У нас в групі вітрянка, діти хворіють поступово, тобто 1-2 хворіють, виходять з лікарняного, а тоді ідуть слідуючі. Таке враження, що діти починають хворіти після спілкування з тими дітьми, які щойно вийшли. Чула, після зникнення нових висипань ще 2 неділі не можна ні з ким спілкуватись, а наших дітей відправляють в садочок після двох неділь хвороби. Що з цього приводу думаєте Ви? Чи можливо якимось чином розірвати цей ланцюжок захворюваності?
Що Ви можете сказати про використання при вітрянці лосьйону "Каламін"?