Турнікмен

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Оффтоп стоп. ]:->
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
Не люблю тупих людей.
Не треба мені гадить в лічку, писати "ходи пий пиво і будеш крутим пацаном".
LiveR сказав(ла):
Не розумію людей якы ходять до тренажерноъ зали.
Маэться наувазі: Нафіга платити бабло, за те що можна отримати безкоштовно? Люди ідуть в спортзали, лізуть до штанг, хоч підтягнутися ніразу не можуть. Лізуть на бігові дорожки, ніби нема де побігати. От парэнь собі вдома на дворі турнік поставив і маэ більше досягнень ніж ті хто ходить в зал ігроші економить.
Ясно висловився?
Колись в 3 школі на турніках тіп тоже нормально витворяв, складних елементів не було, але він показував чудові результати заняття спортом.
 

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
аффтар жжот турник мен) сам придумал название, Россия много говоришь, у нас тоже есть пацаны которые занимаются и називается это "Street Workout", соревнования проходили на эту тему в Днепропетровске, ТУрникМЕН - СуперМЕН :D
 

_FraeR_

Користувач
Реєстрація
30.07.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Вік
31
LiveR,
хто це там з 3 школи витворяв?
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
_BW_mr.Spensor сказав(ла):
и називается это "Street Workout",
Раз уж есть русский и украинский язык, то зачем использовать американские ограниченные названия. Street Workout - уличная тренировка. Причем у них больше силовых элементов. А вот технические шли к нам по пути Бразилия - Россия - Украина. Ну и допридумывались на ходу. Вот сайтик неплохой на тему
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
_BW_mr.Spensor сказав(ла):
аффтар жжот турник мен) сам придумал название, Россия много говоришь, у нас тоже есть пацаны которые занимаются и називается это "Street Workout", соревнования проходили на эту тему в Днепропетровске, ТУрникМЕН - СуперМЕН :D

ну ты мудак паходу, ти вконтакті або на ютубі в поіску відє введи слово "турнікмен" і побачиш до*** відєо, не вірить він мені ти в групу ще тут вступи http://vkontakte.ru/club30765
і напише те шо ти тут написав...побачи як вони тебе по**стять і не тільки...не вмієш нічого силою так фігню пишеш..."Street Workout" - силові елементи на турніку брусьях і не тільки і це тірнікмени тоже вміють не все но вміють...І про Женю Козиря (http://www.youtube.com/watch?v=-yVNu_mdG4w) Ваню Козачка(http://www.youtube.com/watch?v=RUoZFg3furg) Дєню Мініна(http://www.youtube.com/watch?v=Wt2yxFOrwxA) я багато шо знаю, я з ними переписувався і вони мені писали по поводу турніка багато чого полєзного)) і Україна тоже має цих трьох найлучших Ваня турнікмен, А Женя і Дєня стріт воркаутери!

Ти багато чого незнаєш, а таку фігню пишеш

добавлено через 58 секунд
_FraeR_ сказав(ла):
LiveR,
хто це там з 3 школи витворяв?

А ти з Нєтішина? чи з Шепетівки?
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
chief сказав(ла):
Раз уж есть русский и украинский язык, то зачем использовать американские ограниченные названия. Street Workout - уличная тренировка. Причем у них больше силовых элементов. А вот технические шли к нам по пути Бразилия - Россия - Украина. Ну и допридумывались на ходу. Вот сайтик неплохой на тему


Во норм пацан...дав ссилку де все внятно показано і написано
 

MAXIMUS

Користувач
Реєстрація
31.08.10
Повідомлення
18
Репутація
0
Андрюха,молодца! Ті хто придирається тут до тебе-вони тобі просто заздрять!Треба якось нам зустрітись-я,ти,Олег,підем на треньку!)
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
MAXIMUS сказав(ла):
Андрюха,молодца! Ті хто придирається тут до тебе-вони тобі просто заздрять!Треба якось нам зустрітись-я,ти,Олег,підем на треньку!)


Спасіба Макс! ;) ;)

Да так воно і є.....Ну підем...ми вже з Алєгом два дня в цьому році були на турніку, я одной рукой то підтянутись ще неможу, но змєйку вже роблю но в упор вийти ніяк без другої руки...І можу во флажку на турніку лєвой рукою довго висіти, а раньше тільки првой так міг)

добавлено через 2 минуты
MAXIMUS сказав(ла):


Макс а ти на Шепетівському форумі є тут? http://shepetivka.km.ua/forum/
Там я тоже цю тєму підняв вже давненько
І шо там з покетбуком??
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
???
11111111.jpg

Давайте не будем тупить и называть вещи их именами, а не придумывать непонятно что...

То что Вконтакте есть эта "группа" еще не доказательство того что такое вообще есть. Я создам группу "Картошкамен" где будут там сидеть профессиональные чистильщики картошки...
 

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
Andryuha941 сказав(ла):
ну ты мудак паходу, ти вконтакті або на ютубі в поіску відє введи слово "турнікмен" і побачиш до*** відєо, не вірить він мені ти в групу ще тут вступи http://vkontakte.ru/club30765
і напише те шо ти тут написав...побачи як вони тебе по**стять і не тільки...не вмієш нічого силою так фігню пишеш..."Street Workout" - силові елементи на турніку брусьях і не тільки і це тірнікмени тоже вміють не все но вміють...І про Женю Козиря (http://www.youtube.com/watch?v=-yVNu_mdG4w SaveFrom.net) Ваню Козачка(http://www.youtube.com/watch?v=RUoZFg3furg SaveFrom.net) Дєню Мініна(http://www.youtube.com/watch?v=Wt2yxFOrwxA SaveFrom.net) я багато шо знаю, я з ними переписувався і вони мені писали по поводу турніка багато чого полєзного)) і Україна тоже має цих трьох найлучших Ваня турнікмен, А Женя і Дєня стріт воркаутери!

Ти багато чого незнаєш, а таку фігню пишеш

ТУрник-мэн не смеши, ты хоть выход на две сделай))ты за базар ответь, в ютубе нашел показатель, селюк, ты глянь как делаются дела ruff ryders,посмотри Hannibal For King,я состою в группе Федор Емельяненко, Pride, Ufc -бои без правил могу и в голову дать пару раз.
Давай встретимся и этот вопрос решим ТурникМен:D :D :D :D :D

Ти багато чого незнаєш, а таку фігню пишеш
Гуру Ютуба и контакта иди читай Мойдодыра.
ссылаться на группу как достоверный источник информации это показатель глупости и некомпетентности в создаваемой теме
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
(FS)*Mc.Forjer сказав(ла):
???
Переглянути вкладення 117824

Давайте не будем тупить и называть вещи их именами, а не придумывать непонятно что...

То что Вконтакте есть эта "группа" еще не доказательство того что такое вообще есть. Я создам группу "Картошкамен" где будут там сидеть профессиональные чистильщики картошки...


Ну чого ж вам так туго доходить, уже существує більше 50 тисч Турнікменів, не віриш поговри з ними, вони за таку фігню твою більше скажуть ніж, я вот групи:
http://vkontakte.ru/club30765?f=1
http://vkontakte.ru/club10768183?f=1

добавлено через 5 минут
_BW_mr.Spensor сказав(ла):
ТУрник-мэн не смеши, ты хоть выход на две сделай))ты за базар ответь, в ютубе нашел показатель, селюк, ты глянь как делаются дела ruff ryders,посмотри Hannibal For King,я состою в группе Федор Емельяненко, Pride, Ufc -бои без правил могу и в голову дать пару раз.
Давай встретимся и этот вопрос решим ТурникМен:D :D :D :D :D


Гуру Ютуба и контакта иди читай Мойдодыра.
ссылаться на группу как достоверный источник информации это показатель глупости и некомпетентности в создаваемой теме

Ще один, ти хоть мої відєо бачив шо ти п***ш ??? я й не тільки виход на дві рробив, а ти навєрно одний виход на дві вмієш і радуєшся *ROFL* *ROFL*
Ти думаєш шо я всю жизнь занімаюсь турніком або качаюсь? я тільки за 3 місяці навчився багато дуже чого!
Аахахахаххаха....Три групи :D і тіпа боксёр...ой не сміши
Ага, харашо дуй в Шепетовку
Ну вот ти і ЛОЛ:-|
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
1. снова вконтакте
2. 3 месяца и уже ставишь из себя что-то; тут люди по несколько лет занимаются.
3. сказал бы хоть адрес

4. ЛОЛ (т.-л. от англ. [[Аббревиаура|абб] LOL — laughing out loud, смеётся очень громко) — эта аббревиатура используется для выражения смеха или веселья. Односложный ответ «ЛоЛ» значит что сообщение рассмешило читающего.

Andryuha941 сказав(ла):

"Ну вот ты и громко посмеялся"

З.Ы. Andryuha941, ты бы помолчал пока проблемами не обзавелся. Ты не знаешь с кем общаешься, а уже показываешь своё "Я".
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
Andryuha941, елементи ти вчив не довго. Молодець. Тепер можеш починати вчити граматику і правила поведінки між людьми. За деякі вирази в онлайні можна отримати реальних ... в реалі. :) Більш того. Я думаю ти тему створив не для обговорення назви а для спілкування зацікавлених людей. Удачі в твоїй нелегкій справі.
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
(FS)*Mc.Forjer сказав(ла):
1. снова вконтакте
2. 3 месяца и уже ставишь из себя что-то; тут люди по несколько лет занимаются.
3. сказал бы хоть адрес

4. ЛОЛ (т.-л. от англ. [[Аббревиаура|абб] LOL — laughing out loud, смеётся очень громко) — эта аббревиатура используется для выражения смеха или веселья. Односложный ответ «ЛоЛ» значит что сообщение рассмешило читающего.



"Ну вот ты и громко посмеялся"

З.Ы. Andryuha941, ты бы помолчал пока проблемами не обзавелся. Ты не знаешь с кем общаешься, а уже показываешь своё "Я".


Маєш шось протів контакта? не нравиться контакт не залазь туда))
шось не нравиться?
І 3 місяці це я кажу шо за так мало врємєні стільки всього навчився, а ти не поняв

Ну так чого ви сюда прийли і права качаєте??? :-\

добавлено через 8 минут
chief сказав(ла):
Andryuha941, елементи ти вчив не довго. Молодець. Тепер можеш починати вчити граматику і правила поведінки між людьми. За деякі вирази в онлайні можна отримати реальних ... в реалі. :) Більш того. Я думаю ти тему створив не для обговорення назви а для спілкування зацікавлених людей. Удачі в твоїй нелегкій справі.

Спасіба! ;) ;)
да я писати і общатись з людьмивмію, но вже так надоїло коли ніхто не понімає хто такі турнікмени і перекручують це все, або просто їм завідують, а самі даже не хочуть відірвати свій зад від стульчика
Спс ще раз)):)
 

Hupia

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
10
Репутація
0
єсть один турнікмен

єсть один товаріщ у мене. багато хто казав що взуває ганібала (про нього на ютюбі відео називається ганібал фор кінг).
проблема в тому що хоча він і дуже крутий, однак не любить спілкуватися особо, відео свої вже не робить, тренується сам. скільки живу ще не бачив кращого як він на турніках

по сабжу: ТС, у твоїх відео нічого особливого не побачив, стандартний набір на турніках. учись учись і ще раз учись. я колись як ходив то робив по суті усе що ти зняв крім сонечка(((
подивись ось http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ про що я говорю. і роби нормальний флажок!!!
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
Hupia сказав(ла):
єсть один товаріщ у мене. багато хто казав що взуває ганібала (про нього на ютюбі відео називається ганібал фор кінг).
проблема в тому що хоча він і дуже крутий, однак не любить спілкуватися особо, відео свої вже не робить, тренується сам. скільки живу ще не бачив кращого як він на турніках

по сабжу: ТС, у твоїх відео нічого особливого не побачив, стандартний набір на турніках. учись учись і ще раз учись. я колись як ходив то робив по суті усе що ти зняв крім сонечка(((
подивись ось http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ про що я говорю. і роби нормальний флажок!!!


ахахахахаха*ROFL* *ROFL* *ROFL*
Твій друг взуває Ганібала????
да такого в жизні бути не може!
Він найбільш силовий прімєр!

Ну єслі ти в моїх відєо нічого такого не побачив, знач ти їх ваще тако клацав, а не дивився. впадло тобі кароче прост...
І не повірю шо ти почті все таке як я вмієш!....ти сначала докажи, вот точно не повірю шо ти іспанский виход робиш, прінца, царский, виход на половинке, обороти на ногах в упоре і т.д...

І це відєо я ше рік назад дивився, да сіловік кароч...ноя по тєхнічном більш...ахах...флажок я цей за два дня навчися і зрауз засняв..
Давай свою. відуху і подивимся)
 

Hupia

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
10
Репутація
0
я писав: КОЛИ Я ЗАЙМАВСЯ. зараз цим не займаюсь

доказувати я нічого не буду, порушувати особисту свободу людини яка не хоче щоб про неї взнали теж не буду. хоча... ось докази як так хочеш:

xxx
я поражен. Реал сила )))))) твои видео лучше ганибала. РЕСПЕКТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yyy
жесть!! вот в тебе силы то

zzz
парниша ты шикарен...!!!!!!!

в контакте ты есть?.... там твои видео уже гуляют.... респект ссылку кинь или стукни в асю xxxxxxxxx

ddd
крут!!!сколько часов в день ты проводишь на перекладине?

hhh
Great videos

jjj
ганибала не выносишь, но близко ) очень крут. огромный тебе респект

ppp
hanibal no chance ,молодец :)

ось що люди свого часу писали про нього. я йому не рівня. тим більше зараз... і коли ти кажеш що нема шансів винести ганібала, спадає на думку лише одне: ти надто мало бачив щоб об'єктивно порівнювати. а про флажок ти лише підтвердив мою думку. скажи, нафіга знімать те, що навчився за два дня. такий "флажок" я і сам зараз зроблю, без тих самих двох днів (сьогодні по дорозі додому попробував)). все що я кажу: учись, самовдосконалюйся і роби відео ОРИГІНАЛЬНІ а не такі, яких уже і так пруд пруди