Uefa champions league

DevL_MayCRy

Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
195
Репутація
0
skorpion4eg сказав(ла):
16 сентября
«Динамо» - «Рубин»
«Интер» - «Барселона»

29 сентября
«Барселона» - «Динамо»
«Рубин» - «Интер»

20 октября
«Интер» - «Динамо»
«Барселона» - «Рубин»
нда група то шо нада))
а розклад матчів вопше здохнуть мона(((
 

DevL_MayCRy

Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Супер кубок УЕФА
Барселона-Шахтар основний час 0-0(додадковий час 1- 0)
17 Педро Родрігес 115хв.
3дійснивши вихід 1 на 1 з голкіпером після пасу Мессі забив гол!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Не так розчарував рахунок, як сам матч...дуже скучненька і блідненька гра Барселони...я ж надіявся, що буде рубала, що аж кості тріщатимуть. Ну а Шахтар правильну тактику обрав...просто не повезло дотянути до пєналів.
 

[YoungMike]

Користувач
Реєстрація
14.05.08
Повідомлення
41
Репутація
0
Вік
32
Ну что скажеш, Педро есть Педро:D
ну ничё, Шахтёр не так розочаровал как ожидалось, немного не достояли, зато 2 млн евро в кармане=)
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
дуже скучненька і блідненька гра Барселони
Знахарь сказав(ла):
Ну а Шахтар правильну тактику обрав
цікаво, а щож ти хтів побачити коли всі шахтарі сиділи в себе на половині і тупо виносили м"яч?

добавлено через 5 минут
@Могу сказать, что рефери повлиял на результат, ведь в одном из моментов был стопроцентный пенальти@ а циган як завжди в своїй манері, програли - значить суддя виний))) пенальті був коли адріано "ниряв" чи коли в першому таймі при штрафному шахтарі мяч руками ловили в стінці???
 

frequenz

In vino veritas
Користувач
Реєстрація
07.11.08
Повідомлення
1 263
Репутація
0
Таке враження шо на українських клубах лежить якесь "прокляття" або просто недотягують . Динамо , рік назад в останьому матчі групового етапу Динамо у матчі з Порту пропустило на останіх хвилинах і невийшло в 1/8 ЛЧ , Металург донецьк в недавньому матчі в ЛЄ пропустив на 116 хв і ось Шахтар (((. Мені понравився матч , хоть і шахтар сидів на своїй полвині , але вони достойно грали , і могли вигравати(кобін в додатковому часі 1х1 , агахова 1х1 два рази ) . Проте в Барселони 1 вихід 1х1 і рахунок 1 - 0 . Це і є європейский клас .
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ozzy сказав(ла):
цікаво, а щож ти хтів побачити коли всі шахтарі сиділи в себе на половині і тупо виносили м"яч?
Ше недовго осталось... 29 вересня подивимся як твоя динамо машина порубає Барсу! Вони ж Богі м`яча, вони все зможуть))))
П.С. Якшо Динамо покаже свою кращу гру, то ще будуть шанси вийти в Лігу Європи ))))
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
П.С. Якшо Динамо покаже свою кращу гру, то ще будуть шанси вийти в Лігу Європи ))))
:D ...Динамо думаю 4 очки в групі візьме ( будемо надіятися, що Рубіну хватить в групі і одного))), а якщо київлянам повезе, то і ще якесь "очко" в якогось гранда і вирвуть))
 

DevL_MayCRy

Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
195
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ше недовго осталось... 29 вересня подивимся як твоя динамо машина порубає Барсу! Вони ж Богі м`яча, вони все зможуть))))
П.С. Якшо Динамо покаже свою кращу гру, то ще будуть шанси вийти в Лігу Європи ))))
ее альо нашо так жистоко про ваш шахтар нечо такого неказав а ти вже сразу так наїхав "машина" і тд..
нехто некаже шо вини галімо грали просто матч був скучний і всё
а нащод Д.К. даю тобі 70% шо покажуть більш динамічний футбол ніж вчора шахтар!

добавлено через 1 минуту
DevL_MayCRy сказав(ла):
"очко" в якогось гранда і вирвуть))
я думаю в Д.К є шанси взяти пару очок в інтера у них зари спад у формі багато нових гравців нема сиграності ну і т.п.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
DevL_MayCRy сказав(ла):
а нащод Д.К. даю тобі 70% шо покажуть більш динамічний футбол ніж вчора шахтар!
Ти міг би виступати в аншлазі :)))))))
DevL_MayCRy сказав(ла):
я думаю в Д.К є шанси взяти пару очок в інтера у них зари спад у формі багато нових гравців нема сиграності ну і т.п.
Зате у них тренер, який може за тиждень з гімна канфєтку забацать! Не думаю що в матчах з інтером і барсою динамо шось покаже, а тим більше здобуде очки...
 

DevL_MayCRy

Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
195
Репутація
0
я про б
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ти міг би виступати в аншлазі :)))))))
жаль но його вже 3акрили)))))
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
арсою динамо шось покаже, а тим більше здобуде очки...
а про барсу я нечо неказав шо вони там слабі зари чи неякі!!

добавлено через 33 секунды
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Зате у них тренер, який може за тиждень з гімна канфєтку забацать!
а я сумніваюсь шо маурінйо шо то ше встигне зробить!! уж дуже багато нових гравців!!!!
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
29 вересня подивимся як твоя динамо машина порубає Барсу
при чому тут динамо, що не можеш по суті щось написати?
і ти рівняєш барсу яка входить в сезон і яка буде вже "на ходу", через місяць буде вже не та барса

добавлено через 58 секунд
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Зате у них тренер, який може за тиждень з гімна канфєтку забацать
бацав він минулий сезон, і щось ніфіга не збацав, манчестеру влетіли по всім статтям
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Зате у них тренер, який може за тиждень з гімна канфєтку забацать!
1.Моуріньйо просто розрекламований бренд...нічого він серйозного не добився...а те що з Порто виграв ЛЧ -це просто страшне недорозуміння, просто в той час всі гранди переживали спади, хто фінансовий, хто ігровий...
2.КУЄФА він ще перед тим виграв...так це не досягнення...тим більше хто його останнім часом тільки не вигравав.
3.Чемпіонат Англії (2рази підряд виграв)- більше гроші Абрамовича зробили свою справу.
4.Інтер - взагалі нічого серйозного з командою не зробив....да гра сподобалася цієї команди проти МЮ...і чемпіонат вони виграли, але і при Манчіні вони не набагато гірше грали.
І саме головне...я вже давно це помітив...є тренери, яким проблем виграти любий чемпіонат немає(Моуріньйо, Шустер( Реал), Магнат (Баварія)...але шансів виграти ЛЧ в них немає...так само є тренери, які без проблем виграють рік за роком ЛЧ (Анчелоті, Рафаель Бенітес), але в національних чемпах вони завжди провалюються.

Моуріньйо - це тренер чемпіонату...ЛЧ він більше ніколи не виграє!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Кращий тренер якого я знав це Лобан!...але навіть і він з цієї групи не вивів би Динамо!
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
але навіть і він з цієї групи не вивів би Динамо!
хто зна що ще буде, інтер така команда що може динамо з ними потягатись, побачим що динамо покаже осіню за футбол, тодій можна буде говорити
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy, Газаєв не той тренер, він більше на атаку працює...з такими командами як Інтер і Барса Сьомін би пригодився ( тоді би може хоть до останнього туру надії були б)...а так...Динамо при Газаєві буде атакувати...буде видовищний футбол...але!!...одним словом наша група стане самим обєзбашеним футболом осінню...аби тільки Алієву давали бити))
 

DevL_MayCRy

Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
195
Репутація
0
ну мушу забрать свої слова назад!!
Інтер-Мілан 3-0(60хв.)

Реал М. Депортіво Л. 3-2
голи.Рауль,Роналду(п),Ласана Діара.
Рікі,Вельбуена
 

DevL_MayCRy

Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
195
Репутація
0
=))) неповірите!!
Інтер-Мілан 4-0 все матч закінчився з таким же рахунком!

добавлено через 10 минут
для ти хто ненає!!
Реал М. Депортіво Л. 3-2
голи.Рауль,Роналду(п),Ласана Діара.
Рікі,Вельбуена
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ozzy сказав(ла):
рівняєш барсу яка входить в сезон і яка буде вже "на ходу", через місяць буде вже не та барса
Барса, "яка входить в сезон" в міжсезоння зіграла матчів більше ніж Динамо зіграє в ЧУкрі, і я не думаю шо команди які грають в Україні в чомусь поступаються спаринговим партнерам Барси, можливо й на голову вищі за них...
Ozzy сказав(ла):
бацав він минулий сезон, і щось ніфіга не збацав, манчестеру влетіли по всім статтям
Мдя... Можна подумати Лобановський прийшов в Динамо і вони зразу КОК виграли... На все треба час... І я впевнений, що Інтер ще покаже себе в цьому розіграші Ліги
Ozzy сказав(ла):
хто зна що ще буде, інтер така команда що може динамо з ними потягатись, побачим що динамо покаже осіню за футбол, тодій можна буде говорити
Ха ха, клас гравців зовсім не той, Динамо може з Рубіном потягатися, а Інтеру вони можуть тільки програти...