Рыбалка

  • Автор теми Автор теми MaX
  • Дата створення Дата створення
Соменятко виловлене на УЛ снасть:

600934c1b746.jpg


Фотосесія

2a0e9139841b.jpg


Логічне завершення фотосесії


5149a4cc4f2f.jpg



Панове риболови! Відпускайте дрібних соменят, судачків, щупачків...... дайте їм шанс вирости і стати солідним рибуном:-) . Хороших Вам трофеїв.;-) НЧХ.
 
Карасики і лящики

09.05.2012, Рибалка на водосховищі з 05:00 до 12:00, клює карась і лящ. Ловив на фідер, насадка - опариш.
 

Вкладення

  • DSC00528.JPG
    DSC00528.JPG
    159.1 КБ · Перегляди: 110
  • DSC00529.JPG
    DSC00529.JPG
    214.4 КБ · Перегляди: 117
  • DSC00531.JPG
    DSC00531.JPG
    240.2 КБ · Перегляди: 67
7 травня, р.Горинь

Ще одна річкова рибалка подарувала вже декілька головникових клювак. Не всі реалізовані, але все ж таки приємно. Федька виловив непоганого окуньця, маленькі також чіплялися час від часу. Також отримали душ із грозових хмарок.



Молоді особи, як і має бути, попливли кликати батьків :-)



Деякі батьки припливли :-)


 
вчорашній бонус
0a1f755d3595.jpg
 
ЖереШОК!




Виловлений в Горині.
 
ur5tig,
На що піймав? какой вес?
 
Steelfrag сказав(ла):
ur5tig,
На що піймав? какой вес?

Півтора дюймовий віброхвостик + 5ти грамовий "ушастік", вага 4,650кг. Недалеко від старого млина.:-)
 
ur5tig сказав(ла):
Півтора дюймовий віброхвостик + 5ти грамовий "ушастік"
Бувають приємні рибки на не зовсім відповідні оснастки, особливо приємно коли все завершується на користь рибака *THUMBS UP :-)

Я в 2007му році (також недалеко від старого млина) вимучив шересперчика, який несподівано для мене вирішив поласувати маленьким опаришем. Ловив я надлегкою оснасткою без огрузки (з основною лэскою 0.14) верховодок та бистрянок. Прийшлось за ним трохи побігати, щоб він притомився :-)

На фото бистрянка (звичайного розміру) разом із несподіваним жерешком

 
сьогодні зранку :-)
 

Вкладення

  • 20120512qA0YJP5oBZkoJLP2_EYfDo_large.jpg
    20120512qA0YJP5oBZkoJLP2_EYfDo_large.jpg
    174.2 КБ · Перегляди: 104
  • 201205121hd3jNH2TeEN3VSc_oFy1d_large.jpg
    201205121hd3jNH2TeEN3VSc_oFy1d_large.jpg
    299.2 КБ · Перегляди: 78
Steelfrag, де ловили? це жерех і головль ? бо я не розбираюсь:-)
 
kruzo ловив на р.Горинь ! це 2 головля
 
Steelfrag, солідно:-)
 
Солідний улов

Сьогодні поклювало декілька маленьких судачків, та декілка непоганих окунців. Твіч мінох працював трохи краще за джиг.



Вся риба повернулась до водойми



Справжній улов був вже пізніше :-)



Я особисто назбирав два 120-літрових мішка сміття



А всі разом загрузили повного МАЗа 8-)
 
Шановні рибалки! У нас є багато хороших озер і ріка, вони потребують до себе поваги. Не засмічуйте водойми, прибирайте місця на яких рибалили. Риба оцінить!!!;-)
Декілька фото на яких небайдужі люди, які допомагають підтримувати чистоту водойм:













 
вчора під вечер 2 головля і мега жерех
 

Вкладення

  • 20120514tYbeP7Z9OojQGEV6_FA3Cu_large.jpg
    20120514tYbeP7Z9OojQGEV6_FA3Cu_large.jpg
    180.9 КБ · Перегляди: 95
  • 20120514VazS7DsSUQHv9O0B_pa7iA_large.jpg
    20120514VazS7DsSUQHv9O0B_pa7iA_large.jpg
    226.7 КБ · Перегляди: 117
Випускай такі головлі і не позорся горе -риболов. Користі від них мало, нехай краще підростуть . Або не виставляй тут фото їх. Без образ.
На рахунок збору мусору на "гнилусі", таке необхідно ще провести по Горині. Сам би пішов. Часто смітять самі бліснярі: пакетиків дуже багато по річці від упаковок воблерів, вертушок та т.п. Забирайте сміття з собою, вам самим стане потім приємніше знову бути на чистому місті!
 
давай ти мені не будеш в казувати що мені робити ! я вже якось сам розберусь кого відпускать ! в чому тута сором? ті що вище один 1.6 кг той що нижче до 1 кг !
і ще на рахунок горе риболов мовчавби щось я не бачив щоб ти щось сюди викладав ! а критикувати може кожен

а головля в нас дуже багато
 
Я не хотів тебе образити. Вибачай. Фото викладу обовязково.