Бойові мистецтва сходу.

Рома

Користувач
Реєстрація
22.12.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Lestat-полностю согласний,kredit_s-вы часом незанимались вин чуньом?або хтось на цьому форуми----учив вин чун???
 

sum1ttt

Користувач
Реєстрація
22.04.11
Повідомлення
5
Репутація
0
А било бы лучше если в городе била секция "Тайского бокса",или "Джиу-джитсу"
Тогда бы все могли стоять сами за себя, не боясь темных улиц;)
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
sum1ttt сказав(ла):
А било бы лучше если в городе била секция "Тайского бокса",или "Джиу-джитсу"
Тогда бы все могли стоять сами за себя, не боясь темных улиц;)
Що за несинітниця? Ви що вважате якщо чимось почнете займатись то відразу станете непереможним супер-мега бійцем? А при кількості противників більше 1 навіть у професіоналів шанси дуже різко наближаються до 0. А якщо ще у нападаючих буде ніж, палка і т.д. тоді що?
І чого саме ці два види БМ? Що всі хто займаються чимось іншим постояти за себе не зможуть?
 

Mhpa

Мера
Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
32
Репутація
1
Overkill,
вы похоже не видите разницу между манёвренным боем и жизненным.
в жизни бой длится порядка 10-20 секунд, поэтому профессионалы в них обычно и проигрывают - выигрывает самый хитрый и удачливый... отбил первый натиск, дал больно сдачи и убежал пока противник не очухался - это нормальный сценарий драки , а так как бой на улице это в 90% случаях бой на коротких и очень коротких дистанциях, а не прыганье друг на против друга, то тайский Бокс как нельзя лучше подходит для самообороны... особенности , думаю, разжёвывать не нужно
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
2Mhpa,
по-перших немає жодної бойової система ідеально пристосованої до вуличної драки, а по-других уважно читайте попередній пост, людина пише якщо б було ті дві секції то бла бла бла, і знову ж що інші БМ зовсім неможуть постояти за себе(відкидаємо зараз питання в плані їх ефективності), да і що думаете якщо підете на муай тай то через неділю чи навіть місяць щось зможете(якщо до цього нечим незаймались)?
з.і. щось я не зрозумів на рахунок професіоналів, ви вважаете що вони програють через те що атака триває порядка 10-20 секунд? я зараз немаю на увазі проф.боксерів які розтягують все для глядачів до 12 раундов. В більшості БІ задача заключаеться щоб бистріше винести противника, а не вовтузитись по півгодини.
 

Mhpa

Мера
Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
32
Репутація
1
так и есть, практически все БИ спортивные и люди не обладают навыком действовать по ситуации - их этому не учат
пример того же традиционного карате, которое было совершенно не такое какое есть сейчас, даже если взять все "школы" вместе, раньше учили выводить из боя противника быстро и эффективно применяя так называемые запрещённые приёмы.. дальнейшее, думаю, опять же ясно
 

fragman

Користувач
Реєстрація
06.08.08
Повідомлення
75
Репутація
1
Вік
30
хотілося б зайнятись таким видом східного єдиноборства як "Він-чунь"
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Рома сказав(ла):
kredit_s-вы часом незанимались вин чуньом
коли я тренувався в Луцку - деякі техніки з "Він-чунь" ми вивчали...навіть зі своїм інструктором :) до вінь-чунівців на тренування ходили:) - до цих пір з посмішкою згадую

добавлено через 7 минут
Overkill сказав(ла):
по-перших немає жодної бойової система ідеально пристосованої до вуличної драки
Mhpa сказав(ла):
практически все БИ спортивные

потрібно розрізняти спортивні системи і власне бойові - перші націлені на змагання - туди відносяться практично всі секції - навіть той же бокс,тайський бокс,фрі файт, рукопашка - всі вони мають спортивну направленість - тобто один на один, є судді , є певні правила....
і суто бойові - там де немає правил які націлені на роботу не в рингу- вулиця, кримінал, операції спецслужб або що трапляється рідше, як метод духовного розвитку, -так названий "ШЛЯХ ВОЇНА" - найчастіше ти один проти кількох, застосування зброї та підручних предметів, робота на фізичне знищення супротивника або нанесення серйозних тілесних ушкоджень...бойові системи в нас практикують в основному спецпідрозділи, деякі закриті сімейні школи БІ а також поодинокі ентузіасти - і їх не так просто знайти(самі розумієте)....все інше це просто спорт, хай би яким він жорстоким не був...
 

martunjuk

Користувач
Реєстрація
02.04.10
Повідомлення
86
Репутація
1
Якщо щось буде мона до вас ходити ???
 

k1nder.joe

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
13
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
Шукаю однодумців,що бажають практикувати бойові мистецтва сходу, крім карте. Сам взагалі недавно в Нетішині,здивований, що немає нічого подібного в місті. Карате не рахую,воно є всюди. Хіба,що не помітив -просвітіть,якщо є щось подібне.
В мене питання такого змісту, я серъйозно не займався ні чим пробував те і те, пройшов час мені 24 я шкодую,що не реалізувався в цій сфері(бойові мистецтва). Можу я займатися з вами? Якщо да напиши в ЛС...
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
k1nder.joe сказав(ла):
В мене питання такого змісту, я серъйозно не займався ні чим пробував те і те, пройшов час мені 24 я шкодую,що не реалізувався в цій сфері(бойові мистецтва). Можу я займатися з вами? Якщо да напиши в ЛС..
аналогично
отпишитесь в ЛС
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Яка фізична підготовка потрібна, щоб займатися БМ? цікавить хочаб така база як кількість віджимань, підтягувань, біг.
Спортивні БМ не цікавлять, хіба що в якості ознайомлення для вивчення технік "анти-прийомів" проти різних каратисто-боксерів. Цікавлять команди ентузіастів для спільних тренувань.
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
alien сказав(ла):
Яка фізична підготовка потрібна, щоб займатися БМ? цікавить хочаб така база як кількість віджимань, підтягувань, біг.
23 віджимань від пола, 7 підтягувань(чистими) і ше 2 грязними витянути, крос 6581м 36см
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Overkill сказав(ла):
23 віджимань від пола, 7 підтягувань(чистими) і ше 2 грязними витянути, крос 6581м 36см
смішно. Хочете сказати, що фіз підготовка немає значення при зайнятті БМ?
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
має, і чим вона краща - тим тобі легше, але шоб почати займатись БМ не потрібно спочатку підігнати фізуху, ви ж щоб пограти в футбол, не бігаєте перед цим кроси місяцями, тим більше, що як такої бази не має.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
головна проблема не відсутність фізо а як говорив уважаемый
Гу Га сказав(ла):
это ж дело такое... много там народу приходило на 1-2 месяца тренировок, а потом не появлялись ни разу...
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Overkill сказав(ла):
ви ж щоб пограти в футбол, не бігаєте перед цим кроси місяцями, тим більше, що як такої бази не має
Ну так на футболі відразу видно хто кроси бігає, а хто від комп"ютера чи від пляшки не відходить)
Щось мені здається що без фіз підготовки взагалі немає чого йти, а то навчишся бити лівою пяткою в праве вухо, а сили маловато буде, то й зламаєш ногу об чужу голову.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
а на рахунок віку - то тут навпаки, чим старший тим краще розумієш суть - і взагалі чи потрібно воно тобі.....
але проблема не в тому - багато хто не розуміє - що бойові мистецтва - це інше життя... зміна всіх своїх звичок.... це інші пріоритети та цілі, інший режим життя та спосіб мислення...
...це режим дня і підйом до сходу сонця....
це відмова від навіть меленької баночки пива з друзями...
та і друзів у вас залишиться небагато ... - правда ті, що зявляться - ті вже справжні і на все життя...
це шлях на все життя - але цей шлях зовсім не схожий на життя іншої людини....
це життя інше - самураєм в нашому житті бути вже не модно ...питання честі вже мало кого хвилює - в основному питання грошей,або де затусить... і у дівчат - це вам популярності не прибавить - скоріше навпаки - інші часи...

добавлено через 4 минуты
мій інструктор присвятив БІ все своє життя - у нього більше 15 років досвіду проведення тренувань, багатий життєвий досвід, як і спортивний,вуличний так і в спецвійськах. Живе в одному з обласних центрів. Як ви думаєте скільки в нього людей реально займається? Реально 2-3 максимум 5-6 хоча на початку сезону приходять десятками.
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
В цьому і проблема, що переважна більшість людей так і думає.
Ви думаєте, що на тренуваннях по БМ велику увагу приділяють фізо? Якщо б це було так, то на все інше б не залишалось часу. Фіз навантаженнями треба займатись додатково-самостійно у вільний час від тренувань. А поки будеш вчитись бити пяткой в вуху підкачаеш за цей час фізуху.
 

Вкладення

  • дух.jpg
    дух.jpg
    134 КБ · Перегляди: 22