Рыбалка

  • Автор теми Автор теми MaX
  • Дата створення Дата створення
[R@i9eR сказав(ла):
]Ні неправда. В мене попала одна плотвичка. Друга рибина впіймана з початком змагання.

А в списку учасників під яким номером був?
 
Серёга, было. Плотвичка проскочила с утра. Слышал, видел. Факт. Одна. Номер не видел - утро, однако - сумерки.
 
Кто знает молодого человека, который участвовал вне конкурса и показал отличный результат ( на общем снимке в последнем ряду слева в синей вязаной шапке)? Ху из ыт? (англ.) Приглашаю на междусобойчик при погоде. Авто, мотыль - мой, опыт, отдых - общий.
 
Завжди ЗА. На рахунок МЕЖДУСОБОЙЧИКА - зідзвонимось.
 
хочу на междусобойчик!:-)
 
Попереднє опитування:
"Якщо буде проводитись змагання з зимової рибалки в м. Нетішин, хто прийме участь?"
Нажміть на "Спасибо" і я буду знати кількість бажаючих.:-)
 
эдина нестиковка може бути повязана з датою:-(
 
Федька сказав(ла):
эдина нестиковка може бути повязана з датою:-(

Якщо збереться достатня кількість учасників, зберемось і обговоримо.8-)
 
Я думаю народу буде чимало.
 
[R@i9eR] сказав(ла):
Я думаю народу буде чимало.

Це добре, що ти так рахуєш, але мені треба знати напевне, тому що організувати змагання - діло кропітке і загайне.:-)
 
Дорогі Рибацюги!!!!
Вітаю ВАС з наступаючим Новим 2013 Роком та Різдвом!!! Нехай наступаючий рік принесе радість і мир в Ваші сім,ї тепло в Ваші душі і незабутні враження на майбутніх рибалках!!! Вдачі Вам, душевного спілкування, рибацького щастя та бажаних трофеїв!!!!

З найкращими побажаннями, Сергій.
 
Живець

Підскажіть де можна купити живця!!!!! або наловити?
 
на очисних можна наловити
або за ном. 0965148312
 
Хто був з фідером на водосховищі на відведених місцях? Чи там по березі лід стоїть?
 
Сергію, як на рахунок змагань. На яке число планується?
 
Кількість бажаючих(поки що) не достатня для проведення данного заходу.
 
я думаю зі мною буде чоловік до 5, дивлячись коли плануються змагання
 
Спіннінговий сезон 2013 відкрито! =))

Yzobrazhenye_046.jpg