Tecktonik

P

[__PlayBoy__]_Sten

Та я тих Емо сам не переварюю...

і я тобі скажу так,в танцюристів Tecktonik євже давно стилем їхнього одягу є :
1. Вузькі штани;
2. Білий пояс;
3. Красовки стилю "скейтерс";
4. Футболки з дивними малюнками або нажписами.

Але не всі притримуються цих стандартів,якщо ти дивився хочаб з 10 відеороліків,то мав помітити,що Tecktoni-сти також носять і широкі штани. І взагалі одяг не являється показником танцю ( я говорю про будь-який стиль танцю),головне те,що ти вмієш...

Я тобі скажу так:давай ми не будем проводити дискусій на цю тему,адже її Вадя створив для того,,щоб поділитись досвідом,навчитись чогось,і взагалі знати більше про цей напрямок культури.
 

TiJ

Користувач
Реєстрація
17.09.08
Повідомлення
18
Репутація
0
TelweN ти говориш за себе чі за якусь группу людей? шото я тебе непойму
TelweN сказав(ла):
таке було всігда.на кожен стиль,культуру є ті хто їм перечив.від цього некуда не дітись
 
P

[__PlayBoy__]_Sten

Я взагалі не розумію критиків....якщо людина чимось займається,значить їй це подобається....

тим більше хочу сказати про дану ситуацію...наше місто таке маленьке...і потрібно робити все щоб про нього дізнавались більше. Потрібно показувати ментилітет нашого міста як найкраще..

Наприклад я ненавиджу рок,але якшо в нас є рок групи то нехай вони займаються музикою,яка їм подобається... А ти не подумав TelweN ,що про тебе також можуть говорити погано,можливо те чим займаєшся ти також комусь не подобається... Я тобі бажаю ,щоб в тебе в житті не з"являлось критиків,і ти також збивайся з тої тяги. будь нормальним,і люди потянуться :-X
 

Убъю ведром

Користувач
Реєстрація
13.08.07
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
82
Тектоник и гомосеки - этот вопрос всегда будет. Так как [цензура] эти танцы придумал. Но есть нормальные танцоры, которые нормально по пацански танцуют.:-X
Зауваження модератора:
п. 5.3.3. главы V Правил форума
 
P

[__PlayBoy__]_Sten

Вот именно Xipers, кто-то один где-то такое услышал,и по его мнению все одинаковы... Блин нормальные люди есть,которым ето нравится, они же не смотрят на то,кто и что придумал,люди занимаются етим пр100 потомц,что им ето нравитсо!
 

TiJ

Користувач
Реєстрація
17.09.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Xipers сказав(ла):
Тектоник и гомосеки - этот вопрос всегда будет. Так как пидор эти танцы придумал
слиш кажи за себе а не ти за другіх кажеш!!!!!!!як ти такій умний то придумай свій стіль танца не гамосецкій а нети з когось гониш.шо слабо???
 

Убъю ведром

Користувач
Реєстрація
13.08.07
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
82
TiJ сказав(ла):
С кого я гнал? Ты прочитай внимательно мой пост, а потом говори. :-|
TiJ сказав(ла):
як ти такій умний то придумай свій стіль танца не гамосецкій
Если тебе нравится этот стиль я нечего не имею против, просто он похож на гомо-танцы.
ІМХО!!!
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
Xipers,
TiJ,
Може вже хватить!!?!?!
Ми вже поняли шо це "гомо танці" .... завязуйте уже :)
Всім тим хто цім стилем захоплюється якось **** шо ви тута пишете ..тема було создана не для цього!!!щоб писали кому шо нравица ...і шо це "гомо" стиль....
Кому шо не нравиться прошу не псать тутОо)))
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
TelweN,я вижу ты маль4ек ахерел,но эт паправимо !!
этам на и тем девченкам,пред которыми ты говориш мы рисуемся,насрать на тебя..патамучто такая серая маса как ты уже конкретно подзае***а!человеку нужно как-то самовыражатсо! мы нашли способ выражений в танцэ-что сдесь плохова ? наоборот,дефченка пайдет с тем,кто хорошо танцует да и еще под клубную музы4ку,а не с соплимыв додиком,который знает,что накопить деньги,которые мама в школу на було4ки дает и сводить её на коктель !
кстати,пипл-недавно расговаривал с Димоном-скоро набивать встречу желающих и мутить групу,так -что дерзайте! все жалающие будут оповещены!
да ... Стэн-ты поспрашивай за помещение-это хорошая идея! музыкой будем обеспечены-шадов мну обищал обеспечевать ! =))

добавлено через 3 минуты
TiJ сказав(ла):
слиш кажи за себе а не ти за другіх кажеш!!!!!!!як ти такій умний то придумай свій стіль танца не гамосецкій а нети з когось гониш.шо слабо???
ппц народ ваше деградирует... не ..ну бла лутше нажратсо как тварь пива и водки,накуритса масти и махать башкой под тупарый базар чорнозадых нигероф ? (так званый рэп ) ?? я в шоке... а за пидороф ты паренек можеш и ответить !

добавлено через 38 секунд
TiJ сказав(ла):
слиш кажи за себе а не ти за другіх кажеш!!!!!!!як ти такій умний то придумай свій стіль танца не гамосецкій а нети з когось гониш.шо слабо???
ппц народ ваше деградирует... не ..ну бла лутше нажратсо как тварь пива и водки,накуритса масти и махать башкой под тупарый базар чорнозадых нигероф ? (так званый рэп ) ?? я в шоке... а за пидороф ты паренек можеш и ответить !
Зауваження модератора:
п. 5.3.3. главы V Правил форума
п. 5.3.4. главы V Правил форума
 

fsc_StoWn

Користувач
Реєстрація
03.07.08
Повідомлення
59
Репутація
0
под тупарый базар чорнозадых нигероф ? (так званый рэп ) ??

Е Вадя тихо там!)) Я Тектоніком сам займаюсь, но і реп тоже люблю!!!

А за ці базари про"підорів" і реально можна получить!>:eek: :-|

А коли будуть ті збори тіх тектоністів? можна буде сходити глянути, хто там і шо там?)
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
не "тэтконисты" а -тэктоник киллеры =) ..скоро буду..приходят все жилающие вступить в первуй тансэвальную групу...при себе иметь желание и умение тансэвать =)))
да,Саня...протиф рускава рэпа-ниче протиф..но нигеры сцуко-твари !
 

fsc_StoWn

Користувач
Реєстрація
03.07.08
Повідомлення
59
Репутація
0

Irb1s

Користувач
Реєстрація
03.07.08
Повідомлення
27
Репутація
0
То всьо давайте шось думати ....треба збирати народ а там побачим )))
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
опа на=)))))))і я хацю,мені також подобається...оч-оч....:-[ мене візьмете???
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
обожнюю тектонік,шаленію від нього%) ...то шо візьмете????
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ха ха! Я плакаю! Тектонік придумали злосні емо і підари! Мама раді міня абратна!
TelweN сказав(ла):
цей танець ніякий,шо пацан похожий на бабу(як емо)
Палюбасу, б/п сагласєн, нармальні пацани всігда даказують шо вани нармальні! Нармальні пацани в клубах нікагда ні танцуют, патамуша ані пацани а ні тьолкі! І іщьо адно, нармальний пацан вмєста таво шоби танцевать в клубє должен пєрєд входам хавать сємкі і вимахівать розачькай ілі барсєткай!
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa я з тобою взагалі незгідна....:-| тю...знаєш якшо справді пацан то він може і за себе постояти і потанцювати:-p а якщо в тебе на більше ума нехватає як розмахувати розочкой або барсеткой..то вибачай,тобі серед нормальний людей не місце,а особливо серед талантів....>:eek:
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
_АнзЮшка_, еус, мадам то був гон! гнав я так =)
 

fragman

Користувач
Реєстрація
06.08.08
Повідомлення
75
Репутація
1
Вік
30
Xipers сказав(ла):
Тектоник и гомосеки - этот вопрос всегда будет. Так как пидор эти танцы придумал. Но есть нормальные танцоры, которые нормально по пацански танцуют.
Якого [цензура] ты тему портиш ??? Создай свою тему для скинхедов и там пишы хто гомики, а хто нет !!!!!! Тут люди общаютса про обалденый вид искусства , а не засоряют форму флудами !!!!
Зауваження модератора:
п. 5.3.3. главы V Правил форума