Сага о зубах и зубных врачах

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Авария, до 12-00 кожного дня приймає Миронюк Юрій
samogon сказав(ла):
Завтра я приймаю з 12-00 до 14-00 каб. 607!
я думаю тобі зрозуміло кого після обіду залишають в поліклініці))))
 

NO4KA

Користувач
Реєстрація
12.08.08
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
37
Знахарь, ну що ви ображаєте людину, samogon хоч і молодий лікар, але хороший, і операцію робив мені, і зуб виривав, ніяких претензій не маю, все зробив акуратно. Ще раз дякую йому!
 

samogon

Користувач
Реєстрація
08.07.10
Повідомлення
85
Репутація
1
Знахарь сказав(ла):
я думаю тобі зрозуміло кого після обіду залишають в поліклініці))))
Упрись!!!Це було тимчасово, з понеділка ми будемо мінятись змінами))) Короче чого я тут розпинаюсь люди самі знають і вибирають кому і до кого йти на пройом!!!!
NO4KA сказав(ла):
Ще раз дякую йому!
Не має за що, я просто виконую свою роботу!)))
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Знахарь сказав(ла):
я думаю тобі зрозуміло кого після обіду залишають в поліклініці))))
Після обіду залишають таких самих лікарів, як і до обіду. Мені так навіть зручніше.
Я обрала саме цього лікаря не через форум. А прислуховуватись до твоїх порад, ще й в такому стані як ти зазвичай пишеш тут, я не буду, та і нікому не раджу :)
Прийду - напишу про враження :)
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Ну що.. зважаючи на мою істерику і повну нетерпимість до болю, все пройшло доволі добре. Я не втікла, змогла навіть втриматись щоб не вхопити лікаря за руку, значить було не так і боляче :) Трохи покричала, посмикалась, але приблизно з такими самими емоціями я і кров з пальця здаю. Ну і сам лікар - чарівний молодий чоловік, в таких і зуби рвати приємно )))
 

ETERNAL

Користувач
Реєстрація
28.10.11
Повідомлення
11
Репутація
0
samogon,
хороший лікар,найкраще вирвав зуба такого,що не було за що зачепитись навіть!!!уважний,легесенько робить укол і вічливий:)
Аще хороший лікар у молочній кухні-Яворський В.С,МАЙСТЕР своєї справи і лікую і нарощує акуратненько,безболісно,і ціни адекватні!!!
 

NO4KA

Користувач
Реєстрація
12.08.08
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
37
А хто ще був у Яворського В.М.? Можливо комусь ясна лікував?
 

rozalinna

Користувач
Реєстрація
11.06.12
Повідомлення
3
Репутація
0
Стоматологічний кабінет "Естет" буду минати 10-ю дорогою.Полікувала лікар Наталія так,що довелось видалити зуб,який міг би послугувати ще довгий час,як сказав лікар,який його видаляв.Гроші (340гр)мені не повернули,хоча була гарантія.Так що "Естет"не рекомендую.Лікаря Наталію більше цікавлять гроші ніж якість виконаної роботи.
 

@DoK@

Користувач
Реєстрація
09.10.12
Повідомлення
2
Репутація
1
Стоматологічні послуги. 0969621515 0673971489
Сам кабінет чим винен? Там приймає ще один лікар
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Порадьте засіб для відбілювання зубів в домашніх умовах.
 

battler

Користувач
Реєстрація
16.08.12
Повідомлення
5
Репутація
2
З приводу лікаря Натілії з "Естета" - піддтримую прпозицію rozalinna минати 10 дорогою. Як таке можна виробляти із зубами??!!. Щоб їй було удобніше "лікувати" зуби всередині, вона їх роздовбує вщент, а потім, нібито має відновити форму спиляних зубів. Але не може - скульптор з неї ніякий. В результаті їЇ "творчості" в мене повний рот округлих пеньків (такі собі ягодИцы(рос), які ні жувати не можуть (бо тупі та не достають верхні до нижніх), ні рота нормально закрити не можна - прикус не відновила. На всі мої прохання та зауваження щось підправити відповіді дві: "це воно вам здається" або "воно так і було"!!! Крім того, одразу ж після того, як дохтур Наталія закінчила лікуваня зубів, по стінках тих же зубів пішли вертикальні тріщини (я так розумію, що із-за того, що збільшилося навантаження на затуплені нею зуби із-за неправильно відновленої форми та непідігнаного прикусу, то вони і почали розтріскуватись. Або не постикувалися края зубів та поставлених нею пломб) На моє питання "Що це?", вона обізвала це явище науковим терміном, не пов'язаним з тільки що закінченим лікуванням, розпиляла шо ще не пиляла в тих же зубах та здерла з мене ще грошей за виправлення свого ж браку!!! Знаю жінку, яку ця докториця протезувала: зробили зубні коронки занизькі. Коронки перероблювати не стала.Поставила ці, а щоб "підігнати" - позпилювала здорові сусідні зуби по висоті. Жінка була в істериці, коли вже дома зрозуміла, чому їй лице перекосило на одну сторону. Ще в декількох знайомих поробила між зубами такі великі проміжки, що іжа набівається туди і трамбується при пережовуванні так, що виколупувати її доводиться по півдня - як раз до чергового перекусу. а там по-новій...Тепер завжди при собі треба носити спеціально вирізані реєчки та палички, бо звичайні зубочистки та зубні нитки не впораються. Один з знайомих таки наполіг, щоб вона переробила. так ця впевнена у собі пані об"'явила, що в хлопця скололися зуби самі (нагадую - зуби тільки но "полікувала"), заробила щілину і знов таки здерла гроші по другому колу!!!! А тепер в мене питання до аудиторії: де можна повідновлювати зуби. Хоч трохи виправити ту біду, що накоїла ця спец у роті?!! Чи це тільки в крупні спец клініки тепер звертатися треба?
 
  • Подобається
Реакції: Bigm

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
раджу Ірину Анатолівну,в готелі Горинь,2 поверх,кваліфіковний майстер свого діла, і ціни адекватні,цікаве відео http://www.youtube.com/watch?v=Cf86626Y9eo,взагалі скільки коштує пломба і скільки за неї гребуть так звані елітні лікарні