Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
яке .....канешно можна ... :)) я там ловив ..и ловлю )!!!
 
C

CreAtiVe

вопшем лови поки не зловлять, а як зловлять опа тобі...кажуть там харашо карась и карпик бере зараз(правда?)
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
палюбом опа.. буде..

добавлено через 3 минуты
зато ловить так клафно!!...))=))

добавлено через 2 часа 38 минут
Vand сказав(ла):
люди скажіть на гарячому можна ловити ???
канешно можна!

добавлено через 10 минут
:cool:
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
Гаряче форева!!!

шо ви гоните ????яке зловлять???
Їде бусік той чи рибхоз ..чи охрана фіг його зна хто їде ...кароче їдять дядькі які хочуть вас заловить ....
Бліна ..почути звук машини можна, коли ви почули звук мотора ...і якщо у вас є ногі ....то руки в ноги ,розвернулися...і в ліс....
а там будете як Р.Крузо чи хто там ...чи як Пятниця....хто то з них...
Заникалися...переждали ...і пішли ловити дальше )))


ви не думайте шо я так кажу ...шо б погнати ...чи ше шото ...просто в мене було таке...шо ми сиділи з Саньком ловили ..рибу ...чуєм їде машина ...ми руки в ноги :D :D :D і за хату :)поотом вони уїхали і ми пішли на Хату :)
 
C

CreAtiVe

ну канешно я тоже так робив коли там робив но... не всегда вони їздять раз був мене охрник нагав він ходив гриби збирав...=))
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
=))неповезло......гониш..

добавлено через 1 минуту
аби зловили опа була б!!а колита воще ловили??

добавлено через 15 часов 15 минут
=))
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
Звониш на автовокзал, питаєш самий ранній автобус на Славуту (5грн), збираєш вудки снасті і т.д в чехол чи куди там хочете і на те озере в центрі (якшо то центр), дорогу мона спитати, я 3 рази їздив, сторож виганяє всіх кому після 15 років, а до ловіть скільки влізе, якшо після 15 то купуєте білет 100грн - весна-літо-осінь) карась, карп, линок, окунь, білий амур, щука - це те шо точно є там.... мо ще шось!
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
и то правда=))
 
C

CreAtiVe

[Ромы4} сказав(ла):
Звониш на автовокзал, питаєш самий ранній автобус на Славуту (5грн), збираєш вудки снасті і т.д в чехол чи куди там хочете і на те озере в центрі (якшо то центр), дорогу мона спитати, я 3 рази їздив, сторож виганяє всіх кому після 15 років, а до ловіть скільки влізе, якшо після 15 то купуєте білет 100грн - весна-літо-осінь) карась, карп, линок, окунь, білий амур, щука - це те шо точно є там.... мо ще шось!
а тобі скільки років , як улов , які карасі, карпи за розмиром , коли можна туди їхать ??
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
шото багото вопросов!!!!!!!!!!=))
 
C

CreAtiVe

если ктото хо4ет посмотреть видео што мой папа зимой ловил нажерлици пишите скину... и там ещо есть разное видео риби ...
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
мне потом скинеш..!

добавлено через 4 часа 26 минут
=))
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
^_[Серий]_^ CreAtiVe шо ви тут чат розвели немає про що писати то не треба засмічувати тему може й хотів би дізнатися що хто піймав де і на що тай своїми уловами подлитися так нє тут одні фрази на зразок

CreAtiVe сказав(ла):

^_[Серий сказав(ла):
_^]=))неповезло......гониш..
добавлено через 15 часов 15 минут
=))

^_[Серий сказав(ла):
_^]шото багото вопросов!!!!!!!!!!=))
посуті пишіть
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30

RoMbI4

Користувач
Реєстрація
10.08.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Щас я вам роскажу один прикол раз чуваки ловили рибу на гарячом и викупать якись чуваки до них пидходять вони давай бистро на ноги а ти чуваки давай за ними двох побигло на дорогу а один поб1г на горб и так там и лижав а ти стари побигли за тими двома а той дальше лижав там и ждав тих двох там ! Отаткто пацани половили рибки ))
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
прикольна історія.......аж интересно стало !!!:)
 
C

CreAtiVe

Хтось їздив нв острог на спининги на мастирку розкажить , а то мій папа туда дето тиждень нахад їздив хароші карасі попадали и не мало...
 

evelina

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
40
>:eek: Вчера вечером,экстрим!:D
 
C

CreAtiVe

по скільки вони важать?...ух...красавеци потягатися з ними про100 кайф...
 

Vins

Користувач
Реєстрація
02.02.07
Повідомлення
71
Репутація
0
Вік
37
От ,вчора ,батько зловив..