Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

lobzic

Користувач
Реєстрація
25.10.11
Повідомлення
18
Репутація
0
Вопрос модератору темы

Почему не удаляются сообщения, оскорбляющие рыбаков, грамотных в плане норм правописания. предлагаю албанцев, вроде "pivo" банить по полной и ни в коем случае не давать право участия в соревнованиях. Тупизм , албанизм и быдлячество уже достали, я хочу хотя бы на берегу отдыхать в компании нормальных людей.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
lobzic сказав(ла):
Почему не удаляются сообщения, оскорбляющие рыбаков, грамотных в плане норм правописания. предлагаю албанцев, вроде "pivo" банить по полной и ни в коем случае не давать право участия в соревнованиях. Тупизм , албанизм и быдлячество уже достали, я хочу хотя бы на берегу отдыхать в компании нормальных людей.
Я згоден - напрягає, особливо якщо на це звертати увагу. Але ж він настроєний на правильну рибалку, а в темі Рибалка до таких відношусь нормально. В мене є знайомий який схоже пише, але в реальному житті цілком нормальна людина.

pivo, раджу перечитати правила форуму пункт 5.3.6 d.
Сподіваюсь на взаєморозуміння.:cool:
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
FShturman сказав(ла):
К стати, хотел спросить у форумчан:
чем сейчас кто ловит, какая оснастка у кого?
леска, шнур, какой "палкой"?
Собираюсь прикупить снастей немного, но надо бы советов специалиста услышать. На "чужих" форумах особо не расскажут под нашу местность что предпочтительней.

Не зовсім зрозуміла суть запитання... Чужий-нечужий форум, але як раз в нашій місцевості різнопланових водойм вистачає:). Від чого відштовхуєшся? Річка/озеро(водосховище), берег/лодка, джиг/твіч/чи ще щось? Чи щось універсальне? Бюджет? Можу написати список палок, які підходять мені, але не факт, що вони підійдуть тобі. Тут кожен сам собі спеціаліст:D Шнур явно має ряд переваг, але ціна в порівнянні з лєскою...:-( І не кожна катушка нормально кладе шнур...
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Спасибо за совет =)
 

Life_stik

Користувач
Реєстрація
29.03.13
Повідомлення
2
Репутація
0
Всем добрый вечер...скажите пожалуйста взавтра будет соревнование???
 

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
Life_stik сказав(ла):
Всем добрый вечер...скажите пожалуйста взавтра будет соревнование???

Соревнование будет, открываем сезон! Выезд автобуса от СК "Енергетик" в 6:00. Начало сорев в 7:00.:)
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Мда... Судя по погоде на данный момент-рыбалка завтра будет єкстремальной! =)
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Думаю у многих участников соревнований сейчас возникает вопрос: что будет утром завтра?
Возле СК пьем кофе с коньяком и по домам спать?
Или все же, не смотря на погодные условия, соревнования таки состоятся?
 

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
FShturman сказав(ла):
Думаю у многих участников соревнований сейчас возникает вопрос: что будет утром завтра?
Возле СК пьем кофе с коньяком и по домам спать?
Или все же, не смотря на погодные условия, соревнования таки состоятся?

Кто не приехал - тому не повезло!:-\ Клёв был не ахтецкий, а все остальное нормалёк:) . Рыба поймана, призы разыграны, народ отдохнул и открыл сезон!!!;)

Вот такие "Кабанчики" в улове.


И наши призеры.
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
продивився тогорішні фото(http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=568872&postcount=2528) 31.03.2012року,майже ніякої різниці,тільки в погоді і теж два крупнячка,тільки кабаніші.так що сьогоднішній кльов не є новиною.
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    198.1 КБ · Перегляди: 50
  • 3.jpg
    3.jpg
    187 КБ · Перегляди: 97

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
До відома рибалок-аматорів ВП ХАЕС! Інструктаж буде проведено з 8 квітня по 12 включно, 2й поверх АБК з 7:00 до 7:30, проводитиме Малько Л.М. Попереджаю - хто не пройде інструктаж не отримає дозвіл рибалити на водосховищі!!!
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
ur5tig сказав(ла):
Можешь поучаствовать вне конкурса и заодно посмотреть, что и как (может и передумаешь идти в "Клуб")
Непогано відійшли від запитання, та все ж, а чи не могли б ви детально пояснити як стати членом клубу не працюючи на хаес?
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Вибрались з Олегом на днях по нашим озерам походити, обстановку розвідати, та й деякі девайси потестувати. Якби ще щось клюнуло, то взагалі б все було чудово:D Єдиний трофей - свіжа браковська сітка із щупиком, який після екскурсії повернувся у воду.

IMG_2244.jpg


IMG_2253.jpg


IMG_2264.jpg


IMG_2272.jpg


IMG_2275.jpg


IMG_2278.jpg
 

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
До уваги рибалок-аматорів ВП ХАЕС.
20.04.2013 року, буде проведено "суботник". Мета - підготовка наданної території (сектор 2 водосховища ВП ХАЕС) до весняно-літнього риболовного сезону. З собою мати ножовку або секатор. Членам "Клубу рибалок" явка обов"язкова! Автобус відправиться о 8:00 20.04.2013р.:cool:
 

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
ur5tig сказав(ла):
До уваги рибалок-аматорів ВП ХАЕС.
20.04.2013 року, буде проведено "суботник". Мета - підготовка наданної території (сектор 2 водосховища ВП ХАЕС) до весняно-літнього риболовного сезону. З собою мати ножовку або секатор. Членам "Клубу рибалок" явка обов"язкова! Автобус відправиться о 8:00 20.04.2013р.:cool:

Доповнення: відправлення автобуса від СК "Енергетик" , ті хто проживає по вул. Варшавській та Енергетиків, можуть сісти в автобус на зупинці по вул. Енергетиків (навпроти стоянки).
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Таке питання: всі кажуть, заборонена рибалка на Водосховищі. А хто бачив хоть один документ який забороняє там рибалку? Чи якийсь пункт Правил рибальства , що забороняє? Наскільки я знаю, на інших водосховищах, при АЕС дозволена рибалка., а в нас ні. Перечитав Правила любительського і спортивного рибальства не знайшов ніяких заборон. Може я погано дивлюся, тикніть носом ....
 

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
Фόбоς сказав(ла):
Таке питання: всі кажуть, заборонена рибалка на Водосховищі. А хто бачив хоть один документ який забороняє там рибалку? Чи якийсь пункт Правил рибальства , що забороняє? Наскільки я знаю, на інших водосховищах, при АЕС дозволена рибалка., а в нас ні. Перечитав Правила любительського і спортивного рибальства не знайшов ніяких заборон. Може я погано дивлюся, тикніть носом ....

Це робиться просто, треба зайти до юриста, задати питання, заплатити гроші за послугу і отримати відповідь:)
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
ur5tig сказав(ла):
Це робиться просто, треба зайти до юриста, задати питання, заплатити гроші за послугу і отримати відповідь
Ваша іронія зовсім недоречна. Бачу конкретна \m/ відповідь на запитання не ваш коник. Без надії на відповідь, та все ж повторю запитання, як стати членом клубу рибалок, не працюючи на ХАЕС
 

-andrey-

Користувач
Реєстрація
07.11.09
Повідомлення
14
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Без надії на відповідь, та все ж повторю запитання, як стати членом клубу рибалок, не працюючи на ХАЕС
+1 *THUMBS UP