Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

yamaha-ru

Користувач
Реєстрація
08.05.08
Повідомлення
21
Репутація
0
Завтра будут опубликованы первые результаты благотворительных взносов.
 

yamaha-ru

Користувач
Реєстрація
08.05.08
Повідомлення
21
Репутація
0
Всем привет, хочу немного разъяснить причину организации зарыбления. Многие наверное слышали фразу, что подводники хотят для себя рыбу запустить за общественный счёт. Согласен со всеми обвинениями, рыба будет разводится для того чтоб подводники её стреляли, но во первых, пройдёт два, три года пока эта рыба подрастёт до нужных размеров, во вторых, кто будет запрещать рыбакам ловить рыбу, в третих, мы с Вашей помощью сможем собрать деньги и хоть что то сделать для увеличения популяции рыбы, усилим контроль за нарушителями и браконьерами. У каждого есть своё мнение по поводу этого мероприятия и не нужно слушать одного человека который будет Вас отговаривать.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
yamaha-ru сказав(ла):
кто будет запрещать рыбакам ловить рыбу
yamaha-ru сказав(ла):
усилим контроль за нарушителями и браконьерами
Не порівнюйте улови рибаків і підвохів. Останні як раз і стріляють в більшості крупняк - рибу яка більше всього дає потомства, рибу яка стоїть в корчах і чишую клала на приманки і наживки рибаків. Я бачив підвохів які волочили на берег декілька тушок в районі 10-15 кг, і кажуть це не межа. (Нафіга стільки?! Неконтрольований азарт чи бізнес?) І бачив (і знаю) рибаків, які пакують все підряд і їх "не гребе"... Я що маю визивати міліцію на людей, з якими, відносно, знайомий? Уявляю картину: підійду до підвоха скажу: "В тебе перелов"... , а він візьме і відпустить мертву тушку:D Як і що ви зможете контролювати!? Будете вночі рейди робити, усім в садки і на кукани заглядувати?*NO* Кожен зможе тільки особисто себе контролювати.

yamaha-ru
, так а чому саме та водойма? Аргументи типу: там гарно відпочивати - сумнівні... З'єднання з річкою, а також земснаряд - це також скоріше мінус. І браків там завжди було більше ніж, наприклад, на місцевому озері чи на утц. Ви не заперечуєте, що робите це чисто для себе, а названі водойми вам не підходять через мутну воду. Я ЗА! зарибелння, але ж ви не обговорювали з рибаками "як було б добре для більшості", тобто їх думка вас мало цікавить(?), а взноси з радістю приймете. Особисто мені здається, що закрита і менша по розміру водойма підійде краще. Ну назбирається грошей на тону зарибку... це, звичайно, добре, але маловато для такої акваторії.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Федька сказав(ла):
Я бачив підвохів які волочили на берег декілька тушок в районі 10-15 кг,
От тепер уявіть скільки років потрібно запущеній рибі вагою 300 грам, щоб вирости до 10-15 кг, щоб підводний мисливець міг її стріляти??? І уявіть скільки раз вона відложить потомство за цей час... і хто це потомство буде ловити? На вудочки і спінінги вже будуть ловити через пів року..., і вага 1 кг я думаю буде влаштовувати більшість рибаків...
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Я думаю всем нам стоит задуматься о сложившейся ситуации вокруг наших озер и рек в плане популяции рыбы и других водных жителей и растений. С каждым годом рыбных ресурсов так сказать становится все меньше, а рыбаков, вернее тех кто своими действиями уменьшает таки те ресурсы становится все больше. В их числе я-любитель со спиннингом по выходным пройтись, другие любители рыбной ловли различными способами толи ради спортивногго интереса, толи для пропитания семьи и домашних животных, а некоторые для бизнеса, причем их способ вылова значительно отличается от моего и многих других. Вот и думаем: кто в большей мере и быстрее исчерпает рыбные ресурсы нашей округи...
Рыбак-обобщенное понятие, надо бы определить различные понимания данного термина, например: рыбак-бизнесмен, рыбак-любитель, рыбак-...так, просто из дому подальше, отдохнуть =) Вот тогда и собираться, так сказать в групировки и решать вопросы связанные с повышение популяции рыбы.
Чисто мое мнение.
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
1- ну во первых такие тушки по 10-15 кг волочили точно не на озере
2- если и на озере разведется уже такая рыбка то уже за перелов можна чето и делать, ведь каждого там часть, так сказать, будет !!!
3- с рыбаками аматорами обсуждался вопрос, и у них это озеро тоже вначале было как вариант, а в итоге... там темный лес и не буду щас придавать огласке что там и как, короче большинство отказались!
4- охотников у нас так сказать легалов (клубных) человек 15 и пусть стоко же нелегалов, рыбаков которые аматоры у нас более 500 и нелегалов пусть стоко же ... в итоге 30 подвохов против 1000 рыбаков , это канешно самые грубые подсчеты, НО.... эта 1000 боится что 30 все выстреляют ... самим не смешно ???
5- и эта 30 или даже если точнее 15 пульсаровцов, не заморачиваются какое озеро зарыбливать. не задают глупых вопросов на щет сеток и всего прочего, а знают что если зарыблять у нас то и самим в первую очередь нужно будет и смотреть за порядком, и без проблем сдают деньги, как уже вчера были списки и там видно как два пусаровца сдали более половины той сумы которая есть, да и кто смотрел здесь http://ilink.com.ua/forum/showthread.php?t=54534 видно скоко сдали Пульсаровцы , на водоем где бывают 1-2 раза в год и то не всегда и не все !!!
6- устал писать, какие вопросы ???
 

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
B_V_V сказав(ла):
1- ну во первых такие тушки по 10-15 кг волочили точно не на озере
2- если и на озере разведется уже такая рыбка то уже за перелов можна чето и делать, ведь каждого там часть, так сказать, будет !!!
3- с рыбаками аматорами обсуждался вопрос, и у них это озеро тоже вначале было как вариант, а в итоге... там темный лес и не буду щас придавать огласке что там и как, короче большинство отказались!
4- охотников у нас так сказать легалов (клубных) человек 15 и пусть стоко же нелегалов, рыбаков которые аматоры у нас более 500 и нелегалов пусть стоко же ... в итоге 30 подвохов против 1000 рыбаков , это канешно самые грубые подсчеты, НО.... эта 1000 боится что 30 все выстреляют ... самим не смешно ???
5- и эта 30 или даже если точнее 15 пульсаровцов, не заморачиваются какое озеро зарыбливать. не задают глупых вопросов на щет сеток и всего прочего, а знают что если зарыблять у нас то и самим в первую очередь нужно будет и смотреть за порядком, и без проблем сдают деньги, как уже вчера были списки и там видно как два пусаровца сдали более половины той сумы которая есть, да и кто смотрел здесь http://ilink.com.ua/forum/showthread.php?t=54534 видно скоко сдали Пульсаровцы , на водоем где бывают 1-2 раза в год и то не всегда и не все !!!
6- устал писать, какие вопросы ???

Якщо втомився писати - відпочинь! Ніхто з рибалок вам не заважає, збирайте гроші і зариблюйте. Якщо рибалок-аматорів 1000, тоді чому ніхто не враховує наші інтереси?!!! Вирішили зариблювати те, що тільки вам вигідно і потрібно - зариблення це хороша справа, але не треба когось звинувачувати, чи може хтось думає, що всі інші будуть робити те що йому заманеться?. Я розмовляв з членами клубу рибалок-аматорів і практично всі підтримали зариблення озера біля УТЦ (НТЦ) і це зариблення не для себе (члени "Клубу" мають можливість порибалити на водосховищі), а впершу чергу для жителів Нетішина, які з задоволенням рибалять на цьому озері, але дайвери так не хочуть! Хочете тільки свою вигоду мати?, мабуть через це вам гроші і не здають. А коли читаєш ось таке(написане в попередньому пості):

yamaha-ru сказав(ла):
Всем привет, хочу немного разъяснить причину организации зарыбления. Многие наверное слышали фразу, что подводники хотят для себя рыбу запустить за общественный счёт. Согласен со всеми обвинениями, рыба будет разводится для того чтоб подводники её стреляли.


то і не дуже хочеться, звичайним рибалкам, мати з вами(дайверами) діло.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Фόбоς, я вас розчарую її і набагато меншою стріляють)) Та я робив акцент на культурі. Для чого за раз стільки риби стріляти?

B_V_V сказав(ла):
рыбаков которые аматоры у нас более 500 и нелегалов пусть стоко же ... в итоге 30 подвохов против 1000 рыбаков , это канешно самые грубые подсчеты, НО.... эта 1000 боится что 30 все выстреляют ...
Володю, а тобі самому не смішно те, що ти написав? Чого, наприклад, я маю боятись і до чого тут страх? Якісь нелегали... "Підвохи проти рибаків" - це що змагання, а не спільна благодійна акція? 1/30 Нетішина - рибаки?!:D Думаю серед аматорів і інших рибаків більшість таких, які на рибалці бувають 1 раз на місяць, а такі врядчи переймаються попуяцією риби, і навіть 20грн просто так нікому не дадуть.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Мужики, зрозумійте одне - ціль зариблення, це збереження природи, популяції риби, і аж ніяк не закладення фундаменту для браконьєрства. До чого всі спори, ми рибаки любителі, а браконьєри є і серед підводних мисливців і рибаків. не розумію вашого обурення стосовно вибору водойми, зариблення проводить і погодив клуб Підводних мисливців Пульсар. Що мішає тому самому клубу Аматорів, організувати своє зариблення тієї водойми якої вони рахують. Я тільки за, і впевнений , що більшість того самого Пульсара закине гроші. Зрозумійте одне - час віддавати природі, а не тільки брати. Я думаю ніхто не хоче, щоб наші онуки рибу дивились в акваріумах...
 

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
Фόбоς сказав(ла):
Мужики, зрозумійте одне - ціль зариблення, це збереження природи, популяції риби, і аж ніяк не закладення фундаменту для браконьєрства. До чого всі спори, ми рибаки любителі

Цілковито підтримую. Ніхто і не спорить, просто це добровільний захід і проводиться з врахуванням інтересів учасників, а тому потребує зваженого підходу до організації. При першій нагоді таку "Акцію" спробуємо провести .
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
ur5tig сказав(ла):
Ніхто з рибалок вам не заважає
ну и много нам и помагают, особенно если учесть что еще с самого начала некоторые рыбные магазины были предупреждены этими же рыбаками которые "нам не заважають" что мы будем к ним заходить и собирать "себе" деньги!!!


ur5tig сказав(ла):
що тільки вам вигідно і потрібно
не вам а всем, или кроме охотников там больше никого не будет??
и давайте организовывайте то что Вам выгодно и мы туда тоже сдадим деньги без разных разговоров и упреков!


ur5tig сказав(ла):
підтримали зариблення озера біля УТЦ
ну так давайте, организовывайте, подводники также поддержат, токо нужно уже делать, а не откладывать на когда то!!!


ur5tig сказав(ла):
Хочете тільки свою вигоду мати?
в чем??? что если зарыбыть утц- ное озеро там подвохи плавать не будут???


ur5tig сказав(ла):
рыба будет разводится для того чтоб подводники её стреляли
та просто уже надоело от каждого это слышать!!! охотники хоть перед тем как стрелять хотят ее запустить , а большинство привыкли за столько лет все нахаляву ...(извеняюсь если кого то обидел)


Федька сказав(ла):
1/30 Нетішина - рибаки?
ну это грубя говоря, токо в клубе их немного более 500 человек было,
да и что с тобой говорить, ты и так знаеш и понимаеш что нужно что-то делать.

добавлено через 3 минуты
так что давайте жить дружно ! ))
 

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
B_V_V сказав(ла):
не вам а всем, или кроме охотников там больше никого не будет??
и давайте организовывайте то что Вам выгодно и мы туда тоже сдадим деньги без разных разговоров и упреков!

ну так давайте, организовывайте, подводники также поддержат, токо нужно уже делать, а не откладывать на когда то!!!

в чем??? что если зарыбыть утц- ное озеро там подвохи плавать не будут???

З приводу "давайте вже" - збирати гроші треба не порушуючи чинного законодавства, тому і не летимо, треба все зробити вірно і прозоро, щоб перед учасниками відзвітувати за кожну копійку, а з приводу плавання "підвохів" на УТЦ-шному озері, так плавали і будуть плавати, це непроблема)))
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
ur5tig сказав(ла):
збирати гроші треба не порушуючи чинного законодавства
а мы так и делаем !!

ur5tig сказав(ла):
треба все зробити вірно і прозоро
и с этим у нас тоже вроде все понятно
Попередній підрахунок добровільних внесків:
Ромець Р.Н.-200 грн.
Бідісюк В.В.-150 грн.
Головко В.М.-100 грн.
Яковчук А.Н.-50 грн.
Дорошенко В.А.-50 грн.
Мукосій О.В.-20 грн.
Барабанщик А.А (Анастасія, 11 років)-20 грн. ;)
и там отображатся будет каждую неделю!

ur5tig сказав(ла):
плавання "підвохів" на УТЦ-шному озері, так плавали і будуть плавати, це непроблема))
да и рыбаки на земснаряде будут ловить без проблем))
 

nithwich

Користувач
Реєстрація
08.08.08
Повідомлення
15
Репутація
0
Стало цікаво, скільки ж в загальному коштуватиме зариблення?
Акція, звичайно хороша на перший погляд, але мало віриться, що обходиться без особистих вигод.
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
nithwich сказав(ла):
скільки ж в загальному коштуватиме зариблення
на все деньги что насобираем будет закуплена рыба, будет так же чек где указано сколько рыбы по какой цене было взята! , а сколько денег здесь будет постоянно отображатся http://ilink.com.ua/forum/showthread.php?p=626070#post626070 , так что каждый может посмотреть!


nithwich сказав(ла):
але мало віриться, що обходиться без особистих вигод
это ПЕРВАЯ акция по Сохранение и восстановление по-пуляции рыбы ОЗЕРА в НАШЕМ ГОРОДЕ !!!!
что здесь нужно обьяснять??? какая личная выгода? все будут приглашены чтоб лично убедиться что и сколько будет привезено и выпущено!!!
 

yamaha-ru

Користувач
Реєстрація
08.05.08
Повідомлення
21
Репутація
0
Особиста вигода обовязково є, бажання щось робити, не говорити. Дуже добре, що є питання, це означає, що люди цікавляться, особисто можу відповісти на всі запитання.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Хтось був в районі другого озера, розмерзлося вже повністю?? Був тиждень назад, так половина вже гуляла вода...
 

малий

Користувач
Реєстрація
11.01.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Фόбоς, був там 7 березня, на той момент від сторони міста все було в кризі, тільки вихід з озера починав розмерзатися!
 

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
До уваги рибалок-аматорів!
23 березня відбудеться змагання з лову хижої риби на спінінг з берега, виїзд автобусом від СК "Енергетик" о 6:00, до участі допускаються - члени "Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС" та працівники ВП ХАЕС.*THUMBS UP