Рыбалка

  • Автор теми Автор теми MaX
  • Дата створення Дата створення
Підскажіть будьласка як варити мастирку??? А то в мене вона не тримається кучі... мало манки чи багато???? Може ще щось тре добавити???
 
Buhgalter сказав(ла):
Підскажіть будьласка як варити мастирку??? А то в мене вона не тримається кучі... мало манки чи багато???? Може ще щось тре добавити???

Киевская «монастырка» (мастырка)
Стакан желтого лущеного гороха замачивается на 5-6 часов. Затем разваривается на медленном огне до однородной кашицы в которую постепенно всыпают около пол-стакана манной крупы хорошо перемешивая.

Чтобы горох быстрее разварился можно добавлять пол чайной ложки пищевой соды либо варить его 20 минут в "скороварке".

Дополнительно в мастырку добавляют желток куриного яйца (можно белок), несколько капель подсолнечного масла и половину чайной ложки меда. Для сазана, персонально, несколько капель анисового масла.

Затем гарячую мастырку заворачивают в чистую тряпочную салфетку и хорошо уминают руками.

Основное требование - мастырка должна быть максимально мягкой и в тоже время не смываться с крючка в течение 15-25 минут (в зависимости от течения).
 
Дякую, я манку не проварював.
 
Був там на минулих вихідних. Відвів душу на поплавчанку, відмінний кльов плотви. На фідер зловив пару невеликіх карпів і зо 3 гарних карася)
 
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Був там на минулих вихідних. Відвів душу на поплавчанку, відмінний кльов плотви. На фідер зловив пару невеликіх карпів і зо 3 гарних карася)
а які там ціни зараз?
 
Поменяю половину 135 м катушки (тоесть примерно 67 м.) шнура Power Pro 44lb/20кг/0,28мм (темно-зеленый) на шнур 11-20LB/5-9кг/0,10-0,15мм.
Шнур б/у 1 сезон (несколько рыбалок), в отличном состоянии (не лохматый...).

Предложения в личку.
 
Декілька слів про минулі вихідні

Скажу зразу що навіть за відсутності значних уловів, естетичне задоволення від рибалки отримане велике! :-)
Відвідали багато нових перспективних гарних місць.

На неділю були великі плани, бо це перші вихідні після закінчення нересту на річках і вже можливо зробити сплав на лодці. Маршрут вибраний з Крупця до Поляні, але річка на відміну від закритих водойм може принести сюрпризи у вигляді різкої зміни рівня і помутніння води, в результаті активність хижаків виявилась нульовою.



Вирішили ще заскочити на водосховище. І хоча вже був зовсім не ранок, більш менш активних окунців декілька знайшли.
І вже ввечорі був виїзд на наші лісові озера, де отримали пару щучих і окуневих клювак.





Жодної риби не постраждало. Хоча один напевно дуже голодний вуж хотів нахабно поцупити окуня у Феді. Як вуж збирався їсти таку рибину невідомо, але напевно він і сам зрозумів що такого окуня йому не проковтнути :-)




 
Oleg, на таких рибалках як у нас видалась в неділю, наявність риби не обовязкова!:-D
 
щось останніх паро днів :( у всіх так?
 
Карасики

30.05.2012 з 18:00 до 21:00, Водосховище ХАЕС, на виділених місцях (ГНИЛУХА). Рибалив фідером з кормушкою на опариша. Улов-10шт., в основному карась. ХВИЛІ були як на морі - величезні!!!
 

Вкладення

  • P5290005.JPG
    P5290005.JPG
    64.6 КБ · Перегляди: 86
  • P5290006.JPG
    P5290006.JPG
    68.3 КБ · Перегляди: 66
Подскажите где это - Гнилуха? (можно в личку). Как туда проехать на машине или велике. На что там ловят, ну удочка или спиннинг.
и ещё, в плане подкормки, что брать?
Не судите строго, я начинающий. Просто появилось свободное время, а комп надоел.
 
Алек_сей сказав(ла):
Подскажите где это - Гнилуха? (можно в личку). Как туда проехать на машине или велике. На что там ловят, ну удочка или спиннинг.
и ещё, в плане подкормки, что брать?
Не судите строго, я начинающий. Просто появилось свободное время, а комп надоел.

Поищи в этой теме - я выкладывал сутниковый снимок;-)
Ловят на все:-)
 
2.06.12р. Водосховище

Прогноз обіцяв непоганий вітерець, саме тому було вирішено з'їздити на окунців які полюбляють виходити до берега поганяти малька у хвилях. Так воно і вийшло, було дуже кльово. Майже на кожній проводці була атака.
Ловив на мілині. Підібрав міноху з мінімальним зануренням. Найкраще працював саме жорсткий твіч!
Окунь переважно 300-400г.
Отримав порцію задоволення і пішов шукати щуку. Але щуку так і не знайшов.






 
ащо ви з цим оконьом робите вінж червивий
 
vanya))), як би ти ще уважніше читав, а не тільки фото дивився... Уже не раз писали, що майже вся риба відпускається. Рибалка як відпочинок, а не рибозаготовка...
 
7.06.12 "Друге" озеро + Горинь

Сьогодні метою рибалки насамперед було тестування спінінга знайомого, та хотілося знайти хоча б одненького головника на річці.

На річці вода за ніч дуже піднялась, була тільки одна головникова покльовка на мікроколебалку.

На озері були покльовки на джиг і на твіч. А ще був непоганий вихід окуня коли клювало на усе і зразу, але тривав трохи більше півгодини. Спочатку за звичкою усіх відпускав (як на водосховищі), потім на дві сковородки узяв додому :-)




 
Oleg сказав(ла):
Сьогодні метою рибалки насамперед було тестування спінінга знайомого, та хотілося знайти хоча б одненького головника на річці.

На річці вода за ніч дуже піднялась, була тільки одна головникова покльовка на мікроколебалку.

На озері були покльовки на джиг і на твіч. А ще був непоганий вихід окуня коли клювало на усе і зразу, але тривав трохи більше півгодини. Спочатку за звичкою усіх відпускав (як на водосховищі), потім на дві сковородки узяв додому :-)





То випадком не сатана? який тест?