Такси города Нетешин

  • Автор теми Feb
  • Дата створення

Доволен ли я городским такси?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    459

ora

Користувач
Реєстрація
20.09.06
Повідомлення
63
Репутація
3
А водилы из 40-777 свои машины моют в Горыни ! Никогда не вызову !
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
как кто-то базарит по трубке(радиотелефон).

Сами водилы рассказывали, что у них ловятся частоты домашних
радиотелефонов. Так что если "интересный" разговор , развлекаются
подслушкой.
 

element

Користувач
Реєстрація
15.02.07
Повідомлення
26
Репутація
2
Вік
40
Как на меня, человечество уже до того упращает свою жизнь, что скоро в толчёк будет на такси иль ещё какихто колёсных преспособлениях ездить. Маштабы нашего города не таки уж велики, чтобы главным транспортом было такси. Знаю, бывает такое что ноги домой не несут, градусом переборщил, в этом случае я приветствую нашу доблесную службу доставки, но ездить за хлебом, как некоторые мои знакомые... это маразм!
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Да какая разница кто и куда ездит. Позволяют им средства ну и хорошо. А то, что есть такая служба в нашем маленьком городке, то это плюс.
Пользуется такая служба у нас спросом, значит и будет дальше пользоваться. Да иногда и нужно куда то быстренько доехать.
 
Т

Тамила

самое класное такси ето 055!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Т

Тамила

люди пользуйтесь такси 055 потомучто:
1)быстро
2)не дорого
3)класные машынки
4)и самое главное просто приятные люди:-*

добавлено через 6 минут
BRaven если оно тебе не нравитса то просто пользуйса такси 052:D *NO* *JOKINGLY* :-|
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Тамила сказав(ла):
BRaven если оно тебе не нравитса....
А питання не в моїх смаках, а в твоїх медодах висвітлення думки... Просто не хотів попередження за флуд тобі ставити... дякую що відреагувала :)
А я більше користуюсь послугами 4-00-00... Це так, для роздумів :)
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Тамила сказав(ла):
4)и самое главное просто приятные люди:-*
Милая Тамила.... если ты порчитаешь сию тему, то узнаешь много нового :D
 

StiLL

Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Таксі прикольна штука! Сидиш десь п"еш горілочку в компанії на квартірі так добре,рослабляешся і тут проблема виникае,горілка кінчілась:-( ! Звониш в любу службу (заказуеш пару пляшечок Хортиці) хоть 02:D і вони привозять пополненіе(ну канешно рублі накідаеш зверху). Всі сразу довольні і ісміються, та нема проблеми як в тій рекламі Кто идёт за "Клинским"!!!
 

KilaV

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
22
Репутація
0
Нарікань на таксі в мене не має. Хочу лише добавити те, що Нетішинські таксисти утворили свого роду невеличку службу побуту (доставка деяких продуктів під час вашої гулянки, квітів коли ви збираєтесь на якийсь юбілей, підняття коляски з дитиною на верхні поверхи коли не працює ліфт, а чоловік на роботі і т.д.). Не буду називати номер таксі, бо це вже реклама.
 

vitaly

Користувач
Реєстрація
03.09.06
Повідомлення
46
Репутація
0
Мочить таксистів треба!!!
Тільки що на моїх очах таксист збив дитину 7-8 років.Біля перехрестя
по вул. Будівельників
Тормозний шлях був до 30 метрів.
Дай бог щоб ця дитина вижила.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
vitaly сказав(ла):
Тільки що на моїх очах таксист збив дитину 7-8 років
Що це зними сьогодні.=-O Ранком я бачив один таксист вїхав в машину іншого, прямо на їхній стоянці біля універмагу, якби вони хоча б обоє їхали а то один намісті стояв, а інший як на таран ішов зупинився тільки після удару. Він що небачив що його товариш стоїть?
 

KilaV

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
22
Репутація
0
Бачити то він бачив, але бажання повимахуватись перемогло. Ну а результат не заставив себе чекати.:-|
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
А я на таксі не їжжу! Іздив всього по місту 2 рази(нерахуючи декількох поїздок з Кривина, коли не було буса).Один раз потрібноло було компютера забрати з ХАТЕ, другий раз потрібно було срочно в лікарню їхати(пішком неміг). А так пішачком або на велосипеді, в крайньому випадку беру свою машину.
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
vitaly сказав(ла):
Дай бог щоб ця дитина вижила

Дите в реанимации лежит.
Таксисты так гоняют, что странно, что подобного
раньше не произошло.
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Цим нашим таксистам вже пора насильно обмежувачі швидкості ставити на мотори... Льотчики, мать їх..
 

depth

Не фанат
Користувач
Реєстрація
05.05.07
Повідомлення
99
Репутація
0
Кто видел хоть одного таксиста, который выполняет ПДД? Хотя-бы в городе? ППС смотрят на них скозь пальцы по многим причинам. Подмазка, получение информации, крыша и т.д. Я вижу решение только в создании муниципальной службы такси.
 

vitaly

Користувач
Реєстрація
03.09.06
Повідомлення
46
Репутація
0
Я чув що вчора біля міліції таксист збив мотоцикліста з пасажиром.
Правда не знаю наслідків, казали що таксист гнав біля 100 км/ч.
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Вчера, по Набережной, таксист сбил мальчика 8 лет. Тормозной путь 25 метров. Остаётся догадываться, с какой скоростью он ехал. Мальчик в реанимации, в тяжёлом состоянии с закрытой черепно-мозговой травмой.
Короче, там проблемы очень серьёзные. Последуют ли тут какие то наказания??