Uefa champions league

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
Тогда в сезоне 2007-08 ,шахта взяла Лигу Европы ,динамо было в полуфинале ,а метал в четвертьфинале.Повторить тот сезон будет малореально,так что будет падение,которое может отобразится на количестве участников в лиге европы,будет вместо 4-х - 3
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Після 2ох турів ЛЧ і ЛЄ в цьому сезоні ми вже набрали 5 очок, так що все можливо)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
правильно зробили, що прогнали. мені наприклад Динамо Блохіна більш симпатичніше по першим двум матчам, і щоб ви, пан Знахарь, не казали, але гравці справді більш дисципліновано і зібраніше стали грати.
програти Дніпру, який ледь ноги по полю пересував?)) якщо це для тебе дисциплінованіше і зібраніше, то я в котрий раз пересвідчуюся, що твоя думка супер)))
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Знахарь сказав(ла):
програти Дніпру, який ледь ноги по полю пересував?)) якщо це для тебе дисциплінованіше і зібраніше, то я в котрий раз пересвідчуюся, що твоя думка супер)))
по-перше: ти теж не ідеальний (ще частіше ніж я лажаєш в доводах і тому подібному)
по-друге: а як тобі те, що Олег Володимирович зараз у лікарні і команду до матчу готував не він. нє? не варіант? звертай більше увагу на людський фактор і не умнічай
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
а два вльота з рахунком 7-2 для шахти це нормально було, це так мало бути, да?) Юр Шпалич це ви? :D
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
а два вльота з рахунком 7-2 для шахти це нормально було, це так мало бути, да?) Юр Шпалич це ви?
Озі Озборн)))) деколи команда має зробити крок назад - щоб потім два вперед...і взагалі ти хоть розумієш, що Динамо боролося з Шахтарем за чемпіонство в попередньому чемпіонаті до останнього туру? Більше такого ти не побачиш...ніколи)))) Дуже сильного тренера вигнав Суркіс з команди! Сємін це людина результат....йому пофіг гра...він тільки перемагати хотів...в минулому чемпі жесткі підкупи ігр помішали Динамо здобути чемпіонство...він навіть пожертвував Лігою Європи...згадай матч Бешикташ - Динамо, вони грали в четвер....в неділю гра з Металлістом і він в Турції тримає в запасі Ідейє, щоб потім в Харкові нігер похоронив Металл))...
А тепер глянь на Динамо і збірну Україну без Сьоміна...в Дніпра вони того року виграли 4-0 на виїзді...в цьому році програли Дніпру який в Швеції за 2 дні до гри всі сили положив...тепер подивися що з Україною сталося - гравці Динамо взагалі напівживі ходять по полю - лише Коноплянка з Зозулею грали у футбол.....
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Зозулею грали у футбол
зозуля вчора грав у футбол? :D чесно смішно)
Знахарь сказав(ла):
в Дніпра вони того року виграли 4-0 на виїзді
не рівняй дніпро минулого сезону і цього.
Знахарь сказав(ла):
йому пофіг гра...він тільки перемагати хотів
поки він перемагав його і тримали, а так ні гри ні результатів останім часом не було, за що його тримати????
Знахарь сказав(ла):
гравці Динамо взагалі напівживі ходять по полю
тільки гравці динамо?) збірники майже літом не відпочивали і зараз знов постійно в основі за свої клуби грають, нічого дивного що вони втомились, перш за все морально.
Знахарь сказав(ла):
що Динамо боролося з Шахтарем за чемпіонство в попередньому чемпіонаті до останнього туру?
знову ж, глянь на шахту минулого сезону і зараз.
Знахарь сказав(ла):
деколи команда має зробити крок назад
один крок, а це вже було падіння просто
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
один крок, а це вже було падіння просто
якби грали з Шахтарем дома - був би зовсім другий результат...повір мені такий Шахтар зупинити неможливо - я думаю Донецьк навіть Челсі винесе...Шахтар ще ніколи настільки потужним не був за ці 8 років...тому те що Динамо так попало це просто не вина Сьоміна
Просто тре був час для Динамо, щоб гравці притерлися в Київі один до одного....Суркіс же пішов на поводу у малолєток на кшталт Номонейкрізіса))) - і це йому скоро боком вилізе))
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Знахарь сказав(ла):
якби грали з Шахтарем дома - був би зовсім другий результат...повір мені такий Шахтар зупинити неможливо - я думаю Донецьк навіть Челсі винесе...Шахтар ще ніколи настільки потужним не був за ці 8 років...тому те що Динамо так попало це просто не вина Сьоміна
Просто тре був час для Динамо, щоб гравці притерлися в Київі один до одного....Суркіс же пішов на поводу у малолєток на кшталт Номонейкрізіса))) - і це йому скоро боком вилізе))
ти взагалі хоч колись читаєш той брєд, який ти пишеш??? я не фан українського чемпіонату, через це сужу об*єктивно, а ти починаєш отмачувать якийсь БРЄЄД в стилі Віктора Леоненко.
в динамо була гра гавно і ти паходу один єдиний хто цього не бачить.
брєд про куплених суддів, а потім про надзвичайно міць Шахтаря мене просто аж за душу бере.
ти не логічний, не об*єктиивний і я не впевнений, чи зовсім адекватний
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
якби грали з Шахтарем дома - був би зовсім другий результат
3-1 а не 4-1?)))
Знахарь сказав(ла):
Шахтар ще ніколи настільки потужним не був за ці 8 років
шахтар просто зіграна команда, от і все. і так влітати без шансів навіть у гостях занадто.
Знахарь сказав(ла):
тому те що Динамо так попало це просто не вина Сьоміна
його вина. не було дисципліни в команді і командної гри не було
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
а потім про надзвичайно міць Шахтаря мене просто аж за душу бере
Що скажеш після сьогоднішнього матчу? )
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Що скажеш після сьогоднішнього матчу? )
я не спорив з тим, що шахтар силньна команда. але сильна команда без підкупу суддів
тобто якщо це сильна команда, то їм немає толку когось підкуплювати.
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Два "нєжданчика" в одні групі -) Борусія і Аякс, а ше "нєжданчік" в матчі Арсенала з Шальке.
leahue_champions24102012.jpg
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy,якщо Динамо сьогодні Іллічівцю попаде, то ти погодишся зі мною, що звільнення Сьоміна було помилкою?
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь,
зараз нема про що говорити, команда фактично без тренера.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Потрібно відміняти ліміт на легіонерів в Україні...а то ні збірна не грає і клубам не дає можливості себе на 100% проявити....бо те що вчора Пятов творив - це ні в які рамки не лізе
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Жеребъевка:
Вторник, 12 февраля 2013г.

Селтик - Ювентус
Валенсия - ПСЖ

Среда, 13 февраля 2013г.

Реал - МЮ
Шахтер - Боруссия Дортмунд

Вторник, 19 февраля 2013г.

Порту - Малага
Арсенал - Бавария

Среда, 20 февраля 2013г.

Милан - Барселона
Галатасарай - Шальке
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
цікавий факт: вчора проводилась репетиція жеребкування і усі результати вчорашньої репетиції співпали із сьогоднішніми парами
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
adidas представляет официальный мяч финального матча Лиги чемпионов УЕФА 2013

Компания Adidas представляет Adidas Finale Wembley — официальный мяч финального матча Лиги чемпионов УЕФА 2013 года, который пройдет 25 мая стадионе "Уэмбли". Дизайн нового мяча Adidas был вдохновлен празднованием 50-летнего юбилея матчей Лиги чемпионов, которые неизменно проходили на родине футбола.

Следуя традициям, в дизайне Adidas Finale Wembley использованы отдельные панели в форме звезд. Это знаковая черта присуща всем официальным мячам Adidas, разработанным для самого престижного европейского клубного футбольного турнира. Графика в сочетании с выразительной цветовой палитрой отражает грандиозность события, в рамках которого победители этого года будут коронованы на глазах 90 тысяч болельщиков.

Мячом Adidas Finale Wembley будут играть во всех матчах Лиги чемпионов начиная с 12 февраля.
 

Вкладення

  • 1359645398_adidas_wembley_019_novyy.jpg
    1359645398_adidas_wembley_019_novyy.jpg
    72.4 КБ · Перегляди: 2
  • 1359645425_AJS_Adidas_SS13_PPP.jpg
    1359645425_AJS_Adidas_SS13_PPP.jpg
    117 КБ · Перегляди: 6

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
sop://broker.sopcast.com:3912/141887 трансляція Борусія-Шахтар для перегляду треба прога Sopcast