Tecktonik

The Dark Lord

Користувач
Реєстрація
03.07.06
Повідомлення
16
Репутація
0
А JumpStyle кто-то выкупает ? :)
 

PsiHey

Користувач
Реєстрація
27.09.08
Повідомлення
12
Репутація
0
може й це й прикольний стиль, тільки щото пацани мені нагадають п*дарасів в багатьох роліках) ні4ого немаю проти но це мая думка)
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
народ!давайте создамо групку АНТІ-ТЕКТОНІК.Будим вибивати цю заразу з голови.>:eek: ]:->
 

Bo_Om

Користувач
Реєстрація
10.12.06
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
36
JumpStyle ще куда не йшло. А тектонік і павда напоминає гомо-танці :-|
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
TelweN сказав(ла):
народ!давайте создамо групку АНТІ-ТЕКТОНІК.Будим вибивати цю заразу з голови.>:eek: ]:->
я вижу ты сдесь особый фраер?хо4еш что то мне абиснить ?
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
канешно обясню-багато хто пише шо цей танець ніякий,шо пацан похожий на бабу(як емо),то нашо його танцювати,і єслі ти хочеш шоб я так не думав то вистав відео з тим як ви там танцюєте(бо я ше цього не бачив)може так я передумаю.А поки я на ваш тектонік =-O з великої гори
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
TelweN,
успакойся...
бліна..
ми танцюємо бо нам нравиться..
ми не вдіваємося як оті ....
я їх ссам не переварюю ...
вузькі штани ...і ці всяки приколи ..
подивися мої кліпи...
скажи на кого я тобі похож!?
який в мене стиль,....


І вопше еслі ти на цей ТЕКТОНОІК з гори ...то нашо ти тута обсуждаєш!??!
..... :)
 

W15p

Користувач
Реєстрація
21.10.08
Повідомлення
4
Репутація
0
TelweN,
я давно дивуюся менталітету нашого міста! і ти, тому приклад! якщо ти не такий, як інші, значить ти якийсь покидьок!? подобається людині танцювати і вона танцює, а на таких як ти я сам би валив з гори, таке відчуття що ти з інкубатора як і основна маса!
ІМХО!
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
TelweN,
я давно дивуюся менталітету нашого міста! і ти, тому приклад! якщо ти не такий, як інші, значить ти якийсь покидьок!? подобається людині танцювати і вона танцює, а на таких як ти я сам би валив з гори, таке відчуття що ти з інкубатора як і основна маса!
ІМХО!
Поперше я вас не обзивав,ви може нормальні пацани,но занімаєтеся чіпухою,і єслі ви цим перед дівками рісуєтися,то краще її кудась зводити.
Подруге-ти попроще пиши.Ти обзиваєш мене.Може я дурак,но за таке вечором як дам пляшкою по голові то хрен воскресниш.Із за таких як ти мені ше більше ненравиться тектонік.Бери прімер з Кіслого,пацан нормально відписав,уважаю.

добавлено через 9 минут
бачив відео.Представляю так в клубі танцювати.руками махаєш,тому в морду дав,тому в грудак,а потім лежиш за клубом з почовпаною мордою)))
Небачу в цих танцях нічого гарного,нейде пацанам,це я кажу зі сторони тих хто в цьому ніякий.Народ завязуйте,це всього на пів року,потім його ніхто не всповне.
 

W15p

Користувач
Реєстрація
21.10.08
Повідомлення
4
Репутація
0
TelweN,
де ти бачиш що я тебе обізвав? навчися читати і вдумуватися в смисл написаного!
а ти реально починаєш ображати, що значить -
TelweN сказав(ла):
пацан похожий на бабу(як емо)
?
ти мене обізвав бабою! дивися ато сам і прикладу пляшкою по голові за такі слова! спочатку навчися відповідати за свої слова, а потім говори до інших, і взагалі якого біса ти в цю тему заліз, якщо ти цим не займаєшся і не цікавишся? обісрати? наврят вийде!
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
а на таких як ти я сам би валив з гори, таке відчуття що ти з інкубатора як і основна маса!
ІМХО!
во
ти мене обізвав бабою
а тепер дивись
багато хто пише шо цей танець ніякий,шо пацан похожий на бабу(як емо),
ти умнік,це хтось пише.Ти сам навчися читати і понімати а потім вже комусь розказуй.адіос мачалкас.
 

W15p

Користувач
Реєстрація
21.10.08
Повідомлення
4
Репутація
0
TelweN сказав(ла):
багато хто пише шо цей танець ніякий,шо пацан похожий на бабу(як емо)
багато хто, це хто? де твоя власна думка? якщо багато хто скаже тобі йти вішатися, підеш? із-за цього я написав
W15p сказав(ла):
таке відчуття що ти з інкубатора як і основна маса!
арівідерчі мучачо!
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
Ти почитай всю цю сторінку,і побачиш гомо-танці,і мою власну думку.ти пишиш шо небудь.
якщо багато хто скаже тобі йти вішатися, підеш?
піду.
 
P

[__PlayBoy__]_Sten

Да да да...Tecktonik рулит..... народ,кстати на счет создания группы :
1.Есть несколько людей желающих усовершенствовать етот танец;

2.Помещение обещают дать или в БДТ или зал в ДК.

Если хорошо научится танцевать,то было предложение открывать платную группу и самим на етом заробатывать. Потом можно проводить батлы среди команд города,а потом можно и выезды делать в другие города,не обезательно побеждать сразу,а учится в более проффесиональных танцоров в даной сфере танца...

Вот такое то предложение у меня есть к вам.

добавлено через 13 минут
Кому интерестно на счет етого поговорить пишите!
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
Скажу чесно!
Мені ***** шо хто думає про цей Тектонік.
Мені він ПОКА нравиться ...я буду танцювать ...:)
так шо пишіть не пишіть .....
 
P

[__PlayBoy__]_Sten

KISLuY, правильно кажеш. Якшо прислухатись думки тих хто критикує те що тобі подобається-то нічого не вийде. Треба робити те.що тобі блище до душі.

Мені наприклад подобається Tecktonik. Це що виробляють танцівники в даній культурі-просто жесть. багато хто може говорити поганого про це наприклад такі людияк TelweN, просто якшо людині не подобається це,то нєфік говорити тут і писати брєд всякий. Пиши про те що тобі подобається ,а не критикую ...

добавлено через 2 минуты
TelweN, тобі ще одна порада на рахунок того шо ти казав про булилки биті на голові... будь трохи попроще з такими словами,ти я думаю знаєш шо на кожного сильного є ше сильніший...так шо краще поговори десь на других розділах форума наприклад "Культура" там може тебе навчать манери спілкування. :cool:
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
[__PlayBoy__]_Sten,
+
а нашод групи..так це до Вадоффа))він рішає ))))я то не протів, я За
 
P

[__PlayBoy__]_Sten

Я про100 кажу шо на рахунок приміщення я можу договоритись....мені одна знайома з БДТ обіцяла шо може це питання вирішити... Ну я думаю якщоб в нашосу місті були вуличні виступи Tecktoni-стів то це булоб кульно...наприклад на масовках,або про100 так серед білого дня десь танцювати про100 для себе,але я думаю,що це приверне увагу людей.

Наприклад у Львові та і в всіх великих містах можна побачити вуличні виступи різних напрямків танцю...

Треба і в Нетішині піднімати розвиток культури а в особистості і танцю Tecktonik...
 

TiJ

Користувач
Реєстрація
17.09.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Tecktonik зара афігенна тема!!!! І шо кому нравиться мене неколишить!!!лічно я проти цього немаю нічого кожен має свій вкус до музики .Я непойму тікі одного [:-} *THUMBS UP *DANCE* нашо ломать кайф іншим стилям???
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
не вчіть мене як жити.критика була і буде.мені всеодно шо є сильніші.я не боюся получити,хай боїться той хто надавав.

добавлено через 6 минут
Я непойму тікі одного нашо ломать кайф іншим стилям???
таке було всігда.на кожен стиль,культуру є ті хто їм перечив.від цього некуда не дітись.Напрімер ємо,їм так ламають кайф шо ну його н.....