Свадьба!!!

В якому віці найкраще одружуватися(виходити заміж)?

  • До 20

    Голосів: 12 3.3%
  • В 20-25

    Голосів: 202 55.8%
  • В 25-30

    Голосів: 117 32.3%
  • В 30-40

    Голосів: 6 1.7%
  • Після 40

    Голосів: 3 0.8%
  • А навіщо воно здалось!?

    Голосів: 22 6.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    362

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
Natashe4ka сказав(ла):
да....багато хто так робить..а потім жаліють шо половину життя собі спортили , краще не треба так робити, треба просто добре пізнати ту людину, а за той рік чи 2, ти її мала узнаєш...краще почекати...зато потом буде краще тобі..в цьому ти хочаб будеш впевнена шо це та людина яка тобі треба, із якою ти можеш прожити все життя... O:)

добавлено через 7 минут
саме краще виходити заміж після того коли маєш освіту, і роботу...а там вже далі можна і одружуватись(ну або виходити заміж) це від 20-30 десь приблизно так....

Я бы щя процитировал моего знакомого СтиМа, но вот за маты банят говорят (сори за оффтоп). ты опять же Натали только пишешь чужие слова ещё раз, ну зачем так делать, или рипутацию хоч се поднять!?
говоря о раннем браке, незабывайте!: жалеть кто потом будет что не нагулялся??? а? ;) думать головой в первую очередь, и не навязывать себе "дочки-матери" в столь раннем возрасте!
Риспект всем кто понял!
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Жаль, я не понял, а так хочется этого, как его... Респекта, вот!
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
JohnSparrow сказав(ла):
Жаль, я не понял, а так хочется этого, как его... Респекта, вот!
:D :D :D :D ггыы...
а ффсё, я уже так не выражаюся! я халосый стал O:) , меня тут зЗзара вздрючила :))
 

olyx

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
45
Pashok сказав(ла):
я халосый стал , меня тут зЗзара вздрючила :))
А с этого момента поподробнее пожалуйста...
Вік ролі не грає (знаю з власного досвіду). Треба мати взаємопорозуміння та підтримку один одного. Ну і кохання також. І любити один одного в будь-якому вигляді
 

Natashe4ka

Користувач
Реєстрація
09.09.06
Повідомлення
70
Репутація
0
Pashok сказав(ла):
Я бы щя процитировал моего знакомого СтиМа, но вот за маты банят говорят (сори за оффтоп). ты опять же Натали только пишешь чужие слова ещё раз, ну зачем так делать, или рипутацию хоч се поднять!?
говоря о раннем браке, незабывайте!: жалеть кто потом будет что не нагулялся??? а? ;) думать головой в первую очередь, и не навязывать себе "дочки-матери" в столь раннем возрасте!
Риспект всем кто понял!
Та ні Паша, ти не правий, я навіть про таке і не думала, до чого тут репутація?? Просто я підтримую думку інших, і висловлюю свою, ну можливо у деяких випадках я трохи неправильно висловлювалась, :-[ :-( , то прошу вибачення за це.
 

olyx

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
45
В опитування слід ще було поставити варіан "Нема ніякої різниці"
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
:)) егеж! ты прям мысли читаешь!
 

Smile

Улыбочка
Користувач
Реєстрація
09.05.06
Повідомлення
164
Репутація
0
як кому...

Дивлячись для кого. Якщо дівчина, то 20-25 для мене оптимальний варіант (ВУЗ закінчила, роботу маєш, грошиків вже трохи на життя маєш - і поки ще не зовсім стара - то треба й заміж) а от хлопець має ще й на квартиру заробити, і чогось більшого в житті досягнути. Та й не хочуть вони (хлопці) швидко одружуватись - їм би ще погуляти... Але я вважаю, що якщо не любиш, то нема сенсу виходити заміж (одружуватись) і тупо 25-річній дівчині виходити заміж за першого зустрічного хлопця просто тому, що "мені вже 25"... Тому що так можна собі все життя зламати - вийти за не кохану людину, а через рік - півтора зустріти людину і щиро її покохати, але вже буде пізно сім» я, діти, обов’язки.... :-( Тому я вважаю, що треба в житті чогось добитись, а потім вже шукати за кого б вийти заміж/одружитись, але робити це (виходити заміж/одружуватись) лише по-любові. Хоча сама хотіла б вийти заміж у проміжку десь між 23 до 26-років :)
 

olyx

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
45
Через такий принцип "спочатку треба досягти чогось в житті" в розвинених країних і одружуються після 30-35 років, а то й тільки починають зустрічатися. Потрібно одружуватись коли ви розумієте, що це ваше і виодне без одного не можете. Але все таки зважати, що кохати одне одного і разом жити дві великі різниці, і тут ніяке кохання може не врятувати...
 

Smile

Улыбочка
Користувач
Реєстрація
09.05.06
Повідомлення
164
Репутація
0
olyx сказав(ла):
Через такий принцип "спочатку треба досягти чогось в житті" в розвинених країних і одружуються після 30-35 років, а то й тільки починають зустрічатися. Потрібно одружуватись коли ви розумієте, що це ваше і виодне без одного не можете. Але все таки зважати, що кохати одне одного і разом жити дві великі різниці, і тут ніяке кохання може не врятувати...
Якщо любиш - то не важливо як жити в законному, чи в громадянському шлюбі. Тому, що якщо сильно кохаєш - то тобі все рівно до якогось там штампа в паспорті - головне, щоб твоя кохана людина була разом з тобою. Але це може продовжуватись не більше 2х, ну максимум 3 роки - тоді й зрозумієш, чи зможеш ти співіснувати разом з цією людиною - тоді і штамп в паспорті можна поставити. До речі: "А як взагалі можна жити разом без любові?"
 

Natashe4ka

Користувач
Реєстрація
09.09.06
Повідомлення
70
Репутація
0
Навіть якшо Настя, дуже сильно кохаєш, з часом може кохання зникнути. Багато хто так робить каже я тебе люблю і тому подібне ради того шоб одружитись, а потім через декілька років розірвувати стосунки, і кохання те минуло і забуте. Головне і справді шоб було кохання але в міру, і головне шоб було щире і відверте, а не казати "люблю" а про себе думати зовсім інші речі, і навіть не розуміти шо для тієї людини це справді дуже важливо...:-( Да, без кохання звісно ж нікуди...повино воно все-таки бути :)
 

olyx

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
45
Штамп в паспорті дійсно нічого не вирішує. Просто в нашій пострадянській країні створює деякі проблеми співіснування двох громадян, особливо коли в них з"являються діти.
А на рахунок кохання через багато років, то з часом (при спільному проживанні) це саме "кохання" видозмінюється в більш складну форму, яка і пов"язує людей. Між палким коханням на початку стосунків та цією формою - ціла прірва...
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
а я просто хочу вам всем пожелать, что бы вы нашли свою вторую половинку! любили её, и никогда, низачто, не коем образом не обижали, а любили, и ценили больше всего на свете! ну а вот тогда и погудим на вашей свадьбе!!! :) успехов, мои дорогие!!!
 

olyx

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
45
Як казав Горбачов: " И это правильно..."
 

Smile

Улыбочка
Користувач
Реєстрація
09.05.06
Повідомлення
164
Репутація
0
Natashe4ka, якщо дісно любиш - то кохання буде, просто приглущене, менш помітне - справжнє кохання з часом нікуди не знакає. Просто потрібно відрізняти пристрасть і кохання.
 

olyx

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
45
Можливо ти й права. Але це індивідуально...
Побачиш таких людей - напиши... :D
 

ora

Користувач
Реєстрація
20.09.06
Повідомлення
63
Репутація
3
Lavi сказав(ла):
а я хочу че м пораньше замуж выйти .... ну где то в лет 18....
Любовь в 18 лет - это нормально и классно ,но брак и любовь вещи разные.Когда тебе муж третий раз за день скажет о своём желании покушать , ОЗВЕРЕЕШЬ !Так что подожди ,пока самой захочется домашней пищи.
 

olyx

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
45
Ну пораньше не завжди погано. Знаю на власному досвіді...
Але треба з причинами розібратися і дійсно кохати когось
 

Smile

Улыбочка
Користувач
Реєстрація
09.05.06
Повідомлення
164
Репутація
0
olyx сказав(ла):
Можливо ти й права. Але це індивідуально...
Побачиш таких людей - напиши... :D
Мої батьки - живий цьому приклад. :D Ну квітів і серенади під вікном він їй не співає, але те, що вони один одного люблять - однозначно :-p
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
ora сказав(ла):
Когда тебе муж третий раз за день скажет о своём желании покушать , ОЗВЕРЕЕШЬ !

Когда это скажет ЛЮБИМЫЙ муж - с радостью метнёшься на кухню!
Вот и вся разница...