Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

Dreamer

root@gavno.com#
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
159
Репутація
0
Ще літом було, просто тільки зараз фотку найшов. :)
x_b5fc33c7.jpg
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
Steelfrag сказав(ла):
я ставил +1 а мне некто нече не писал где когда и скем :(
ничего страшного, следующий раз напишем, это ж токо первый раз, еще не все отлажено!
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
скоко вопще человек ходило?
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Jeka, весно взагалі 2 людини:D
так що прогрес є
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
ага прогрес есть, особенно когда седня на дальнем озере Киевские инспектора, после поимки и оформлении по полной нескольких браков, вызвонили наших инспекторов и показали им как нужно работать, наши были в недоумении, та и браки наверное в шоке досих пор, они то ведь как у себя дома на том озере, а тут гром среди белого дня)
так что вот такие дела, так что это не последний рейд киевских, особенно если наши седня не получили урок, а седня им было наверное что видеть и слышать!
видимо нас все таки кто то услышал или у когото есть хорошие знакомые;)
 

ЗвЕрЬоК

Користувач
Реєстрація
03.10.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
34
Я нерозумію ,що ти доброго зробив тепер вони нічого не зароблять, підуть красти або вбивать....
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
ЗвЕрЬоК сказав(ла):
Я нерозумію ,що ти доброго зробив тепер вони нічого не зароблять, підуть красти або вбивать....

Навіщо так радикально міняти профіль: з брака на грабіжника чи вбивцю?
По твоєму рибу можна ловити тільки сєтками та електровудочками?

Нехай вчаться рибалити дозволеними методами.
 

ЗвЕрЬоК

Користувач
Реєстрація
03.10.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
34
Вони непрацюють так, як ти на атомній станції,це був їх один заробіток!
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
панове-рибацюги, це вже зовсім інша тема!
ЗвЕрЬоК, в твоїх словах є сумна доля правди, але ж можна і вагони грузити щоб заробити...
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
Нехай то буде його єдиний заробіток,але він неодин такий,і хто має гроші теж ідуть на озеро сітки ставити,міру треба знати,рибні ресурси теж можуть закінчуватися.Вони теї риби виловили стільки,шо вже самі незнають шо робити.Багато хто вже неможе на це закривати очі.Ми теж хочем ловити рибу,але зловити її з кожним роком все тяжче.
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
ЗвЕрЬоК сказав(ла):
Я нерозумію ,що ти доброго зробив тепер вони нічого не зароблять, підуть красти або вбивать....
ну во первых не я а все нормальные рыбаки!
а во вторых я понимаю что иногда там можна гдето поставить тихоньку чтоб никто невидел, но такой наглости как у наших, это уже предел, чтоб среди белого дня как у себя в огороде че хотят то и творят!
сколько озер возле города а их что через друшляг перецидили, и щас уже через марлю цедят!
пусть себе скидываються роют себе озера и там себе что хотят то и творят, а не наших которые всем предналежат!
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
ЗвЕрЬоК сказав(ла):
Вони непрацюють так, як ти на атомній станції,це був їх один заробіток!

Якщо вони вміють тільки вбивати рибу та людей і їм нема різниці кого саме - тоді їм одна дорога.

А краще - знайти інше заняття, чи ти рахуєш якщо не працювати на станції - то треба грабувати та вбивати?
 

vitalom

Користувач
Реєстрація
10.11.07
Повідомлення
45
Репутація
0
если все безработные выйдут, поставят по сеточке, то завтра они все выложат зубы на полку( потому что ненакого будет эту "сеточку" ставить)
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
ЗвЕрЬоК сказав(ла):
Я нерозумію ,що ти доброго зробив тепер вони нічого не зароблять, підуть красти або вбивать....
или же нам тогда ездить по платным озерам чтоб в удовольствие половить токо чтоб они не начли здесь воровать и убивать? или им платить зарплату чтоб они не ставили сетеи и не воровали и убивали???
что Вы можете предложить???
 

Hy6

Користувач
Реєстрація
06.06.10
Повідомлення
3
Репутація
0
ЗвЕрЬоК сказав(ла):
Вони непрацюють так, як ти на атомній станції,це був їх один заробіток!
походу одним из них был ты... я например негарю желанием и нехачу работать за калючкой (хаэс), мне нравица зарабатывать денюшку ненарушая закон.
пс:както в детстве у меня забрал удочьку браконьер на 2 озере, досехпор ищу с ним встречи чтоб сломать ему лодку.......
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Завтра-послезавтра возможно последние выходные в этом году с +(плюсовой) температурой.
Кто куда на закрытие сезона?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
ну куда? я б в неділю десь з"їздив би
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Jeka сказав(ла):
ми на щуку, десь на голубі наверно...

З ким? Коли?
Я теж думав про голубі (або завтра з ранку обо в неділю після обіда).
 

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
А чому вже закриття сезону? Я того року ловив біля лодочної до 28 грудня і найбільш пристойні окуні були в мороз десь до -10. Просто шнур не потрібно ставити і жилку силіконом побризкати, ну і більш уважнішим бути щоб кільця повністю не замерзли. А на водосховищі коли ми на Гнилусі сиділи на льоду, біля мосту мужичок на міджик страйкпрошний тягав окунів.