.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Народ, а скільки вони зараз коштують(від 7мм і више). В неті ціни (до 1000 можна взяти на любий вибір). А в Поплавку в Рівному 1500-2000-2500. Шо за на.
 

Rayan.ua

Користувач
Реєстрація
23.12.07
Повідомлення
23
Репутація
0
Вік
29
Petake
а в яку рыбалку
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
я граю в 1.5.8