Tecktonik

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Ну що ж вже дехто отримав місячний відпочинок від форуму, той хто продовжить взаємні образи приєднається до них.
 

Roma

Користувач
Реєстрація
08.06.06
Повідомлення
7
Репутація
0
Покажи мені будь-ласка тему яка називається "Тектонік, ділимся опитом, учимся" ну або щось таке ? На даний момент я тільки бачу тему "Тектонік" без ніяких добавок "ділимся опитом, учимся" Так, що в цю тему може зайти кожний і написати те, що він думає..А якщо Вам не нравляться критики, то [цензура] було создавати таке тему ? Треба було назвати чітко тему..Подумали одне, зробили інше...Крітік тут найшов мені [цензура]
[__PlayBoy__ сказав(ла):
_Sten]Я тобі скажу так:давай ми не будем проводити дискусій на цю тему,адже її Вадя створив для того,,щоб поділитись досвідом,навчитись чогось

добавлено через 9 минут
Я більш як уверен 70% дівчат, не пішли б з хлопцем в клуб, якщо хлопець танцює тектонік..ІМХО..Незнаю звідкі така увєрєность
vadOFF сказав(ла):
дефченка пайдет с тем,кто хорошо танцует да и еще под клубную музы4ку,а не с соплимыв додиком,который знает,что накопить деньги,которые мама в школу на було4ки дает и сводить её на коктель !
Зауваження модератора:
п. 5.3.3. главы V Правил форума
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
Roma ...дарагой,це твоя думка те що дівчина не піде в клуб з парнем який танцює тектонік.але я скажу як дівчина,те що піти в клуб з парнем який вміє гарно рухатись і володіє таким стилем танцю як тектонік приємно і несоромно:) ,чим піти з якимось той шо робить шо сидить і шось там нудне розповідає,а як вийде на танцпол,то як корова на льду,і аж стидно поруч стояти,а ще може буть шо своіми неловкими рухами може вдарити=-O ужОс одним словом=)))))))))ІМХО=)))):D
 
P

[__PlayBoy__]_Sten

Анютка 100% в точку.... я ніколи не любив і не люблю тих хто іде на паті просто посидіти..і якшо ти впевненний в собі шо ти гарно танцюєш то тим самм можна навіть підняти народ..завести....в принципі в кожного своя думка....але я тримаюсь своїх принципів.
 

STRAYK

Користувач
Реєстрація
29.09.08
Повідомлення
15
Репутація
0
Гоп=стоп)))))))))))))))

[__PlayBoy__]_Sten сказав(ла):
Анютка 100% в точку.... я ніколи не любив і не люблю тих хто іде на паті просто посидіти..і якшо ти впевненний в собі шо ти гарно танцюєш то тим самм можна навіть підняти народ..завести....в принципі в кожного своя думка....але я тримаюсь своїх принципів.
Ну и как ты чюствуеш себя на танц-поле???*впевненний*?
 
P

[__PlayBoy__]_Sten

Канєшно...на всі 100% даже більше чим на 100.........і ніколи в житті не приходив в клуб просто посидіти і через годинку сказати:-Кароче валим десь,бо мене тут напрягає!

такого ніколи небуло і небуде,я просто вже давно хворію клубами,клубною музикою і взагалі клубним життям,але не нашим "Сіті", можливо це і НК,але не такий який потрібен для молоді. я проти нього нічого немаю,але він міг бути кращим якби не самі працівники даного закладу.

Такшо Наташа,якшо тобі треба буде людей впевненних на танцполі то можеш звертатись)))))) :-p
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
Тектоник — танец, содержащий в себе элементы хип-хопа, локкинга, поппинга и техно. Тектоник начинает свою историю в Париже в 2000 году, а точнее в парижском метро, где собирались молодые люди, готовые быть «непохожими на других». Танец набирает свою популярность с течением времени. В 2007 году тектоник впервые выходит на широкую публику, дебютируя на фестивале Paris Techno Parade 15 сентября 2007 года. Благодаря широкому распространению через сервисы обмена видео, подобные YouTube, тектоник получает массу новых поклонников. Самыми известными ди-джеями музыки в стиле тектоник являются DJ RV.B, Dess, Deepack, Max B. Grant, Miss Hiroko, позднее David Guetta, Dirty South и Yelle
 

Irb1s

Користувач
Реєстрація
03.07.08
Повідомлення
27
Репутація
0
Так...погодка починає нас радувати...то що мож десь збиремся ?*
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
мож..........

добавлено через пидцот минуть ^_^
.............хто хоче........... давайте завтра ...........наприклад :)
Пробийте бумбокса плз :) хто може ...
а то под телефон не дуже і прикольно буде :)
Дивится ))))))))як ви танцюєте
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
все,наконец разбанили =РРР
ждите выходных,будем собиратсо ! пробивайте маги и диски с музыкай !
 

Irb1s

Користувач
Реєстрація
03.07.08
Повідомлення
27
Репутація
0
То валим десь...але куда...був би прікольний організатор всього цього...Та кароч ну то які пропозиції ?*
 
N

NooK

ето sTrong :мне тож нравитса очень етот стиль танца !!!
 

dmxss

Користувач
Реєстрація
17.06.09
Повідомлення
2
Репутація
0
NooK сказав(ла):
мне тож нравитса очень етот стиль танца !!!
он нравитса многим но немногие смогут его нормально станцевать!)
мне лично нравитса и уже учу понемногу)танцевать пробивал но неполучаетса)))
так как сбиваюся после 2-3 движений)))))
 

fragman

Користувач
Реєстрація
06.08.08
Повідомлення
75
Репутація
1
Вік
30
dmxss,



dmxss сказав(ла):
так как сбиваюся после 2-3 движений)))))

хм...я так поняв ти кожне двіжениіє заучуєш ....зря....
потім коли ти будеш пробувати танцювати ...в тебе в голові буде крутиться багато різних рухів, і ти будеш часто плутати....і збиватися ... (знаю на власному досвіді)

Ти просто понакачуй різні кліпи.... подивися на двіженія, попробуй....і встань перед зеркалом ...махай руками... і шоб переход був плавний ...не різкий....не обов"язково зубрить двіжняк ,...
просто відчувай це :)
і все
 

HIка

Користувач
Реєстрація
21.08.09
Повідомлення
2
Репутація
0
я канєшно не знаю дуже багато про походження Tecktonika..(
але я точно знаю,шо це МЕГОтанец!!! і він мені дуже пдобається!!))
 

Irb1s

Користувач
Реєстрація
03.07.08
Повідомлення
27
Репутація
0
А є ше такій прікол...багато про цей танець знають...а майже ніхто танцювати невміє ))
 

[_MeF_]

Користувач
Реєстрація
07.03.09
Повідомлення
14
Репутація
0
Irb1s, А что ты предлагаеш? Хочеш научить нас тацевать всех тех кто знает о танце но не умеет?
 

BooDooN

Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
9
Репутація
0
Irb1s,
ти сам спочатку навчися танцювати, а потім говори про інших!
 

Убъю ведром

Користувач
Реєстрація
13.08.07
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
82
А что ты предлагаеш?
Я могу предложить гейтонистам потанцевать на мом .!. . Ну как предложение? :D
P.S. Советую плохо не комментировать мои слова...а то жестоко трахну ведром! *KISSING* *CRAZY*
 

Obi-Wan

Користувач
Реєстрація
11.11.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Те в нас В Нетішині мона навчитись танцювати тектоік