Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
да канешно Жека даже из сатков оказываеться ловиш;) прикольно) мне б такое удовольствие из сатка половить))
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
B_V_V сказав(ла):
да канешно Жека даже из сатков оказываеться ловиш;) прикольно) мне б такое удовольствие из сатка половить))
Та він вабше олігарх...:)
 

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
Могем и не на рыбхозе. Могем и на хранилище, на нем даже получше будет. На прошедшей неделе в один из дней.
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
acbar, на скільки той жирдос заважив?
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
Сьогодні на Дальньому Озері.Супер рибалка------Щука 500г---Окунь 600г
 

El-ninYO

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
115
Репутація
0
Це не там де з озера виходить Горинь???
 

Quick_Fox

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
95
Репутація
0
Вчора карасиків ловив:D
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
На тому каналі де їх розводять, і напис заборонено ловити рибу))?
 

El-ninYO

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
115
Репутація
0
Був я зранку і на ближньому і на дальньому...... і спінінги і сєті..... як в пісні " Эх хвост , чешуя не поймал я ........ничего" :D :D :D
 

Quick_Fox

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
95
Репутація
0
El-ninYO сказав(ла):
Був я зранку і на ближньому і на дальньому...... і спінінги і сєті..... як в пісні " Эх хвост , чешуя не поймал я ........ничего"
А,треба булоб на удочку:)

добавлено через 2 минуты
Wehr сказав(ла):
На тому каналі де їх розводять, і напис заборонено ловити рибу))?
Да,но там їх не розводять!!! Вони там водяться:)
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
El-ninYO сказав(ла):
так каждый поставит сеть то ничего удивительного не будет если чере годик даже окуня будет нереально словить, несмотря что тамвезде уже и так стационарно стоят сети, нужно чето с этим решать, а то нормльную рыбалку только по видео и будем смотреть,
ДОСТАЛИ, НИКТО НЕ ДУМАЕТ О ЗАВТРЕШНЕМ ДНЕ, ДАЙ СЕДНЯ ВСЕ ВЫБОМБИТЬ!
 

El-ninYO

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
115
Репутація
0
B_V_V сказав(ла):
так каждый поставит сеть то ничего удивительного не будет если чере годик даже окуня будет нереально словить, несмотря что тамвезде уже и так стационарно стоят сети, нужно чето с этим решать, а то нормльную рыбалку только по видео и будем смотреть,
ДОСТАЛИ, НИКТО НЕ ДУМАЕТ О ЗАВТРЕШНЕМ ДНЕ, ДАЙ СЕДНЯ ВСЕ ВЫБОМБИТЬ!
Спусти пар,злодей!:D Сетка-дорожка чисто на верховодку:)
А насчёт, что-то решать, я с тобой согласен, давай предлагай, а то сидеть и на клавиши жать все умеют! Ничего личного, это как в политике, никому не нравится ни теперешняя, ни будущая власть! Но никто жопу с дивана не поднимет.....лишь ворчать и ныть как всё плохо! Извени если оскорбил!:)
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
ты не оскорбил канешно, правду говориш да и я то сам знаю что вот так сидеть и на клавиши жать каждый может, но даже и до этого никто не жал, надо же хотябы даже и с клавиш начать,
а на щет предлагать то вначале нужно как мне кажеться собрать однодумцев пару десять человек чтоб уже была какаято организованая толпа а не поодиночку, а там уже будет немного проще, и если решать то нужно до весны что то предпринять, чтоб не пропустить нерест а то ж и последнюю рыбу которая еще может плодиться и ту выбют! а в нерест все знают что в сети ее очень легко словить..
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
ну то как будем что то решать на щет браконьерства? а то пока сами не сделаем нам никто не сделает;)
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
А що вирішувати? Знайшов сітку, витягнув, порізав і тікай :) . Я на водосховищі якось з боку "гнилухи" кілька сіток воблером зачепив, довелось витягувати. Так в них половина окунів вже дохлі були, інша половина вже були в агонії. Не знаю як це називається, браконьєр хоч наживається за рахунок винищення тварин і риби, а тут просто якийсь геноцид виду. Людство - вірус...
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
так як оце ти то це тоже добре, з цього слід так сказать початківцям починати, але це звичайно далеко невихід)
треба спочатку зібрати як то кажуть однодумців і чим побільше!
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
так що давайте хто любить справжню рибалку з удочками зі спінінгами, донками, приєднуйтеся, і якщо у нас все получиться то вже буквально через якийсь рік-два можна буде на любому озері, річці вийти самому чи з дітьми і з задоволенням половити рибу, треба нам тільки цього захотіти!

добавлено через 2 минуты
і ще, таке запитання, чув що зараз в окуня який ловиться на водохранилищі завівся який паразит, якийсь червяк який живе беспосередньо в самому мясі в тілі окуня!!!
ніхто з рибаків цього не помічав, не придивлявся?
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
B_V_V,
я це чув ще минулого року
не просто чув... мій знайомий спалив це діло... коли після засолу риби, просвітив на світло - побачив пятна в мясі, розковиряв, і там оце діло...
я не провіряв ретельно, але в свлїх такого не помічав під час вживання
хоча хто зна...
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
По ящику лякали, що практично вся прісноводна риба у нас інфікована, особливо та, що живе у штучних ставках...