Секс без обязательств

Был ли у вас секс на одну ночь?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    529

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
кокос сказав(ла):
надо брать от жизьни по максимуму
Головне не переборщити, бо може і життя від тебе взяти по максимуму, тоді не розгребеш.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
РєРѕРєРѕСЃ сказав(ла):
надо брать от жизьни по максимуму
І щоб від цього не було болячок...А секс по максимуму - це є болячка...уже і задоволення лише від першої і лише декілька раз, потім скука...Яка логіка...А вкінці розумієш, що потратив свій час на секс по максимуму і не вдихнув життя, не відчув дотик щирих рук, палких обіймів і тендітного погляду...
Тому, що твої погляди на життя і притягують до себе легковажного ставлення від сторони протилежної статті...Але, якщо це у тебе вже болячка, мої слова - пуста трата часу.
 

кокос

Користувач
Реєстрація
11.04.10
Повідомлення
46
Репутація
0
Вік
37
Sneg сказав(ла):
но с умом... Согласен!!!
я с тобой полностью согласен

добавлено через 2 минуты
LED сказав(ла):
Головне не переборщити, бо може і життя від тебе взяти по максимуму, тоді не розгребеш.
а это как себя поведёш,жизнь можно обмануть,но не у всехэто получяется

добавлено через 3 минуты
samson сказав(ла):
І щоб від цього не було болячок...А секс по максимуму - це є болячка...уже і задоволення лише від першої і лише декілька раз, потім скука...Яка логіка...А вкінці розумієш, що потратив свій час на секс по максимуму і не вдихнув життя, не відчув дотик щирих рук, палких обіймів і тендітного погляду...
Тому, що твої погляди на життя і притягують до себе легковажного ставлення від сторони протилежної статті...Але, якщо це у тебе вже болячка, мої слова - пуста трата часу.
если не ты возмёш максимум,то возмёт ктото другой,у каждого свой взгляд на жизнь,и у каждого своя философия секса,ведь секс(безопасный)это здоровье
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
если не ты возмёш максимум,то возмёт ктото другой,

а ти що на змаганнях?

зи: підозрюю що в тебе діаметр нижнього мозку більший, ніж верхнього. не важко ногу на ногу закидати? ;)
 

кокос

Користувач
Реєстрація
11.04.10
Повідомлення
46
Репутація
0
Вік
37
ты я вижу любиш кусатся.и царапатся
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
кокос сказав(ла):
а ти що на змаганнях?
думаю не в тему...
Spanish Fly сказав(ла):
підозрюю що в тебе діаметр нижнього мозку більший, ніж верхнього. не важко ногу на ногу закидати?
А это обычное оскорбление - девушке это не льстит. Вы случайно не блондинка?(простите за вопрос, слишком рьяно бросились защищать сами незная что...)

добавлено через 2 минуты
кокос сказав(ла):
ты я вижу любиш кусатся.и царапатся
Скорей всего девушка обижена на мужчин...
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Sneg сказав(ла):
А это обычное оскорбление - девушке это не льстит. Вы случайно не блондинка?(простите за вопрос, слишком рьяно бросились защищать сами незная что...)
Реально знает...
РєРѕРєРѕСЃ сказав(ла):
если не ты возмёш максимум,то возмёт ктото другой,у каждого свой взгляд на жизнь,и у каждого своя философия секса,ведь секс(безопасный)это здоровье
Не сперечаюся, що секс - це здоров'я та колись тобі мої слова пролетать згадкою і я стану права...І тут я не помітила заперечення тому, що
samson сказав(ла):
задоволення лише від першої і лише декілька раз, потім скука.
Значить я уже права...
Тобі зі мною у філософії не зрівнятися...Гарної тобі розваги впродовж всього життя...
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Дуже часто ми вибираємо дорогу покупку чи авто більш ретельно чим свого партнера...ми можемо перерити кучу інфи та потратити кучу часу на вивчення характеристик потрібної нам речі - і в той же час легко піддаємся на зовнішню сексуальну привабливість партнера - це все рівно що наприклад купувати подарунок, тому , що в нього яскрава обгортка - і потім із здивуванням знаходити в ньому г... :D щось неприємне ...
допускати до своєго тіла ... я вже не кажу про душу...явна ознака відсутності розуму...принаймні в той момент... ви ж його не на смітнику знайшли...тіло ваше - храм душі...:)
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
ми можемо перерити кучу інфи та потратити кучу часу на вивчення характеристик потрібної нам речі - і в той же час легко піддаємся на зовнішню сексуальну привабливість партнера - це все рівно що наприклад купувати подарунок, тому , що в нього яскрава обгортка - і потім із здивуванням знаходити в ньому г... щось неприємне ...

ну а якщо ви знаєте ту людину не один день, а тут бац! - і переспали?=\
 

КусайЗуб

Користувач
Реєстрація
22.12.09
Повідомлення
159
Репутація
0
Вік
42
А вот простой ответ- Ты кололся? Если нет то попробуй. Кайф без обязательств. Принцип прост...
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
КусайЗуб сказав(ла):
А вот простой ответ- Ты кололся? Если нет то попробуй. Кайф без обязательств. Принцип прост...
від наркотикв виробляється залежність, на відміну від сексу
так що я думаю, що приклад невдалий...=\
 

КусайЗуб

Користувач
Реєстрація
22.12.09
Повідомлення
159
Репутація
0
Вік
42
А ладно. Похоже вы меня неочень поняли. Аналогия с наркотой не полная. Просто кайф без обязательств... думаю вы поймете. А больше там нет ничего общего.
 

dreams

Користувач
Реєстрація
22.07.10
Повідомлення
4
Репутація
0
_ЛиМоНкА_ сказав(ла):
від наркотикв виробляється залежність, на відміну від сексу
так що я думаю, що приклад невдалий...=\

В мене від сексу теж залежнисть віробляється, чим більше цим займаєшся тим більше хочеться!!
 

vet@ll

Користувач
Реєстрація
08.09.08
Повідомлення
129
Репутація
0
А как вы девушки смотрите на счет - например - девушка(женщина) живет с мужем несколько лет - и у них уже года 2 - 4 нет секса.
Что им делать???
ИМ за радость найти парня(дяденьку) для раза, а может и для нескольких раз.
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38