Uefa europa league

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
roma-ua сказав(ла):
Так у футболі не дають карточки за спеціально або не спеціально!
якраз то і дають...так що розберися спочатку з футбольними правилами, а тільки тоді заходь сюди і пиши свої чудо коменти:)
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
Я бачу тут тобі треба розбиратися з фут правилами. По твоїй логіці треба або вирвати ногу або її переламати щоб отримати червону картку? Гра двома ногами в коліно що це як не червона картка ??? може симуляція??!!

добавлено через 1 минуту
Кстати, к вопросу о том, что суркис всех купил и ДК постоянно подсуживают. Вот статистика этого сезона
ШД бил 5 пенальти ДК бил 5 пенальти
В ворота ШД били 0 пенальти, в ворота ДК 3
ШД получил 9 предупреждений , ДК - 26(!)
Прокомментируйте пожалуйста кто может.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
roma-ua сказав(ла):
Яка різниця хто буде судити??? все рівно циган буде говорити " Браво федерація " хахахахха )
він сказав що нормальне суддівство тільки коли в ворота суперника назначили 3 пенальті :D
Знахарь сказав(ла):
.і я ще раз повторюю Пашаєв не спеціально йшов на правопорушення
блін, о зломав би нінковичу ногу і сказав - вибач я ненавмисно і пішов би далі грати. а тому лікуватись потім рік. Яка різниця навмисно чи ні? грубий фол, чиста красна.
З.І. подивись повтор добре, я просто не розумію як можна казати що тут красної не було...

добавлено через 8 минут
ось коментарі
Газзаев:
- Какова ситуация с Шовковским, и как вы оцените сегодняшнее судейство в эпизодах с удалением и назначением пенальти?

- Шовковский уже занимается в общей группе, правда, с некоторыми ограничениями. Значительно и качественно идет на поправку. Думаю, к ближайшим играм он уже будет полноценно готовиться. Что касается второго вопроса, я считаю, что было абсолютно правильное и четкое судейство (шум и аплодисменты в зале). Это была чистая красная карточка, ведь человеку чуть не сломали ногу. Надо было, чтобы сломали? Что касается пенальти… Дорогие мои друзья, в ваши же ворота дали не три пенальти.
Милош Нинкович:

- Как самочувствие?

- Пока рано говорить, нога начала болеть после первого тайма. Завтра смогу сказать что-то более конкретное. В том моменте, когда мы столкнулись с Пашаевым, слава Богу, что я подпрыгнул. Если бы этого не сделал, был бы стопроцентный перелом. В похожем моменте в прошлом году ногу сломали Романчуку.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
і ось щоб цю тему закрити
Какая разница,фол в центре поля,или возле штрафной? Какая разница,подкат сзади,сбоку или сперели? Пашаев летел ОБЕИМИ ногами!!! Что, примеры Романчука и Эдуардо не очень свежи в памяти? Пишут тут всякие,что корчился,будто ногу сломали,а контакт минимальный... Ребята,вы в футбол играли хоть раз в жизни??? В такие подкаты на вас шли?Вот и нечего бредовые посты писать...Удаление полностю по делу,отдельная тема пенальти... По игре Динамо все-таки было сильнее.А пенальти только испортил игру и отношение болельщиков...
 

werwolf

Користувач
Реєстрація
21.06.06
Повідомлення
33
Репутація
0
ШД бил 5 пенальти ДК бил 5 пенальти
В ворота ШД били 0 пенальти, в ворота ДК 3
ШД получил 9 предупреждений , ДК - 26(!)
Ну так видно стиль гри команди.
Та блін згадай як у ворота Карпат ставили 3 пеналя, до речі за минулий сезон у ворота Шахтаря ні одного пеналя !!! Задумайтесь!!!! У Ахмета більше грошей чим у Суркіса так що тут не ясно хто ще купує судів!
Дитинко, шо ти собі накрутив афанатіка.
Ну і скільки там було спорних пен.?лише один.
І цей випадок пройшов проти карпат, ніякої закономірності в цьому не бачу. А от в матчах динамко з серйозними суперниками в упл, зже захарюють такі моменти.

Питання в тому навіщо було ставити годуляна на матч центрального тура, при тому шо йому після зимової перерви дають пінка під зад за проф. непридатність.все таки вічні заяви і скандали взяли своє.

О Боже для Динамо не треба кротовської допомоги і без них би в ЛЧ грали!!
Незнаєш не зарікайся. Йшла мова про виступи команд в евролігах, от я і привів статистику.
А те що наші гранди люблять ловить окунів на полі в прохідних матчах це аксіома.

+++
"Оцінкою гри динамо і шахти візми хочаб кількість матюгів на гравців, коли грають ті і ті" це ти взагалі круто придумав, звідки ти знаєш хто скільки матюкається і в яких матчах зрівнюєш?)))
смайли бачиш? читай.
http://ru.wikipedia.org/wiki/Юмор
"А так хочеться побачити прозорий чемпіонат" знімо оранжово-чорні окуляри і подивись
про гіоане помниш)))
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Славься, родной Шахтёр!

roma-ua сказав(ла):
ШД бил 5 пенальти ДК бил 5 пенальти
В ворота ШД били 0 пенальти, в ворота ДК 3
ШД получил 9 предупреждений , ДК - 26(!)
Прокомментируйте пожалуйста кто может.
Деколи ігри судить не Годулян =)))
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
ри чому тут гіоане??? що ти до нього причепився?
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
werwolf ти б хоч би половину досяг того чого досяг Гіоане!!! А то сидіти за компом і ляпати язиком всі вміють !!!
 

werwolf

Користувач
Реєстрація
21.06.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Ozzy, roma-ua:D :D :D :D [OFF]війна, нам потрібна війна)[/OFF]

От цирк. Та прокоментуй шось по темі, ато одні сльози та соплі.
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
Цирк - це те що ви хочете показати що кроти сильніше за Динамо !! Я ж вам доказав, що Динамівці сильніше " хто чемпіон України ??? Динамо ( випередили на 15 очок ) !!!! де грає Динамо в ЛЧ а Шахтар Лізі Європи !!! Хто зараз на першому місці Динамо !!! " Тим більше ваші Кроти показали який їхній рівень Закарпаття 1-1 Кроти !! Ах да цей же матч купив Суркіс як я міг забути :D
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
roma-ua сказав(ла):
Цирк - це те що ви хочете показати що кроти сильніше за Динамо !! Я ж вам доказав, що Динамівці сильніше " хто чемпіон України ??? Динамо ( випередили на 15 очок ) !!!!
Чемпион тот кто будет стабильно играть в Премер лиге Украины.
roma-ua сказав(ла):
де грає Динамо в ЛЧ а Шахтар Лізі Європи !!!
Потому что Шахтер не переболел Звездной болезнью, и проиграл дуель в квалификации Лиги Чемпионов.
roma-ua сказав(ла):
Хто зараз на першому місці Динамо !!! " Тим більше ваші Кроти показали який їхній рівень Закарпаття 1-1 Кроти !! Ах да цей же матч купив Суркіс як я міг забути :D
Эти кроты поставили 2-й состав но Закарпатья увы отлично настроились на матч и в этоге имеет ничью. :-p
А то что ты тут пишешь это полный Абсурд.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Life its game сказав(ла):
Эти кроты поставили 2-й состав но Закарпатья увы отлично настроились на матч и в этоге имеет ничью
динамо і другим складом виграє в таких команд...
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
Life its game сказав(ла):
Чемпион тот кто будет стабильно играть в Премер лиге Украины.
А Динамо стабільно і грає !!
Life its game сказав(ла):
Потому что Шахтер не переболел Звездной болезнью, и проиграл дуель в квалификации Лиги Чемпионов.
А хто їм винен ?!
Life its game сказав(ла):
Эти кроты поставили 2-й состав но Закарпатья увы отлично настроились на матч и в этоге имеет ничью.
О Боже !!! Динамо другим складом в Меиаліста виграло в Кубку України !

добавлено через 48 секунд
Металіста*
 

werwolf

Користувач
Реєстрація
21.06.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Цирк - це те що ви хочете показати що кроти сильніше за Динамо !!
В середу побачим) до речі, хто там буде судею?
Я ж вам доказав, що Динамівці сильніше
ну так маладец. Не плач.
де грає Динамо в ЛЧ а Шахтар Лізі Європи !!!
спеціально для "таких як ти" повторю : за 5 років Шахта принесла Україні 74! очка, а київ 46.
Тим більше ваші Кроти показали який їхній рівень Закарпаття 1-1 Кроти
Не наші, я фан іншої команди, але це ваше, да ані богі, да краше ніхто б не сиграв, да всьо по ігрі) Так, динамо одна з топ команд України, але ніяк не світу).
Ах да цей же матч купив Суркіс як я міг забути
Навіщо ж придурюваться плужком, якшо і стулу зрозуміло про які матчі йдеться. Чи це вже яким треба бути шоб не бачити шо Шандор, Геренда і Годулян це продажні рефері.
п.с. це нагадує розмову з 5 річним. я тобі про помідори, ти плачеш за огірки.
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
roma-ua сказав(ла):
Я ж вам доказав, що Динамівці сильніше "
кхе кхе а скільки в минулому сезоні Шахта виграла дінамо 5 чи 4 рази? там Динамо виграло вкінці 1-0 здається. Я не думаю що Шахтарі сильно настроювалися на гру вони вже награлися за сезон.
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
werwolf сказав(ла):
спеціально для "таких як ти" повторю : за 5 років Шахта принесла Україні 74! очка, а київ 46.
Ми говоримо за зараз а не що колись було. Раз на то пішло, ти згадай як Кияни при Лобановському грали і де ваш тоді Шахтьор був ??

добавлено через 3 минуты
Z0mb1e сказав(ла):
кхе кхе а скільки в минулому сезоні Шахта виграла дінамо 4 чи 3 рази? там Динамо виграло вкінці 1-0 здається. Я не думаю що Шахтарі сильно настроювалися на гру вони вже награлися за сезон.
Тоді в Динамо було по 6 гравців основи травмовано!! Це все рівно що забрати в Шахтаря Жадсона, Дарью Сирну, Фернардіньо, Віліана, Ілсіньо і Хюбшмана. Подивився як би Шахтар зіграв би против Динамо без цих виконавців.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
roma-ua сказав(ла):
Тоді в Динамо було по 6 гравців основи травмовано!! Це все рівно що забрати в Шахтаря Жадсона, Дарью Сирну, Фернардіньо, Віліана, Ілсіньо і Хюбшмана. Подивився як би Шахтар зіграв би против Динамо без цих виконавців.
я ж кажу вам що roma-ua неадекват:)
назвав основних гравців Шахтаря...в той час як в Динамо були травмовані : Несмачний, Каддурі, Михалик, Кравець, Діакате, Корреа.
Допустимо Михалика можна порівняти по рівню гри з Хюбшманом, ну добре щоб не образити нашого футбольного фахівця, то хай навіть буде Фернандіньйо...
Але якщо в твому розумінні Срна грає на рівні Несмачного...
Ілсіньйо - в твому розумінні Каддурі...
Жадсон і Вільян - не сильно вирізняються грою від Корреа...
...то взагалі про що можна з тобою говорити?

P.S. коли ти вже накінець в пісочницю підеш?
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
roma-ua сказав(ла):
Цирк - це те що ви хочете показати що кроти сильніше за Динамо !! Я ж вам доказав, що Динамівці сильніше " хто чемпіон України ??? Динамо ( випередили на 15 очок ) !!!! де грає Динамо в ЛЧ а Шахтар Лізі Європи !!! Хто зараз на першому місці Динамо !!! " Тим більше ваші Кроти показали який їхній рівень Закарпаття 1-1 Кроти !! Ах да цей же матч купив Суркіс як я міг забути
Мабуть ти схожий на калькулятор)))) Вистав в профіль своє фото, бо якийсь ти дуже примітивний)))

добавлено через 1 минуту
Ozzy сказав(ла):
динамо і другим складом виграє в таких команд...
Матч з оболонню дивився? якби не шева, сиділи б в дупі!

добавлено через 1 минуту
werwolf сказав(ла):
В середу побачим) до речі, хто там буде судею?
Якшо в гандуляна заживе фейс, то думаю він і відсудить:D
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Якшо в гандуляна заживе фейс, то думаю він і відсудить
:D ...він вже напевно в Донецьку...розглядає місцеві ландшафти
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
roma-ua сказав(ла):
Ми говоримо за зараз а не що колись було
Далеко не йдем... минулого сезону шахтар лише раз програв для динамо, іще одне "Шахтёр - в ТОП-15, Динамо - в ТОП-40
Клубный рейтинг УЕФА"...
roma-ua сказав(ла):
ти згадай як Кияни при Лобановському грали і де ваш тоді Шахтьор був
Ти згадай два просраних підчисту сезони в лізі... краще не грати ніде ніж грти так в лізі...Як казали в рекламі "иногда лучше жевать")))