Чемпіонат і кубок України по футболу

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Fishman сказав(ла):
Здається грав він і в Іспанії також, але в Італії в серії А не грав точно, якщо не помиляюсь то чуть не в серії С!!!!!!
:) соврал)))

Fishman сказав(ла):
Да і ще які прогнози на матч динамо з ЦЗ;)

Динамо - Ц.З.[3-1] первый тайм 1х1, а второй 3-1:-[

добавлено через 4 минуты
FIFAyer сказав(ла):
Динамо три гола не заб'є аж ні як!!!!Гру вони показують не гуд, повинні виграти, але з мінімальним рахунком, або нічіяяяяяяя!
Да игра уних некудышння 101%, но не только у них.:)
Начало сезона. Вот и сказываеться нехватка роботоспособности + физичиские кондиции.
Вообщем результат налицо. Увидим что Динамо нам придложет посмотреть. А то пипец как заскучал за футболом).
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Шовковський олух!!! Наконєц я побачив те
Динамо шо грало, зовсім недавно в Лізі Чемпіонів (ходили по полю, пінало того мяча, а як пропустили начали шось пробувати робити, а толку...). Да забили гол, але скільки показали старої тупості!!!! Олє-Олє Динамо вернулось!!!!!!!!!!!
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
Да гра не вразила, згоден з тим що писали раніше багато ще залишилось старих недоліків(особливо бісить мене їхня тяга до пасів назад!!!!), але і побачив позитивні моменти (більш свідома комбінаційна гра)
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Fishman сказав(ла):
але і побачив позитивні моменти (більш свідома комбінаційна гра)
Дааа.... какраз таки комбинационая игра... нескажи... если би Гиоане не повезло в том моменте то сидело би щас Динамо дома - смотрело би кубок первого канала по телику и хвастались би што они били в 2 шагах !!!
Скажу так - одна ейфорическая победа (пусть даже со счетом 3-0 над Спартаком!) ничего не поменяет! Хотя уже виден прогрес на лицо - футболисти не бегают стадом по полю а каждий на своей позиции!
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
GANGSTER сказав(ла):
Хотя уже виден прогрес на лицо - футболисти не бегают стадом по полю а каждий на своей позиции!
А я тобі про що кажу, все ж таки не 10 баранів по полю бігає, а більш - менш змістовно грають!!!
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Fishman сказав(ла):
А я тобі про що кажу, все ж таки не 10 баранів по полю бігає, а більш - менш змістовно грають!!!
Ето ти в том смисле што один баран всетаки остался? Я догадиваюсь што ето СаШо! :D Шутка! Нумс... ждем остальних матчей и увидем - может и вправду в финале сойдутся два украинских инвалида... ммм.... всмисле гранда! :cool:
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
блискуча перемога Шахтара над ЦСКА
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
ZoMbI сказав(ла):
блискуча перемога Шахтара над ЦСКА
Да Шахтер неплохо играл но не уверенно(

3-й гол вообще нелепый ))
А вот сколько перекладин было, то вообще.я воке был.

Я из-за этой проги уже почти 2-а раза пропустил футбол.
1-й матч Шахтера и половину 1-ого матча Динамо Спартак.
Вообщем кто пользуеться прогой этой?:-(
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Шахтар чемпіон!!!!! Фінал Динамо-Шахтар(сподіваюсь чуда небуде). Хто за кого? - я за Шахтарррр!!!!
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
извени за автоп просто немог добавить рисунок.
Это завтрашння тее програма на канал ТРК-Украина=-O

Шахтер чемпион.
Хоть бывший фанат Динамо.:)
После прошедших игор Динамо уже не то отношение.
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
FIFAyer сказав(ла):
Шахтар чемпіон!!!!! Фінал Динамо-Шахтар(сподіваюсь чуда небуде). Хто за кого? - я за Шахтарррр!!!!
Шахтар зе бест слава богу не повторилась їхня традиція програвати на останніх хвилинах
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
miwania сказав(ла):
Да Шахтер неплохо играл но не уверенно
ну ти шо не впевнено? він по всім показникам дав жару а цей як його Кравченко показав себе дуже гарно і Гладкий солідно грав, захист був добрий що ще потрібно, 2 гола на добиваннях забили
miwania сказав(ла):
3-й гол вообще нелепый
все там було продумано Срна вміє й сам з такої позиції забити як би не той захисник то чи Адріано забив би чи на добиванні
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
FIFAyer сказав(ла):
Я пользуюсь... Чо інтересує
Открой рисунки и посмотри что там написано, кто сегодня играет. Рисунок 1-й
А на втором (рисунке) на завтра вообщем сравни совпадает с тем что у тебя или нет? или это у меня только глючит эту прогу. или у всех она такая. + или не миняли календарь игор турнир 1-го канала (ОРТ).

добавлено через 5 минут
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
ну ти шо не впевнено? він по всім показникам дав жару а цей як його Кравченко показав себе дуже гарно і Гладкий солідно грав, захист був добрий що ще потрібно, 2 гола на добиваннях забили
по статисти да но по релизации моментам которые они создали то разница большая, вообщем ты что незнаеш как Шахтер умеет сливать на последних минутах?? А ЦСКА не команда через какую можна ноги вытирать.

3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
все там було продумано Срна вміє й сам з такої позиції забити як би не той захисник то чи Адріано забив би чи на добиванні
Да с этим не поспориш но как немного снзило эфект попеды. вообщем почти чистые голы. А вот Красная карточка вообще не кчему. Только остоновила полностю остоновила тот запал который был до замен.
 

well

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
42
Скорей всего, уедет Кубок Первого канала к нам на Батьківщину.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
miwania сказав(ла):
но по релизации моментам которые они создали то разница большая,
А ну звичайно якщо казати що ЦСКА створило 3 момента і в одному з них забило, а шахтар 20 і забив лише 3 гола, то тоді я з тобою згідний, але не факт, реально Гладкий чуть затупив коли мав забивати 100% а ле у кого не буває, а дальній удар?
miwania сказав(ла):
как Шахтер умеет сливать на последних минутах??
Знов не згідний просто Шахтар не вміє грати проти команд які можуть на останніх хвилинах зібратися і забивати.
miwania сказав(ла):
А ЦСКА не команда через какую можна ноги вытирать.
Результат ЛЧ бачив як витирали ноги об них Фенербахче, Інтер, ПСВ, до команд такого рівня і нам необхідно тагнутися
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
miwania сказав(ла):
Да Шахтер неплохо играл но не уверенно(
хочу одне сказать переможців обично не судять....

добавлено через 2 минуты
miwania сказав(ла):
по статисти да но по релизации моментам которые они создали то разница большая,
а может сьогодні форвардам не везло забивать? вони ж молоді зато вся команда і тренер показали клас, переграть команду яка вище за класом і підбором гравців..
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Yaris сказав(ла):
хочу одне сказать переможців обично не судять....
Та да не судьят но только не сегнодня. Мы уже начали эту дискусию.:)
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
трохи ви через край хвалите динамо і шахтар. дивіця щоб потім сильно не розчарувались, а що до перемоги над російськими клубами, то згадайте но коли в них закінчився чемпіонат...
ІМХО колиб цей чемпіонат був би літом то наших б винесли в одну калітку